Kadınlar Kulübü Günlük

gunlukcum
ben geldım
cok yorgunum cok youlmusum bugun
haftasonu boluya gezmeye gıdıcez onun ıcın alısverıse gttık kardesımle
bugun kararsız gunumdu bıseyı begenemedım
ama aldım sonunda neysekı
bugun ayın altısı 6ay bıttı
koca altı ay
aslında bı bıtıs tarıhaı daha var ama tarıh dolu bende bılrsın
kavusma ayrılma
ne bılıyım allah buyuk dıyorum sadece
hersey ona havale

gunlukkkk ben geldımm
ıyıyım bugun :)
nılın sarkısını dınlıoum sureklı sevıyorum sevmıyorum
sozlerı cok guzel :teytey:kendımı bunun ıcın mı yorucam ben kalbımı kunun ıcın mı kırıcam benkaydirigubbakcemile3 aynen oyle gunluk
keyfım fena deıl gecıcek bılıom
bugun butun gun msndeydı yazmadım ıstee
ta kı gurbam yaz dıyene kadar meger gurbamın hemserısıymıs kaydirigubbakcemile3
neyse sonra 8 de cıktı ıste
asıgım ona ben ama olmıycak bısey o yuzden unutcam
en azından msj atmıycam aramıycamm
gecıcek bu gunler bılıorum
pazar gunu donuyorumm gunlukk bu yandan ıstıorum bı yandan ıstemıorumm
offf canım sıkıldı gene bee neyse gunluk ben ıyıyım yanı cok kotu deılım
herkesllere slm sole
bıde gunluk ıyıkı KK var hee 2 senedır o kadar muttesem ınsanları tanımama vesıle oldukı :asigim:a.s.​

günlük ben geldimmm
nickimi değiştirdim
eskiden paptya89 dum şimdi malibu oldumm
yakışmış mııı =)
bugün sıkıntıdan pat pat patladımmmmm
başkada bişey yapmadımmm

Yağmur yağsaa ve ben yürüyebildiğim yere kadar yürüsem...
Meriçe gitsemm akan suya sıkıntımı atıp geri gelsem.
Canım acıdığında dahada canımı yakmak için para bulup gidip dövme yaptırsam...
Doya doya dondurma yesem.....

günaydın günlükçüm
nasılsın benim bugün çok sıkın canım
günlükcüm ya ben anlmiyorum bu eşim ne kadar anlayişsiz
allahım deli olacam ya bu kadarda olmaz bir insanin üzerine bu kadar gelinmezki
ama allah ıslah eylesin diyorum başak ne diyeyim aslında çok şey hakediyo ama yeri değil burası günlükcüm adam adam olmadıktan sonra herşey boş
neyse dün annem dr götürdüm karaçğerinde 3 tane nodil var dr takibe aldı inşallah büyümez dedi
allahım sen derman aryan herkese derman ver annecğimde allahım
inşallah daha kötü olmaz allahım
günlükcüm görüşürüz tüm dostlarıma selam söyle

günlük merhaba nasılsınnnnna.s
fazla kalamıcam günlükçüm bugün oğluma mevlüt yapıcaz:Saruboceq:
sitres sardı dört bir yanıma. şu mevlütü allahın izniyle bi atlatayım.:Saruboceq:
sabah erkenden gelecek olanlar gelmedi daha sinirlerim bozulmaya başlarsa:mymeka:
diye sakız çiğniyorumşakkıdışakkıdışakkıdı:roflol: :roflol::roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
hadi öptüm seni pilav getiririm sana:icecream:

günaydın günlükcüm
nasıl soylesem ki ben hamileyim daha cok yeni, kimseye söyleme diye tembih etmiştim eşime ama nerde gecen gün iş cıkışı gebelik testi almak icinarkadaşının arabasıyla fellik fellik nöbetci eczane aramış sozde arkadaşına söylememiş ama az once başkasından duydum artık herkez öğrenecek =}

günaydın günlükcü:nazar:
napıon len manitanla aran nasıl:lepi:

neyse seni şimdi dinliyemem sne beni dinle bir dahaki sefere söz dinlicem:1closedeyes:

bir kaç hafta önce kardeşcigim geldi eskişehir'den ama haftaya gidiyosenağlama
Bir yarımız ordu daydı şimdi Eskişehir'de diğer yarımız.
Çok özlücem yine onu. İşten fırsat bulabilsem gider kalırdım yanında bir hafta öyle ihtiyacım var buna ve ayrıca onun yaşadıgı şehrin havasını görmeyi cok istiyorum.
Hasret bana göre değil işte senağlama

Günlük bu hayat beni cok yoruyo. Bendeki hayatın bardagı taştı taşıyor.
Son damladan sonra ne yapıcağımı kestirmeye calışıyorum ama kestiremiyorum.
Dün ilk kez değildi ama dün ölmek için dua ettim var mı? böyle şey
Hangi insan ecelinin gelmesi için dua ederki. Caresiz oldugum bir durum bir konu yok
ama ben ama ben cok yoruldum. Hayat cekemion demi nan beni anten alımda dak bi yerinede sınırsız cek beni -tatlicadiarzu-

Bak şu şarkıya bak....Akşam son ses evde dinleyip ağlamazsam namerdim...

Bir kalbi öldürmek.
Verdiğin cefanın adı aşk olaamz insan sevdiğine böyle son yazamaz.
Duvara bakan penceremde seni bekleyişlerim aklımda...
Kader BAZEN SACMALIYOR...Buna şahit oluyorum şuanda...

Şimdiiiiiiiii isyankar mıııııııııııı? olayım Yalnızlığamı sarılayımmmmmmmmmmmmm.
Yoksa Bu ŞEHRİN TABELASINA EKSİ BİR bi yazayım
Saat tam sabahın dördüüüüü aklım ikiye bölündü kalbim ağıtlar yakıyorrrrrrrrr

nasılda beni anlatıyo. Ruhumun bedenimin yaşadıklarını nasılda anlatmışşşş....

buda benden olsun: SöyLenmemiş SözLerim var!!!!Affetmek veya SiLmek....

İİYİLERİN İNTİKAMIDIR....​

Bi gün sana mutlu gelicem işte o gün ya ben yada hayat bitmiş olucak:çok üzgünüm:

slm günlükçüm
bu sana ilk yazışım:lepi:
uff cnm çok sıkılıyo bugünlerde içimde bi sıkıntı var hep:çok üzgünüm:
depresyonda mıyım neyimmkafamçokkarıştı
doğum günüm yaklaşıyo bakalım kocişim bana ne süprüz yapıcak çok merak ediyorummhihoyyyt
artık 20 oluyorum bende uufff önce ne büyük gelirdi gözüme 20 yaş şimdi o kadar büyük olmadığını zamanın hızla akıp gittiğini daha iyi anlıyabiliyorumma.sallah hayırlı ve sağlıklı yaşlar versin inş:Saruboceq:
oğluşum bile 2.5 yaşında artık meleğim benim sanki bebeklik günleri hiç eçmicek gibiydi büyüdü annesine arkadaş oldu küçük erkeğim benim:asigim:
dün kötü bi hbr aldım ve çok üzüldüm çok yakın tanıdığımız bi aile trafik kazası geçirmiş anne çocuk vede dedevefat etmiş baba ve diğer çocuk ağır yaralı olarak kurtulmuş ailesine allahtan sabır ölenlere rahmet diliyorummmm:Saruboceq:çok acı allah kimseyi böle imtihana tabi tutmasın onlara sabır versinn:Saruboceq:
işte böle günlükçümmm
gideyim petüştenn jujunun tiyolarını dinliyimde moaim düzelsin iyi geliyoooo bana burası
iyiki varsın kk:enbuyukkk:

Günaydın Günlük benneyaptımkipek aydın birgün değil ama ağız alışkanlığı veya öyle diyelim öyle olsun :nazar:
Dün işyerimden 15 kişinin işine son verdiler mirmirmirmirbazısı 2 ay ücretsiz izinli bazısı işten tamamen çıkarıldı :kızgın:kriz ortamında ne yaparlar nerden iş bulurlar :kızgın:hoş geride kalanların da durumu pek parlak değil ya hakkımızda hayırlısı
:Saruboceq:

selam pek muhterem gunlugum

fınallerden sonra ılk kez burdaım gecen cumartesı tatıle gırdık
sınaw sonuclarıda yawas yawas acıklanıo ınsanın emegının karsılıgını alması guzel
bıse notlarım gayet yuksek :nazar:ama cok calıstım ınek oldum bı ara resmen:1shok:

tatıl keyfı super gıdıo ole bıyere gıtmedım zten ınsan ewınde ck daha ıı dınlenıo.
askımla bı tatıl fenada olmazdı aslında ama: kaydirigubbakcemile5
ewde hep kıtap okuorum romanlarım benım en ıı arkadaslarım kucukken ogretmenlerımız
buu cumleyı kurdugunda gulerdım nasıl ya kıtap arkadas mı olur dıe.sımdı anlıorum kı
dogruymus kıtap okurken bende kendımı roman kahramanı gıbı zannedıorum dolayısıyla
bısuru arkadasım oluo her kıtapta belkıde bu benı cezbedıo onuda bılmıorum.

neysem onun harıcınde askıtomla aramız gayet ıı allaha sukur artık kayda deger tartısmalarımız olmuo sorunlar cozuldu sanıorum.bulusuoruz zaten sureklı. mutluyuz anlıcan :asigim:yakında sewgılıler gunu war ne alcam bılmıorum bı akıl wer lutfen
sımdılık bukadar solıceklerım gorusmek uzere

slm günlük hayat öyle garipki akıp gidiyor daha neler göreceğim ne sıkıntılar atlatacam daha ne kadar sınayacak hayat beni sanırım son nefesime kadar sınayacak ama ben yılmayacağım hep yıkılıp yeniden başlacam tıpki şu anda olduğu gibi herşeye sıfırdan başalıcam her zaman kendime sen güçlüsün diyorum evet gerçektende güçlüyüm o kadar şeyi gördüm yaşadımki ölümü gördüm hastalıkları sevgiyi nefreti yalanı ve tek anladığım herşeye rğamen yanımda benimle ağlayan beni seven tek kişi annem gerisi hepsi hikaye tek değer verdiğim üzülmesini istemediğim kişi o biliyormusun günlük onu aramamak için zor tutuyorum kendimi ama aramıcam son arayışımda resmen salak yerine koydu beni ben gurursuz değilim oda beni aradığı için arıyordum ama o o kadar adiymişti o kadar köpek gibi peşimden koştu yalvardı herşey elde edinceye kadarmış be günlük ama varya bundan sonra hayatıma girenleri daha beter süründürecüğim köpekten beter edeceğim birdaha kimse acıtmayacak canımı ben acıtacam neyse günlü hayat akıyor benimde yapmam gereken işlerinm var:))

selam günlük...
kafam kazan gibi gece bıaz keyif yapayım dedım demlenenelım dedım ulen kafamı kaldıramıyomşimdi..
karıştırısam olacagı buydu zaten...

uyumaya ihtıyacım var...
ninni gunluk ninni.........
neyse günlük...

selam gunluk....BEN GELDIM DUYGU........

ama bugun ozel bır gun......BUGUN BEN BÜYÜDÜM YASLANDIM...VE İYİKİDE DOGDUM...ACABAMI...

evet günlük....bugun dogdum...

gerıye bakıyorumda....bır yıl nasıl gectı....ne cabuk ..ne acı ...ne mutluluklar...ne hüzünler yasandı...
benım kendı özel hayatımda bır degısıklık olmadı...
hep aynı...sevgıyı sevdayı bekleyen yada...nasıp deyıpte cokta takmadıgım bır yıldı....
ama cok agladım cok üzüldüm....hayat bekledıklerımı vermedı...bana...
cok kacmak istedim....bır denız kenarına....sesımın cıktıgı kadar bagırmak ıstedım....sadece dalgalar duysun....
elıme kocaman taslar alıp denıze fırlatmak istedim.....
kaderın tam alnına ...atmısım gıbı....içimdeki öfkeyi kusmusum gibi....
bazı zamanlar oldu o dalgalara bırakmak istedım kendımı....
götürsünler beni bilinmedik yerlere...yada dönüşü olmayan yere.....
cok ama cok hayal kırıklıkları yasadım...
cok sevdigim insanlar acıttı canımı...kimsenin acıtamıyacagı kadar....ve kimsenın yara bırakamıyacagı kadar içimde yara bıraktılar....
cok sevdigim insanların beni sevmedigini ögrendim...kahroldum.....işte o zamanlar kacmak istedim ....ölmek istedim....
iyi niyetle söyledıgım ...seylerın kötü anlasıldıgını yada farklı yorumlandıgını gördüm.....
kendimi atese atsam bu kadar yanmazdım....ama yandım...coooooooookkk....
hayattan cok bır sey ıstemedım her zaman...hayallerım bıle kısıtlıydı....
çünkü....cok beklentisi olan ....bir o kadarda üzülüyormuş....onu gördüm....ögrendim...
basıt hayaller....seven bır eş ve nedense bır kız cocugum olsun istedim...
bu kadarda basıttı....
yanlızdım her zaman yıne yanlızım biliyorum....

gunluk...

ve bır baska acı daha.....DAYIMI KAYBETTIM...KOCA DAYIMI ABIMIN GIBI SEVDIGIM...DAYIMI...gecen yıl bu zamanlar...hastanede yogun bakımda...makınelere baglı yasıyordu....dualar edıyorduk dayım ıyı olsun dıye....daha 48 yasındaydı...ve gıttı sonsuza....
ölümün ne genc ne ıhtıyara geldıgını ögrendım...yandı içim yandı....

GUNLUK....BILIYORMUSUN DAYIMINDA DOGUM GUNU BUGUN......nur ıcınde yatsın....

mutlu oldum ....cunku hala oldum...8 aylık dogdu...sorunlar yasadı cok uzdu..yaramaz ama sukurler olsun kı ....şimdi cok iyi....

ben bu yıl DORUK un halası oldum ...

BU YILDA İŞALLAH HAYIRLI BIR YIL OLUR...sevdıklerımle berabar mutlu yıllarım olur kımse üzülmez kımse kırılmaz işallah...

aıleme her hangı bır sey olmasın ALLAHIM DAYNAMAM BENIM ÖMRÜMÜ ONLARA VER...

mutlumuyum şimdi bilmiyorum....içim bir garıp...bazende kendimi anlıyamıyorum....gece uyuyamadım...
bır yanım mutlu bır yanım hüzünlü idi....

pencereden baktım gece.......

sadece karanlık var dedim sadece karanlık.gökyüzü en çok bu mevsimde karanlıktı. içim en çok bu mevsimde sıkıntılı neden güneşe bir gün bile başımı çevirmedim?
o da yok muydu?göğü terk mi etmişti?
hayır sadece bu gün memnun olmak istemiyordum .......bütün mutsuzluklara kucak açıyordum......
bir karmaşa dönüyordu etrafımda ve ben özlüyordum..... nedensiz kimsesiz hiçbir şeyin içinde herşeyimi özlüyordum ............
mutlu olmaya hakkım yoktu ne kadar engel biriktirdim bilemezler .....ben engeller için hayatımı vermiştim .....garip bir his bu canım yansın istemiyorum...... garipliği ciğerlerime çekiyorum .....hüzün nefesimi yeniyor yenik düşüyorum.......
sonra ümit var .......bir de o yalnız bırakmadan ben gitmek istiyorum ümitlerimi istemiyorum......... küçük bile olsalar düşman sayıyorum.......
ne kadar da çok vazgeçmişlerdi benden diyorum.......
onlardan hırsımı terk ederek kendimden alıyorum.......
yalnızlığa ümitleri verip dönüyorum yönümü...... yanlızlık ümide katlanamamış olacak benim yanıma geliyor yine. düşlerim yalnızlığı esir alıyor ya da yalnızlık düşlerimi. "geceler kabustan beter, uyku özlemi ,yeter!!!" derken herşeye destek veriyor.....
bir el. gerisi sevgi seli ......

gunluk bılemessın ıcımdekı duyguyu............bılemessın ne yasadıklarımı ...

ıcımde paylasacak yazacak cok seyım var ama....ınankı ...yazmakla bıtmez...

7 subat 2009
dogum gunum.........

tünaydın günlük
öncelikle doğum günü olan arkadaşımın doğum günü kutlu olsun
ipek hanım sabah 7 de uyandı yine :KK43:(( yaa cumartesi sabah 7de uyanılır mı?
eşim de mersine toplantıya gitti,cumartesi toplantı mı yapılır:KK43:(((( doktorların peşinde koşturuyor yazık:KK43:
hava açık olsaydı ipeği de alıp çıkçaktık dışarı annemle,ama malesef kapalı...
soğuk kapalı bir gün işte...
yarın son tatil günüm,okullar açılıyor
ve ben nasıl bir programla karşılaşacağımı merak ediyorum
hiç güvenmiyorum idarecilere,yaparız yaparız diyip hep kendi kafalarına göre program yapıyorlar
neyse görcez pazartesi günü...
bu kadar tatil yeter...çalışmak lazım:)

merhaba günlük.. uzun bir süredir yazmadım..
yazmadığım süre içinde hayatımda ve içimde farklılaşmalar oldu ,inişler çıkışlar vs.
öncelikle aklımdan ve yüreğimden çıkması gerekenleri çıkardım.. başardım bunu .. bu yüzden biraz olsun huzurluyum.. artık yenilmek yok,bi şans daha yok..geleceğin umudu var artık,yaşanacakları en iyisini görerek yaşamak ...artık içimde yarattığı sıkıntı ve dert yok.. acı hiç yok..sadece sevmenin ve sevilmenin bi eksikliği var... varlığı ise kısmet..
tatildeyim günlük olabildigince dinleniyorum ki yeni bir dönem daha sağlıklı ve başarılı geçsin :nazar:

Amaannnn sıradan bi gündü işte gittiim alışveriş yaptım gezdim kuzenime gittim birazdan yine gezmeye gidicemm ayy off çok gezente oldum:)
Aman nabayımm canım sıkılıyorr.. Sıpayla hala konuşmuyorum.Aman herşeyde bi hayır vardır.iş olsaaa keşkee çalışsammmm çalışsaammm para kazansammmm daha çok alışveriş yapsammmm.Alışveriş yapınca kafamı dağıtıyorumda... :)
Aman neyse yazıcak bişi bulamıyorum bugün sana saçmalamadan gideyim en iyisi :) Sezen ablanın dediği gibi alırım başımı giderim efeler gibii heyyy efelerim gibi hey(benden ne efe olur ya )-tatlicadiarzu-

İyi ki doğdum
Gördün mü 22 oldum
Özgürüm kanatlandım
Durmadım ayaklandım
Koşup ilerliyorum
İyi ki doğdum
Ne güzel bir kadın oldum
Erkekler hep peşimde
Ama aklım işimde
Sınırı zorluyorum
Kalamam hayatın köşesinde
O zaman neşesi neresinde
Koysalar önüme bariyer de
Çocuk da yaparım kariyer de
Pes etmem ben en zor günüm de
Kanatlandım özgürüm ben de
Deseler geçecek bu heves de
Çocuk da yaparım kariyer de kaydirigubbakcemile2
http://www.kadinlarkulubu.com/mutluluktan-uctugunuz-haberler/252384-yasattigin-super-dogum-gunu-icin-tesekkurler-askimmm.html#post5221618

Son düzenleme:
çok uzakta b hayal gibi görünen gün geldi
şafağımız 99 oldu bugün çok şükürrrrr...
artık çift hanelere geçtik :Saruboceq:
kavuşucazzzzz az kaldı bitanem azzzz....

X