Kadınlar Kulübü Günlük

Gunlukcum ben geldim

sabah omzumdan ekografi çekildi, tandinit varmis :1shok: çok agriyor sorma
insallah geçer

bu aksam iki tane daireye daha bakiyoruz (bitanesi çok ama çook hosuma gidiyor, insallah o olur be gunluk)

hayirlisi olsun bakalim...

babam iyi Allah'a sukur, biraz daha keyfli, dun beraber tv izledik bi guzel de çay demledim...ama annemin bu kadar erken gitmesi beni çok uzdu...:çok üzgünüm:
çok ihtiyacim var ona ama yanimda degil...

Ama burdaki guzeller var ya her bi yerden morel veriyorlar
çok seviyorum hepsini gunluk, iyiki de uye olmusum bu siteye vallaha

hadi yarin hayirli haberlerle gelirim insallah canim benim
kendine iii bak optummmmm a.s.

merhaba günlük......
bugün sana duygularımı yazmam şart çünkü çok doluyum..hani derler ya ateş düştüğü yeri yakar diye ne kadar doğruymuş bu söz..fazla uzatmadan anlatıcam ama çok uzun oldu deme sakın....
dün akşam işten eve gittim hemen mutfağa girdim neyse yemekleri hazırladım,masayı hazırladım eşim geldi yemeğimizi yedik biraz yorgunmuş uzandı uyuyakalmış..bende mutfağı topladım ,kızımla ilgilendim o ara telefon çaldı bir ses eşimi istiyordu huzursuz oldum ve eşimi kaldırdım telefonu eline aldı ve donakaldı sağlığı 4/4lük olmadığı için korktum ne oldu dedim telefonu zor kapattı gözlerinden yaşlar süzülmeye başladı..bende dayanamadım ne olduğunu bile bilmeden ağlamaya başladım..biraz sakinleştikten sonra hem hemşerisi hem iş arkadaşı çok sevdiğimiz arkadaşımızın kardeşi binbaşı dün şehit olmuş inan günlük şuan bile tüylerim diken diken oldu hemen evlerine gittik ..çok kalabalıktı destek olmaya çalıştık,belki yaralıdır dedik ama karargah komutanından kesin haberi aldıktan sonrasını anlatmak çok zor...bunun gibi her gün veriyoruz bu şehitleri,ne yuvalar yıkılıyor,ne çocuklar babasız kalıyor...kızım çok etkilendi akşam benimle yattı..
günlük biliyormusun en büyük zenginlik ne....
eğer nefes alabiliyorsan,çevrendekiler sağlıklıysa bitmiştir olay...
buradan bütün askerlerimizi allah korusun diyorum...
buradan bütün şehitlerimize allah rahmet eylesin diyorum..
buradan bütün şehit ailelerine sabırlar diliyorum...
günlükçüm çok yoğun duygular yaşıyorum bugün sana yazınca biraz rahatladım ama insanın kalbi acıyor ya...
iyiki varsın günlük arada uğruyorum ama tam oluyor herhalde....
birdahaki sefere inşallah güzel şeyler yazarım...hoşçakal...

günlük bacım nbr.ben iyim değülüm yaa
oğlan bi türlü iğleşmedi.koçiş yok
bu gün çocuğu dr getirdim eşimin arkadaşı getirdi götürdü sağolsun allah ondan razı olsun
ses telleri iltihaplanmış buhar verdiler iyi ilaçlar yazdı.hafta sonu acile getirmiştim salak dr bişiden anladığı yok ateş düşürücü ağrıkesici verdi yolladı.ilaçları içiriyom içiriyom çocukta hiç iğleşme yok daha kötü.sonra herzaman getirdiğim dr vardı çok iyi dr valla.hemen teşhis koyuyor ve en iyi ilaçları yazıyor.bir damla verdi burnu için çok tıkalı burnu devlet karşılamıyormuş özel aldım 25 ytl cil küçüçük ama günlük bir görsen minicik.oğlum iyi olsun yeterki.d geldim üstünü başını kusmuştu yanımada yedek almadımmı acil çıktım evden çocuk iyi değildi.üstünü çıkartım.kopşonlu vardı bitek onu giydirdim pantolunu battıçaayyy bi görsen rezillik.çocuk mağazaları vardı anacım sabahın körü hepsi kapalı.netseki geldim çocuğu yıkadım pakladım ilaçları içti mışıl mışıl uyuyor.koçiş sana ihtiyacımız var gel hadeee.neyseki işlerini erteledi yarın gelecek.hade bbyyss günlük
:a015::a015::a015:

Sevgili Günlük kardes,

coktandir ugramiyorum sana...
Gerci sadece sana degil, genel olarak KKya...bi bakip cikiyorum hep...
Burdaki isleri halletmeye bitirmeye calisiyorum cünkü...
Neredeyse 1 aylik isi 1haftada bitirmek zorundayim...

Az kaldi günlük cok az kaldi....Türkiyeme, Memleketime, bütün güzelliklere
kavusmama cok az kaldi....

Yaklasik 48 saat sonra Allah izin verirse oranin havasini soluyacagim...
Oranin topragina basacagim...

Bundan daha güzel ne olabilirki....Allahim cok heycanliyim...

Yarin son calisma günüm...
Persembe sabah erkenden ucuyoruz...Öglen 1-2 gibi orda oluruz....

Haa bu arada hic kimseye haber vermedik,
kimse bilmiyor gelecegimizi....sürpriz olacak herkese...
Kapi calacak, kapiyi acacaklarki karsilarinda biz variz...
Ne güzel demi günlük....o ani düsündükcede heycanim artiyor ztn..

Günlük
Benim yine terelellilerim geldi:çok üzgünüm:
Yine daralıyorum bunalıyorum bir yol bulamıyorum arada sıkışıp kalıyorum.
Ağlamak istiyorum günlük ağlamak senağlama

Daha 1 gün önce yüzümüz asılmasın mutlu olalım diyodum ama olmuyo işte olmuyo öğrencem bir gün inş takmamayı üzülmemeyi :kızgın:

selam günlüğüm;
Naber bacım?
ben bi iki gündür yazamadım sana
İki gündür hastaneyle ugraşıom
Birsürü tahlil bir sürü iş işte
midem cok feci agrıodu gittim doktora
ama korktugum gibi bişey cıkmadı
tahlillerimin hepsi tertemiz cıktı:eek:
stresten dedi doktor
Neye üzülüon sen dedi
Hiç dedim
aslına bakarsanda hiç yani ben ufacık şeyleri cok takıyorum sanırım ondan oluo
birde bu arada kardeşim geldiiiiiii:teytey:
Cok mutluyuz ailecek:
Rabbim kimseleri sevdiklerinden ayrı koymasın..
Neyse günlüğüm ben biraz dolaşıyım forumlarda..
Görüşürüz..
Tüm fıstıklara selamlarımı söle kocaaaaamaaaaaaannn öpüyorum hepsini:1hug:

gunlukcumm!!

uzun zamandir seni rahatsiz etmiodum simdi bi ugriyim dedim...
annemler burda oldugu icin sevgilimi her gun goremiorum ama canim annem ve babacim burda..hem de azcik ozlesin beni :roflol:

dun cok korkunc bisi oldu gunlukcumm..annem evde mutfagi temizlerken, bicak tezgahtan dusup ayagina saplanmis senağlama ..evde de bir tek babam vardi..tabii panikten ne yapicagini sasirmis o da..beni de aramadilar tabii..ben de oylesine evi ariyim dedim, arayinca tabii baktim babamin sesi iyi gelmiyor, ne oldu falan dedim, anlatti ve ben de bi anda is yerinde panik oldum..canim babacim aglamis bir de, annemi oyle gorunce senağlama ..zaten bu yaslarda ikisi de cok duygusal oldu gunlukcum, en ufak seylere alinip uzuluyorlar, bir de Allah'ima sukur annemle babam birbirlerine hala o kadar asiklar ki, o yuzden birinden biri hastalandi mi ikisi de tedirgin oluyor :çok üzgünüm:

dun bi de sevgilimle tartistim hafiften..aldigi arabalarin tarihini bile hatirlar ama sozlendigimiz tarihi hatirlamadi gunlukcumm :eek:klava: tabii sonra cok ozur diledi, gonlumu aldi ama aksam yine bombayi patlatti...aradim, aradim kac sefer ulasamadim, baya bi meraklandim..sonra beni arayip arkadaslarimla motor kullaniodum dedi...zaten malum gunume az kaldi, iyicene sinirlerim gerildi, ben de yine ona patladim :roflol:

biraz once arayip arkadaslarindan birinin onun yaninda ise basliycagini soyledi...dedigi kisi de pisligin biri..kari kiz muhabbetinden baska bisi konusmaz, kimse tarafindan sevilmeyen biri..iyicene sinir oldum gunlukcum yaaa..bogasim geliyor o cocugu :eek:klava: Kötü Kazen

ayy amma yazmisim gunlukcum sana..sonra yine gelirim ben olur mu :eek: :1rolleyes:

Son düzenleme:
Cok kötüyüm günlügüm cokk
Nankör insanlardan vefasizlardan allahim tüm arkadaslarimi korusun
benim gibi aci cekenlere sabir dayanma gücü versinnn iyilesmeden yazmicam sana daha günlüm:KK43:(

Günaydın günlükkk;

Bugün çok güzel olacak...
Artık olumlu düşünecem...Kötü düşüncelerden hemen sıyrılıcam...Birde böyle deniyeyim bakalım..

Tüm KK hatularınında günün iyi geçsinnnnnn

merhaba günlükçüm bugün ilk sana yazıyorum.bende alışkanlık yapmaya başladın.bugün sabah sabah ufak bir kaza atlattım.neymiütü yaparken elektrik çarptı elimden nasıl fırlattığımı bilmedim.hayatta en çok korktuğum elektrik çarparak ölmektir.bilmiyorum belki bir arkadaşımı o yüzden kaybettiğim içindir.bugün korkum ecelim olacaktı.allah beni çocuklarıma ve annemle babama bağışladı.neyse günlükçüm bugünlük bu kadarallah herkesi kazalardan belalardan korusun .sevgiyle kal:1hug:

Sabah güneşiyle bereber mutluluk , huzur ve sağlık getirdim tüm dostlara günlükçüğüm.
Gerçekten iyi ki varsın , iyi ki buradaki dostlar var günlük.Kargalar m.. yemeden damlamışım yine buraya.
O kadar panik, o kadar heycanlıyım ki.
Ben mi böyleyim yoksa herkez bu evleri yaşarken aynımıydı.
Çok fazla detaycıyım çok fazla ayrıntıcı ve titizim biliyorum mükemmel 4/4 lük yoktur ama buna yakını vardır.
Ben de buna yakınları olsun istiyorum.
Dün perdelerimi seçtim.Mutfak, salon ve yatak odası için.
Çok şık ve güzeller.
Ayrıca şanslıyım ki.Perdecim çocukluğumu bilir.Çok kahrımı çekmişlerdi dünde bana hala değişmemişsin dedi gülerek:çok üzgünüm:Böyle 5 müşterim olsa dükkanı kapatırım dedi.Kötü bişiy bu demi günlük :uhm::dance:Seçtiğim kumaşlar italya kumaşıymış.
Birde demez mi kaymakamın evinide bunlardan yaptık diye.
Ayol benim kaymakamdan ne eksiğim var aşk olsun.2 saat sonunda mağzadan çıkabildim ancak düşünün işte.
Sayın sevgili gelmedi ben zevkliymişim bana bırakmış.Sen zevklisin derken bu arada kendine de pay çıkartıyor.:kahve:Sonra buluştuk yemek yedik babada ve çıktık 8 gibi.
Boya renklrimizi beğendik sonra boyacı geldi. Evi gösterdik kaç kilo boya almamızı sözyledi.Daha o gitmeden kartanpierci geldi ölçtü biçti oda bişiyler söyledi.
Zormuş günlük zor amabitince güzel olucak.
Allah huzur mutluluk versin de ağız tadıyla oturalım.

naber günlük
ben çok iyiyim hatalarımın farkına varıyorum
kendimi yenileme yolundayımmmmmmm sanırım artık gerçek bir kadın oluyorum
meğer ne çok hatam varmış meğer ne kadar çok yanlış yapmışım
ama zararın neresinden dönersen kardır dimi günnük
mutluluk için geç kalınmadı dimi
hayat güzel günlük hayat çok güzel
umutlarım filiz filiz
kendimi huzurlu hissediyorum ve inanıyorumki herşey daha güzel olacak
kızlara SELAM söyle günlük
hepsini seviyorumŞeniz

günaydın şekerim...iyi bir gün olacak demiştm ama garip başladı...
geldim kkyı açtım..bommm...ben hep gerçek yaşantımda üzüntümden mutlu olanlar var zannediyordum ama kkda bile böylelerini bulmayı başarmışım...
önemli mi...? hayır..asla...ben bu türlerin kitabını yazarım sen de okursun günlükçüm...
üzüldüm mü...hayır...hayatımda zerre kadar yeri olmayan insanlar beni üzemez ki...
ama sevindim...hem de çok sevindim...farkında olmadan yine birilerini mutlu ettim diye çok sevindim...
öyle işte...güzel bir gün bugün...sabah sabah mutluluk çığlıkları atan birini gördüm...ohhh ne iyi geldi bana...gidiyorum şimcik...öperim herbirkesleri...

Günaydın günlük,
Yine allak bullak haldeyim günlük,insanlardan ne uzaklaşsam mutlu oluyorum,ne de içlerine karışınca...
Yaşamı,hayatı,olayları neden bu kadar zorlaştırıyorlar günlük bir türlü anlamıyorum...
Herşeye herkese yabancıyım sanki,tarifi zor bir yalnızlık ve boşluk duygusu;uzun zamandır iyi hissediyordum dün yine depreşti depresyonum...
Gitmek istiyorum bazen,nereye olduğu önemli değil sadece gitmek ama yine kıyamıyorum onlara,onlar bana kıymışken,canımı bu kadar yakmışken,günahıma girmişken kıyamıyorum işte...
Olsun be günlük herşeye rağmen kötü bir insan olmadım,olmıyacağım...
Hadi kafanı şişirdim yine,o kadar doluyum ki anlatsam sayfalar yetmez iyisimi susayım her zamanki gibi...

Uzun bir aradan sonra merhaba günlük, Günümüz aydın olsun. Çook yorgunum, uykusuzum, canım sıkkın. Önceleri işlerin yoğunluğundan uğrayamadım. Sonrada ablam ameliyat oldu.1 hafta izinliydim. 5 Gün hastanede kaldı. Ablam, yeğenim, misafirler evin işleri derken benim pilim bitmiş.Çok zor günlerdi benim ve ailem için. Çok şey gördüm çok şey öğrendim bu olay sayesinde. Ablam iyi olsun ayağa kalksında ben kendimi öyle böyle toparlarım.Ablam Bir süre bizde kalacak evde yardımcı olacak birileri yok. Aslında varda yok. Pazartesi iş başı yaptım işler birikmiş ortalık arap saçına dönmüş onlarla uğraşıyorum. İşler yoluna girene kadar fazla takılamayacağım k.k. da. Çok özledim sizleri zaten.

yazmaya bile halim yok. Herkese hayırlı günler. Günlükçüğüm sende kendine iyi bak olurmu?

Günaydin günlükcüm...

Biliyorsun cok heycanliyim...bugün son calisma günüm...
Yarin bu saatlerde Allah izin verirse ucakda olacagiz...

Dün aksam daha dogrusu gece bavullari hazirladik...
Insallah bisey unutmamisimdir...
Heycandan benim isim belli olmaz, gözümden kacar felan biseyler...tatlicadiarzu

Ayyy bi sag saglim varsaydik, baska hic bisey istemiyorum...:icecream:

Merhaba günlük ilk defa sana eşimi şikayet edeceğim sanırım :KK43: Bu adamla gurur duyuyorum ama, iyi niyetinin kullanılması gıcık ediyor beni.
İşten çıktı ama hala insanlar hergün telefonla arayıp cihazlarla alakalı sorunlarını anlatıyorlar, eşim de telefonda yönlendirip sorunlarını çözüyor .
Oysa bir cihaz eğitimi veya tamiri ,kalibrasyonu için para ödenmesi gerekir.Bu adam işten çıktı yaa, bırakın yakasını artık.
Tam yemeğe oturacağız, adam yemek yiyecek telefon çalıyor:KK43: İşte gece geç yattı sabah telefon çaldı üstelik beni de uyandırdı.
Açmadı uykuluydu gerçi.
Az önce tam uyumaya çalışırken yeniden yine aradılar Çok üzgünüm çoook Aldım telefonu eşimi uyandırmadan dışarı çıkıp açtım, bir kadın ;" ........beyi verir misiniz ?"
Ben de ......bey işten çıktı ve şuanda uyuyor dedim.
Kadın:".......beye bir soru soracağım ama (cihaz bozuk )"
Ben: ........bey işten çıktı yalnız, biliyorsunuz bu şekilde olmaz dedim yerimseniben
Kadın " siz uyanınca söyleyin beni bir arasın " dedi :1closedeyes:
Az önce bir bey aradı ......... beyle görüşebilir miyim ?
Uyuyor dedim "izinli mi " dedi hayır işten çıktı dedim, biliyorsunuz ......... iflas etti kapandı.
Adam şaşırdı, işlerini eşimin üzerinden yürütüyorlar anladığım kadarıyla Kötü Kazen
Yani bedavaya çalıştırıyorlar demekki gıcık oldum , gurur duydum, ve yine gıcık oldum jeyyar
Neyle gurur duydum, çok zeki bir adam olmasına rağmen çok iyi niyetli, harika bir insan olan eşimle gurur duyuyorum.Batan şirketi ısrarla terketmeyen ve hala destek olan bir adam olduğu için.
Bir yandan da keşke biraz profosyonel olsaydı diye gıcık oldum.
Çünkü şimdiye kadar, eline iyi bir para geçebilirdi, eminim günde en az 5 yere hala yardımcı oluyor .Oysa insanlar bu şekilde para kazanıyor .
Verdiği hizmetin karşılığı para olmalı , teşekkür değil... :kahve:
Daha dün yine bir cihaz geldi halletti gönderdi ya sevgilim 200 -300 doları elinin tersiyle niye itiyorsun, işsizsin sen yaaa :roflol:
Onu seviyorum :asigim: bazen gıcık olsamda :dilcikar:
Kendisi uyuyor hala ben uykumu alamadan kalktım :kahve:

Offff Offfff
bi çikmazdayim sanki....2 daire begendik...kesinlikle karar veremiyoruz.
ikisininde hem avantaji, hemde desavantajlari vari.
biri çok sakin bir yerde, buyuk, guzel, hos, ama eski bina 4uncu kat asansor yok :kızgın:

digeri, çok modern bir daire, asansorlu, içi çok guzel, daha hiç kimse oturmamis ama islek bir caddede :1shok:

sakin yerde olanin içi guzel ama boya falan yapilmasi gerek
digerinin içinde hiç birsey yapilmayacak ama yatak odasi o kadar kuçuk ki sadece yatak sigar baska bisi sigmaz :eek:klava:

yok anacim...gonlume gore bulamicam...:çok üzgünüm:
dun annemi aradim belkim fikir falan verir diye, eeeeeee ben sana dedim yanlis yoldasin diye bak Allah hayirlisini vermiyo vazgeç kizim vazgeç dedi :kızgın:

kaynanam da kendi havasinda, cumartesi dugun var onun telasesinde acaba nisanlim benide goturecek mi Kötü Kazen

Gunluk...gitmek istiyorum...uzaklara, çoooook uzaklara...

:a015:

selam günlük
askerimi çok özledimm yaa.nie bitmio bu askerlik anlamadım gitti.kendimi avutmaya çalışsamda olmuoooo yaa :KK43:(((( yeter artık bitsin istiorumm .gelsin tutsun elimi sarsın bedenimi.okşasın saçlarımı ve bidaha hiçççççç bırakmasın elimiiii .gel teskere nolurr gelll artıkk.gelde yüzümüz gülsün gelde dinsin bu hasret şafak 74 :KK43:(( a.s.

Günlük selamın aleyküm sengözlerimebaksanab
Dün yazamadım valla çok üşendim. Benim bu halim ne olcak günlük herşeye üşenir oldum. Odamda katlanmayı bekleyen çamaşır yığını var, dolabın içi dandini, tezde alıntılar yapılmış yazılmayı bekliyolar. Bitse bile görüşme yapmam lazım ona da üşeniyorum. kocaman bi oooooooooooooofff yani. Bu akşamüstü dayımlar gelicek, biraz heyecanlıyım yazdan beri görmüyorum dayımı (bu bişey değil iki sene görmediğim olmuştu :çok üzgünüm:) Çok düşkünüm dayıma günlük, büyürken yanımdaydı diye olabilir hep gelir giderdi bize, özel günlerde hep yanımızdaydı, yılbaşını fln hep beraber geçirirdik. Evlenince durumlar değişti tabi, ama Allah onu yuvasında mutlu etsin de ben başka bişey istemiyorum :eek: Çok seviyorum onu yerimseniben

Dün tam olarak hiçbirşey yapmadan geçti kütüphaneye gidip bi kitap aldım tezim için, sonra aşkımla yemeğe gittik güzel güzel yemek yedik sohbet ettik sonra çay içtik evimize döndük. Baya bi yol yürüdük bilen bilir bornovada küçükparktan manavkuyuya kadar. Çok seviyoruz böyle yürümeyi arada dükkanlara marketlere uğruyoruz sırnaşık şey Ben migrostan sarı göğüs altından bollaşan bi badi aldım, 4 ytl hiçbişey değil dedim. Sonra biraz ilerisinde ihracat fazlası mal satan bi dükkan var ordan da bi mini etek aldım kot, kırmızı çok beğendim. Adı lazım diil bi markada nerdeyse aynı etek 25 ytl'ydi sinir oluyorum böyle sömürmelere. Çok beğenip alamamıştım bu 5 ytl'ydi hemen kaptım tabi :dance: İşin komiği çocuk eteği diye satıyolar ama kocamanlar hepsi 10-11 12-13 14-15 yaş içinlermiş güya görsen ama 26 27 28 beden sırnaşık şey Tabi bu aldıklarımın ikisi de şehirde giyilcek gibi değil, ancak yazlık yerlerde tatilde fln giycem.. Cicilerimi de alıp eve geldim sonra hiç birşey yapmadan 4e kadar oturdum yine. Birazcık baktım teze ama çok değil. Artık kuramı bitirmem lazım yaa :çok üzgünüm:

Hava pek güzel insanın tatil beldesinde balkonda püfür püfür oturası geliyor. Ne yazık ki hepimizin kendine ait sorumlulukları var, sürekli planlar yapıyoruz ama hayat o arada akıp geçiyor. En iyisi içinde bulunduğumuz anın keyfini çıkarmak ama kadın beyni işte önünü arkasını dibini bucağını düşünmeden yapamıyoruz :roflol:

Herkesi öpüyorum günlük, ne olursa olsun yaşamak güzel galiba :eek:

"Korkacak bişey yok nefes al gitsin
Hayat güzel şey neticede" (Feridun Düzağaç-Hazırcevap)

X