Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük günlük söyle bana ve yukardaki hilkat garibelerine benden güzeli varmı bu dünyada
5.gif

Günlük hemen cevap verir; "Evet canım var! İzmir'de yaşıyor, adı Lale":teytey::teytey::teytey:

Günlükcüm, bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdığın için sana minnettarım.

Bugünlerde bana neler oluyor günlük söylermisin. Hastamıyım yoksabenneyaptımki . Bezgin bekir gibiyim ayol. Doğru dürüst makyaj bile yapmıyorum artık.Ben eski Özlemi istiyorum. Çabuk onu bana geri ver.:mymeka:

BU arada Makbileme geçmiş olsun diyorum. Onu sevdiğimi söylermisin günlük:teselli:

sevgili günlük laale nihayet bugün erken geldi buralara...özlemiştim kendisini...iletirsen sevinirim...ayrıca caduuuu bitane de ankarada var:)))

sevgili günlük laale nihayet bugün erken geldi buralara...özlemiştim kendisini...iletirsen sevinirim...ayrıca caduuuu bitane de ankarada var:)))

Günlük yine, hemen cevap verir; "Lale güzel olduğu kadar, meşgul bir kadındır. Lale'nin öyle internete gireyim, geyik yapayım gibi dertleri olmaz. Daha çok memeleketi kurtarmak için projeler hazırlar. Bu projelere onay gelirse, hayata geçirir...CADIARZU

Günlük yine, hemen cevap verir; "Lale güzel olduğu kadar, meşgul bir kadındır. Lale'nin öyle internete gireyim, geyik yapayım gibi dertleri olmaz. Daha çok memeleketi kurtarmak için projeler hazırlar. Bu projelere onay gelirse, hayata geçirir...CADIARZU

SEvgili günlük şu hükela kadın Laleye sorarmısın o çalışmıyordu hani, işemi girmiş acep:1closedeyes: Ayrıca da kendisine teessüflerimi iletirmisin canım

Günlükcüm, bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdığın için sana minnettarım.

Bugünlerde bana neler oluyor günlük söylermisin. Hastamıyım yoksabenneyaptımki . Bezgin bekir gibiyim ayol. Doğru dürüst makyaj bile yapmıyorum artık.Ben eski Özlemi istiyorum. Çabuk onu bana geri ver.:mymeka:

BU arada Makbileme geçmiş olsun diyorum. Onu sevdiğimi söylermisin günlük:teselli:

Sevgili günlük,
bende bu kuzu kafayı çok seviyorum sölerimisin:1hug:

SEvgili günlük şu hükela kadın Laleye sorarmısın o çalışmıyordu hani, işemi girmiş acep:1closedeyes: Ayrıca da kendisine teessüflerimi iletirmisin canım

Ben okul zamanı gündüzleri kütüphanede gönüllü olarak çalışıyorum..Görme özürlü çocuklara kitap okuyorum,derslerinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Ama şu anda ders programım belli olmadığı için evdeyim.

Teesüflerin kabul edildi şekerim. Ayrıca; internete de bilgi sahibi olmak ve sahip olduğum engin bilgilerimi sizlerle paylaşmak için giriyorum.:Roflol::Roflol:

Ben okul zamanı gündüzleri kütüphanede gönüllü olarak çalışıyorum..Görme özürlü çocuklara kitap okuyorum,derslerinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Ama şu anda ders programım belli olmadığı için evdeyim.

Teesüflerin kabul edildi şekerim. Ayrıca; internete de bilgi sahibi olmak ve sahip olduğum engin bilgilerimi sizlerle paylaşmak için giriyorum.:Roflol::Roflol:

Sevgili Günlük;

Lale arkadaşımızı bu davranışından dolayı tebrik ederim, bunu da senin sayende dile getireyim istedim. Rep verecektim ama azcuk beklemesi lazımmış. Sanırım notu kıt öğretmenler gibiyim, repide kıt veriyorum yaa

laaleyi bu örnek davranışı için yüreğimin en derin yerinden kutluyorum söyle sevgili günlüküm...ama ben iyi bişey demiştim aslında...hani bana şevkat yaaaa...annemi özledim yaaaa....

laaleyi bu örnek davranışı için yüreğimin en derin yerinden kutluyorum söyle sevgili günlüküm...ama ben iyi bişey demiştim aslında...hani bana şevkat yaaaa...annemi özledim yaaaa....

Günlük cevap vermekten yorulmuştur ama yılmaz; "Gülsemm Hanım Gülsemm Hanım!!! Daha evliliğinizin 1. ayı dolmamıştır. Kocanızın ve kendinizin keyfini çıkarın. İlerleyen zamanlarda annenizi özlemeniz için imkan ve fırsat verilecektir, merak etmeyiniz. Şimdi cicim aylarınızı yaşamaya devam etmenizi temenni ederim..."

Günlük cevap vermekten yorulmuştur ama yılmaz; "Gülsemm Hanım Gülsemm Hanım!!! Daha evliliğinizin 1. ayı dolmamıştır. Kocanızın ve kendinizin keyfini çıkarın. İlerleyen zamanlarda annenizi özlemeniz için imkan ve fırsat verilecektir, merak etmeyiniz. Şimdi cicim aylarınızı yaşamaya devam etmenizi temenni ederim..."
günnükçüm laaleye söyler misin kanımca gülsem kafanın kocası onun gibi bi cadıya en fazla 2 ay katlanabilir Kötü Kazen
bunu kendi de bildiğinden şimdiden yol yapiyo işte annemi özledim evimi ozledim kedimi özledim bilmem ne tatlicadiarzu

selam gunluk

bugun moralım cok bozuktu kendımı asırı duygusal hıssedıorum herseye cok kırılıorum:KK43:dun gece tatsz ayrılmıstık askımla gece uyuyamam dıe kalktım maıl attım ben senı sewıorum ws dıe ama onun cewabı soguktu ben heycanla askım bende senı cok sewıorum demesını beklerken onemlı olan maıl atmak deıl ben sana senı sewıorum askım dedıgımde bunun karsılıgını wermıosun ıı gunler yazmıs.kı ben sureklı ona olan sewgımı dıle getırırım ayrıca sewmesem gece tekrar kalkıp ona neden maıl atımoff delırcem yaa sabahtan berı konustugumuz tek sey suraya gıdıorum gelıcem hazal geldım hazal bılmem ne we su saat oldu bız konusmuoruz beyfendı fılm derdınde fılm ızlıcekmıs ıns ıs o zamana denk gelmezmıs utanmadan bunu yazmıs bana oysa daha dun ben ona senınle ıkı kelıme daha konusabılmek ıcın hıcbıse yapmıorum fılm bıle ızlemıorum yazdım ama goruorum kı o pek ılgılenmemısbelkı ben abartıorum fılmde mı ızlemıcek ama napım ızlemesın ıstıorum hep benımle konussun sureklı dewamlı…annemlede tartıstık zaten …anlıcaın bugun cok kotuyum agladım bısuru ben herkesten cok mu sey ıstıorum bırazcık ılgı cok mu?off off off benı sewdıgınıde bılıorum ama bu dawranıslar.benım gosterdıgım ılgının yarısını gosterse keşke o zaman ıkımız ıcınde hersey cok guzel olcak amaa.. neyse dersanede sınıflar bellı oldu sewıyem ıımıs ıkı sınıf daha yukselırsem derece sınıfında olucam bugunlerde benı tek mutlu eden olay sınıfımın ıı bı sewıede olması ıns cok daha ıı olur ekımın sonunda sınaw war o zaman yukselırım belkıde…sınıftakılerede alısmaya calısıorum uyumsuz kımse yok gıbı bı kac kısı harıc …cok yazdım ya bugun…benden bu kadar gunlukcum

selam günlük bu gün gençliğimi seninle paylaşmak istiyorum lise yılllarım ah keşke yeniden yaşasam dediğim güzelinde ötesinde kaybolan yıllar . aynaya baktım bu gün tanımadım derin çizgili asık suratı acaba gözüm bir yerden ısırıyor mu bu yüzü diye tekrar tekrar baktım aynaya yok be günlük çok yabancı geldi aynada gördüğüm asık surat:kızgın:

Günlük !!
Cok kizginim:kızgın: Bir teselli ver :mymeka: tatlicadiarzu

Bugün o gicik sevgilime de o oynak arkadaslarini da uyuz oldum!! Su an beraberler! Saatlerini bilmezler ki,gece gezmelerine bayiliyorlar beyefendiler!
Bu demektir ki az sonra büyük kavga kopacak.. Hadi bakalim.. :1closedeyes:

sevgili günlük sence ben neden bu kadar panik bu kadar tezcanlı bi insanım??bu sabah seçmeli dersimi seçip mail olarak okula yolladım..Acaba gitmişmidir gitmemişmidir diye kafayı yedim hatta 2 kere yolladım kesin olsun diye tatlicadiarzu seçmek zorundayım yoksa seneye direkt alta kalacak ders..neyse gitmiştir diye düşündüm ama hukuk sitesinde arkadaşlardan birine sordum aynı üniversitede okuduğumuz,okuldan mailiniz ulaşmıştır diye mail gelmesi gerekiyomuş ama bana gelmedi senağlama ben napçam şimdi he söyle bakalım??bayan telaşeyim zaten hemen telaşa kapıldım bi sabah olsun hayır olsun dimi olmadı fakülteyi ararım ama nerde bende o soğukkanlılık :kızgın: en iyisi ben heroes izliyeyeim de unutayım şu ders olayını :Roflol:

Ahh be dertli dostum günlük ! Bugün acılı müşterilerin çokmuş. Acını paylaşmaya geldim.
Kolumun ağrıdığını sana söylemeyeceğim. tatlicadiarzu

X