Kadınlar Kulübü Günlük

Çok kırgınım hayata...
Neden herşey tam yolunda gidiyorken tepesi takla gelirki...
Yoksa beni mutsuz görmek zevk mi veriyor hayata...
Sadece 1 gün daha şans tanıyamazmıydı bana...
Gökyüzü bile ağlıyor sanki halime...
2 günüdür aralıksız hemde...
senağlama

günlüğüm günün aydın olsun, okuldayım, dışarda sulu kar yağıyor, bedenim burda ama aklım hala izmirde:a015:

hava nasıl da güzeldi orda, deniz, martılar, güneş...ailem.. annem, babam, kardeşim:asigim:...her sabah sıcak sıcak yediğimiz boyozlar, izmire özel kumrular... kordon boyunda turlar, denize karşı türk kahvesi keyfi, nargile keyfi...:nazar:

oof off,

bir elimde defne, bir elimde sevda kalbim egede kaldı...

yorgunum çok yorgun
sinirliyim her an birine sataşabilecek vaziyette
nefret doluyum görmek istemiyorum kimseyisenağlama
içim içimi yemekten mide kalmadı eriyorum git gide
nolur biraz anlayış biraz sevgi gösterin ya senağlama
çalışırım geç saatlere kadar eve giderim yemek midir temizlikmidir ütü müdür çamaşır mıdır hallederim
sofra mıdır hazırlarım bulaşıkmıdır hallederim
faturalar mıdır çalışıyorum ya hepsini öderim
kredi kartları mıdır yine öderim
gıda alışverişi mi tabi ki de yaparım yapabildiğim kadar bütçeme göre
sıcacık oturun evimizde ne varsa yiyin :mymeka:
hiç bişey demiyorum susuyorum Allah için susuyorum
eve geldiğimde yorgunluktan gözümün kaydığını bile bile sınavıma çalışmam gerektiğini bile bile buraya çağıralım oturmaya demesi
tabi anne neden olmasın dedim
ki sonra kardeşleri ciddi başımı ağrıtırlar
annesi zaten pireyi deve yapan kadın
servismi yaptıktan sonra hem pc de hem tv de film izlerler ben ikisinin arasında kalmışım hangi sesi kaldıracağımı bilemedim
içimden kendi kendime konusa konusa uyuyakalmışım
oldu sabah hiç bişey hatırlamıyorum nasıl koltuktan kalktığımı nasıl yatağa girdiğimi nasıl uyuduğumu
hiç mi görmiyosunuz duymuyosunuz hiç mi vicdanınız yok
ben gideyim siz kalınız oğlunuzla
bakın yemeğine çamaşırına ütüsüne
bende artık kendime para harcayayım da çalıştığımın karsılığını alayım
nefret ettim sizden sülaleden hiç birinizin zerre kadar değeri yok ...
senağlamasenağlamasenağlama

günlük bugün çok mutluyum
kk da ilk göz ağrım çok sevdiğim arkadaşımın hamile oldıuğu haberini aldımm
kaç gündür onun için dua ediyordum
bu sabah bile kahvaltı hazırlarken ütü yaparken hep dua ettim onun için allahım kucağını boş bırakma diye
sonunda olduu
hamileyim diye haber verdi bana
ayy kendim hamileymişim gibi sevindim
çok mutluyum çokkk :teytey:
çok ta duygulandım tabii senağlama

kaç gündür ağlıyor istanbul halimize... birbirimizden uzakta özlem doluyuz.bulutlar da dolmuş olmalı ki onlar da ağlıyor..zaten gittiğin gün de yağmurluydu..gittiğin yağmurla gel bitanem....

Boşuna değil
Her dakika seni hatırlayışım
Boşuna değil her akşam
İçime bir garipliğin çökmesi
Bu şehrin bütün sokaklarında
Yana yakıla seni aramam boşuna değil

Boşuna değil pazarları sevmeyişim
Durup durup içimin kararması
Gözlerimin dolması apansız
Boşuna değil
İnan boşuna değil sevdiğim
Bu dalıp dalıp gitmeler
Bu dayanılmaz özlem
Bu sevda boşuna değil

Kolu kanadı kırılmış bir serçeyim
Senden uzakta
Suyu kesilmiş bir çeşmeyim
Bir gece lambasıyım kırlmış,sönük
Biliyorum
Her şey seninle güzel
Her şey seninle büyük
İnan sevdiğim inan
Yıllardır aradığımsın
Ömürboyu beklediğimsin
Ben bir martıyım yalnız, küçük
Sen dalga dalga denizimsin

Koşmak sana doğru
yaşamak senin için
Ve katlanmak herşeye seninle
Tek başına değil
İnan,sevdiğim inan
Seni bunca sevmem
Boşuna değil......

şafak : 96

bende çok bugün çok mutluyum çünki aranıza yeni katıldım ve siteyi dolaşıyorum inşallah uzun süre beraber oluruz

Günlüğüm ben geldim... Ben yokken benim hakkımda asılsız saçma sapan birşeyler ortaya atılmışş.. densizin biri siteye girip benim bu siteden önce üye olduğum seneler önceki taa 2007 zamanındaki siteede olanbi olyı glmiş buraya yansıtmışş ve beni yalancılıkla suçlamışş, eee ben burda iyiyim yaa ben burda kalıcı dostluklar kurdum yaaa ve zamanında ordaki bir vatandaşla ağız dalaşına girdim yaa işte taa ozamandan kalma mevzuyu sen tut gel yanında ekürlerinle beraber buraya yaz buraya yansıt amaç belinayı burda farklı göstermek ne biçim insanlar var yaa günlük sen yeme içme 2007'den bu seneye kadar acaba ben nasıl belinayı bulur yolunu nasıl keser nasıl çerme takarım diye düşün.. RABBİM AKIL FİKİR İHSAN EYLESİN, Lanet olsun o siteye üye olduğum tarihede anada... Bana özel mesajy oluyla ve msn'le dostlarım ulaştı ve böyle böyle bir durum var belinay bilgin olsun dediler ve daha sonra bende açıklama yapmak gereği duydum sitede konu açıcaktım ama polemiklere sebep olur tartışmalar çıkar diye vazgeçtim sebepse o kişiler gelir oraya sıçrar büyürde büyür diye, bende düşündüm taşındım canım kazen abime tüm olanları detaylı bir şekilde noktası virgülüne anlattım ve birkez daha iyi anladımki kazen abiye güvenmekle onan durumu açıklamakla ona anlatmakla en doğru şeyi yapmışım.. çünkü ben ona dedim gerektiği takdirde sana tüm belgeleri sunmaya hazırım diye,, bellge ne diceksin günlüğüm hemen söylim bu vatandaşlar benim kaza geçirmedğimi yalan söylediğimi yazmışlar. böyle yalanmı olur yaa böyle dengesizlikmi olur yaa,, ben kazen abime röntgen filmimi hatta tekirdağ devlet hastanesi şarköy hastanesi ve istanbul haseki hastanesindeki raporlarım hatta köprücük kemiğimin röntgenini bile yollayabileceğimi izah ettim.. istediği takdirde ben kazen abimi annemle msn yoluyla kamera açıpta konuşturcaktımda çünkü inan zoruma gitti günlüğüm beni yalancı konumuna düşürmeleri ve 3 5 kişi topalnıp o siteden buraya geli üye olup bana çerme takmak istemeleri beni üzdü...
kazen abim öyle güzel mesajyazmışkii sadece okadar şeyin arasından şu keelimesini sanda söylim "ispat yoluna gitmene gerek yok. İspat isteyen varsa zaten arkadaşın değildir. Sana olan güvenimi boşa çıkarma başka birşey istemiyorum." Ben bu abimiii sevmimde ne yapimm işte budur günlüğümm.. kazen abiminde dediği gibi ispat istyen varsa zaten benim arkadaşım deildir... bana güvemeyen inanmayan benimle geliğ muattap bile olmasınn şunda söylüyorum bu dünyanın öbür tarafıda vardır günlüğüm elbet alıcaklarım elbet hakkıma girenler vardır ve orda görüşürüz diyorum burda eğlenin gülün yapıcağınızı yapın umrumda bile değilsiniz ben yine aynı kişiyimm GÜNLÜĞÜM SENİN NEZNİNDE ŞUNU SÖYLÜYORUMMM KAZEN ABİCİM YÜREĞİ GÜZEL ABİCİM SENİ ÇOK SEVEN BİR KARDEŞİN VAR BUNU BİLİYORDUN ZATEN BİRKEZ DAHA BİL ABİCİM TEKRAR TEŞEKKÜRLER...:enbuyukkk:a.s.

Benim için neden özledin KK biliyon dimi

Burdan ilk tanıdığım birisi vardı arkadaş gibi değilidi günlük ya farklı biriydi yani benim için bi gün gerçekten görebilirim normal arkadaşlar gibi oluruz diye düşünürdüm hep sanal bi yerden tanıdım ama gerçekten dost oldum diye düşünürdüm

Boşuna düşünmüşüm günlük.
Bitti buraya kadarmış derler ya aynen öyle üzülmenin bi anlamı yok ama ne yüreğim bunu anlıyo ne de gözlerim.

Güle güle greenlight herşey gönlünce olsun yeşil ışığım

gunlukcum ben geldım
napıyosun

ben ıyıyım valla gunlukcumj hatta superım
cok guzel hafta sonu gecırdım
pazar gunu bolu abanta gıttık kalbalık kadroyla bıde burdan kk dan bı arkadasımla gorustuk tanıstık
o kendını bılıyo onu cok sevdım

sana anlatıyım pazar gunumu
sabah 5te kalktım hazırlandım otobusun kalkcagı yere gttık
guzelk bı kahvaltı yaptık kafede
sonra yolculuk
harıkaydı ya
cok eglendık otobuste
sarkılar oyunlar mıkrofonla sarkı solemeler
sonra vardık kar vardı kaydık ama ne kayma
bota bındık bot devrıl ben camurun ıcınde camurla samımı oldum baya
mont battı
butun gun sallarkla dolandım artalıkta
bı arkadas gozunuhn ustu tarıldı ben yıne ıyıyıdım
bı arkadastra hıc hadasrsız atlattı
mangalımızı yaptık
oyunlar oynadık yolun ortasında son ses
gecen arabalar duruyo oynuyolatr halaylar uc ayaklar bızle
super buı gundu vala superrrrrrrrrrrrrr

bu ara zaten cok ıyıyım gunlukcum
ısallag daha ıyı olucammmmmmmmmm

merhaba günnük ben hala hastayım...:çok üzgünüm:
şimdi eve gitcem ama nasıl gitcem onuda bilmiyom....:1no2:
ben gene,
hapşırmaktan nefret ediyom....:kızgın:

sevgili günlük :)
öyle sıradan bir gün işte...
benim de haftasonum çok güzeldi... çok gezdim ; çok eğlendim...

cts gece arkadaşlarımla bara gittik... uzun zamandır gitmiyordum... iyi mi geldi kötü mü bilmiyorum...
orda çok samimi olmadığım bir çocuğu gördüm... tarz olarak ona çok benzemişti o gece... yanında sevgilisi vardı... içim acıdı... biz geldik aklıma... benimkinin askerliği sırasında ona verdiğim destek için beni tebrik etmişti... o anlar geldi aklıma...

sonra "söyle buldun mu aradığın aşkı ..." çaldı ... gözyaşlarıma hakim olamadım... buldu bir aşk ama o da acı çekiyor ... ne yazık ki benim için değil...

o yok izmirde diye kendimi sokaklara vurdum... karşılaşmam nasılsa diye... bir organizasyona katılacaktı ama katılamamış... yani izmirdeymiş... iyi ki karşılaşmadım ama...

bugün de iş çıkışı ; bişiler yapacağız ... öyle gelip geçiyor günler...
ama keyfim yerinde bazen de değil...

öyle tuhaf işte ... ne manasız oldu cümlelerim ama idare et be günlük...

seeeevgiiliiiii günnüüüüüüüüüüüüüüüüüükkkk hihoyyyt
amaaaaan klasik bir hafta içi mesai günü işte değişik hiç bişi yok
bi gün tlf çok çalıo bi gün aaz tek fark bu kadar :KK43:
bugün çok yoğundum siteyi ihmal etmemeye çalıştım hem uzun zamandır net kısıtlıydı son bi kaç gündür kısıtlı değil çalışma mı ne bişi varmış inşallah bitmezz de rahat rahat sitemi takip edebiliirm kötükedihüso
yoksa bi kaç akşamdan akşama evden girebilirsem nete işte o kadar takip edebiliyordum
yaşasın akşam olduu kocişim gelcek beni almayaaa yerimseniben
yavaştan hazırlanıyım bende masamı topliim bardağımı su şişemi mutfağa götüriyim di mi hadi hoşçakaaall yarın görüşürüzz belki akşama evden bile görüşebiliris bakalım kısmett :)

Sevgili günlük;
ilk kez yazıyorum sana.Bütün gün evden çıkmadım.3,5 aylık oğluşumla vakit geçirdim.Kış ayları hiç bana göre değil.Hiç neşemi bulamıyorum.Sebebi yok ama kendimi keyifsiz hissediyorum,canım hiçbişey yapmak istemiyor.Bi kasvet var üstümde.böyle olunca kıldan tüğden şeylere takılıyorum.geçicek bugünlerde.güneş çoook seviyorum.bana inanılmaz enerji veriyor.

günlükcüm bugün benim doğum günüm biliyomusunnn 1 yaş daha yaşlandım ben artıkkk bu yaşımın ne sürprizleri olucak acaba bana geçen doğum günümde çok mutluydum ama bugün hiiç mutlu değilim hemde hiçççççç inşallah bu yıl böle geçmez günlükcümmmmdoğum günümü kutlamasını beklediğim hayatımda çok özel yeri olan biri bana küskün ve arayıp kutlamadı bile biliyomusun çok içim acıdı hala bi umut bekliyorum ama biliyorum aramayacak ve ben bu gece çok kötü hissedicem kendimi boşlukta ağlamaklı....

slm günlükçümmmmma.s.
ayyyy 3 gündür hava çok fena yağmurlu allah sonunu hayır etsin:Saruboceq:
bugün evde oğlumla vakit geçirdim sporumu yaptımm oohhhh değmeyin keyfimeee:sm_cool:
günlükçümm dün saçlarımı kestirdim çok sevdim ben bu modeliiikaydirigubbakcemileçokda rahat:nazar:
bu gece kocişim geç gelecekmişşşş o gelmeyince içim bi tuhaf oluyooo allah eksikliğini göstermesinnnn:Saruboceq:aşkımmm benimmmm:asigim:
oğluşda bayılmak üzere çok uykusu geldiii mirmirmirmirben onu yatırıyımde takılırım gene buralardasengözlerimebaksanab
herkese iyi akşamlarrrrrrra.s.

Selam günlük. Ben burayı ilk netle tanışıp bu siteye ilk girdiğim zamanlarda çok ziyaret ederdim. Nedense buralara uğramaz oldum. Sevgili günlük bu gün toz duman kafam , hiç keyfim yok. Bir sebebide yok ama buruk içim, tıpkı dışardaki hava gibi kapkaranlık. Öyle çaresiz öyle yorgunum ki, Neyse günlük sıradan bir gün işte.

naber günlük
biraz içimi boşaltmış yükümü hafifletmiş gibiyim ama değil daha ..
dün epey geç çıktım görümcemlere davetliydik kayınvalidegillerle yemeğe
işyerinden aradım gelemiyoruz ben hala işteyim abin hasta bide diye..
neyse eve gittim eşimin hastalığı hiç çekilecek gibi değildi bi nazlı bi nazlı tabi bende naz çekicek hal mi var
sadece bi selam vererek hemen vitaminlerini hazırladım içirdim ben banyoya giriyorum kimse girmesin eve anahtarı içeri aldım dedim
kafa salladı konusamıyo ya çok hasta güya
banyodan Allahtan giyinik çıktım kayınpederime kapıyı açmış bi sinir oldum
ya sen hasta olunca hiç bi düşünce olmaz ya bornozla çıksaydım sana demedim mi kimseyi alma alırsan da haberim olsun diye
nazlı nazlı unuttum da bilmem ne de
az daha sabrettim dizim vardı onu izledim o sırada kayınvalidem gelmiş kapı sonuna kadar açık zaten zor ısınıyoruz ısınmadığımız halde dünya kadar fatura geliyor
dedim ki eşime söyler misin kapıyı açık bırakmasınlar soğuyo ev dedim
anaa bizim bey parladı karsılarında çocuk mu var her seferinde bişey söyleyeyim onu yapma bunu yapma mı diyeyim saydı da saydı
ben de şalterler attı
ne söyledin şimdiye kadar söyler misin ne söyledin de düzeldi ne yaptın bi düzenimiz varken onlar gelince bozuldu onların yaşantısına düzenine göre yaşıyoruz ve ben mecbur olmadığım halde
sana hizmetçi mi geldim ben ya, çalışırım faturaları öderim gıda alışverişini yaparım bütün hizmet dört dörtlük sen ve ailen oturun hersey hazır sen kendi maaşınla kendine ancak yetiyorsun eve bi katkın yok bizde kalan babanın da bize bi kuruş katkısı yok
e ben ben neyim ya ben ne zaman senin karın olduğunu hissedicem bıktım hala hizmetçin gibi yaşamaktan burdayım burda dedim..,
bu arada sesimi de yükselttim duysunlar diye..yetti ya..
en son dediğim laf da bi gün gideceğim bu evden ama ne zaman bilmem bekle ama az kaldı dedim yattım...
etrafımda dört dönüyo çok geç git basımdan dedim...
sabah oldu bi nefretle uyandım evimden nefret ettim oysaki daha 1 ay olmuştu yenileyeli ve taksitleri yeni başlamıştı
düşün daha tadını çıkaramadan boçlar bitmeden nefret ettim evimden...
ben baba ocağına gitmek istiyroum huzurlu uyumak ailemle tekrar biraraya gelmek istiyorum...

gunlukcum

bugun gereksız bı ozel gun
sabaha kaadr ıyıydım ama suan ıyı degılım
ama gecıcek bosver

bu sabah 7.30da kalktım dedem almanyaya gttı ya
kontrollerı ıcın
ne kadar kalcagı bellı degıl bılıyosun kafasına esınce gıdıyo esınce gelıyo
bır aya kadfar gelır tahmınım ısllah hayırlısıyla gelır
onu cok sevıyrum allahım onu basımızdan ekdık etmesın ısallah
amın
onu otobuse bındırdık
geldık kahvaltı yaptık falan suan uykum var ama carsıya gıdıcez annem kardesım falan dolanıcaz
ısallah gereksız kımseyı grmem hıc geregı yk cunku
dua et gunlukcum hayırlı bıugıun lsun
aksamada bı arkadasın dgumgunu araya gıdebılırız haberın olsun olmazsam oldumu babay

10 gün oldu günnük
birbirimizin gözlerinin içine bakmayalı
tam 10 gün oldu
ortalık duruldu tavırlar değişti
aile olayları halledildi
peki şimdi
biz-ikimiz ?
kim önce adım atacak diye bekliyoz
hala gözlerimizin içine bakmadan
biliyoruz kii o bakıslara ikimizde dayanamıcaz adım atıcaz
sarılıcaz
gece uyandım ben ona sarıldım uyuyodu hissetmişmidir