Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlüküm
oğlum bugün biraz daha iyi gibi
dışarı çıkarttım çok sıkılmıştı
ordan bahçeye erikle,kiraz toplamaya gittik
güzel olmuştu tatları çok güzel ,çok yoruldum ay ne zormuş ağaçtan bişi toplamak
koçiş geliyor bugün dayanamadı oğlusunun hasta oluşuna
gideyimde biber dolması yapayım yanınada mercimek çorbası yaptım
bie de çaçık.hede byyyssss

Günlük şu an o kadar sinirliyimki anlatamam Kötü Kazen
Yok gerçekten dayanamıyorum artık
Sinirle kalkıp zararla oturanları çok iyi anlıyorum şu an çünkü şu an ki sinirimle herşeyi yapabilirim
evden kaçıp gidebilirlm o derece sinirliyim düşün sana yazarken ağlıyorum senağlamadayanamıyorum ailemde olsa haksızlığa gelemiyorum haketmiyorum ben bunları söylenen laflar çok ağırıma gidiyo çook
Ama korkma böle sinirle yapılan şeyleri takdir etmiyorym doğru da bulmuyorum ve aslada yapmam.
Offff çok daraldım günlük çok hiç iyi değilim şu an
Ben biraz ağlıyım sonra uğrarım belkim
ANNEM iyiki varsın bir sen anlıyosn zaten beni senağlama

merhaba günlükcüm
bu günlerde çok yalnız hissediyorum kendimi.mutsuz ve yorgunum.sabahları kalkamıyorum gece sağa sola dönmekten uyuyamıyorum devamlı bir huzursuzluk var bende neler oluyor böyle bana anlayamıyorum.:çok üzgünüm:

kalbimin içi ciğerimin parçası ablam eniştemin işyeri taşınması sebebiyle darıcaya taşınacak.:çok üzgünüm:
ev buldular bu gün yarın evi alıp ay sonu taşınacaklar.
çok üzülüyorum çok tarifi yok.
eniştem en fazla 5 sene daha çalışacak zaten büyük yeğenim askerde küçüğüde üniversiteyi kazanırsa gidecek ablam tek kalacak.ev almayın kirada oturun en azından eniştem işten ayrılınca geri gelirsiniz dedim ama eniştem ev almak istiyormuş.

eniştem zaten genelde geceleride çalışıyor ne yapacak tek başına ablacığım.dün akşam konuştum yine ablamla çok kötü oldum.ona dedimki abla hasta olsan ben nasıl geleceğim oraya, burada hemen gidiyorum ya bir derdimiz olduğunda ne yapacağız.42 yaşında ablam yarın öbürgün hasta olursa ne yapacak orda bir başına.
ben ne yapacağım onsuz buralarda annemi kaybettikden sonra ablam benim hem annem hem ablam her şeyim oldu.kendimi terkedilmiş gibi hissediyorum şimdiden.senağlama hani insanlar evlendiğinde bir boşluğa düşer ya şu an aynı öyleyim.gidince ne yapacağım ben.
ALLAH’ım hayırlısını versin ne yapalım inşallah orda daha çok mutlu olur.
seninde başını ağrıttım değilmi günlük en iyisi daha fazla yazmayayım.bu aralar çok kötüyüm çoook.ALLAH’ım başka dert vermesin inşallah.

Günlükçüm merhaba..

Seni yine ihmal ettim bu aralar,kusura bakma tatlicadiarzu

Yarın sabah memleketten annem gelicek bana kalmaya.
Nasıl mutluyum,nasıl keyifliyim anlatamam.
Lise bittiğinden beri hasretim aileme.
Tam bir üniversite bitti derken,diğeri başladı,tam o da bitecek derken evlendim kaldım Ankara'da.
Neyse bunlar uzun hikaye...

Dediğim gibi annem geliyor yarın.
Gerçi yeğenim doğduktan sonra o kadar beni ihmal ettiler ki ettiğim sitemlerden sonra bu bir telafi ziyareti gibi geliyor bana.
Torun baldan tatlı diyorlar günlük..
Sence de öyle mi?CADIARZU

Öyle ya da böyle,çok seviniyorum velhasıl..

Bugün de yine hamaratlığım üstümde.Maşallah bana:nazar:
O Kadar iş yaptım,uykumu bile uyudum..
Buzdolabını,mutfak dolaplarını,tuvaleti temizledim.
Arka odadaki yıkanmış çamaşır dağını biraz daha olsun eritebildim.
Ama hala bitmedi:bbo:
Katla,ütüle,yerine koy..
Ne uzun işmiş be kardeşimtatlicadiarzu
Yemeğimi de fırına attım.
Kocacığımın gelmesine yakın onu da pişiririm.
Bir de çorba yapıp,bulaşıkları hallettim mi işim tamamdır.

İşte böyle..
Bir kaç hafta annemin oluşundan dolayı herhalde daha az uğrayabileceğim KK'ya.
Ama aklım kesin orada olacak.
E herşey de insanın istediği gibi olmaz değil mi ama..
Cumartesi günü olan kontrolümde bebeğimi de sağsalim gördüm mü artık hiç bir şey keyfimi bozamaz..

Allah bu günümüzü aratmasın.
Verdiği nimetlere binlerce kez şükürler olsun.

Selam günlükçüm,

Bugün güzel geçti..Emirgan da mezuniyet yemeğimiz vardı..sağolsun kocem gececi olmasına rağmen götürdü beni başkomiserden izin alıp..5 gibi çıktık evden...7 gibi ordadık..Akşam trafiğine takıldık..Ayy giderken bir olay oldu valla çok korktum..Neyse hayırlısıyla vardık baya eğlendik güzeldi yani..Bol bol resim çekildik..Birazdan arkadaşlar ekliicekler facebook a...Sağolsun kocem dedi ki senin hatrın olmasa ben öyle ortamlkarda bulunmam...Benim kocem tam bir Türk erkeği yaa günlük..Ben çok seviyom onu:asigim::asigim::asigim:...Allah bütün Türk polisleriyle beraber O nu da korusun inşallah:nazar:....
Üniversite de bitti be günlük..Okula ilk adım attığım gün dün gibi aklımda..Hayat kısaymış be günlükk...20 den sonra nası geçiyor anlaşılmayacak heralde...Allah dert vermesin inşallah...

günlüük yine geldim ben bugün yorgunum ütü yaptım 8 gömlek bi sürü havlu ütüledim bugün günüm evde geçtiii çoluk yokkkkk çocukkk yoookkk işte böyle hadi bay günlük yarın yine gelirimm

evet benimde bu gün canım çok ama çok sıkıldı çünkü en yekın arkadaşımla tartıştım hemde saçma bir neden yüzünden çocuklar için yani çocuk gibi umarım düzelir bide akşam bana sitem mesejı çekmiş iyic emoralim bozuldu yarın konuşmam lazım onunla

gunaydın gunluk;
bu sabah kapını ılk calan benım..
nedır bu kargalar kahvaltısını etmeden deme..fisfisfis
esımı gunduze yoladım ona kahvaltı hazırladım o yuzden bu kadar erkencıyım..:asigim:
kıymalı boregı cok sever dıye geceden herseyını hazır edıp sabah fırına attım..:dance:
bır guzel kahvaltı yaptık ,ve kızımla yolcu ettık babamızı..
az sonra kalkıp ogle yemegı ıcın ne yapacagımı dusunsem ıyı olur..benneyaptımki
herkeze saglık,mutluluk ve huzur dılıyorum..
kalbımızden gecen keske dedıgımız herseyın gercek olması dılegıyle..a.s.
hoscakal :a015:

günaydın günlükçüm bugün sabah kızımla biraz atıştık.dün top oynarken düşmüş dizi yara olmuş.geldiğinde hemen temizleyip pansuman yaptım.ama sabaha kadar o yaranın üzerindeki kırmızılık geçmemiş kızdı .neymiş efendim ben kırmızılık kalmaz deyip yalan söylemişim.okulda karizması bozulurmuş .anlatamadım düştüğün belli niye arkadaşların dalga geçsinki diyorum anlamıyor.bir yığın laf sayıyor.sonra annecim diye sesleniyor.önce kızıyorum bende çok konuşunca anne demesine sonra kayıtsız kalamıyorum.tam deli zamanı hiçbir şeyden anlamıyor.çok üzülüyorum.ya vakti zamanında bende ergenliğe girerken anneme sayıp sayıştırmıyordum.aman annem üzülecek diye aklım çıkıyordu.ah kızım ah ben seni öyle güzel anlıyorum ki canım birazcıkta sen anneciğini anlamaya çalışsan çokmu şey istemiş olurum.günlükçüm iyiki varsın bazen öyle şeyleri içime atıyorum ki şişip patlıyacağım sanıyorum.teşekkürlersenağlamasenağlama

Günaydın günlük
biliyorum çok sıradan oldu ama bugün beni idare et günlük.
Canım sıkkın biraz.
Aslında sıkkında değilimde üzgün ve kırgınım.
En kötüsüde kırgınlık değil mi?
Sıkıntı geçer ben de ama kırgınlığım geçmez hep içimde kalır bayağı uzun bir süre.
Kısaca anlatıyım günlük.
Nişanım temmuz 13 de olucaktı.Düğünümde Ağustosun 15 inden sonra.
Ama arası çok yakın olacağı için.14 haziran da nişana karar verildi.
Buraya kadar herşey çok normal.
İki kız arkadaşım var.
Dün onların yanına uğradım.Ayrı yerde çalışıyorlar biri nişanlı ağustos başı düğünü.
Anlattım durumu.14 haziran dedim.Gelin yanımda olun heycanlıyım dedim.
Nişanlı olan evi boyatıcaz kusura bakma dedi, diğer de hiç ses çıkarmadan uzaklaştı.
Şaşırdım kaldım ama hiç belli etmedim.
Ama bir fırsat bulursam gelirim dedi nişanlı olan.
Evet hak veriyorum ama bu 2 saatlik bir olay
Sorun değil hiç önemli değil dedim çıktım dükkandan.
Yolda ağlamamak için zor tuttum kendimi.
Niye böyle yaptılar bilemedim, anlayamadım.
Ben olsan ölüm sağlık sorunu olmasa koşa koşa giderdim arkadaşımın en güzel gününde ona destek olmaya.Canları sağolsun nediyebilirim ki,
Belki birşey yapmışımdır bu tepkiyi hak etmişimdir ama düşündüm düşündüm bulamadım.
Şimdi yazdım ya buraya rahatladım.Evet rahatladım ama ya kırgınlığım o ne olacak...

uzun zamandır yazmadım sana...
sabah kendime izin verdim işe servisle gelmedim sahile kadar yürüdüm orda minibüse bindim tabi azıcıkta geç kaldım......
karşıdan karşıya geçerken çok lüks , içinde yakışıklı bi beyfendi olan araba yolda kendısınden başka araba olmadığı halde durup yol verdi .geçtim durakdaki herkes bana baktı çok utandım....eşim olsa kesin boğmuştu o adamı.......
neyse gelelim kocacıma 3 -4 gündür fazla münasebetimiz yok kendileri geç geliyor dünde geldiğimde uyuyodu ben 11 de yattım o kalktı...
neden benden kaçıyoki acep?
yoksa hepsi tesadüfmü?
neyse bu neyaptığı belli olmayan adam için kafamı yormama değmez.......
güzel biigün olmasını ümit ediyorum.
sabahta hidi cumhuriyeti değiliz kampanyası için maiilerimi yolladım ancak 50 tane yollayabıldım .
24 saatlik gönderme kapasiteniz dolmuştur diyo bizim kk kızları bilir bi sorarmısın böyle saçma bişey varmı?varsa ilk defa karşılaştım....
a.s.

Günaydın günlük,
bugün iyimiyim kötümüyüm inan bilmiyorum
:1no2:
Yinede çok şükür Rabbim bugünümüzü aratmasın.
Anneciğim biraz hasta ona üzülüyorum keşke yanında olabilsem.,
Canımcığımın işlerden dolayı morali bozuk, yapmadığım şaklabanlık kalmadı akşam ama yüzünü güldüremedim onada çok üzülüyorum.
senağlama
Tek güzel şey; bugün maaşlarımızı alıcaz :sm_cool:
Böyle günlük iyi ve kötü arasında çalkantılıyım anlayacağın.
Şimdilik kaçıyorum azıcık çalışayım da patronun gözüne gireyim dimi
:roflol:
Kızları kocaman kocaman öpüyorum günlük.

günaydın günlükcüüüümmmmm
eski halime dönmek iyi geldi
nickimi değiştirdim sinektim MooN oldum
bu gün çok iyiyim yine kendimi huzurlu mutlu hissediyorum
kızlara selam söyle günlük hepsini kocaman kocaman öpüyorumŞeniz

günaydın günlük ben geldim :1closedeyes:
bu gün sabahı zor ettim inanmazsın
uykuyu seven ben gece bir oraya dön bir buraya dön
ayaklarım cayır cayır yanar ay delircektimbenneyaptımki
Allahtan sabah olduda kalktım işe geldim ama ne geliş 20 dk.önce gelmişim işe bi geldim işhanı bomboş :roflol: tarih yazdı bu günü
10 gün yalnızım işyerinde zaten 2 bayanız diğer arkadaş şehirdışında patlıycam artık sıkıntıdan
iyiki K.K var bari çok düşünmüyorum yalnızlığı
kendimede sinir oluyorum:kızgın: buranın sorumlusu o arkadaş benden daha kıdemli yani
o izne ayrıldığında sanki bişeyler yanlış olcakmış gibi hata yapcakmışım gibi sıkıntı stres yapıyorum
akşama da toplantı var offff yani ben gerilmeyimde kim gerilsin dimi günnük
yok yok sen kafana takma alimallah gelirim üstesinden sengözlerimebaksanab
ilk değil sonda olmayacak 3 yıldır burdayım canım
bi sorun çıkmaz sengözlerimebaksanab
neysee içimi döktüm gidebilirim öptüm herkesleri.....

selamlar günlükcüm .....
özledin mi la beni.... internetimde sorun vardı giremiyorum hiç ... deli olmak üzere idim be... çok özledim sizi..... Hayat aynı devam ediyo herşey yolunda arkadaşlarıma söyle barıştım benim deli ile merak etmesinler beni... Şeniz
Daha önümde neler var bilmiyorum ama şimdilk iyiyim ......

günlük,

zaman dursa, herşey bir film karesindeki gibi donsa, hayat akmayı bıraksa....ben derin bir uykuya dalsam, hep uyusam,hep uyusam......

sonra bir gün uyansam ve hayat kaldığı yerden devam etse...ben gücümü toplamış olsam...hayata karşı mücadeleye tekrar hazır olsam, dinç, sağlam, güçlü.......

ben artık hayattan kısa bir mola istiyorum, yoruldum.....

günaydın günlükcüğüm;

baya oldu be sana yazmayalı dün eve gittim buzdolabını boşalttım içini sildim meyveleri sebzeleri tekrar yerleştirdim
ardından her zaman ki gibi tavuk yedik gıdaklamamız an meselesi:roflol:
işerlimi bitirdim dedimki yarına zeytinyağlı dolma yapayım biberleri hazırladım top kabaklarımı oydum ama bi baktım pirinç kavonozunun dibine vurmuşum:mymeka::roflol:
neyse onlar hali hazırda beklesin gidince yaparım

sabahta işe gelirken (kolye ve küpelerimi yolda taktığım için) kocama dedimki şunu bi zincirden geçirsene, adam kırdı kolyenin ucunu gücünü denedi heralde:mymeka:
neyseki yine takabildim yoksa sabah sabah bana zincir almak zorunda kalacaktıtatlicadiarzu

eh hayat böyle gelip geçiyor günlük benneyaptımki
hayata bırakıyorum bazen kendimi ama aramızda kalsın bunun ben bile farkında diğilim ama tam anlamıyla güvenemiyorum hayata yani salamıyorum kendimi bırakıyorum dediğime bakma yani
zaten salsam kendimi n.h kalkarım bi daha:1ninca:

neyse günlükçüm kendine iyi bak herkeslere selam söyle:a015:
kapanış konuşmasında ne diyoruz "Ayakkabım yok diye ağlıyordum,ta ki ayakları olmayan bir çocuk görene dek." anlayana günlükçüm öptüm seniŞeniz

Kırgınım günlük, hayata, insanlara , yaşanan aşklara, yitip giden zamana,verilen emeklere....
Diceksin ki hepmi umutsuzsun sen umutsuz degilim günlük kırgınım!
Kimse gönlümü okşamıyor artık, kimse derdimi sormaz oldu...
İnan arama şansım olsaydı dostları yalnız bırakmazdım ama ...
Dostlarda sırt çevirdi bana .....
Ben anladımki herşeyin gidince sende adam yerine konulmuyosun bu dünyada..

Olsun günlük,dostlara , gelenlere, slm olsun genede

selamın hello günlükkktatlicadiarzu

bugün mutluyumm çnkü sevdiğimn sesiyle uyandım.onun sesiyle uyanmak müthiş bişey:asigim:.keşke gülüşlerimden öperek uayndırsaydı beniiŞeniz .o zaman daha bi mutlu olurdumm.belkide hayatımda yaşayacağım en mutlu anlarımdan biri olurdu.yüreğimm askerimi gördüğüm günden beri hapisteee:çok üzgünüm:.çok ösledimm onu.herşeye rağmen sabredicemm dayanıcammm.sevmek böle bişeymi günlükkk,sevmek ona muhtaç olduğunun farkında olmakmı yada onsuz yaşamayacağını anladığınn zamanmı.senağlamaona olan arzularım bir kuş kanadı gibi çırpınıo.:emir_bebek:kavuşmak hasreti dindirmek istiooo.ama her güsel günler zorlu duraklardan geçer dimii günlükkk.sengözlerimebaksanabzorlu durakların sonuna gelmek istiorumm.çnkü yeteri kadar yorulduğumu hissediorummmmm:a015: .seviorumm seniii , seni seviorummm ,:asigim:

bugünlük bu kadar günlük ben azcıkta kadınlar kulubünde tur atiimmm naniknanik​

slm günlükü nassın tabiki bana cvp veremeyeceksin ben tahmin edeyim çoookk dertli.ee bukadar insanın derdini taşımak kolay olmasa gerek.
neysee sabah 6 da kaltık geneee oğlanın kahvaltısını verdim ve direk kustu çıldıracaktım neredeyse bonyo kusmuklu kyafetlerle dolu yatak yorkan nevresim.bitiremeden yenisi çıkıyor.yorulduuuummmmm bi okadar da ütüüü.iyleşş be yavrum:KK43:sonra evi topladım işte aynı rutin işler.sonra efe uyudu bende geldim sana.akşam spora gideceğim kendime gelirim belkii.neyse yaa yazacak çok şey var ama inan çok üşeniyorum.hada sonra belki hade byysss

X