Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlükcüğüm;
seni çok ihmal ettim belki beni merak etmişindir. Sana hemen gelişmeleri bildireyim.
Dün annemle ikimiz alışverişe çıktık. Kendime ve kocama bayramlık aldım. Pek güzel olacağız inşallah bu bayram da.
Ayrıca bugün ramazanın son 9 günü!
Sevgili kayınvalideciğimin jetonu düştü ve bizi iftara çağırmak aklına geldi. Bu akşam onlara gideceğiz. Az önce saçımı fön çektirdim,kıyafetlerimi hazırladım. Akşamüstü giyinirim, kocamla ortak bir yerde buluşup gideriz.

Allahım biliyorum yine aç gidip aç geleceğim. Dönüşte kocama ne ısmarlatsam kendime acaba?şakkıdı

sevgili günlüküm...açım...çok açım...akşam olsa da eve gitsim artık çok sıkıldım bugün bu işyerinde offf...kocacım bana balık pişirecek bugünnn...ben memleketime gidiş biletimizi alıp öyle geçeceğim evimize inşallah yemek de hazır olur...bugün yemek pişirememiş olanları da kayınvalidesinden aç dönecek olanları da bekleriz...
dip not kocacım çok da güzel salata yapar...

sevgili günlüküm...açım...çok açım...akşam olsa da eve gitsim artık çok sıkıldım bugün bu işyerinde offf...kocacım bana balık pişirecek bugünnn...ben memleketime gidiş biletimizi alıp öyle geçeceğim evimize inşallah yemek de hazır olur...bugün yemek pişirememiş olanları da kayınvalidesinden aç dönecek olanları da bekleriz...
dip not kocacım çok da güzel salata yapar...

Gülsemmim,canım arkadaşım; ben balık sevmem.
Çorba varsa gelebilirim.
Ben açlığa alıştım 2 yıldır...senağlama Somaliler gibiyim, herkes yiyor ben bakınyorum

merhaba sevgili günlük
şu an işyerindeyim.sabahtan işlerimi bitirdim.şimdi de kk.dayım işte.sana ilk defa yazıyorum biliyomusun? neyse bundan sonra yazarım artık.yani artık benimde kahrımı çekeceksin.bu günlük bu kadar canım benim.görüşmek üzere.

Gülsemmim,canım arkadaşım; ben balık sevmem.
Çorba varsa gelebilirim.
Ben açlığa alıştım 2 yıldır...senağlama Somaliler gibiyim, herkes yiyor ben bakınyorum

var canım...domates çorbası..üzerine kaşar rendelemmişinden...lokma tatlım da var...ben sana olmadı bişeyler daha yaparım araya...çok da beceririm ya...:eek:klava:

var canım...domates çorbası..üzerine kaşar rendelemmişinden...lokma tatlım da var...ben sana olmadı bişeyler daha yaparım araya...çok da beceririm ya...:eek:klava:

Yeter bana canım benim! Sadece kaşarlı domates çorbası ve tatlı bilem bana yeter!
Şimdi ben elim boş gelecem, malum memlekete gidiyormuşunuz, evde artık yemek kalmasın, eee hediye alsam zati her bir şeyiniz yenidir.
Zati çok rahatsız etmem sizi.
Çorbamı içer,tatlımı yer, 1,2 sigara içerim azıcık muhabbet kaçarım.
Yoksam sizin evde de sigara içmek yasak mı ki?CADIARZU

Sevgili günlük,
Daha iyiyim yavaş yavaş hastalık düşüncesinden kurtuldum......
Haplar epey kilo yapıca buna canım sıkkın ama napım....
Şu seneyi bi atlatsak günlük ehmetde bende sıkıntıdayız ,
öde öde bitmedi borçlar ya .....
Kendime cici alamadım en çokda ona üslüyorum ya neyse...
Günlük yorulduk arıtk biliyomusun rahat etmek yuvamızı kurdugumuzu görmek istiyoruz

Sevgili günlük,
Daha iyiyim yavaş yavaş hastalık düşüncesinden kurtuldum......
Haplar epey kilo yapıca buna canım sıkkın ama napım....
Şu seneyi bi atlatsak günlük ehmetde bende sıkıntıdayız ,
öde öde bitmedi borçlar ya .....
Kendime cici alamadım en çokda ona üslüyorum ya neyse...
Günlük yorulduk arıtk biliyomusun rahat etmek yuvamızı kurdugumuzu görmek istiyoruz

Günlük cevap veriyor:
"Mahhbile Hanımciğim unutmayınız ki; Her batan günün bir sabahı vardır. Lütfen sabırlı olunuz. Şimdiden borçlarınızı bitirin ki Allah nasip ederse evlendiğiniz zaman rahat edesiniz":1hug:

Yeter bana canım benim! Sadece kaşarlı domates çorbası ve tatlı bilem bana yeter!
Şimdi ben elim boş gelecem, malum memlekete gidiyormuşunuz, evde artık yemek kalmasın, eee hediye alsam zati her bir şeyiniz yenidir.
Zati çok rahatsız etmem sizi.
Çorbamı içer,tatlımı yer, 1,2 sigara içerim azıcık muhabbet kaçarım.
Yoksam sizin evde de sigara içmek yasak mı ki?CADIARZU

aaah ahhh keşke yasak olsa canım...biz karı koca baca görevi görüyoruz...ben sana çay yok yok türk kahvesi bilem yaparım...hediyeyi boşver gel sen...

aaah ahhh keşke yasak olsa canım...biz karı koca baca görevi görüyoruz...ben sana çay yok yok türk kahvesi bilem yaparım...hediyeyi boşver gel sen...

Tamam şekerim ben eniştengile haber vereyim. Annesini arayıversin,zaten tüm Ramazan boyunca iftara çağırmadı, bugün de gitmeyiveririz.:Roflol:
Sigara konusu da kayınvalidem ve görümcemin evinde sigara yasak. Hadi kayınvalidemin yanında asla sigara içmem de görümcemin evinde zor oluyor be! Hele kız kendi de çok içiyor hepimiz balkona doluşuyoz. İftardan sonra keyfi kaçıyor insanın...:dilcikar:

Neysem; canım benim yakın olsaydık da cidden böyle görüşebilsek ne güzel olurdu...:1hug:

Bak görüyor musun günlükcüğüm; şu saat oldu hala evdeyim. Kocam aradı; "işim uzadı,bitince haber veriririm,metronun son durağında buluşalım" dedi.şutarafagitti
Oysa şimdi binsem metroya yine de kayınvalidemlere iftara yetişemeyiz.
Biliyorum; yine "Lale gelmek istemedi" diyecek kayınvalidem ama artık üzmüyor beni bu konuşmalar..:kızgın:
Allah biliyor günlük! Evet!!! Kayınvalideme bayıla bayıla gitmiyorum, ama hiç bir zaman da gitmiyelim demedim 2 sene boyunca. Hep kocam yorgun oldu,canı sıkkın oldu gidilmedi ama hep Lale yüzünden sandılar. Ne cadı görünümlü bir kadınım ben günlükcüğüm ya...CADIARZU

Evet günlükcüğüm;
yine ben! Kocam aradı sinirli sinirli; "İftara gitmiyoruz, ben arkadaşlarla maç izledikten sonra gelecem" dedi ben de mahzun mahzun"iyi misin aşkım?"dedim. O da "iyiyim hadi Allah kabul etsin mucuk!" dedi ve kapattı.

Eeee adamın keyfi bilir günlükcüğüm! Ben ne yapayım ki; şimdi çavdar ekmeğimle peynir,domatesimi yer KK'da takılmaya devam ederim...naniknaniknaniknaniknaniknanik

merhaba günlük..dün gece gördüm bu köşeyi ve çok beyendim bende bugünden itibaren buraya abone oldum..bugün sabah 7de kalktım kızımı okula gönderdim ev işi derken,ilerleyen saatlerde evde koşu bandımda 1 saat yürüdüm malum saglık ve kilo vermek için şart,bir arkadaşım geldi onunla oturduk sohpet ettik ve saat 5 gibi yine kızımla hava güzeldi dışarı yürüyüşe çıktık,eve geldik eşim ve kızlarımla iftarımızı yaptık daha sonra çaylarımızı içtik eşim televizyonun karşısında küçük kızım uyudu büyük olan ders çalışıyor bende netin başında sizlerleyim bugünüm böyle geçti herkeze iyi akşamlar diliyorum...ayrıca bugün aynanın bir şarkısını dinledim harikaydı bana tavsiye eden arkadaşıma buradan teşekkür ederim o kendini bilir..sevgiler....

Merhaba seyir,

Çok durgunum ağlamak istiyorummm ben aşkımı çok özledimsenağlama Herşeyim benim şuanda işte gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum (msnde görüşcez ya ondan:teytey:) Bu cuma iş yerinden izin alabilirsem beraberiz doktora gideceğiz aşkımın dişini çektirmeye ( ben nasıl dayanacağım yaaaa:çok üzgünüm:)
Neyse günlük buraya yazma amacım sadece aşkımı çooooooooooooooooooooooooook ama çoooooooooooooook sevdiğimi söylemekti:asigim:

Off yahu bu kafamı çöpe atcam yaa, salak mıdır nedir, patlatasım geliyo bi iki tane:mymeka:
Yahu sen benim kafam değil misin, niye ağrıyosun sadist misin, kendi kendine, zevk mi alıyosun yaa salak. Bi daha böyle ağrırsan anneme söylerim seni, dışarı da çıkarmam, evde bırakırım:dilcikar:
Ey muhterem günlük kardeş, birinci vazifen şu kafama en sertinden bi iki tane patlatmak olsunsenağlamasenağlama

sevgili günlükçüm istersen ben böyük zevklen bluishin kafasına patlatırım 2 tane al bakalım bu biiir :mymeka: bu da ikiii :mymeka:

[youtube]13ZSqQkawfQ&mode=related&search=[/youtube] sevgili günlük , yavaş yavaş bayram temizliğine başladım , erken ama maviş sıpayla ancak yetiştiririm , perşembe günü annem gelecek dayımla , babam yok , artık onunla hiç gelemeyecek , hiçbir zaman , bir kere daha görmek , sesini duymak için neler vermezdim , sırtımda taşımaya razıydım keşke hala nefes alabiliyor olsaydı , burdan sesleniyorum herkese günlük , anne - babalarımızın kıymetini bilelim , klişe değil , gerçekten , ne zaman ne olacağı belli değil , herşey birdenbire oluyor , aynı orhan velinin dediği gibi ...

sevgili günlükçüm istersen ben böyük zevklen bluishin kafasına patlatırım 2 tane al bakalım bu biiir :mymeka: bu da ikiii :mymeka:

Uleyyynn:mymeka:
Senin patlattığın yerde gül biter:asigim:
O yüzden çok muhterem günlük kardeşim patlatsın:mymeka:

Ben varoldukça birinin çok başı ağrır günlükçüğüm, yani bu aralar potansiyel ağrı şeklinde dolaşıyorum ortalarda. Hiçbirşey bilmiyor , duymuyor, uyuyorum.
Yani ben bende değilim, sanki bu ben başka biri :KK70:
Arkadaşlar aranızda ağrı isteyen varmı ama çukolatalı.

Seni var yaa öperimm Şeniz
Böyle söylersen deperim:mymeka:tatlicadiarzu
Şiir yazdırma bana
Zati düşmüş şekerimtatlicadiarzu

Kendine gel balığımm benümm, sen sende ol, senden gayrı sen olmasın sendetatlicadiarzu
Bir baş ağrım vardı ama gitti, şimdi sade çukulatamı alayım:icecream:

X