Kadınlar Kulübü Günlük

Selam Gunluk,

Ben geldim yine.
dun aksam yine misafir agirladim evimde arkadasi geldi, aksam 7 den sabah 1 e kadar oturduk, yedik, içtik, sohbet ettik, çok guzeldi:1rolleyes:

Sonra yattik iste...sabah tabi kalkmak iskence oldu bize, yine yorgunum mirmirmirmir

Isdeyim suan, dusunuyorum...ben ne zaman alisacagim gunluk ?
Ne zaman baba ocaginin rahatligini unutacagim ?

Dun arkadasim sordu bize..."ailenizde ki yasami ozluyormusunuz ?"
esim : yoo hayir, evimi, esimi çok seviyorum, onlari da istedigim zaman goruyorum zaten ama kesinlikle o yasami ozlemiyorum, karima kavustum daha ne isterim" dedi

ben : evet...çok hemde...bu cumle çikiverdi agzimdan
esim o kadar uzuldu ki, gozleri doldu, sanirim boyle bir cevabi benden beklemiyordu :bbo:

ama ben dogruyu soyluyorum.
bak suan yine nostaljik oldum, aksam olsa, elimde sigara arabaya binsem, kizlik evime gitsem, sonra ailemle yine gulsem konussam, guzel bir dus alip tv keyfi yapsam diye dusunuyorum
ben deliriyormuyum...yoksa normal mi...bilemiyorum
en iyisi susmak fisfisfis

Kaçiyorum, selam soyle butun KK ailesine, bayramlarini da kutluyorum bu arada

merhaba gunluk...
ya gunluk bugun sana ulaşmak ne kadar zor oldu...acaba benım bılgısayardan mı desem degıl...
her yere ulasıyorum sana ulsamadım yok sayfa goruntulenmıyor...yok sunucu bulunamıyor...
ama gunluk kız yapma boyle...bır sana içimi döküp yanlızlıgımı paylaşıyorum...
sende kendını ulasılmaz yapma...gunluk...

bugun cumhurıyet bayramı...kutlu olsun vatana mıllete....
bır kez daha şehıtlerımızı anıyorum..ruhları şad olsun...
2 gundur kafam agrıyor...beynımden cekıyor gunluk..
ne zor sey..hanı derler ya neren acıyorsa canın orda dıye..
valla canım benım başımda...of ...ınsan hastayken saglıgın kıymetını bılıyor gunluk...
allah hastalara şifa versın...sabır versın..gunluk..
allah kımsenın saglıgını bozup kımseye muhtac etmesın...

haaa gunluk...guzellık bolumunde..kıl maskesının cılde ıyı geldıgını okumustum..
onu yaptım kendıme yeşil yeşil dolastım evde..
şimdı yuzun bır gergın sorma...kasnaktaymışım gıbı..
gulerken yanaklarımı acamıyorum..actımmı kapatamıyorum..
ha ha cok komık gunluk...halımı gormelısın...
yuzunde oynayan tek şey göz kapaklarım...
hay allahım kendı kendımede guluyorum..

neyse gunluk...artık nazlanma.....kk goruntulensın...agır calışmasın...aaaaaa..ama ayıp...
optum gunluk senı kız...ama kocaman degıl..
cunku sana ulasana kadar canım cıktı bea....
hadı bye byeee

mutluyum ve maske gergınıyım:))))
29 ekım 2008

merhaba günlük.uzun zaman oldu uğramayalı değil mi.aslında hep okuyorum hep kkdayım ama yazmaya üşeniyorum birazkaydirigubbakcemile3

bugünlerde kafayı yemeyle bozdum günlük.sürekli canım ne çekiyo ne yapsam ne alsak diye düşünmekten kendimi alamıyorumcokacimcoooknasılsa spor aleti aldık eritirim diye kendimi kandırıyorum nerdeeee.50 kalori yakınca dilim dışına çıkıyo-tatlicadiarzu-

az önce nefis tahinli kek yaptım.komşuda yemiştim bayılmıştım.kendim yaptım ohh iki günde bitiririmkaydirigubbakcemile2 nasıl da daha önce bilmiyormuşum ben bu lezzeti.birazdan da kociş gelecek.çiğköfte siparişi verdimcokacimcoook hiç doymuyorum hiç

dün hastaneye gittik günlük hani bezelerim vardı ya.nasıl korka korka nasıl stresle gittim bilsen ama çıkınca ohh be dedim keşke daha önce gitseymişiz kocişi dinleseymişim.iltihap gibi bişeymiş antibiyotik verdi doktor.çok şükür.Allah tüm hastalara şifa versin:Saruboceq: yarın da tahlil sonuçlarım çıkacak ama doktor yapmasak da olur genel bir bakalım diye istiyorum dedi.yani birşey çıkmasını beklemiyormuş çok şükür varya kocişe bile söylemedim ama acaba lenf kanseri mı oldum diye de düşündüm.düşün stresimi:1shok:ama günlük herkese tavsiyem sakın ihmal etmesinler ufak birşey gibi görünse de hemen gitmek lazım

günlük çalışmalarım çok kötü biliyor musun.herkes beni harıl harıl ders çalışıyorum zannediyor ama nerde:1ninca:hep kendimi kandırıyorum hergüne bir bahane buluyorum:tomato:.tam dayaklığım yaniÇok üzgünüm çoookama toparlanacağım günlük.buna mecburum.şurad 20 aralığa hiçbirşey kalmadı.onca ders nasıl bitecek bilmem ama yapmam lazım.başarmam lazım günlük

aslında yazacak paylaşacak çok konu var ama şimdilik bu kadar yeter değil mi.gerisini sonra paylaşırız.

herkeslere selam ve sevgiler

bugün bi enteresanlık var bu sitede ama ben de anlamadım günlükçüğüm ve günlükçülerim.
ya sayfa açılmaz ya cevap bölümü problem çıkarır...
oysa kırmızı kırmızı yazmak istemiştim yazımı bugüne özel...
ama renkler açılmıyo..
gülücükler atmak istedim...
gülücükler açılmıyor...
oysa en güzel bayram bu bayram
bayram bayram da bu yapılmaz ki...
kızımla törene gittik bugün...
kocaman bir bayrak taşıdılar...
gururumuz onurumuz şanlı bayrağımız...
ne mutlu seni böyle bağımsızca heryerde görmek...
ne çabuk unuttu bazıları senin için dökülen kanları...
ve bugünleri bize armağan eden Ata'mı...
Ata'mızı ne çabuk unuttunuz....
ama üzülmüyorum...
korkmuyorum da ...
çünkü bugün gördüm ATATÜRK gençliğinin O'na olan bağlılığını...

Günlüğüm bayramımız kutlu olsun, okulda öylesine güzel bi rtören yaşandı ki bugun, türklüğümle, atamla, ülkemle bir kez daha gurur duydum, okul tarihinin en kalabalıak cumhuriyet bayramını kutladık, oysaki hersenen öğrencilerimizle buruk bir kutlama yapardık. Salonumuz doldu taştı, koltuklar tabureler yetersiz kaldı, böylesine güzel bir törene imza atmaktan gurur duydum.

Tören sonunda çaldığımız bir parça hala kulaklarımda günlüğüm

Biz sana doymayız ömürlerce sevsek de,
hayran olsak sana, hergün çiçek versek de.
Öyle birleşmişiz ki heran kalbimizdesin
Az gelir uğruna canlar versek de...

Günlüğüm bugun en büyük bayram, en büyük gün...

günlüküm,
son birkaç günüm pek yoğundu, yoruldum tembelliğe de iyi alışmışım.her akşam bu kadar dinlenme yeter bambusi diyorum kendime, her sabah da bugün son diyorum. bu erteleme huyumu hiç sevmiyorum. zararını çok gördüm, görmeye de devam ediyorum. şu tembelliği bir atabilsem mirmirmirmir

iki aydır ömrümde çekmediğim mide ağrılarını çekiyorum. stres mi yediklerim mi daha çözemedim sebebini.

ayrıca linklerinde problem var günlük, sık kullanılanlardan giremedim k k ya hiç. düzelmesini bekliyoruz işte.

bu günlerde ailemle ilgili belirsizlikler var, evlendim ama yine sıkıntıları kendime dert ediyorum. elimden birşey gelir mi diye düşünüp duruyorum. kafamçokkarıştı

yine yoğun bir hafta sonu beni bekliyor. yarın hafta sonuma yatırım yapmayı planlıyorum.

italyan çileğim sayesinde başladığım kitabımı da azar azar okuyorum.hala bitiremedim diye vicdanen rahatsız oldum günlük.
yarın senle daha az görüşürüz günlük, benden söylemesi.

dostlarıma ve kk bayanlarına selamlar.

slm günlükçüm
geçen akşam sana ilk defa yazdım ama galba uğurlu geldin kaydirigubbakcemile5
2 gündür daha iyiyim ruhumda yawaş yawaş çiçeklerin açtığını hisseder gibiyim :1hug:

Bir gün bu şarkıyı minik tatlı bir cana ,canıma ,yavruma söyleyeceğim inşallah sevgili günlük...:asigim:

Bir küçücük aslancık varmış
Bir küçücük aslancık varmış
Kırlarda koko koşar oynarmış
Kırlarda koko koşar oynarmış

Annesi onu çok severmiş
Babası onu çok severmiş

Sen benim ca ca canımsın dermiş
Sen benim caca canımsın dermiş...:Saruboceq:

Günlük meraba
yine geldim işte üzgünüm halen hemde cok ama çare bulamıyorum...
yarın gidiyor ne kadar konustuysamda beni dinlemiyor...
beni hiçmi düşünmüyor günlük ben ne yaparım onsuz anlamıyor...
beni de al diyorum olmaz diyor...
oooof ne yapsam da ikna etsem...:uhm:

aslında bir yandan da haksızlık mı yapıyorum diye düşünüyorum...CADIARZU
kardeşi için gidecek tedavi ettirmeye ama olsun nasıl ayrı kalacam ondan...
belki 1 günde gelir belki 1 haftada yok ben onsuz yatamam hiç yatmadım ki...
otobüslerle gidecekmiş araba varya onla gidelim iştee...
hem orda kaynımı birliğine verince yalnız kalmayacak mı otelde...fisfisfis
haksızlık bu... eğer ki gidersen cok darılırım sana cok ta aglarım biliyorsun...:çok üzgünüm:
yine de karar sende ama yarına kadar ikna edebilirsem ne ala üstelik haftasonu...
iple cektiğim günde sen yoksun hayır istemiyorum gitmeni...
İSTEMİYORUM ANLA...:1no2:

merhaba günlük... sana ilk defa yazıyorum...
önceleri merak ettiğim konuları okumakla yetindiğim kadınlar kulübü
bu günlerde en büyük sırdaşım gibi. evliliğimde yaşadığım kabusları kimseyle paylaşamıyorum
sanki bi sınavdan başarısızlıkla çıkmış gibi utanıyorum. burda açtığım başlıkta bi anda içimi döküp rahatladım geçen akşam ve öyle destek oldularki bana kendimi iyi hissedebildim.
en samimi arkadaşıma bile bu şekilde anlatamadım dün... sadece bu aralar iyi değiliz
biraz ayrı kalcaz oğlunun sorunlarıylada ilgilensin die ingiltereye gidiyor dedim.
ne diyebilirimki? eski karısı için beni terkediyormu deseydim? buraya yazarken bile gururum inciniyor
dün akşama kadar uyudum evde odamdan dışarı çıkmadım lustral saolsun
bi kaç kere kapının açıldığını duydum sanırım merak etti oda beni sonra akşama doğru telefon çaldı çaldı açmadı yukardan baktım arabasıda yoktu demekki dışarı çıkmış dedim. kalkıp odasını karıştırdım
sanki ne bulcaksam!! sadece salondaki evlilik resmimizi çalışma masasına koymuş
bakıp bakıp vicdan azabı çekiyor heralde evdeki içkilerin yarısı boş bi şekilde odasındaydı
ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum ama konuşamadıkça dahada konuşamıyorum...
keşke bir mucize olsa...

günnüküm günaydın sengözlerimebaksanab
dün annemler bendeydi
kardesimi öyle özlemişim ki :asigim:
akşam gittiler
öyle kötü oldum ki
eve girdim hüngür hüngür ağladım senağlama
eşimde sonra beni kuaföre götürdü
yürüdük biraz acıldım
1,5 sene oldu günnük hala alısamadım
sanırım halada alısamıcam
kocamı ne kadar sevsemde
sanırım bir gün annemin evine geri dönücem
belkide öyle daha mutlu olurumm

günaydın günlülük yaşıyorum hayattayım buralardayım sadece biraz ara verdim kabuğuma çekildim kendimi aileme aşkıma ve işime verdim ama artık döndümmm beni özlemişler merak etmişlerr kurban olurum ben onlara canım canım canım yarısı arkadaşlarımmmmmm sizi çok seviyorumm..
Şu günlerde en sinir olduğum şey şu lanet olası kpss'sin açıklanmaması iş yerinde sürekli ösym.gov.tr yi tıkla sonra F5 le sayfayı yenile sonra bir daha bakk eve gel dur belki açıklanmıştır de bidahaa bak işe git yanındaki bölümde çalışan arkadaşa sen bakarmısın die rica ett sonra dayanama ve ankarayı araa
en sonunda sinirlendim üsküdar ösym şubesini aradım dedilerki bizde bilmiyoruz ankaradan gelicek haberi bekliyoruz siteyi takip edin dediler en sonunda oldu bunuda yaptım ve ankara ösym'yi aradım bir bay çıktı ve dedimki eylül ayında yapılan ön lisans düzeyindeki kpss sonuçları hala açıklanmadı bilgi almak istiyorum dedim.. verdikleri cevap şu "yasal süresi 1 ay yani 21 ekimde açıklanması gerekiyordu fakat araya bayram tatili girdi dedi dedimki bayram tatili 9 gündü yapacağınız şey bilgisayrada optik okuyuca okutmak dedim bukadar kişiyi bekletiyorsunuz üstelik daha bunun ataması var sınavlar yapıldı paraları aldınız zamanında fakat zamanında açıklanmıyor dedim.. hanfendi bizim yapabileceğimiz birşey yok bu hafta yada haftaya açıklanıcak dedi bende dedimki yarında 29 ekim die tatil yaparsanız dedim dicek söz bulamadı bekle babam bekle dedim ve kapattım.. bu ne yaaa bu ne yaaaaa resmen çile bu yaaa bilen bilir benim ömrüm girdi bu sınava ve 2 senedir bu sınavı bekliyoruz ön lisans düzeyinde girdi ve sonuç herkes gibi bizim içinde önemli ama çile bu yaaaa en geç 3 kasıma kadar açıklanıcakmışşş mışdaaa mışşş

ben geldim günlük
1,5 gün tatil yaradı mı yaramadı mı hala anlamış değilim hala çok hastayım hiççç keyfim yok
hasta hasta bayağı koşuşturdum..mutfağım söküldü cumartesi tadilata giriyor komple sıfırlıyorum mutfağımı..
dün kocişle tartıştık..yine ailevi bi mevzu ortaya çıktı eltime söylediğimi kaynıma sordu kaynım da eşime..
eşimde bilmiyorum demez mi :mymeka:
çok utanmış nasıl böyle bişey yaparmışım , çarparım bi tane haa ben hoşlanmıyorum senin kıyafetlerinin orda burda dolaşmasını kardeşim
eltime sordum çamaşırlarını o topluyor diye benimkinin yazlıkları olucaktı senle bi ara bakalım yazlıkları kaldıracağım da dedim...
eltim de kaynıma soruyor ladynınkinin yazlıkları olcakmış diye
kaynımda eşimi çağırıyor senin bende neyin var ki filan diye..
eşim de bilmiyorum demiş :mymeka:
eve geliyor surat beş karış o zaman da mutfak sökülüyor
strest de var zaten yorgunum da bi de onu mu çekicem .. ne var dedim bişey yok diyo
bişey olup da bişey yok demesine ayrı bi uyuz oluyorum zaten :1closedeyes:
sonunda söledi
niye bilmiyorum dedin nei çağırsaydın ya aşağıda ben yok ken haltlar karıştırıyorsunuz bağırdım çağırdım
bir daha beni savunma falla gebertirim dedim
desin lady kötü amaçla istememiştir bi bildiği varder demi yani
yok benimki hakkaten sorumluluk sahibi olamayacak
beni savunamıyor yeri geldiği zaman..bu seferde ben kendimi savunmaya geçince aklıyormuşum gibi oluyorum be günlük
ama sonra akıllandı güzel güzel anlattım..tamam dedi özür diledi
bi daha olmıcak günlük
bak bi daha olursa hani öyle demiştin dersin :ecrin_bebek:

ben geldim günlükbenneyaptımki
2 gün iznin arkasından geldim işte burdayım
tabi sen bu izni 29 ekim cumhuriyet bayramı izni sanacaksın
hayır değil maalesef :çok üzgünüm:
geçen gün sana yazmıştım ya anneannem rahatsız diye
artık yok günlüğüm anneannem vefat etti senağlama
köyde tek kapımız kapandı artık
10 gün içinde olan oldu bitti işte :a015:
ne demişelr bir varmış bir yokmuş işte hepimiz birgün öyle olcaz
Allahım yerinde dinlendirsin,nur içinde yatsın:Saruboceq:
işte günlüğüm bugün başladım işe canım bişey yapmak istemiyor amaa
neyse hadi gitttim ben K.K ya selamlar...

merhaba günlük evet bu gün ilk defa yazıyorum hersabahki koşuşturmamın ardından oturdum gene kafamda kasırgalar ne yapacagımı bilmiyorum hayat hepmi sorun hepmi aynı bilmiyorum ama ben bu kargaşanın içinde mutlu olmaya çalışıyorum

gunlukcuk slm
ıste burdayım dun ugrayamadım
arkadaslarım vardı
yıne belım agrıyo canımcım
dun bayramdı babannemınde olum yıl donumuydu kac sene olmus gunler cabuk gecıyo
bugun evdeyım gunlukcum
bı ıs var gunlukcum calısmam ıcın ama galba olmıcak bende kararsızım
neyse habar verırım
ben kacıyorum opuldun...

merhaba günlükçüm.
bugun cok uzgun ve de kırgınım.:çok üzgünüm:
insanlara yumusak davrandıkca,onlara yaklasmaya calıstıkca sımarıp daha kırıcı davranıyorlar maalesef.
sımdıye kadar hep susmayı tercıh ettıgım ıcin,cogu seyı gormezden geldıgım o anda tepkı vermedıgım ıcın oluyor maalesef butun bunlar.
ama artık akılladım.
neyse hakettıgı kısının, anında söyleyecek yada o sekılde davranacaksın.
herkesın yaptıgı sakayı kaldırmak zorunda degıldım.
streslıydım,memlekete gıtmıstım,benden kucuk kuzenımın hamıle haberı benı cok etkılemıstı.ustune sınav sonucum derken alıngan yapıya burundum tabıkıde.

kımseye acıklama yapmak zorunda degılım.
varsın herkes bıldıgınde yanılmasın,varsın herkes oyle bılsın.

ama encok benı onun davranısları üzdü günlükçüm.:çok üzgünüm:
ınanıyorumkı benden daha cok deger verıyor ona,oyle sahıplenmıs oyle sıcak davranıyorkı.

buarada cok guzel bır haberım var .
ama bunu burda yazıp haberın buyusunu bozmak ıstemıyorum. safak 4 .
4 gun sonra hersey bellı olucak.hihoyyythihoyyyt
insallah hıslerımde yanılmam.hihoyyyt

sımdılık bu kadar günlükçüm.
hoşçakal..:a015:

Canım çok sıkkın doktor annemde lenf bezi olmasından şüpheleniyo yarın belli olcak bişiler:çok üzgünüm:
Çok kötüyüm offf bintürlü senaryolar kuruyorum şimdiden üstüne birde panik ataklığım dahada beter yapıyo herşeyi anneme destek olup morel vericeğime ben ondan daha beterim :çok üzgünüm:
ALLAHım sen yardım et nolur bişi çıkmasın nolursenağlama

:sıkıldın benım okul anılarımdan di mi günlükcüm.. ama napim anlatmazsam catlarım valla..

bugun cumhurıyet bayramı kutlama programı vardı.. son dersten cıktık ve hemen ögrencılerı sırayla dısarı aldık..

tam tören baslanacak ki,ıkı ögrencım örtmenım tuvalete gıdebılır mıyız dedıler...

onlara izin veremeden saygı durusu ve istıklal marsı iin oldugumuz yerde kaldık.. az sıkın sımdı göturcem sızı desem de, bayrak torenı bıttıgınde ıkı degıl 3 öğrencımın pacalarından suzuluyordu...senağlama

yerım ben onları ya..:ecrin_bebek: kızamadım.. ama benımde dusunmem lazımdı.. dısarı almadan önce keske önce tuvalete gönderseydım....

buda bana ders oldu... öpuyorum kk günlugum..
kalkayım ben artık malum cok sevgılı kayınbabam yarın gelecek...:jeyyar:

zaten yıne bı garıplık var bende.. :CüvCüv:bakalım hayırlısı....

günlükçüm ben geldim yine we inan karmakarışığım benneyaptımki
daha doğrusu sewinmekle üzülmek arasındayım neyse seninde kafan karıştı dimi kafamçokkarıştı
beni böyle karışık yapan o(ismi lazım değil önemsiz:dilcikar:)
gece gece yine kawga ettik bazen çok soğuyorum ondan malesef neyse
beni sewindiren ise bugün okula kaydımı yaptırdım artık boşlukta değilim biri sorduğunda artık utana sıkıla ben yine öss ye hazırlanıyorum demiycem we arkasındanda aa senin kaçıncı senen yine mi yerleşemedin sorusu gelmiycek :mymeka: bazen insanlar karşısındakinii düşünmeden çok yaralıyor malesef :çok üzgünüm:neyse
kendime güwenim yawaş yawaş geliyor biliyormusun en çokta bunun için mutluyum umarım herşeyin hayırlısı olur başarılı olurum we hiç uzatmadan 4 yılda bitiririm okulumu dua et bana olurmu :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…