Kadınlar Kulübü Günlük

Ben geldim günlükcüğüm..
pek bir numara yok ya neysem...Simli,pırılıtılı ama şeffaf bir oje aldım,dün gece oturup hem ayaklarıma hem de ellerime sürdüm,tırnak rengim görünüyor ya kocem de pek beğendi. Adamın aklı gidiyor tırnağımın rengi gözükmücek diye,pek seviyor ne enteresan adam de mi? Hep bunu sürecem çok sevdim bunu.:dance:
Annecim bir zeytinyağlı kabak ve biber dolması yapmış,yanına da cacık..
Allahım yemeye kıyamıyorum inan..2sini yedim,diğer 3ü bana bakıyor oradan dolabın içinden..Bu akşam yine uğruycaz kardeşimle,bakalım neler gelecek nasibimize. :1hug:
Kocamı sorarsan Nestle antep fıstıklıya takmış durumda kafayı son zamanlarda. Adam eve getirdiği tatlıları çeşitlendirdikçe ağzımın kaçan tadını yerine getirmeye çalışıyor galiba. Ya bu kadar mı IQ su düşük bir adamla evlendim ben acaba? :uhm:
Başka bir şeyleri tatlandırmak o kadar mı zor hem de hiç masrafa girmeden?!?!?
Neysem numara yok demiştim,susma hakkımı kullanıyorum,güzel cuma günüm bitiyor. Çünkü yarın ctesi,çok güzel ve dolu dolu olacak benim için.:sm_cool:
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsunŞeniz

selam günlük ben geldim, uzun zamandır uğramadım sana, ama hiç vaktim olmuyor be günlük

dönem sonuna geldik, sınavlar, ödevler yoğunlaştı, haziran sonu rahatlarım ancak

şimdi evdeyim çok uykum var, oğlum gece güzel uyudu ama nedir bendeki bu uykusuzluk anlamadım

kalkıp temizlik, yemek ve binumum kadınlık görevlerini yerine getirmem lazım ama nerde bende o güç

hadi ben kaçtım günlük, seni de sıkmayım, öpüldün canım

Bugünde kendi acılarımı,kırgınlıklarımı bir tarafa bırakıp,şatafatlı kıyafetlerimi giyerek çıkacağım sahneye...He birde hayatın yüzüme bıraktığı çizgileri kapatacak makyajımı yapacağım..Ve yine birilerini mutlu etme ve güldürme görevine başlayayım...

Üstümdeki kıyafetlere ve yüzümdeki makyajımı bir tarafa bırakıp,sadece gözlerime bakmayı deneyin lütfen...İnsan zoraki gülerken , gözleri de güler mi dersiniz ? Palyaçoları hep neşeli mi sanıyorsunuz yoksa ? Keşke olabilseler...

Ama gözden kaçırılan bir nokta var...o da ,onlarında bir yürek taşıdığıdır..Sevdayı ve hasreti de yaşayabilecekleridir...Bu yürek Herkeste olduğu gibi palyaçolarıda yorar ve ağlatır...Ama ne yazık ki palyaçoyu böyle gören yoktur...Onlara ağlamayı yakıştıramadıklarından mı yoksa kendi egolarından mı bilinmez ama ağlayan bir palyaçoyu kimse istemez...İstifa mı veriyorum ...Bende ağlayan bir palyaçoyum...

Bana ağır geldi palyaçoluk oyunu ben birazda polyannacılık oynamaya gidiyorum...

Merhaba günlük
İçimin suları ne zaman durulacak be günlük?
Ne zaman bırakabilecegim kendimi akışa,huzura?
Biraz durmak ve soluklanmak istiyorum güvenli bir limanda
Çok yoruldum,cok incindim,cok hırpalattım kendimi zamana
Herseyi bırakıp gitmek istiyorum cok uzaklara:çok üzgünüm:
Her defasında hep aynı taşa takılıp,sendelemek,düşmek ama o taşı ortadan kaldırmayı ya da yanından geçmeyi akıl edememek nasıl bir aptallık gerektirir?Tükettiklerinin telafisi varmı?Peki ya bu tavrın;kaybetmekten korkmadığın içinmi,ne yaptığını bilmediğin içinmi?Çok yakınımdasın ama safmı,seytan mı olduğunu bilemeyecegim kadar uzaksın.

AKŞAM OLDU
PENCEREMDE
YORGUN RÜZGAR ESİYOR RENKLER SUSKUN.
BİİİR MASUM MOR MENEKŞE AĞLIYOR MU NE????????????????????senağlama
GÖLGELERİN KOLLARINDA
HATIRALAR HALKA HALKA
BEN ONA TUTSAKKKK

Gunluk hala bulamadim gunluk...
bitkinim
morelim bozuk
kaynanam beni kiskaniyormus, ogluna onunla çok vakit geçirip bizi unutuyorsun demis. tesadufen ogrendim. askimdan da degil. kuzeni ordaydi, o soyledi. çocuktan al haberi bosuna dememisler (13 yas çocuk yas geldi bana).
askim ben uzulmeyim diye bana soylememistir, sormadim da.
sadece kuzenine, ne dedi abin diye sordugumda "butun hafta çalisiyorum, bi haftasonu sevdigim yaninda olmak suçmu ? bussuru isimiz var zaten herseyle kendisi ugrasiyor bide ben yaninda olmasam iyice tukenir buna izin veremem. boyle soyleyecegine birde sen ara bakalim napiyorsun kizim demis....
hem sevindim. hem uzuldum.
kiskanmak degil bu
offf gunluk...hiç bir zaman huzurlu olamicakmiyim ?

hala orkestra dekorcum yok. yok. yok.
birde onlarin fesatliklari....
içimde ki iyilikleri alip goturduler...kaybettiler...

gunluk, yarin daire bakacagiz yine. orkestra aramalarina devam. yine yazarim hayirli haberlerle gelirim insallah

herkese hayirli haftasonu tatilleri dilerim. opuldunuz

küsmüştük ya; gün içinde aradı . "İşlerini ayarla yarın sabahtan çıkıyoruz" diyecek zannettim ama nerde... fakat dün bankadan gelen bir mesajla ilgili bir şey söylemek için aramış mış yermiyim ben bahane işte konuşabilmek için bahane buluyor aslında dayanamıyor konuşmadan durmaya ama inadım inat bu akşamda yapıcam suratımı oh olsun işte var mı öyle 1,5 senedir heveslendirip sonrada ağzıma bir parmak bal sürmek... bu arada konuşurken canım dedin fark etmedim zannetme ... sende üzülüyorsun biliyorum ama ben çok daha fazla üzülüyorum biraz anlamaya çalış beni... bende banka ile görüştüm şöyle dediler diye bahane ile aradım birşey dememi bekledi ama demiyeceğim işte bu akşam annenlerde de asıcam suratımı beş karış onalr yanlış anlıycaklar ama kusura bakmasınlar artık....tavrım onlara değil sana...

bugün ben pek konuşmicam günlük sadece bir karadeniz kız olarak beni anlayan belki bu şarkının sözleriyle anlar

Dertliyim kederliyim
Her ne desa ağlarum
Gülmedum bu dünyada
Hem söyler aylarum
Gülmedum bu dünyada
Garip garip ağlarum

Üzülme sevduceğum
Ben hep böyle ağlarum
Yazmayile tükenmez
Ha bu benum dertlerum

Gökteki yıldızlari
Sayardum elli elli
Bu dünyadan fayda yok
Öteki da şüpheli

dağlarda yeni yağan kar idum kalmadum yana yana erudum kalmadum yana yana erudum
Dünyada ne şansuzam der idum gönülsüz söz kestuler delirdum
Ne olur gelmeyun üzerime vallahi kıyacağum canume vallahi kıyacağum canume

Kendimu denizemi atayim söyleyin ya ben nasıl yapayim?
merhamet istemeduğum yare bi deyun zorulenmi varayim?

yiterun yakman beni boşyere
sevdam var gelin gitmem ellere
benim içun ya denizdur ya dere
varmeyun istemediğum yere

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam günlük ve sevgili günlük dostlarııışakkıdı
Sürekli açım ben yaa dün de dedim ya sana ya uyucam ya da yemek yicem
Zaten accık kilo almak istiyodum ama bu açlığın sonu iyi değil yanii dana gibi olcam yakındaa....ameliyatın bi etkisi galiba ya iştahımı açtııı bi gün öncesinde hiçbişey yiyemiyodum kusuyodum sonrasında iseee buzdolabını mesken tutmuş bi kişi oldum been,ya da dediğim gibi hafif depresyon sonucu belki de...
Bide her gece sitede tarif edilen başka bi cilt maskesini yapıyorum, yüzüme sürmediğim sebze meyve kalmadı:roflol:
Yalnızlık insanı böyle mi yapıyooo kendimle uğraşmaktan deliriceeem dışarı çıkmam lazımmm...ama dediğim gibi iştee gerçek,sağlam,düzgün yaşanan ilişkiler arayınca insan yalnız kalmaya mecbur kalıyo belki dee...
Oyy daha bu saatten bunalıma bağlamiyim ben en iyisi sonra gelirim belkiii
ÖptüüümŞeniz

Çok mutluydum bugün taki oğlum gelene kadar..Şuan kendimi çok kötü hissediyorum..Canımdan çok sevdiğim oğlum ,kıyamadığım eve geldiğinde heryeri mosmor kan oturmuştu ..Sınıfındaki bir arkadaşı saldırıp yere yatırıp çok feci dövmüşler..Canım öyle yanıyorki anlatamam şuan onun yanında hiç çaktırmadım tuttum yine gözyaşlarımı hepsi içime aktısenağlamaKıyamadığıma yine kıydılarsenağlamaOkadar sakin bir çocukki sakinliğinin bedelini bu şekilde ödüyor oda..Allahım Lütfen yardım et nasıl öğreteceğim ben kızgınlığı bağırmayı oğluma yapamadım aman oğlum sakın vurma aman oğlum kızma bak birşey olur arkadaşına diye diye işte sonuçsenağlamaKendini kouruması için wu_shuya bile gönderiyorum hoş yeni başladı kıyamam koruyamadı kendini koruyamadım oğlumusenağlamasenağlama​

offfffffff
ağlıyorum günlük...
ortadada bir şey olsaaaa..
sadece ağlıyorum hiç nedeni olmadannn...
şuan kendimi çok yalnız hissediyorum..
diğer yandan koçişle chat yapıyoruzz...bana şarkılar dinletiyor ben ise ağlıyorum sessiz sessiz....
bir bilse ağladığımı kızar yaaaa..
ama elimde değil..inan ki neden yok sadece ağlamak geliyor içimden...nedersin.....bunalıma mı giriyorum...?
offffffffffffffffffffffffffffff

nabersin kız günlük

uzun zaman oldu sana yazmayalı

bilinmi kız günlük bazen çevremdeki insanlara dayanamıyom:mymeka:

sebebinide anlıyamıyom CADIARZU

acayıp depresif bir dana oldum bu arlar of.. ya... kafamçokkarıştı

neyse günlükcüğüm kendine iyi bak ben burdaki gadınlar gibi seni çok üzmem:dilcikar:

bir ara sana yine yazarım günlük :a015:

Sıkıldım günlük. İnsanların ardniyetinden ,ithamlarından, saygısızlığından sıkıldım.Ben de eskisi gibi nazik olmamaya çalışıyorum artık. Öğrenirim elbet yavaş yavaş.
Bu gün gelen mail hayatta ne insanlar var dedirtti tekrar bana .Yapılan terbiyesizlik bana yapılmamıştı ama yine de böyle insanların olması midemi bulandırıyor.

Sana ilk kez yazıyorum günlük...

Oysa yazacak öyle çok şeyim var ki...

Biriktim günlük,çok biriktim...

Hayat o kadar değişken,insanlar o kadar değişken ki bazen ayak uyduramıyorum....

Durup bir an izliyorum sadece,ben başka bir yere aitim galiba günlük...

Anlaşılmak bu kadar zor olmamalıydı...

Seninde mi kafanı karıştırdım?

Nasıl anlatırım ki günlük,

Hayat bileklerimi kesti,ama ben ağlamadım...

mehaba günlük,sana ilk defa yazıyorum.öyle yanlızım ki,içimi kime dökeyim bilemedim.sesimden birşeylerin yolunda gitmediğini anlarlar ya da ben şuan seslerini duyarsam ağlarım diye annemi ya da kardeşimi de arayamadım.gündüz babam beni aramıştı,sanki içine doğmuş gibi bana ısrarla herşey yolunda mı diye sordu..şuan öylesine kırık ve mutsuzum ki.sanırım aileme ihtiyacım var hem de çok ama onlardan o kadar uzaktayım ki.gerçi bu uzaklık benim tercihimdi ama böylesine zorluklar mutsuzluklar kırıklıklar yaşayacağımı o zamanlar henüz bilmiyordum ki..sanırım ben o zamanlar çok gençtim çok umut doluydum çok heyecanlıydım dünya karşıma dikilse üstesinden gelirim sanıyordum çok güçlü sanıyordum kendimi;sanırım ben o zamanlar çok cahildim.hani gençlik cehaleti derler ya işte ondan..insanlara ve kendime çok güveniyordum..ama o zamanlar daha hayatın ne demek olduğunu insanların ne kadar acımasız olabileceğini henüz bilmiyordum daha kolum kanadım kırılmamıştı o zamanlar.of günlük seni de kasvetle doldurdum di mi?ama ne yapayım şu kocaman yanlızlığımda bi seni buldum kafamdan geçenleri anlatacak,hata yaptığımı itiraf edebilecek ve karşılığında beni yargılamadan sadece dinleyecek

Günaydın günlükçüm.....:teytey:
Ben geldim.
Biraz önce aynada baktım ve çok bakımsız gördüm kendimi.Ama yinede çok mutluyum.
Acaba bunun öğlenden sonra çıkıp salıya kadar izinli olmamlan alakası varmıdır acepa.s
Bir planımız yok tatil için kafamıza göre takılcaz. E artık nasip olurda salı dönersem ozaman anlatırım.
Öpüyorum seni.
Herkese selam.a.s.

güynükkksss naber bu gün cumratesi ve ben çalışıyorum kendimi hanki taşa fursamtatlicadiarzu
çok neşeliyim güynük dün hıyara içimde ne kaldıysa söyledim
bütün konuşma boyunca özür diledi ama ben yatışmadım:1closedeyes:
birdaha arama beni dedim yazma konuşma unut beni istemiyorum artık seni dedim
bana kızma diyo hala o kızma dedikçe ben kızdım çıldırdım ama içinde ne kaldıysa hepsinin acısını çıkardım ballandıra ballandıra unut beni ya dedim bıktım artık sen mutsuz olma diye susuyorum ben acı çekiyorum
ne halin varsa gör ama beni unut unutamam diyotatlicadiarzu
sen beni azarlamazsan konuşmak istiyorum dedi bende
söylenecekleri çoktan söyledin sen dedim artık beni hiç bir hayaline hiç bir planına dahil etme nasılsa sen yolunu çizersin yeterki benden uzak dur bunu derken içim yandı ama olsun :çok üzgünüm:
ya düzelecek yada çekecek gidecek
şimdilik bu kadar günnüğüm kızlara selam söyle öpüyorum hepsiniŞeniz

Son düzenleme:
Selam günlük görüldüğü üzre burdayım ... gitti canım haftasonu tatili... Alacağın olsun Tarık ben bunu senin burnundan fitil fitil getirirdim ama gideceksin diye tutyorum kendimi....
Allahın izni ile her gidişin bir dönüşü vardır o güne saklıyorum içimdeki kurtları....
Zaten depresyonum azdı bu aralar yine germesen olmuyor di mi?
dün bide zeka küpü aldım iyice gerildim bozdum düzelmiyor yahu ne yana çevirsen olmuyor....
Günlük sineke söyle su yolunu bulur hiiiçççç canını sıkmasın ohhh dökmüş eteğindeki taşalrıda
bir güzel rahatlamıştır... ağzına sağlık sinekcim...
benimde bir patlamaya hitiyacım var ama bakalım kime nasip olucak .... offf p.tesi çalışıp çalışmayacağımızda bellli değil..
Deli oluyorum yahu yasal hakkım olan resmi tatilde çalışıyorum ne izin veriyorlar nede mesai ..
Neyse hadi ben dolaşayım biraz ne var ne yok bakayım....

İşte gidiyorum birşey dememden
Arkamı dönmeden , şikayet etmeden
hiç birşey alamdan birşey vermeden
yol ayrılmış görmeden gidiyorum....
Kazım koyuncu seni saygı ve sevgiyle anıyorum....

Son düzenleme:
Merhaba günlüüüükkk,

Sevgili günlük nasılsın hanımların heyfi nasıl inş. bi yaramazlık yoktur. Bu gün kırmızılar içindeyim. Şıkır şıkırım senin anlayacağın. derlerdi kırmızı insana enerji verirde inanmazdım. Gerçekten öyleymiş. Pek bir işim yok yani şu cumartesi günleri yarım gün gelmeye ne gerek var sanki. Öğlene kadar yatsam sonrada çıkıp aşkımla gezip tozsamne güzel olurdu. Ama nerdeee. Zaten 19 Mayıs günü çalışacağım aklıma geldikçe sinirleniyorum. Neyse bu gün hiç kimsenin hiç bir şeyin canımı sıkmasına izin vermeyeceğim.İnşallah yarında saçımı boyatacağım. Sevgili günlük burası kalabalık olmaya başladı. Yazacağım çok şey vardı uğrarım yine. Günlükçüğüm kendine çok iyi bak hanımlara selma söyle tatlı canlarını üzmesinler hepsine benden selam söyle. Herkese iyi hafta sonları... a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…