Kadınlar Kulübü Günlük

BENİM KANATSIZ MELEĞİM,,,
içimde tarif edilemez bir huzurla yaşıyorum günlerdir.uğruna göz yaşı döktüğüm ve çok uzun yollardan beklediğim meleyim annesine daha fazla kıyamadı geldi içime.şimdi bedenimdesin yavrum,birlikte nefes alıyoruz sen bana can ben sana can katıyoruz birbirimize.5 haftadır benimlesin miniğim bir bilsen nasıl bağlandım sana şimdiden,,,
kömür karası gözlerin,kiraz gibi dudakların ve elma gibi yanakların olacak hep bunu hayal ediyorum.
dünyadaki hiçbir koku senin kokuna benzemeyecek bitanem.aklım,yüreğim daima sende kanatsız meleğim.
sımsıkı tutun annene olurmu bebeğim...varlığınla güç buluyorum...
seni seviyorum bebeğim

Merhaba günlüğüm işte yine sana geldim işte yine mutluyum huzurluyum şanslıyım demeye geldimmm RABBİM BUGÜNLERİMİ ARATMAA DÜNÜMÜ BUGÜNÜME ARATMA HERKKES MUTLU OLSUN HERKES HUZURLU OLSUN HERKESİN HER İSTEDİĞİNİ BİRBİR OLSUNNN NE OLUR HERKES EN AZ BENİM KADAR MUTLU OLSUNN

Bugüne kadar hep sevdiğimi ve sevildiğimi düşündüm ama yanılmışım. Gerçek sevgiyi şimdi en güzelşekilde tadıyorum. Sevgi dediğin tertemiz, lekesiz, bazen denizde ki dalga gibi hırçın ve güçlü bazen ise bir küçük çocuğun gülümsemesi kadar saf olması lazım. yeri geldiğinde kıskanacak sizi, gösterecek içindeki sevgiyi. hani derler ya "seven kıskanır" diye. öyle olması lazım aşk, aşırıya kaçmadan. Sevdiğinize ona "seni seviyorum" diye bırakmayın. ispat edin sevgi sözde değildir yürektedir. ve işte bu yüzden ben çok mutluyum.sevdiğim insanla geçirdiğim her saniye için allahıma şükürler olsun. Beni bu kadar mutlu eden bir insan çıkamadı karşıma, seni seviyorum derken gözleri gülüyor sesi titriyor. seni özlüyorum derken, içindeki masum ve kırılgan çocuk çıkıyor meydana. bana sarıldığı zaman güneşin bedenimi ısıttığı gibi, ısıtıyor ve sarıyor beni onun sevgisi. adını yüreğime yazdım, her canı acıdığında benim canım yanıyor. içimden en derinde bir ses onun morali bozuk diyor ve ben, onu arıyorum, aynışekilde onun da içine doğuyor. Bence aşk birbirini tamamlamaktır, beraberken geri kalan dünyayı unutmaktır, sevgilinin yanında mutlu ve huzurlu olmaktır en önemlisi sevgi ve aşk SAYGI demektir. sevmek sevilmek çok güzel, ufukla tanıştığım ilk günden beri ondan kopamıyorum, herşeyimizi paylaştık bugüne kadar ve bu bütün saydıklarım benim aşkımda mevcut hep hayalini kuruduğum insan
20 yaşımda karşıma çıktı . seviyorum ve seviliyorum çok şükür, Allah herkesin gönlüne göre versin. Her insan mutlu olmayı hak ediyor. SEVDİĞİNİZE "seni seviyorum" demekten korkmayın ancak yürekten söyleyin, söyleyin çünkü herşey için geç olabilir. Sevdiğiniz işin savaşın, onu kaybetmenin değil kazanmanın yollarını arayın. aşkım bu sözlerim sana: Herşey için teşekkür ederim. seni seviyorum, bana yaşattığın her saniye için sana teşekkür ederim. Sen benim biricik aşkımsın,EŞ RUHUMSUN,hayat arkadaşımsın, yaşam destek ünitemsin,yani kısacası
herşeyimsin, her anım seninle dolu seni seviyorum......

SENİNLE DAHA NİCE YILLARA AŞKIM
BENİMLE HAYATI PAYLAŞTIĞIN İÇİN SANA TEŞEKKÜR EDERİM
İYİ VEYA KÖTÜ HER ZAMAN YANIMDASIN
SENİ SEVİYORUM BEBEĞİM!!!

Hoşgeldin gülüm su gibi ömrün olsun
Yangınlarıma sular yağdırdın
Damla damla söndüm serinledim
10′ar 10′ar saydığım kayıp yıllarımı onardın
Saat saat bulunduğum mechulden gün yüzüne çıktım
Günler gördüm yüzünde
Gönlümün kapılarını sana açtım
Çalmadan gir içeri diye
Adıyorum sana
Onca kırık aşktan sonra arta kalanımı
Temize çekiyorum sende bütün yalanlarımı
Senin aşktaki kandirini bilmek için
Önce kadersiz aşklardan geçmeli insan
Eksiltip yoran bütün ayrılıklar
Kavuşmalara giden yollara çıkar
Vefai mozada gülmeyi gülhanede unuttuğum
Garip bi zamanda çıka geldin
Hoşgeldin yitirilmiş sevgililer köyü cografyama
Hoşgeldin bir daha seversem namerdim sokağına

Sefalar getirdin mutluluk bizim olsun

Bitti dediğim yerden başlıyorsun
Dindi artık dediğim yerden oluk oluk kanıyorsun
Beni en iyi sen tanıyor
Sen anlıyorsun
Ne hoş geliyor ne hoş gülüyorsun
En güzel renkleri komşu kızların
Gözlerinde gördüğüm
Solgun sarı bir zamanda çıka geldin
Hangi yollardan uğradın durağıma
Hoşgeldin yitirilmiş sevgililer köyü cografyama
Hoşgeldin bir daha seversem namerdim sokağıma

Ağlama kıyamam su gibi bahtın olsun
Ağlama kıyamam su gibi bahtın olsun
Ben sensiz yapamam dünyaya ahtım olsun
Ben sensiz yapamam dünyaya ahtım olsun

Günlügüm nasilsin canimin iciŞeniz
Murat Boz'un yeni sarkisini dinliyorum...
Güzel sarkiymis gercekten...

Ötme bülbül ötme sakin
kalsin seninde icinde
gün olur devran döner
adabinla otur cekil kösene

Günlük bu arada yarin sadece 2 dersim var...kaydirigubbakcemile2
Düsünüyorumda anlaticak birseyim yok ya...Neyse kaciyim ben, sen beni kovmadan-tatlicadiarzu-
Hadi öptümmm...:lepi:

günlük nasıl bir kederliyim bilemezsin..
Az evvel eşimin biletini aldım, ayrılık vakti geldi be günlük ..
10.12.2008 de gidecek demişlerdi şubeden. bugün sülüs'ünü aldı 12.12.2008 de birliğine teslim olması gerekiyormuş..
demek ki iki gün yol vermişler.. ne gerek var aldım uçak biletini yollarda geçireceği vakti benimle geçirsin, bir gece daha koynumda yatsın...
sadece 3 haftamız kaldı günlük.. hem gurur duyuyorum hemde içim acıyor...
Allah hepimize sabır nasip etsin, hepimiziin yolunu beklediklerine hayırlısı ile gidip gelmek nasip etsin..

Yokluğun kıyamet alametim…
Sonsuzluk dünyasında hücre hapsi yaşamaktır sensizlik…
Bir gelsen… Bir görsem… Bir gülsen…
Sonra yine git istersen…
Sen bakıp bakıp daldıkça karanlık ufuklara,
hayallerin yarım benliğin eksik kaldığı an düşlerim desteğin olsun diye yüreğine,
karanlığa hibe ederim senli düşlerimi.
Bir yıldıza iliştiririm ömrümü…
Sen kendini kimsesiz hissettiğin ve göğe bakıp
Allah’ la konuşmaya başladığında kayan yıldızın kuyruğunda görürsün beni…
Yüreğinin mutluluğuna adamışım benliğimi yar…
İbadet saymışım seni sevmeyi…
Şimdi varlığındır ihtiyacım olan.
Artık hissetmek yetmiyor canıma.
Birebir varlığın olmalı yanımda...
Bakışlarımız çarpışmalı uzun uzun.
Nefesler birbirine karışmalı.
Seni hissetmekten çok yaşamalıyım artık…
Seni yaşamalıyım...!
Her gece gözlerimi kapattıktan sonra hafızamda kalan son görüntü gözlerin olmalı...
Ve her yeni güne başlarken gözlerimi açtığımda ilk seni görmeliyim...
Bir karış yakınımda olmalı yüzün, nefesin yüzüme vurmalı...
Sensizlik cinnetim olur yar..!
Dinle "kanatsızım" dinle..!
Aç yüreğini, aç gözünü…
Korkusuzca ver elini, tereddütsüz yaz sol yanına beni.
Mutluluğumuza gölge edene karabasan gibi çökmezsem eğer…
Gözünde bir tek damla yaşa sebep olana kahır olmazsam eğer…
Bu canı sana harcamazsam eğer…
Ve eğer son nefese kadar sana seni ne kadar sevdiğimi
hissettiremediğim bir günüm bile geçerse ömür defterimde…
Bir gün bile bu satırlar şahitlikten vazgeçerse sevdama…
Bu bedeni toprak kabul etmesin...
Köpeklere yem olsun soğuk cesedim…
Bir yeminsin kutsalımda, canımsın…
Tek yeminsin…
Sadece sana mecburum, sana muhtaç…
Tek şahit Allah’ımdır.
Cehennem gibi yürekle, cennetlik bir aşkla seviliyorsun…
Mühürümsün!...

gunlukcum ıyı degılım hem ruhsal hem fızıksel
hastayım yarın doktora gıdıcem sag kasıgım arıyo
bugun dısardydım
bırazdan dusa gırıcem gırmeden sana ugradım sımdıde bıraz kızlara bakıyım
opuyorum senı bana dua et..

sevgilim ben yatıyorum..
yarın okula gidicem.. üç gündür gidemedim biliyorsun..
yarında derslerde çok durmayı düşünmüyorum ama bi uğramam gerek..
umarım iyisindir prensim.. eminim şu an bebekler gibi uyuyorsundur.. rüyanda ne görüyorsun acaba?
beni çok görmezsin rüyanda biliyorum ama uyandığında aklına gelen ilk şey benim..
uyandığında aklına ilk gelen şey, benim seni çok sevdiğim olsun bitanem..
sanki hiç ayrılmamışız gibi...
seni çok seviyorum..

Günaydın!ben aranıza yeni katıldım.nerden mesaj yazılıyo bilemiyorum.beni bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler...

Sanırım buradan yazılıyo..benim sizden bir sorum olacak bu sene hangi el işleri revaçta bilgisi olan varsa bana yazabilir mi?tek maaşla ikiz bebeklere bakmak çok zor hiç olmazsa mama ve bez masrafını çıkarayım istiyorum evde ne iş yapabilirim acaba mesajlarınız için şimdiden teşekkürler...

günaydın günnük sengözlerimebaksanab
kriz vurdu vuracak günnük :çok üzgünüm:
işler cok kötü
en kötüsüde eşim kayınpeder ve görümcem aynı fabrikadayız
eğer bişi olursa
yandık günnük
aç kaldık demektir
su krizi bi kayıp olmadan atlatırız insallah
allah herkese yardım etsin
kimseler işsiz kalmasın :Saruboceq:

naber günlük

dün iş çıkışı anneciğimi doktora götürdüm çok şükür kalbinde bi sorun yokmuş maşallah ..
strestten olmuş ne olduysa biraz psikolıjik gibiymiş anneciğim be bu kadar neye sıkılıyorsun anlamadım :çok üzgünüm:
surat beş karış eve gittim tam vaktimde evdeydim yaprak dökümü başladı aldım üstüme battaniyemi yatarak izledim .. pek duygusaldı keyifle izledim ama levent elden gitti ferhundeyle evlencek
akşam kociş biraz erken geldi güya süpriz hani elin boş dedim gofret almış :ecrin_bebek: ben o gofretten sana da aldım ki dedim sırnaşık şey
bana çizme alsın kaban alsın süslü püslü bişiler alsın ya -tatlicadiarzu-
para gününe girdiğimden beri kokoşluğum tuttu benim pek yakışmış ama bana kokoşluk :lepi:
neysem akşam olsa da eve gitsem kurtlar vadisi var kociş onu ilzer bende temizlik yaparım hafta sonuna iş bırakmıyım da istanbul turuna çıkayım şakkıdı

yaw bu doktur beni sinir etti.
gecen hafta gittiğimde bu hafta için vajinal muayene yapıcam demişti.
e gittim bu sabah.
bu seferde haftaya yapıcam dedi.
ben de ses etmedim artık.
zaten stres oluyorum,bi de böle tutarsızlıklar yapıyor -tatlicadiarzu-

yahu bi de nst de orta derecede sancım cıktı.
sen hissetmiyo musun dedi doktor.
yooo dedimbenneyaptımki
nasıl oluyosa artık:uhm:

neyse bakalım,bu hafta da böyle geçti.
yarın giriyoruz 39. haftaya

Günlük cok kötüyüm:a015:
Sabah tartildim yemin ediyorum gözlerim pörtledi..:1shok:
Ben ki 20 kilo vermis bir insanim, nasil oluyorda gene sismanliyorum...
Mutlaka yaza kadar zayiflamam lazim, yoksa intahar etmeyi düsünüyorumCADIARZU
Neyse Günlük ben biraz depresif takilayim, sonra görüsürüz-tatlicadiarzu-

selam günlük
işler kesat. vayki halimize ne kesat.. siftah yapamadık bugün.
gün günden kötü geliyor
söylesende gelecek günlere yapsa bize bir iyilik...

slmmm

herşey nasıl böyle oldu
herşey nasıl nezaman bu duruma geldi

aşık olmak negüzelmiş
özlemek nasıl güzelmiş

c.tesi çeyizim gidecek inş.
yeni bir hayata çok sevdiğimle başlamaya ilk adımlarımız.
umut doluyum çok da heyecanlıyım
yaşadığım sıkıntıların ödülünü alıyorum

sorun yokmu çokkk ama artık ufak sorunlara
kafamı takacak zamanın yok
gerçek huzurun mutluluğun tadına vardım çünkü

Allhım inş. herşey bu güzellikte devam eder.
Allahım inş. her genç kız bu duyguları yaşar
inş. ekonomik krizden kurtulur ülkemiz
kimse çıkmasın işinden herkes kazansın parasını
her ev huzurlu mutlu olsun.

Bugün benim dogum günüm ve mutluyum :sm_cool: cünkü bu günü yasayip etrafimdakilerin yani beni seven herkesin dogdugum icin mutlu olduklarini görmek beni cooook mutlu ediyor :1hug:
Bana bu mutlulugu yasatan herkese tesekkür ediyorum ve Allahima sükrediyorum a.s.

günnük kiz ben geldim...
yorgunum, uykum var ve ellerimin durumu hic iyi degil...
dün gece calisirken mahvoldu ellerim...
bugün geceden sonra artik el diye birsey kalmaz....
birsey günnükcüm ne oldugunu cözemedigim birsey...
ama yakin bir zamanda beni mutlu edecek birsey...
önceleri icimdeki hüzün hep belli olurdu disardan artik kimseye hic caktirmiyorum...
ne geregi var dimi günnükcüm, ben hüzünlüysem insanlari ne diye üzeyim...
aman dalga geciyorum herseyle, kendimle bile...
kendime en fazla sene basina kadar zaman veriyorum...
o zamana kadar bende bir düzelme olmazsa artik beni ziyarete gelirsin bakirköye dimi...
yok yok abartmiyalim o kadarda degil...
her gecen gün, her gecen an beni kendime getiriyor....
ruhumun tamamen temizlenecegi o güne cok az kaldi...

Ay günnük ben ne kadar uzaklaşmışım hayattan baksana sana bile ne zamandır yazamıyorum.
Ev okul arası mekik dokuyorum.
Bugün öyle yoruldum ki...
Nöbetçiydim, bir de etüt yapıyorum canım çıktı okulda.
Ee evde de alışveriş bana bakıyo okuldan dönerken alışveriş yaptım püfff
Çalışmak zormuş be günlük valla bak tamam evde oturmak sıkıcı ama çalışmakk da zor valla.

Senle görüşmeyeli yeni gelişmeler oldu.
Kayınpederim bize çatı katı vermişti yani 6 dairelik apartmanın çatı katını yaptırın oturun demişti.
Bİz nerede yaptırıcaz onu ev yapmak kolay mı bide ben çatı katı istemiyodum küçük olur sığmam ben diyodum.:1closedeyes:
Geçenlerde sevgili kayınpederim çatı katını yapmaya başladı kocem askere gidecek ya
Ben yalnız kalmayayım, düzen bozulmasın diye yetiştirmeye çalışıyorlar.
Hani küçük olacak diyordum ya 2+1 ev çıkarttılar günlük ordan, süper geniş bir mutfağım var.:sm_cool:
Diğer odalar ve salon çok geniş diil ama çok güzel olacak inş
Ama mutfak konusunda tereddütlerim var ben cıvıl cıvıl renkli bir şey olsun istiyodum.
Ama klasik mutfak olacakmış öle dediler hani ağaçtan yapılıyomuş ya nasıl olacak bilmiyorum.:bbo:
Fellik fellik mutfak modeli arıyorum biraz da modern olsun istiyorum.
Şimdi baba yapacağı için pek de arsızlık yapamıyorum başka istiyorum diye.
Olsun günlük buna da şükür.
Allah razı olsun.Kendi evim olacağı için o kadar heyecanlıyım ki biran önce bitsin istiyorum.:Saruboceq:
Bi heves bende sorma valla.
Çatı katı güzel olur di mi günlük?
Neyse düştü çenem herkesleri öperimŞeniz

günaydın günnük sengözlerimebaksanab
akşam kaynanama yemeğe gittik
görümcemde geldi
sonra bize gectik
tavla turnuvası yaptık
tabiki ben yendim :lepi:
eğlendik baya kaydirigubbakcemile3
öyle işte günnük
hayat hep sıradan
hiç bi atraksiyon yok

günlüğüm neler oluyor bize yine,yine yeni ve yeniden ardam öksürüyor, sadece öksürük var, daha geçeli iki gün oldu,tekrardan başladı

bir de geçen akşam berkan ben odada yokken kanepeyi kaldırmış, o arada arda kanepenin altına girmiş, berkan kanepeyi tutamayınca aniden bırakmış, kanepe ardanın üstüne küt diye inivermiş elindeki oyuncak da burnuna batmış, biraz yırtılmış,benim odadan çıkmamla girmem bir oldu,arkamı dönmemle ve neler oldu,

çok ağlamadı yavrum ama ben ondan daha çok ağladım, allah beterinden korusun çok korktum çok, burnu kırılabilirdi,boynu kırılabilirdi,daha kötüsünü düşünmek dahi istemiyorum

günaydın dicemee tünaydın diyorum 2 saattir yazcam diye uğrasıyorum hala arıza net yahu !!
neysem
dün saatimde çıkımm derken toplantı çıktı yeminle hiç dinlemedim keyfim yoktu hep aynı sorunlar konuşuluyo yetti yahu!! kocişde erkenciydi aklım ondaydı erken gitsem de eve koklasam onu dedim ama :çok üzgünüm:
tabi gittiğim saat kurtlar vadisinin başladığı saat olunca beni kapıda karşılaması hızlı sürdü çabucak öptü oturdu koltuğuna , geç kaldım mı hiç eve gitmiim daha iyi :dilcikar:
yemeğimizi yedik mutfağa girdim bidaa çıkamadım kafamçokkarıştı allam geriye baktım da naptım ki ben bu saate kadar dedim..hiç girmessem elim yavaşlar dimi günlük..aman napşm be sevmiyorum işte yeni mutfak bana hala yaramadı yani :tomato:
sonraevi temizlemeye başladım kocişde dakka bi gelmeye başladı ilerleyen saatlerde..
bebek yorulmadın mı az bi otur görim seni ya dedi..bende hala çıt yok kıllık yapacağım ya kaydirigubbakcemile3 en sonunda bağırdı bıraktım işi oturdum yanına Çok üzgünüm çoook öylece de uyuyakalmışım :bbo: bugün arkadasımızın 10. evlilik yıldönümü bizi yemeğe davet etti..süslü püslü postişimi de takıp gideceğim şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…