Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük merhaba bayram için oğlum gelmişti,yuvam tamamlandığı için çok mutlu olmuştum şimdi onu yolcu ettik,allaha emanet olsun yolu açık olsun kazasız belasız İstanbula varır inşallah.

Sevgili günlük bizim için biraz burukta olsa edimle huzur dolu bir bayram geçirdik birkaç bayram ziyareti dışında bahçede çalışıp, bahçeyi kış için hazırladık sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra bahçeye çıkıp, akşamüzeri duşlarımızı alıp, birlikte mutfağa girdik ve harika yiyecekler hazırladık buruktuk çünkü küçük oğlumuz doğduğundan beri ilk defa onsuz bir bayram geçirdik hergün telefon ederek bize bayram armağanımızı vermeyi ihmal etmedi her zamanki gibi onunla gurur duyduk üniversitesinde bilgisayarın yanında ek dal olarak ekonomide almış yani iki bölümü birden bitirecek ilk sınavları bitmiş not ortalaması 97 iymiş bilgisayar hocası sınıftakilere dersle ilgili anlamadığınız birşey olursa yiğite sorabilirsiniz demiş ve en önemlisi bilgayar dalında okulun olimpiyat takımına seçilen tek birinci sınıf öğrencisi olmuş şimdi sürekli eyalet elemelerine katılacak inşallah dereceye girip madalya almayı başarırsa bu onun yüksek lisans için istediği üniversiteden burs alma kapılarını açacak umarım bu konudada müjdeli haberlerle gelebilirim çok şükür kızım ve büyük oğlumda çok iyiler bir anne için bundan daha büyük mutluluk ne olabilirki allah hepimizi evlatlarını korusun hep böyle güzel başarı haberlerini alalım inşallah edim bugün muayenehanesini açtı yani başbaşa geçen güzel birkaç gün sona erdi artık rutin hayatımıza döndük

Selam günlük..
yarin en yakin arkadasim evleniyor :asigim:
Evvelki gün kinasini yaptik, cok eglendik..Hersey cok güzel gecti..
Biz onunla neredeyse beraber büyüdük sayiliriz..
Hala inanamiyorum evlenecek olmasina,
sanki hala tanistiigimiz ya$tayiz gibi geliyor bana
Ne cabuk büyüdük biz Ya´Rabbim gamyoncuiremsu
Allah mesud etsin, insallah herzaman mutlu bahtiyar yasar canim arkadasim..
:1hug:

Darisi basima diyecegim ama....
Bana nedense hep uzak geliyor böyle seyler..
Sanki hic hayatimda tadamayacagim bir mutlulukmus gibi..
Sevdigim beni umutsuzluga sürüklüyor..
Cikis yolun yalnizca ayrilik olmasindan korkuyorum...

Hoşgeldim günlük....
Ben aslında çok yazmam samimi değiliz seninle biliyorsun...
Ama içim içime sığmıyor benim nereye ne yazmalı derken kendimi sende buldum eyy günlük...
Bayram tatilimiz bitti ve biz bu sabah döndük hayırlısıyla..
Çok güzel bir tatil geçirdik eşimle ve başbaşa son tatilimizdi aslında...
Etrafta koşuşturan çocukları gördükçe içim bir hoş oldu...
Sanırım anne olmak bu dünyada verdiğim en doğru karardı..
Öyle huzurluyum ki...
Ve öylesine aşık...
Tüm dostların geçmiş bayramlarını kutlarım..
Günlerimiz hep bayram tadında geçsin...
Herkesleri öperim...

biz kadınları alışveriş paklıyormuş, ben bunu anladım günlük...kendime bir ayakkabı, salon içinde bir halı aldım bugün, bi iyi geldi bi iyi geldi sorma...bi de kızımla şöyle deniz kenarında oturup kahve içtim.. ohhh yarasın di mi?

yarın işbaşı var günlüküm, napcaz....alıştım geç yatmaya, geç kalkmaya.. nasıl olacak bilmiyorum.:sm_confused:..tempo başlıyor yine, hadi bakalım kolay gelsin bize....:))

sevgli günnük,
yine başını ağrıtmya geldim benimkini bizim hain yan komşu apartmanın(bu tamlamayı anlayana

madalya var:)) yaptığı gürültü şişirdi zaten:)

neyse sınava çalışıyorum günnüküm haftaya pazar üds var ona gircem anam şu çalışmaktan bir

kurtulamadım hep çalışyorum hep çalışyorum Allah öğrencilere kolaylık versin okumak da zor

okumayıp ççalışmak da:)

herkese selamımı gönder günnüküm öptüm

benim hiç huyum degildir günlük yazmak bir kaç arkadaşın yazışmalarını okudum sanki stres atar gibi geldi hoşuma gitti.

benim günlerimde, hep aşkım var gelsin alsın beni artık biranönce kavuşalım birbirimize yoksa dayanacak gücüm kalmadı onu çok özlüyorum....

selam günnük...
bugün bildiğin gibi dışardaydım ben...şansımıza hava iyiydi :) neyse güzeldi işte.. ama bacaklarım nasıl tutuk yaaa.. geçmedi hala.. nasıl et kestiyse artık naniknanik
günnük şu tatil boyunca tembellik yaptım hiç kitap okumadm.. ama bu böle gitmez. biran önce başlamam lazım kitaplarıma.. anca okurum yani demi ama:1rolleyes:
dün akşam beyaz showu izledim.. oyy oyyy nasıl özlemişim günnük yaaa.. çok eğlendim izlerken..sempatik işte netçensırnaşık şey off ayrıca da rafetle yusuf'un şarkıya da bittim bittim bayıldım :icecream: daha önce tam dinlememiştim ..nie hiç dinlememişim merak ettim fisfisfis
neyse olsun geç olsun güç olmasın:roflol:
günnük bizim anten birazcık sorunlumuş tvler karlı gösteriyodu.. ama alt komşu kendikine bakarken bizimkine de el atmış düzeldi günnükhihoyyyt Allah razı olsun wallahi...:Saruboceq:
ewet günnük yok ahım şahım anlatçak şeyim sıradan şeyleri dökülüyorum sana:roflol: olsa bi yavuklum :eek: neysee fonda çalan rafet-yusuf aşk-ı virane şarkısıyla hoşçakal diyorum günlük:)

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=4005130&posted=1#post4005130

Canlıların acı çekmesi sana zevk mi veriyor, gelme o zaman bu konuya.

http://www.kadinlarkulubu.com/kagit-israfini-hep-beraber-onleyelim-t216733/index.html

Kağıt israfı hoşuna gidiyorsa sakın gelme bu konuya.

http://www.kadinlarkulubu.com/hindi-cumhuriyeti-degiliz-t152021/index.html

Zaten diğer konulara gelmiyorsan bu konuya hiç gelmezsin günlük .

Günlük lütfen duyan duymayana söylesin, şu konularda birşeyler yapalım. Dünyamız kayınvalidemizden, cinsellikten, sevgilimizden, komşumuzdan, eşyalardan , giysilerden, kilolardan ibaret olmasın.

Günlüğüm kötüyüm canım sıkkın...
Bugün kız arkadaşım evlendi nikahı vardı ona gittik...
Çok tatlı olmuş ya.... Gelinlik herkese ne kadar çok yakışıyo...
Onu öyle mutlu görmek beni de mutlu etti...
Herkesin vardır dimi böyle hayalleri...
Ben bu ara yitirdim tüm hayallerimi, umutlarımı, nefret etmeye başladım birçok şeyden, birçok kişiden... Herkes başkalarını hayatına ne kadar da karışmaya meraklı...

iyi geceler günlük..
sıkıldım sen anlarsın bıraz benı belkı.. bizimkıler yoklar....
kendımı çok özledim günlük..
bide o saf cocukluğumu..
lıseyı özledım..
buyumek beni korkutuyor günlük..

HAYATIM KURŞUNİ RENK OLSUN İSTEMİYORUM..SEVGİLİ GÜNLÜK..

günlüğüm kötüyüm canım sıkkın...
bugün kız arkadaşım evlendi nikahı vardı ona gittik...
çok tatlı olmuş ya.... Gelinlik herkese ne kadar çok yakışıyo...
onu öyle mutlu görmek beni de mutlu etti...
herkesin vardır dimi böyle hayalleri...
ben bu ara yitirdim tüm hayallerimi, umutlarımı, nefret etmeye başladım birçok şeyden, birçok kişiden... Herkes başkalarını hayatına ne kadar da karışmaya meraklı...

canim yitirme sakin umutlarini..
Bende çok duygulanirim..
Inş allah kalbine gore versin

Güvenmek istedim kendime
Fırsatım vardı olmadı...
Birazcık şahlansam yakıştırılmadı
Tatmin oldular...

Elden bir şey gelir mi
Kıymet bildiklerim gibi
Benimde bilinir mi
Sen haklıydın her zaman annem gibii...

Haksızlığıda koydum bavula
Yanlızlığıda aldım yanıma...
Teşekkür ettim herşey adına...
Gidiyorum gidiyorum ama Bitmiyorum...

Gidiyorum ama etmiyorum Eyvallah!

iyi pazarlar günlük,
bır hafta sonuna daha eriştik..
ama şimdiden yarını düşünüyorum.
daha pazartesi olmadan sendromunu şimdiden yaşıyorum..
yarın buyuk bır toplantı var...ama stresı beni sardı..
nasıl kurtulcam bu satresten bılmıyorum...
bugunde aldıhım her nefes için allaha şükretcem günlük

selam günlük.
güzelim 9 günlük tatil bugün sona eriyor.işe gitmeyi hiç istemiyorum.
çünkü çok işim var.vesikalı çektirip,bankaya para yatırıp aöf bürosuna gidip kayıt yaptırmam gerek.bir sürü iş sıra bekle falan.çok yorulucam.
herkese iyi güzel bir hafta başı diliyorum.
hoşçakal.

merhaba günnükcümmm ben celdummmmm

bi bam yidik nan sorma getsün-tatlicadiarzu-
neyse gectü bamlı günler:nazar: yaşasın bamsız günler

Bayramın mübarek olsun gec oldu emme
hadi gel elimi öpte harcluk ferum:mymeka:

Bayramım idare eder ne cok güzel ne cok igrenc gecti. Orta halli geçti işte.
dün aşkımla birlikteydim. cok güzel zamann geçirdik. bir kez daha aşık oldum ona
eve geldiğimde içimi tuhaf bir hüzün kapladı valla kaşınıyom ben:mymeka:
çünkü mutlulugumun bitmesindnew korkuyorum. bu korku ya beni bitiricek yada beni bitiricek. halbuki ortada hiç bir şey yok yani korkmamı gerektiren. Her şey yolunda şükürler olsun. ama ben abdal gibi maniak gibi korkuyorum kardeşim....
onuuuuu katırlar gibi seviommmm be günlükkkkkkkkkk hemde cokkkkkkkkkkkkk:eek:

cuma günü akşam kardeşimi Eski Şehir'e yolcu ettik.
Gazmanımdı o benim senağlama , vedalaşırken herkesle bana bi sarılmadı be günlük tam bana geliodu sarılmaya onunda benimde gözlerimiz dolmuştu sarılmadı hadi eyvallah dedi mikrop:mymeka: allahım onu koru. biz yanında değiliz sen hep ol onun yanında. onu herşeyden koru. onu bize bağışla yarabbim:Saruboceq:
şimdiden özledim onu yaaaaaa
tez gel emiiiiii.... bir kaç hafta sonra yanına gitmeyi düşünüyorum hafta sonu. gidip görmek istiyorum kaldıgı yeri kaldıgı şehri ortamı.

neyse günlük daha fazla yazamıcammmmmsenağlama
hadi eyvallahhhhhhhhh (kardeşim gibisenağlama)

günlüğüm iyi pazarlar, tatilin son günü, olsun be günlük canlar sağolsun, yine tatil gelir:nazar:ülkemizde tatil mi biter-tatlicadiarzu-

bebeğim dün gece hiç uyumadı, sürekli emmek istedi:ecrin_bebek:, yarım saatte bir uyandı, noluyor paşama günlük, hasta da değil, niye böyle yapıyor anlamadım:çok üzgünüm:

sana söylemedim dimii, aşkolsun deme günlük, bayram telaşına ver, ardam arife gününden beri emekliyor:lepi: hem de tam gaz:emir_bebek: tutabilene aşkolsun

tatil bitiyor diye hiç üzülmüyorum günlüğüm çünkü öğrencilerime kavuşacağım, çok özledim onları:asigim: belli bir süre kendi çocuğun gibi oluyorlar, canlarım benim, bu sene mezun olacaklar günlük, ilk mezunlarım, nasıl heyecanla bekliyorum o günü bir bilsen:Saruboceq:

neyse çenem düştü yine, sana kolay gelsin ben de yavaş yavaş demir alayım, kendine iyi bak, sevgiyle kal günlüğüma.s.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=4005130&posted=1#post4005130

http://www.kadinlarkulubu.com/kagit-israfini-hep-beraber-onleyelim-t216733/index.html

http://www.kadinlarkulubu.com/hindi-cumhuriyeti-degiliz-t152021/index.html

Merhaba günlük yukarıdaki konulara bekliyorum seni:). Tembelsin ne yapayım, biliyorum aslında bir ayağa kalksan, gerisi gelecek yoksa duyarsız değilsin sen.

Neyse günlük yarın pazartesi hiç istemiyorum pazartesi olmasını sevgilim yine işe gidecek :çok üzgünüm: Çalışmadığı zamanlar ne güzeldi hep yanımdaydı . Seviyorum günlük çok seviyorum. Bu aralar huysuzum filan ama çok seviyorum. Sevgisini, sabrını iyi yüreğini, gözlerini, sözlerini, herşeyini seviyorum aşkımın. Çok şanslıyız ki karşılaştık ama biraz geç karşılaştık. Günlük sevgilim karşıma çıkmasaydı evlenmeye niyetim yoktu , çevreme bir bakıyordum mutsuz kadınlar mutsuzerkekler boşanmalar öyleyse neden evlenecektim ki.
Sana bir sır vereyim mi hep derim ki kimse boşanmak için evlenmez bir ömür mutlu olmak için evlenir ben evlenirken aklımın bir köşesinde boşanmak vardı :jeyyar: Hatta en küçük birşeyde tamam bu sefer galiba boşanırız diye düşünüyordum -tatlicadiarzu- Ya biz hiç hakaretlerin havada uçuştuğu yarım saat bir saat süren bağrışmaların yaşandığı bir kavga etmedik ki kadınlar neler çekiyorlar yine de boşanamıyorlar ben en küçük bir fikir ayrılığında bu sefer bitti galiba diyordum. En son bu korkuları eşim iini kaybettiğinde de yaşadım. Ne bileyim hep derler ya maddi problemler yüzünden yuvalar dağılıyor. Daha bir hafta oluyor boşanmak için bu da etken değil. Evdeki huzur mutluluk budur günlük kahvaltı hazır dah bitmedi ama yarıdabırakmak zorundayım duygularımı :) Kontrol edemeyeceğim kimbilir ne yanlışlarla doludur idare et işte selamlarımı söyle günlük görüşürüz fazla dalga geçme yazdıklarımla. :eek:
[/B]

X