Kadınlar Kulübü Günlük

slm gunluk

suan cok garıbım
bugun evde yoktum ve sımdı burdayım
demın msn nımı actım ve nıckm degısmıs sok oldum tıtredım gozlerm doldu
bıtek sıfrem onda var
o yazdı bılıyorum
ask yasanması cok guzel ama cok zor bıseymıs yasamayan bılemez yazmıs
ne bu sımdı yanı
ben aryım senmı yazdın canım senı ozledım demek ıstıyo sanıım ama hıc bıse yapmıcam beklemeye devam
4aydr gormedık bırbırımızı
ve ıkı aydr ne msj ne cagrı
artık ozledı ama gerı donusu benden bekıyo bılıyorum ve bana ısık yaktı ömma daha beklesın bakalım
bana dua edın optum

ben geldim günlük..

tarifsiz duygular içerisindeyim.
bu bayram çok farklı benim için,eşim için,bizim için..
Rabbim çok güzel bir hediye gönderdi bize.
bakınca yüreğimizden bir şeylerin sanki ona doğru aktığı,
dokunmaya ve hatta öpmeye kıyamadığımız,
iyi olması için gözlerinin içine baktığımız,
aman bir şey olur diye ellerimiz yüreklerimizde durduğumuz,
sürekli maşallah barekallah demekten kendimizi alamadığımız,
dua dua Allaha yalvarıp şükrettiğimiz,
hayatımıza ayrı bir renk,ses ve soluk olan,
apayrı bir heyecan yaşatan minik(!) bir hediye...
kızımız...:nazar:

tam 8 gün önce girdi hayatımıza.
tüm benliğimizi sardı.
artık onsuz bir gelecek düşünmek imkansız.
onsuz mutluluğumuz yarım,biz yarımız.
Allahım onu bizlere bağışlasın.
ve ne olur,ne olur ona layık birer anne ve baba olabilmeyi nasip etsin...:Saruboceq:

Bugün ilk kez ailemizden biri, kardeşim askere gitti diğeri de kısmetse şubatta gidecek ilk kez evden bu kadar uzak kalacaklar. Vedalaşmak çok zor oldu günlük. İnşallah hayırlısıyla gidip gelirler...

günlük içim sıkılıyor günlük benneyaptımkibenneyaptımki:çok üzgünüm: içim dopdolu ama yazcak şey bulamıyorum :sm_confused:

Mrb Günlük Hanım

Önce Çitlenbikciğime Şimdiden Allah Kavuştursun Demek İstiyorum..Üzülme sakın dualarımız korur tüm askerlerimizi :1hug:

Bugün sabah bi mutlu uyandım anlatamam..Güya manita beyle buluşcaktık almanyadan kuzenleri gelmiş onlara yakalandı :dilcikar:
Bende gittim Meltem'e oturduk sohbet ettik fallaştık..Baya güzeldi anlayacağın.şimdide uyku tutmuyo iyi mi mirmirmirmir

Neyse kısları öpüyorum kocamann iyi bak kendine :asigim:

ya günnük sakatlandım ben:KK43:
elimi et doğrarken haşat ettim bıçağın ucu battı kanamadı diye derin değildir dedim ama mikrop kapmış elim şişti iltihap oldu küçücük birşeydi yaa uff ben ne sakarım beegitti avucumla işaret parmağım:KK43:

mrb gunluk;
sana bugun yazamaya karar verdim nedenmi kendimi evlendigimden beri yalniz hissediyorum gercek sonuna kadar satmayan yalan soylemeyen bir dost gezdim
ama nafile
sonunda seni buldum sen benimle her zaman olursun insallah iyi gunde kotu gunde
sana anlatacagim cok sey olacak
ama en yeni haberden baslayim gunlukcum biliyorsun iki yila yakindir anne olmak istiyorum ve basaramiyorum esimde sorun ciktigi icin basarisiz olduk hep
ama dun itibari ile tedaviye basladik bebisim icin ilk adimi dun attim ve mikroenjeksiyon yaptirmak icin start verdik onu cok ama cok zledim insallah hemen gelir annesine bebisim
sana yine yazicam gunluk seni haberdar edicem herseyden
simdilik bu kadar yine gelirim gunluk..................

herkese iyi bayramlar günlükçüm.
bıraz gec kaldım belkı yazmak ıcın ama anca gelebıldım..
nassın??kaydirigubbakcemile3
bayramım evde oldugum dıger bayramlara gore daha canlı ve guzel gectı gunlukcum.
yenı arkadaslıklara merhaba dedım yıne.
bu sıralar cevrem bayagı bır genıslıyor..
buna cok sevınıyorum.
gecen sene bayramda gıdecek tek bır arkadasmız bıle yokken,dun aksam arkadaslarımızla gece yarısına kadar oturduk.bır muhabbet bır muhabbet..
eglencelıydı keyıflı..özlemisim sosyal olmayı..uzun zaman oldu degısıklık yapmayalı.
yenı evlı olan arkadaslarımızın hanımıyla ıyı anlasıyoruz.kafa dengı bırısı.
dobra..oyle ınsanlardan zarar gelmez bılıyorsun..

gelelım mınıgıme.onun annesıyle gecırdıgı ılk bayramı..:1hug::asigim:
ona bayramda oldugumuzu bunun ılk bayramı oldugunu anlattım gunlukcum..
dıyeceksın kı delırdınmı?sırnaşık şeyama o benı anlar hısseder bılıyorum gunlukcum..:lepi:

ınsallah dıger bayramda kucagımıza almayı nasıp eder ALLAH'ım..:Saruboceq:

sınavımda yaklasıyor gunlukcum artık ders calısmanın vaktı coktan geldı.her nekadar okuldan sogusamda artık benım ıcın degıl bebegımın gelecegı ıcın bırseyler yapmam lazım..

Allah ım tum bebek ısteyenlere en kısa zamanda bu duyguyu yasatır ınsallah..:Saruboceq:

bhk nın kızı oldu gunlukcum..:1hug:emınımkı kendı gıbı cok seker bır kızı vardır.ALLAH onu anne ve babasına bagıslasın..:Saruboceq:

yenıden gorusene denk hoscakal gunlukcum..:a015:
sevgıler..

Son düzenleme:
slm gunlukcum
bak geldım yıne
bugun cok yogun ısafr vardı sımdı oturdum ama yıne gelıcek bu arada bı sana ugrayayım dedım
bugun bıraz kafam dolu gunukcum hanı dun olandan dolayı neler oluyo anlamadım
off valla bu ara yıne ıcımde fırtınalar kopuyo ama farklı bu sefer korkularım var kararsızıklarım
cıkmazdıyım
ne olcak dıye olece beklıyorum
bazen bosver dıyıp kendıme cok kızıyırum bosvermedıgım ıcın
ne zor seymıs valla yazdıgı gıbı
bugun korkuyla actım msn nımı
ama aynı dıruyo napcagıma karar veremedım
beklıyorum herzanankı gıbı
ben kacıyorum canım benım ıcın sende dusun emeı

Günaydın günlük ;
sana ve herkese kocaman bir merhaba tüm arkadaşlarımın geçmiş kurban bayramını kutluyorum Şeniz

Bayramda antalyada k.validemlerdeydim günlük her sene daha farklılaşıyorlar biliyormusun daha samimi daha içten olmaya eskisi gibi ara bozan değilde aracı olumlu olmaya başladılar günlük bu da sevindiriyor doğrusu..:1hug:

Çok eğlenmsemde keyifli bir bayram tatili oldu her ne kadar onunla konuşmasamdaÇok üzgünüm çoook evet bir bayramı küs geçirdik biz anlaşamıyoruz gün geçtikte dahada iyi anlıyorum ben bunu olmuyor günlük olmuyor..:nazar:

Sürekli altan almaktan oda bıktı bende.... farkındayım bazen o kadar sorumsuzki o kadar bencil ki anlatacak çok şey var günlük ama susuyorum yinesenağlama..Bayramda anneme bile gitmedik yola çıkmadan gidebilirdik ama gelde anlat neyse düşünüp dahada sinirlenmek istemiyorum :1no2:
İlaçlarımıda kulanmıyorum daha çok ilerlermi sence :çok üzgünüm:yanlış yapıyorum biliyorum of günlük off:nazar:

Bu akşam kardeşimi görmeye gidicem bayram için izne gelmişti çok özledim onu Şeniz
şu okul bitsede hayırlısıyla sonrada askerlik için stres yaparım ben ya neyse şakkıdı

Çenem düştü benim yine benim güzel değildi ama umarım herkesin güzel neşeli mutluk dolu bir bayram geçirmişlridir.herkese selam eder ben giderim günlük....

Günlük lan, sanki üzerimden bir kamyon geçmiş. O kadder yorgunum yani. :nazar:Tatilmiş, izinmiş hakgetire. Bana uğramadı izin filan. Ne doğru dürüst uyuyabildim, ne ayaklarımı şöyle bir uzatıp dinlenebildim. Ben insan değilmiyim günlük yav.Benimde hakkım değilmi dinlenebilmek. Hatta o kadar dinlenmek ki en sonunda dinlenmekten sıkılmak.benneyaptımki, benim neyim eksik günlük kardeş de hele.
Sinemaya gidecektik, gidemedik, alışveriş yapacaktık, yapamadık, orası senin burası benim gezecektik e onu da yapamadık:çok üzgünüm:,niye ya, niyekaydirigubbakcemile

Günlükcüm aramızda kalsın ama şu benim sıpaları 1-2 seneliğine annememi versem, büyüyünce alırım, kolaylık olur hemide:roflol:sositososito, karı koca kafa dinlemiş oluruz

Amaaaan bende laf ettim şimdi:mymeka:

Buradan senin aracılığınla sevgili patronlarımı kınıyorum, ulan koskoca binada kimse yok biz elemanlar binayımı bekliyoruz bugün. Ne diye geldik işe hee:mymeka::kızgın:

Bende keyfime bakayım bari, gelsin çaylar gitsin kahveler, gazetelere dalayım birazdanda, hayden görüşürük:lepi:

sevgili günlük,
tatilleri seviyorum ama bayramı sevmiyorum... zorunlu ziyaretler,sevmediğin insanları görmek sıkıyo beni...
arefe günü alışverişe gittim malum kriz var fazla uçmadan kendime bi çanta ve pantolon aldım ordan kuaföre gittim saçlarıma kat attırdım değişiklik oldu...
bayramın 1. günü ziyaretlerimizi yaptık...2.günü akşama kadar evdeydim uydum uyandım bidaha uyudum bi daha uyandım sonra kalktım sıkıldım kuzenleri topladım sinemaya gittik A.R.O.G a ....abarttıkları kadar güzel değil günlük ben çok gülemedim tabi zevk meselesi...
eve bi geldim kocam evde uyuyo ''iyi gezdinmi'' diye söylendi durdu..
3. ve 4. günüde evdeydim kuzunun tabir ettiği gibi resmen dinlenmekten sıkıldım günlük zaman hiç geçmiyor esra erolla bacı olduk..
bugün çalışıyorum herşeye rağmen tatil ve evde olmak güzeldi... artık yaz tatiline kadar koşuşturmacalı günler bekliyo beni,işler çok yoğun tatilleride yedik bitirdik bi yılbaşı tatilimiz kaldı..
herkesi öptüm günlük bye..

Son düzenleme:
Selam sevgili günlüğüm,

ilk kez yazıyorum sana. demekki çok bunalmışım. Ben böyleyim, ne zaman çok bunalsam başlarım günlük yazmaya. Her zamanki gibi sıkıcı ve yorucu bir bayram ve tatildi. Sıkıldım artık başkalarının hayatını yaşamaktan. 24 yaşında olucam yakında, yavvv eşek kadar oldum, bizimkilerin dediği gibi yaşıtlarımın çocuğu oldu, ben kendi hayatımı yaşayamıyorum bile. Sıkıldım artık, ama çok sıkıldım.

Gerçi şükrediyorum her zaman halime ama bende artık kendi hayatımı yaşamak istiyorum. Okula git, staja git, eve gel. Yaptığım en büyük farklılık alışverişe gitmek oluyo...
Öylesine monoton bi hayat ki...

Sürekli birileri ile tanıştırmak istiyolar yada birileri benle bi şeyler yaşamak istediklerini söylüyolar, okul bitiyo ya bu yıl. Ama demek ki doğru insan çıkmıyo ki karşıma olur diyemiyorum bir türlü, hani derler ya o kişi çıkınca karşına ağzın dilin bağlanıyo hiçbir şey diyemiyosun. Hala ağzım dilim bağlanmadı, herkese bi bahane bulmaya devam :uhm:, onun şuyu var bunun buyu var. Çok zor ya, hele evlilik kararı almak. Evet istiyorum artık aslında, ama ne zor bi karar...

Rabbim hayırlısını nasip etsin cümlemize... :Saruboceq:

Uzun zamandır yazmadım günlük kusura bakma...
Dün şahane bir gün geçirdim..
'Canım' la akşam yemeğine çıktık,sohbet ettik vs..
Maşallah ikimizde çok pozitiftik ve çok keyif aldık..:asigim:
Ama biliyorum ki okulda zor dönemler beni bekliyor..
Staj,bitirme çalışması,maç analizi ödevi-tatlicadiarzu-

Allah cümlemizin yardımcısı olsun..:Saruboceq:
Bugünlük benden bu kadar..
a.s.

günnüküm...
cok yorgunum gercekten cok... mirmirmirmir
üc gün üst üste gece calismak zor geldi valla...
bide sanki bilerek yapilmis gibi matbaadaki en zor isler beni buldu... kafamçokkarıştı
neyseki bugün ve haftasonu calismiyorum... hihoyyyt
hayatimda sana hep anlattigim sinavi gecmemden baska sevindiri bir sey yok...
o sinavi gecmeseydim simdi nasil olurdum düsünmek bile istemiyorum... :1no2:
yani omuzlarimdan nasil bir yük kalkti tahmin edersin....
sana daha söylemedigim ama ben bir karar aldim...
önemli ve hayatimda keskin bir iz birakacak bir karar... senağlama
eger uygulayabilirsem sana ne oldugu söylerim...
benim isim belli olmaz bir bakarsin cayarim...
neyse günnüküm ben tura cikiyorum görüsürüz yine.... :eek:

iyi akşamlar günlükkkkkk

küsme bana olurmu bayramda gelemedim ama geçmiş bayramın mübarek olsun diye bir şey var bizde eski olan herşeyi sevmen ve geçmişte yaşamayı seven bir topluluk olarak geçmiş olan herşeyi geç kalmışta olsak kutlamak gibi bir lüksümüz var yani... neyse çok edebiyat yaptım...

GEÇMİŞ BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLARRR

ha senin bayramın nasıl geçti diye soran bir allahı kulu olursa normal bir pazartesi salı nasılsa öyle işte çocuklar insana göz açtırmıyorki... birde müthiş bir isteksizlik var içimde geçen ay çok zor geçti beim için çok hırpalandı ruhum... depresyondamıyım ne saçımı bile taramak gelmiyor içimden buraya gelipte iki lafı belini kırıp sıkıntımı atmaya çalışıyorum ama işte oda bir yere kadar

zaten anti sosyal olmak üzereyim ödüm kopuyor çocukları dışarı çıkarmaya hemen hastalanıyorlar..

off günlüküm bende dert bitermi... hep hayır bu sıkıntıları takmicam gülümsemem hiç eksik olmicak diyorum ama deli gibi gül dur nereye kadar yani çok sıkıldım bir ara kendimi bir yerlerden atasım geldi sıkıldım bunaldım boğuldum sanki boğazımı sıkıyorlarmış gibi.... ama şimdi biraz daha iyiyim ancak ruhum çok yorgun artık 30 yaşındayım gel biz şunu çarpı 2 yapalım o kadar yoruldum yani...

neyse günüküm çok dolmuşum be yaaa

bir daha bu kadar biriktirmem... iyi geceler sana ve herkese:nazar:

[I)selam günlük bacıımirmirmirmir
hayatım da geçirebilecegim en karışık dönemi geçiriyorum ... 01.12.2008 dedemi kaybettik sen bizi gömersin dede diye takılırdık ona ama biz onu dualarla sonsuzluga teslım ettik. o gün babamın dogum günüydü günlük daha da ilginç olanı babaannem de babamın dogum günün de vafat etti..yani 01.12.2002 de babaannemı 01.12.2008 de dedemi kaybettik ve 01.12.1966 da babamın dogum günü enteresan bi tesadüf....hem bayram hem cenaze derken günlerdir ne oturmaya nede dinlenmeye vaktimiz vardı ama şimdi bitti artık ne dedem bizimle nede o kalabalık ...YOKLUGUN ŞİMDİ DAHA ÇOK BELLİ OLUYOR BE DEDEM senağlama

nişanlım la aram yine çok kötü günlük biz birlikte yapamıyoruz ama bubu farkına varmak için çok geç sanırım dügünümüze tam 50 gün kaldı...........beni anlamıyor günlük beni anlamak istemiyor ben onsuz nefes alamıyorum ama onunla da olmuyo ağlamaktan yoruldum üzülmekden yoruldum artık........tek isteğim şuan dede beni de yanınıza alın ben bu dünya yı sevmiyorum zaten sevmek de istemiyorum ben sonsuzluk ta kendime yer edinmek istiyorum fani yaşamak beni yordu ama beni asıl yoran beni bıktıran o oldu sabrımı çekeceğim kaderim de varsada evleneceğim ama sonrasında sen sonumuzu hayır et allahım sen bize yardım et sinir hastası olmama ramak kaldı sen koru allahım.:Saruboceq::Saruboceq:senağlama[/I]

Sevgili günlük...

Neden herkes sana sevgili diye hitap ederek başlar bilmem... Ben sana ihanet ettim ve yıllar sonra kağıdı kalemi elime alıp bugün günlük yazmaya başladım. Kısmet bu ya sana da ilk kez yazacağım gün bugünmüş...

Ben günlük yazmaktan nefret ederim; çünkü ben günlüklerimde kendimle konuşurum. En özel şeylerimi paylaşırım. Sonra biri gelir günlüğümle arama girer, günlüğümü okur, sonra oradakilerle yargılar beni...

O kadar üzgünüm, o kadar yorgunum ki... Hayatı kuytu bir köşeden izliyorum. Ben köşeye pusmuş bir kedi yavrusu masumluğundayken neden hayat bu kadar üzerime geliyor günlük ? Hayat neden bu kadar zor? Genç kızlıktan kadınlığa adım atıyor olmak neden bu kadar sancılı ?

Herkes benden bir şeyler bekliyor. Ailem, erkek arkadaşım, arkadaşlarım, öğretmenlerim... Neden kimseyi memnun edemiyorum ? Neden kimse beni memnun etmek için kılını bile kıpırdatmıyor. Hacer mutsuz be günlük, hem de çok mutsuz... Yine sessizliği ile konuşuyor, yine bütün gücü ile hayata karşı dimdik durmaya çalışıyor. Her ne kadar hayat üstüne çullansa da... Her şeye rağmen yaşamak güzel...

KK aracılığı ile başka hayatları görmek, incelemek, paylaşımda bulunmak güzel. Kadınlığa Kadınlar Kulübü ile hazırlanmak güzel...

Daha güzel, daha iç açıcı duygularla görüşmek üzere sevgili günlükçüm a.s.

ben geldım gunlukkk
bı ton ıskıntı mutsuzluk uzuntuyle beraberrr
arkadasım oldu onlar benım hıc yakamı bırakmıolar :1ninca:
offf gunluk offf ask ne zor bısey ya . . . .
nıe aramıyooo nıe msj atmıo gunluk yaa nıyeee
ne zamana kadar bole surcek anlamıorummm
ben nıe hep yarım mutluluklar yasıyorum . . .
gene beklıorummmm genee beklıorummm
sonum ne olucak bılmeden dusunmeden beklıorum
ıyı mı yapıorum kotu mu yapıorum bılmıyormm
tek bıldıgım benım elımden gelen herseyı yapmıs olmam . . .
hayırlısı dıorum gunluk hayırlısı . . .
bıran once ne olucaksa hakkımda hangısı hayırlıysa o olsun gunlukkk
İsttanbulda son 2 gunummm
ve dondugum gun dogum gunumm
benım ıcın en zor en mutsuz gecıcek olan dogum gunumm
keske hıc buyumeseydım hep cocuk kalsaydım gunlukk . . . .

X