Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük'üm..
İşte yepyeni bir yıl...
Dilerim Allah'tan herşey gönlümüzce olur..
Allah geçmiş yılları aratmaz ve sağlık,huzur,mutluluk,başarı nasip eder inşallah...

Dilerim yeni yılda da kk nin bu güzel büyüsü bozulmaz ve güzel paylaşımlar olur...a.s.

cok uzun zaman oldu sana ugramayalı..
ama bundan daha uygun bır gun olamazdı sanırım..
ılk 3 yıl beraberdık ama bu yıl bıze vurdu..
esım bu gece gorevdeydı :çok üzgünüm:ve kızımla basbasa gırdık yenı yıla..
hee kotu bır gecemıydı dıye sorarsan tam aksıne superdı..:asigim:
tum gece kızımla oyunlar oynadık yedık ıctık..
gecen yılın muhasebesını yapıyorum defterlerı kapatıcam ..
tum acılarımı kırgınlıklarımı herbırını o defterle gomucem..:lepi:
2009 once saglık sonrasında mutluluk,huzur,para ve Barış getırsın tum ınsanlıga..:Saruboceq:
arayı bu kadar fazla acmam bır daha sıksık ugrarım sana..yerimseniben
selam et herkezlere..:a015:

Çok mutluyum çok günlükçüm kaydirigubbakcemile2 :asigim: hayatımdaki en sevdiğim iki insanla geçirdim bu yılbaşı akşamını. çok güzeldi. yılbaşı olması bir yana, bu depresyon halimin içinde bana ilaç gibi gelen bir akşam oldu. sositososito

2008 oldukça hareketli bir yıl oldu benim için. çok üzüntü de yaşadım ama sonra bu üzüntüler mutluluğumuzun artmasına neden olduğu için, keşke olmasaydı diyemeyeceğim. :mymeka:

2008'de KK'dan çok şey öğrendim. her konuda. dilerim 2009'u da en az böyle çok şey öğrenerek, paylaşarak geçiririm. :Saruboceq: Ama bir defa KK sitesi hata veriyor, site kullanılmaz hale gelmişti. o şoku da unutmuş değilim yani. neyseki birkaç gün içinde kavuşmuştuk sitemize tekrar :Saruboceq: :lepi: :enbuyukkk:

umarım bu yıl KK'da az acı, çokça mutlu haber alırız. bakalım 2009'un sonunda neler yaşamış olacağız...

selam günlükçüm yepyeni bir yıl yepyeni hayattan merhaba
nasılsın iyimisin. 2008 yılı geride kaldı kusura bakma artık 2009 yılındada seni rahatsız
edicem inşallah. yeni yılın kutlu olsun. iyi varsın günlükçüm.
bütün kk yeni yılını kutlarım ayrıca

yeni yılını kutluyom senin ve tüm kk nın
2008 benimm hayatımdaa geçirdiğim en berbatt bir yıldı
ama umarım 2009 benimm unutamıyacağımmm güzelliklerlee olu geçerr çok umutluyumm
her zamankii gibii
2009 başta gilistinliler içinn huzurr getirirr inşallah
benim aileminn eşiminn ve tümm dost ve arkadaşlarımınn
kk da tanıdığımm tanımadığımm herkesinn 2009 tümm hayallerii gerçekleşirr umarımm
ben 2009 a kocamaa göbecikk atarakk girdimm 100 yeteleyidee indirigandii yaptımm
berekett olsunn inşllahh uğurr getirsinn

merhaba sevgili gunluk
seni yeni kesfettim ben.aslinda iyi oldu yeni yilda artik seninle cok goruseceigiz.2008 geride kaldi 2009da bol bol muhabbet hos bes yapacaigiz senle.

yapayanliz girdim yeni yila sevgili gunluk.ailem uzakta , esim ise calisiyor eee bebeigimde yok yapayanliz girdim yeni yila aslinda kkkulubundeyim cok da yanliz sayilmam.

2009dan beklentilerim cok fazla insallah tum dileklerim gerceklesir.
ve yeni yilda savaslarin bitmesini kalbimin en derinlerinden arzuluyorum.
artik aglayan cocuklari, minicik masum yavrularin olmesini tvlerde gormek istemiyorum.tek temennim su an icin bir an once savaslarin son bulmasi.

iyi ve yoğun bir yıldı 2008.dileğim huzur ve sağlıklı bir yıl geçirmek ailemi çok seviyorum kızım ,eşim hep yanyana diz dize olalım .yavrumu güzel bir gelecek karşılasın bizleride ona bunu sağlamak için güçle donatsın..rabbim sen karşıma benim kalbim nasılsa öyle insanları çıkart çıkart ki hesaplarım açık vermesin çıkart ki sabrım sona ermesin çıkart ki ömrüm heba olmasın =)allahım beni aileme ailemi bana bağışla.bana yavrumun acısını gösterme ve bizi onunla test etme yavruma eşime ve gönlüme huzur ve sağlık ver ...rabbim hergece olduğu gibi bu gecede sana edilen duaları kabul et=):Saruboceq:

sevgili günlük yeni yilin ilk günü ilk saatleri, benim icin bugünün dünden fazla bir farki yok. icimde kaygilarimla girdim yeni yila. umarim bütün bir yil böyle gecmez, cünki gecen yil benim icin pekte iyi gecmedi.gerci halime cok cok sükrediyorum.gazzada yasanan olaylardan sonra, oradaki insanlarin caresizliklerini izledikce kendi kendime nankörlük etme diyorum.:1no2:
insallah busene düsündügüm gibi gecmez:1no2:

gunlukcum 2009 un ılk gununden selam olsun sana

cok guzel bı gece gecırdım
hemen anlatıyım

arkadaslarla canlı muzıklı bıyere gttk
hersey cok guzeldı
ara sıra slow muzıklerde duygulandım yanlızlıgım vurdu kalbıme ama sonrasında cok eglendım
oynadık zıpladık halay ektık
havıfısek patlatıldı cok guzeldı
sonra arkadaslara gttık 1bucuktan sonraydı
cay mama falan derken 4de geldım eve

aaa bıde cekılıs oldu bana kucuk altın cıktı en son
dedımkı
ne sanssızım gene bıse cıkmadı dedım bı baktım benım numara135
hedıyler bıtt bana adam cebındeb kucuk altını cıkarmasınmı
herkez sok oldu
tamda dedıstımkı
kumarda kaybettım askta kazancam derken
yıne askta kakybetım galba gunluk

ve benım rahmetklı ve ö.. .
yılbasımıda kutlamadı
yok bu adım atmıcak napmak ıstedıgını bı anlayabılsem
gece aglamadan resmıyle uyudum yıne gınlukcum napıyım yanımda olsun dedım herkeze dua ettım
sabahta gunesle cok guzel uyndım
hemen ınternete oturdum resımleroı hallettım
yorgunum aslında gozlerım acıyo batıyo uykum var ama ıuyumıcam

herkeze hayırlı yıl dılıyorum hersey herkezın gonlune gore olsun
hoscakalllll

sonunda bitti işte sevdamız
bu ev kaldırmıyor ikimizi
hatırla bu eve girerken ikimiz
bir ömür boyu deyişini
sensiz olmaz sanırken bedenim
istemiyor artık bedenini
ödedik yıllarca evli kalarak
bu ödünç aşkın bedelini
toplanıyor eşyalar çekmecelerde sabun kokusu
titriyor ellerim,bavullarda anıların kabusu
taşınan sadece eşyalar değil ki
odalarda,yüreğimde ahh bohçalanmış
herşeyi topladım
bir de baktım ki
bende soyadın kalmış...

selam gunlugum

2008in son gunlerı bıraz tatsız gectı nıe dersen o zıllı kız yıne maıl atmıs askıma
yok sorun neyse halledelım ws ors.u ya ekledım msn me adam gıbı konustum kızım
bak nısanlıyız bırak artık buyu dedım bana bende nısanlıyım dıe madem nısanlısın ne
arıosun towbe towbe yaa sımdı burda yazamıorum ama kısaca sex pesınde
en son namusu uzerıne soz werdı bana bıdaha yazmıcam dıe ınanmıorum namus ne
arar bee.ama bıkere daha bulasmasın hayatta ben ne ıstedıysem oldu elımdekını
kımseye wermem tuttugum dalı koparırım bugune kadar hıcbıseyı kaybetmedım ben
ıstemedende asla kaybetmem kı bızı o zıllı asla ayıramaz mutlulugumuzu sadece allah
bozar oda kımmıs o sadece sınırımı bozar ama o buraya gelınce bozulcak daha cok seyı
olur.
neyse kıza dedımkı yarın ıstıosan saat 10da msn de ol askımla bızım mutlulugumuzu gr
olmadı olamadı.askımda bı maıl yazdırdı.bana bılıosun nete gıremıo yasak kurana el
bastırmıstım o soledı ben yazdım ewlılık yolunda bı adama yawsama dedi.artık bı maıl daha gelırse o kızdan hayatını karartcak.
anladın sen:CüvCüv:

neysem askım benı ewe bıraktı ıste dun aksama doru saat 8 gıbı caırdı tekrar
yıne bulustuk bıtanesı bana hedıyesını werdı we ınanamıcagım kadar guzeldı
ne dıosan benım resmımı yapmıs kocaman cerceweletmıs kıyamam ben
yakısıklı askıma yaa cok guzel olmus hıc beklemıodum.optuk optuk optuk bırbırımızı
sonra ewe geldım ıste cok sevıyorum ben onu yaa.bız herkese herseye ınat bırlıkte
olcaz KISKANANLAR CATLASIN....:asigim:

gunlugum zaten IKI GONUL BIR OLUNCA KASARLAR DA ERİR...
o yuzden fazla soze gerek yok .

bugunde bıtanemle bırlıkteydık ohh gunumuz ne guzel gectıı.
hemen bıttı malesef:S ama yarın okulu kırcam cunku askımla ozel bıyere gıdıoruz
gun boyu bırlıkteyız.

sımdılık benden bukaadr gorusmek uzeree.Şeniz

Son düzenleme:
Selam günlük,

40'a yakın aldığımız çeyrek biletten 80 ytl geçti elimize.Eşime o kadar dedim,Nimet Abla'dan alalım diye...:1closedeyes:
İstanbul'un yolları ilk kez bu kadar açıktı bugün.Cevahir'e gittik.Ben o dükkan benim,bu dükkan senin dolaştım.Giydim,çıkardım,aldım.:jeyyar: Deşarj oldum,ben de böyle deşarj oluyorum ne yapabilirim ki?..:sm_confused:
Yılbaşı tatili için olsa gerek alışveriş merkezi turist kaynıyordu.Beni de Rus sandılar.İki kız bana bakarak'' Hıh,Ruslar basmış burayı .'' dedi.:1shok: Rus da olduk ya ,daha ne diyeyim?..benneyaptımki Bu şehir beni zaten yeterince boğuyor,bir de milletin lafıyla mı uğraşacağım?:dilcikar:
Günüm böyle geçti işte.Yarın neler getirir bilinmez.Haa,bu arada herkesin yeni yılını da kutlarımhihoyyyt.

sevgili günlük,ilk kez burdayım,ilk kez yazıyorum,kendimi bir tuhaf hissediyorum,ilk kez ayrı kaldım eşimden yeni bir yıla onsuz girdim,dayanmak zor,geçmiyor zaman,bugün 3.haftayı deviriyoruz,haftaya 2 gün birlikte olacağız,sonra yine başlayacak hasretimiz , dayanmaya mecburuz,vatan borcu ne de olsa ödemek gerekir,hep tekrarlıyorum güzel günler zor duraklardan geçer,inş gelince güzel günler bizimle olur,hayalini kurduğumuz,keşke olsaydı dediğimiz çocuklarımız olur,seneye bu vakitler yine burda yazmak isterim,eşimle güzel bir yılbaşı geçirdik çünkü birlikteydik ve hamileyim diye dipnot düşerim,olur mu dersin,neden olmasın,hep üzerimizde bu kara yüklü bulutlar olmayacak ya,bizim de güneşimiz açacak,doğacak üstümüze,çok özledim ya bilemezsin,Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın,zaman çabuk geçsin ve bir an önce kavuşayım aşkıma.............................

Ben geldim günlüğüm uzuuuuun bir arada sonra geldim işte yalnız ve kimsesiz olarak geldim bu akşam sana...yeni yıl yeni umutlarmışş hani nerde umutlarr??

Ben yeni yıla nasılmı girdim?? beniim önceden erdal discodan rezerve edilmiş yerim vardı oraya konuk oldum sağolsunlar en öndeki koltuğa oturttular beni ve dün geceye özel kıyafetlerim vardı mikili pijemalarım yani anlicağın üzere ben evde annem ve babamla girdim yeni yıla ve gariptirki ilk kez bu yıl ufukla kavgalı konuşmayarak küs bir şekilde girdik
Ablam sesimin bozukluğunun farkına vardı beni çağırdı gel bize diye fakat ilk kez yeni evli olarak yeni yıla başbaşa girsinler istedim çok ısrar etmelerine rağmen teşekkür ettim ve evde olmak istediğimi söyledim..
nedendir bilmiyorum içimde bir sıkıntı var hani derler ya yeni yıla nasıl girersen tüm yılın öyle geçer diyee (sence bu doğrumudur) ben korkuyorum işte çünkü yeni yıla ufukla kavgalı küs bir şekilde hiiiiç konuşmayarak girdikk neyse tamam ağlamicam:çok üzgünüm:

Seninle ben bu öykünün ,kaybeden iki kahramanıyız,
Seninle ben caddelerde sokaklarda iki garip yabancıyız.

Ağlamam ardından ağlamam ardından
Yaşlar neyi değiştirir?
Ağlamam ardından ağlamam ardından
Sonumuz ne olacak kim bilir

Hicran senden bana kalan
Hicran her yerde hatıran
Hicran ruhumda bir çocuk
İsmini sorar hala rüzgarlardan

Hicran senden bana kalan
Hicran her yerde hatıran
Şimdi kalbimde bir umut
İsmini sorar hala yağmurlardan

Bu aşk iki ruhtan kopan isyancı günahların sığındığı ıssız bir ada idi,
Hayat denen azgın denizde,
Bu aşk gerçeğin gözünün içine baka baka gülümsemekti acılara,
Bu aşk bir devrimdi her şeyi reddeden,
Ve her devrim ilk kendi çocuklarını tüketir,
Seninle ben bu öykünün kaybeden iki kahramanıyız
seninle ben dünya denen cehennemde iki garip yabancıyız

Neydi bir arada tutan şey ikimizi
Birleştiren neydi ellerimizi
Bırak bana anlatma imkansız sevgimizi
Sevmek birçok şeyi göze almaktır

"AŞK ÖNCE DAMARDAN GİRİYOR SONRA BURNUNDAN GETİRİYOR İNSANIN" senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydınlar olsun sevgili günlük...
İşimin başındayım ama uykusuzum günlüküm..
Kuşum sabaha kadar hep ağlayarak uyandı.
Uyutana kadar da canım çıktı zaten.
Birde üstüne kocişle kavga ettik.
Çok anlayışşız çokk. :mymeka:
Onun dışında 3 gündür diyetteyim.
Böyle devam edersem vericem bu kiloları günlüküm.
Şimdilik bu kadar tekrar görüşmek dileğiyle :1hug:

ben geldim, yine geldim işte...içimdeki acıyı anlatmaya geldim be günlük...zaten ben sana hiç güzel gelmedim ki...yine sen dinle beni...belki sana anlatırım uzun uzun...kötü biten bir yıl ve kötü başlayan bir yıl...umarım başladığı gibi bitmez...umarım gülümsetir bizi 2009...umarım...hoş yine umarım diye başladıysak zor ya neyse...pazar gece kötü bir haber aldık, çok kötü...çok sevdiğimiz bir abimizin oğlu vefat etmiş...trafik kazası...feci bir ölüm...bir evlilik, bir boşanma, bir ölüm...hem kendi gitti hem karşıdan gelen tamamen kabahatsiz bir adama sebep oldu...3 çocuğu var adamın, 3 babasız çocuk...içimiz parçalandı...hiç uyumadık o gece, ne ütülü ne ben...sabah olamadı bir türlü, zaten olmasını da istemedi kimse, acı daha da katlanacak içimiz daha da parçalanacak diye...sabah erkenden abimizin evine gittik...eşi perişan...kolay mı evlat giden...büyüttüğü okuttuğu içi acısa da evlendirdiği 29 yaşında evlat...o sayıp ağlamaları hala kulağımda...insan içi yanarken de ağzından çıkana dikkat etmeliymiş be günlük...zavallı teyze söylediklerine de pişman olacak...ona da ayrıca üzüldüm...abimiz ıraktan geldi orada çalışıyor...ne iç acıtıcı şey bir erkeğin ağlaması be günlük...o adamın gözyaşı külçe külçe düştü hepimizin üzerine, sessiz çığlıklarını dinledik hepimiz...onunla ağladık...ama ateş yüne düştüğü yeri yaktı...tüm gün ankaranın soğunda ev cami mezarlık dolaştık...en son içim kaldırmadı artık...eve gidelim dedim...geldik...ama kalbin de seninle be günlük...o evde bırakıp çıkmadık ya acıyı...
ertesi gün bir haber daha aldım...bir can...can ki ne can...konuştum ailemle dedi...bitti...planladığımız takvimin önünde ilerleyen gelişmeler...bitti...yarın da onunla konuşacağım dedi...dün tüm günü nasıl geçirdim bilemezsin...bir haber bekledim akşama kadar...sadece iyiyim desin istedim...iyiyim...korktuklarını yaşamadım desin istedim...aradı...konuştum dedi...bitti...annemdeyim şimdi...hıçkırıkları bütün gece kulaklarımı parçaladı sanki...ağlayarak uyanmışım kaç kere...bir evlilik, bir boşanma, bir gözyaşı...külçe gibi ağır...taşıması zor...akla gelen sorular zor, yüreğinin acısını dindirememek zor...ağla dedim sadece...ağla...ben dinlerim seni...sen ağla...yeter ki bitsin bu gözyaşı artık...yeter ki gerçekten gülümse...yeter ki uyan kabuslu gecelerden...bu döktüklerin son gözyaşın olsun...son hıçkırığın olsun bu...son çığlığın...yeter ki artık masken kalmasın yüzünde...bileyim ki her kahkahan gerçek...bütün bunları yaşayabilmek için ağlayacaksın evet...mecbursun...ağla...ve bitsin bu kabus...uyandığında her şey geçmiş olacak...ve sen sırtındaki kamburun olmadığını gördüğünde daha da güzel olacaksın...daha da çok seveceksin kendini...biliyorum...

boğazım düğümleniyor..yazacaklarımı yazamıyorum..
herşey çok güzel olacak dostum..her şey daha iyi..
hayat yeni başlıyor senin için..dualarım seninle..
ben mi..sadece üşüyor ve telefonuma cevap vermeni bekliyorum....

hayat nasıl süprizlerle dolu dimi günlük kardeş
bazen iyi bazen kötü süprizler...
şu hayatta başına neler geliceğini asla tahmin edemiyosun
güzel umutlarla ümitlerle başlıyosun ama o hayat geliyo sana çelmeyi takıyo...
inşallah bu yeni yılla beraber bütün acılar hüzünler geride kalır
yeni bir umut yeşerir herşey güzel olur..
herkesin hakkında hayırlısı olsun...

ah be günlük,

hayat bir gün öyle bir gün böyle deriz. ama olayların hızı biraz ağır geldi bu sefer..senağlama

o depresyon halimden chatlakçığımın haberiyle çıkmaya çalışmış, yılbaşı gecem de güzel geçtiği için oldukça umutlanmıştım ki, dün sabah ankara'da ölen gençlerin haberiyle kas katı kesildim senağlama boşuna umutlandığımı anladım :1no2:

sonrasında burada mesajlara bakarken, hep lafı ağzımdan alan, yüzünü görmemiş sesini duymamış da olsam bu kadar mı aynı dilden konuşur insan dediğim dostumun bazı mesajlarından şüphelendim ve sonra tüm iletişim yollarının kapalı olduğunu görünce içime büyük bir taş oturdu.

bugün de sıkıntım doğrulandı. ama bu sıkıntı, o şimdi üzgün olduğu için. o bunları atlatıp toparlandıkça içimdeki sıkıntı da hafifleyecek, biliyorum. hayatta neler yaşayacağımızı hiçbirimiz bilmiyoruz. her şey biz insanlar için. tek dileğim üzüntüsünü yaşarken çok yıpranmaması, ailesi var yanında biliyorum, o yüzden içim biraz daha rahat...:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…