Kadınlar Kulübü Günlük

hava kötü günlük
bi de soğuk.kazaklarımı kaldırmıştım.çıkardım yine bi kaç tane
bugün kardeşler bi araya gelicez.
kimbilir neler yapacaklar.yine yiycem bi dünya şey.sonra da pişman olacam.
benim ablalar çok marifetli günlük
anneme hep diyorum kızların çok becerikli diye
gülüyor.sen de benim kızımsın diyor
ben kime çektim bilmiyorum
hiç bi iş gelmez elimden.
hazırlandım.beni almalarını bekliyorum.
herkese selam iyi cumartesiler olsun

Selam günlük...
Bugün İstanbul da hava çok iç karartıcı.
Kocem de çalışıyor bugün, o olmayınca sevmiyorum bu evi...
Arada sırada yalnız kalmak iyi oluyor ama bu sıralarda resmen
hasret kalıyorum sevgilime...
Cİnsilatif de benim gibi bugün... Bizde akşama tüm kardeşler ablamda
toplanacağız. Hayatımdaki en güzel zamanlardan biri onlarla olduğum saatler...
İyi eğlenceler Cinsilatif'ime...

İçimdeki bu tuhaf hissin nedeni birazda dün geceki rüyam.
Annem geldi rüyama günlük, gitmemesi için öyle çok yalvardımki..
Yeni bir hayat kuracağız anne dedim. Kabul etmedi.
Neyapalım günlükçüğüm, dayanmaktan başka ne yapabilirim ki ?

Aslı cım hala hastaymış. Tez zamanda şifa istiyorum ona çünkü günlük o olmadan olmuyor. Yazılarından mahrum kaldık :KK43:
Yakında turşu suyu niyetine beni içecekmiş.
Ama o tadı veremem ki ben, benden anca güzel bir şerbet tadı elde edilir....naniknanik

Uyku olayının b...kunu çıkardım. 12.00 de kalktım. Ama iyi geldi günlük kendimi gayet zinde hissediyorum.
Neyse herkese benden selam...
Güzel bir günü olsun tüm KK üyelerinin...

selam gunluk,
dısarda hava cok guzel maulum hafta sonu..:dance:
senınde cok ugrayanın olmaz bugunlerde..
ıslerımı bıtırdım camasır felan attım ıste..
kızımı hava alması ıcın bıraz gezdırdık..
askımda evde..:asigim:
az sonra beraber fılm ızlıycez..
benı ozle gunluk..:eek:
yıne ugrarım...
herheze ıyı hafta sonları dılıyorum a.s.

Ben geldim canım ciğerim..
Aslında ne kadar güzel birgündü sabahtan. Kardeşimle buluştuk,annemlere uğradık. Veeeee alışverişe çıktık.. Hiç yok ya bende(!) beyaz babet aldım . Hemen giydim,görmemiş kadın olarak,o ayakabı ile tüm çarşıları gezdik. Yine küpe,birkaç badi aldık kardeşciğimle.. Ama koptu günlük.. Sağ ayağım koptu galiba. senağlama
Herşeyim gibi vücudum da bir garip ya benim. Bir insanın sadece sağ ayağına ayakkabı vurur mu? Sol ayak sapasağlam, sağ ayak mahvoldu.. Delirecektim,eve kendimi zor attım inan. Ne olacak benim durumum. Almıyım mı bir daha ayakkabı ben ya?Offff offfff...benneyaptımki
Neysem evimdeyim ya çok şükür! Kremler sürdüm zavallıcığıma,masajlar yaptım.. Şimdi azıcık dinlenicem KK'da.. Akşama Allah kerim.
Yarın beni görmezsen,merak etmeyesin,gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun..Şeniz

Çalıştı günlük çalıştı :teytey:
Tezimi yaptım sonunda nası sevinçliyim anlatamam dün baya uğraştım hocalarımla filan oturduk inceledik programı satır satır çözememiştik ama eve geldim çalıştırdım biyeri atlıyomuşum hocaya da öyle anlattığım için o da incelemedi pek yapamamıştık.Ama eve geldim çalıştırdım.laelaelaelaelae içim içime sığmıyo günlük böyle zıplamak havalara uçmak filan istiyom.
Dün efe de yanımdaydı programı çalıştırdım bi sevindik bi sevindik çok sevindik heralde bugün kavga ettik küstük yine :) aman artık takmıyom kafama günlük.Bugün dersanede bi garip davrandı hep suratı asıktı derste sıraya yattı ne oldu diye sordum kaç kere bişey yok dedi sölemedi ben üstüne düştükçe o kaçtı.Yemeğe gidelim dedim dersaneden sonra ne yiyelim nereye gidelim filan olduk baktım hiçbişey söylemiyo bide isteksiz davranıyo iyi gitmeyelim dedim sonra ben gitmeyelim demedim dedi bende istemiyosun önemli değil gitmeyelim dedim ama çok sinirlendim günlük, iki gün mutlu olmamı çekemiyo bak yine sorun çıkarttı yani.Sonra bağırmaya başladı ben gitmeyelim demedim diye,suratını asıyosun gitmek istemedin dedim o zaman niye suratın asık diye bi sor diyo.Sabahtan beri kaç kere sordum dedim.Bu sefer de ben bişey yok dedikçe niye aynı soruyu soruyosun kızdırıyosun beni dedi Çok üzgünüm çoook ben anlayamıyom onu günlük çok sinirlendim eve geldim yattım uyudum sonra aradı napıyon die öylesine aramış insan bi özür diler yaaaa nerdeeeeee çok öküz bu benim sevgilim günlük bazen çileden çıkarıyo beni.Yarın da hiçbişey olmamış gibi davranır ben soğuk davranırım kızar bana kesin niye soğuk davranıyon diye.Kendi hatasını hiç kabul etmiyo günlük üstünü kapatmaya çalışıyo ya bi özür dile bi gönlümü al nolur ölmezsin yani :eek:klava:.Ama yok beyefendi hiç kendiliğinden özür dilemez kavga edecez ben kızacam bi özür bile dilemedin diycem sonra kızacak bağıracak sinirini atacaka sonra benim üzüldüğümü görünce özür dileyecek illa üzmesi lazım önce.offfffffffff offffffffffff 2 dk da bütün sevincimi aldı günlük.Kaç gündür uğraştığım emek verdiğim programı çalıştırmayı başardım sevinemiyom bile.Ha bide dün yarın gidelim kutlayalım tezi demişti ama nerde günlük nerde onda o düşünce
Neyse senide okuyanlarıda sıkmayayım ben herkesleri öpüyorummmmm
Sıkıntılarımızı atlatalım baharın tadını çıkaralım tüm kklılar olarak

günlük naber?
bugün hava çok yağışlı burada..Allah evi olmayana yardım etsin..
kocamla durumumuzu soracak olursan hala konuşmuyoruz.neyse hiç açmayayım onu ben..:mymeka:
bugünün en güzel yanı neydi biliyormusun günlük?muhasebeden aradılar çıkışımıza 10 dakika kala..dedim bismillah.çıktım.elime bir topar para verdi muhasebe müdürü.hayırdır ne bu dedim.beni duymadı.dekont imzalattı bana.tam çıkarken dediki seni ....bey (patron)çağırıyor.çıkarılıyorum galiba,bir bu eksikti diye düşündüm..fisfisfis
gittim odasına..efendim dedim.aa gel gülşah otur dedi.dedim kesin gittin kızım sen..
10 gündür alışveriş merkezinde bizim için durdun,çaba harcadın,yoruldun.bunun çin bir teşekkür etmek istedim dedi.derin bir ohh çekerek bende teşekkür ederim dedim.senin gibi bir personele sahip olduğum için şanslıyım dedi bana adam..:1shok:
acaba diyorum günlük karısı ben veryansın etmiştim de buralardan filan mı okudu..ser...hanımmmm..buralardaysanız çıkın lütfen..ben kötü bişe demedim..ama sevdim sizi işte..1 aylık maaşımın nerdeyse tamamını 10 gün için aldım..ilk defa emeğimin karşılığını aldım..
şimdi kocam gelmesede olur.paramı vermiyorum.o kıza bakarak paradan da oldu ohhhhh canıma değsin işte,salak adam..şakkıdı
yarın da şirketteyim günlük..isteyerek işe gidicem..çünkü onunla evde olmak istemiyorum..zaten bozuk olan sinirlerimi daha da bozamam..
bu arada 4 günlük küslük bana 2 kg.olarak geri döndü..bundan dolayı da pek bir sevinçliyim..adamla 15 gün daha küs kalsam demek.bir 6 kg.filan veririm yani...
çok öpüyorum günlük..

günlük
bu çocuk niye hala benden özür dilemedi neyse yarın dersanede görür o Çok üzgünüm çoook
Laale beyaz babet almış günlük bende bbabet istiyom aslında beyaz istiyom ama geçen kendime kahverengi çanta aldım çantama uygun bişey alıyımda çantamla kullanırım dimi günlük yoksa o çanta durur orda takamam

iyi degılım be gunluk, 2 saattır kesıntısız aglıyorum..

aglamak istemıyorum ya gunluk.. ama elımde dgıl.. son uç gecedır hep aglıyorum.. gözlerım şişti artık neden ben mutlu olamıyorum canım gunlugum.. ya haketmıyorum ya da mutluluk batıyor sukretmıyorum...
off offf be gunlugum.. iyi ki senı kesfettım ben..
sevıncımıde dolu dolu yazıyorum sıkıntımıda.. sevıncımı dınleyecek ınsan çok bulurum da ma sıkıntmı kımseye anlatmam kımsei uzmeye hakkım yok di mi gunlugum.. bi sana anlatayım
gece ustume gelıyor bugun.. alıp basımı gıdecem uzaklara.. bı oğlumu alıcam yanıma bıde valızımı.. kımsecıkler bulamıyacak benı..

Son düzenleme:
gunlukcum,
ben de havalar gıbı bır dengesızım kı sorma...:

aksam benısaatlerce aglatan eşım sabah benı bı tatlı uyandırdı kı:bbo:

hemen yelkenlerı ındırdım ben gunlugum ya..:eek:

saruböcegı alamadım kendıme örnek...sengözlerimebaksanab
tuhhh bana..:eek:

Son düzenleme:
selam günlük;önce igvese söyle aferin inat güzel ve övündüğüm bir huyum değil..ne güzel eşi çaba sarfetmiş gönlünü almış.benim öküzümde henüz bir gelişme yok..(imzam nerde benim yaaa)
bu sabah erkenden kalktım misler gibi duşumu aldım..saçlarıma fön çektim..kk da takıldım..sonra hazırlandım ve çıktım..şirkete gittim..kocam uyuyordu..
işyerinde çok sıkıldım,server üzerinde hata veriyordu nete de giremedim..kötü bir gündü yani..zaten gelen giden de olmadı..
eve 5e geliyordu geldim..baktım benim öküzüm hala yatıyor..sanırım bir yemek yemek için kalkmış..mutfağın kapısını kapadım yemeğimi yapmaya başladım..bu seferde o çıktı evden..sanırım arkadaşlarıyla oyun oynamaya gitti kahveye..
biiiiirrrr güzel mercimek çorbası yaptım günlük kendime ellermlen..yeme yanında yat..misler gibi oldu..tavuk göğsü vardı ince doğranmış.onu da pane harcıyla kızarttım.kulaklı tavama koydum..yemeklerim çok güzel oldu.yarın da bunu yerim....muhtemelen kocam yemeyecek.hatta eve gene geç gelecek..
bir de bu durumu var;pişkinlik yapıyor..yapsın..umurumda değil..kendine yapar..bana değil..
Çok üzgünüm çoook

dün ablalarımla güzel bi gün geçirdim günlük.
oooo neler yapmışlardı bi görsen
masayı hazırladık.yeğenlerimin bi kısmıda vardı
hep beraber yedik içtik.sohbet etik
ben pek konuşmadım yemekte.
sevdiğim yemekler olduğunda heyecanlanırım.sadece yemeye odaklanırım
sanki konuşursam daha az yiyecekmişim gibi korkarım ya da bitecek diye
küçükkenden öyleydim.
eve dönerken ne var ne yok hepsinden koydurdum.
işte böyle günlük.evin küçüğü olmanın faydalarını sonuna kadar kullanıyorum.
pazar pazar kafanı şişirmeyim.hadi sen dinlen biraz.
yine görüşürüz

selam günlük, birkaçgündür uğramadım sana çünkü aynı tas aynı hamam be günlük,değişen bişey yok hayatımda

biliyorsun bu saatlerde derbi maç oynanıyor, ben isterim ki dostluk kazansın ama gönlüm fenerbahçenin kazanmasından yana, biliyorum şaşırdın di mi günlük, fanatik bir bjk linin ağzından bunları duymayı

ama işin ucunda istanbula gelmek var tatlım, kocişim söz verdi, eğer bugun fenerbahçe kazanırsa istanbula gideceğiz, o kadar çok istiyorum ki bunu, kk da tanıdığım dostlarımla görüşeceğim, nolur benim için-fb için dua et emi günlükçüm

naber günlük?
Ben çok yoğunum bu aralar ALLAH razı olsn gelenimiz gidenimiz çok oldu bu aralar naniknanik olsun gelsinler severim ben misafiri onlara birşeyler hazırlamak servis yapmak memnun etmek zevk veriyo bana:

Hayatımdada olağan bir şey yok zaten bu hafta sonuda evdeyim hafta içi çıktığım için, malumunuz fazlası dokunuyo bize olsun bunada şükür dimi günlükcüm hem özlüyoruz bununda ayrı bir tadı oluyo

Havalar bozdu yine canım sıkıldı gitsin şu sıkıcı günler güneşli günler gelsin içimiz aydınlansın ruhum sıkılıyo böyle havalarda ne gezesim geliyo ne birşey yapasım geliyo benneyaptımki

Sevgilimlede iyiyiz işte ne olsun ama hala iş sıkıntımız var zaten tek sorun bu RABBİM den tek dileğim herşeyin hayırlısı olsun

Herşey güzel olsun günlük herkes mutlu olsun
SARUBOCEĞİM fazla takmasın artık varmı benden güzeli desin çatlatsın yeter bu kadar barışsınlar artık güzel haberlerini bekliyoruz :1rolleyes:

Ben kaçıyım günlük çayımıı içiyim oturuym keyif yapıyım azcık
Herkese selamlar olsun Şeniz

günlüğüm kardelenciğime söylermisin;benden güzeli yok hep diirim ama kocamında pek kendini affettiresi yok..bizim iş biraz uzar..o daha kendini affettirme çabalarına girecek;ben reddecem filan derken oooo..çok zamanı var..fisfisfis
ben böyle rahatım biraz daha küs kalayım..en iyisi bu..kk bana yetiyor..burda bu kadar dostum varkene..koca moca ...amaaannnn ne gereği var ayol...
şakkıdı

Naber günnük...
Ben iyiyim... Sabah iyi olmayacağını düşündüğüm ama sonradan güzelleşen bir gündü...
Sabah kocem maçtan gelmiş, kahvaltı hazırlamış, beni öpücüklerle uyandırdı...
Tatlı tatlı kahvaltımı yaparken patlattı haberi...
Aşkım annemlerde bugğn tüm kardeşler toplanacakmış, mangal yapacaklarmış...:1shok:

İyi madem dedim ama iştah falan gitti yani.
Neyse gittik ve tahminimden daha güzel geçti...
Büyük eltimi sevmeye başladım. Hatta neredeyse kendimi yakın hissedeceğim...İlginçtir yani...
Ordan çıkıp maçı izlemek için kocemin abisine gittik...
Biz yendik günnükçüm...:sm_cool:

Bugünlük böyle, şimdi çay yaptım aşkımla çay içicem...

Allahım ben bu Laale ye ne diyim ? Azıcık bir zeytinyağı sür dedim,
bütün ayakkabıyı vıcık vıcık yapmış...:1no2:
Neyse bakalım ne olacak bu yeni beyaz babetlerin hali...

Böcüğe de söyle ; konuşmasın tabii, kocası gelip gönlünü alsın...
Eşekliğin lüzumu yok. Tamam böcüğün de bukadar büyütmesi doğru değil ama olsun. Madem büyüttü, kocasıda gönlünü almasını bilecek.

Herkese kocaman sarıldım ben şimdi...
Öptüm en salyalısından.
Hepinizi seviyorum unutmayın e mi ?

Merhaba günlükçük

Çok yorgunum nedense ve de çok uykum var yatayım ben en iyisi..Sana bir yazayım da..Off sol gözümde birşey çıkçak sanırım öyle çok ağrıyo ki gözlerimi kısarak bakıyorum etrafa..Neyse uyuynca geçer inşallah..Seni astım artık di mi eskisi kadar sık gelmiyorum..Kızıyosundur bana sevgilisi ile arası iyi bizi unuttu diye öyle valla şekerim kusura bakma artık
Ay böyle şaklabanlık yaptığıma bakma moralim bozuk aslında..Bitanemle maçı izlemeye gittik bu akşam ve malesef hain cinconlar yendi bizi tatlicadiarzu Hak ettik valla hiç oynamadılar bizimkiler resmen salaklaştılar ya..Neyse bakalım daha hiçbirşey bitmedi 2 maç daha var inşallah şampiyon oluruz yine Bu arada sana demişmiydim Kezman benim aşkıma acayip derecede benziyo diye :asigim: Merak edenler Kezmana baksın çok benziyo valla Ama benim bitanem daha yakışıklı işte :dilcikar:
Ay uykum var saçmalıyom di mi..Bitanemin sınavları başlıyo yarın o nedenle 2 hafta kadar görüşmeme kararı aldık..Çok çalışsın diye hem bu aralar çok sık görüştük birazcık da özleyelim birbirimizi iyi olur bence..Zaten mayısın ortasında üniversitemizin şenlikleri başlıyo ayy çok güzel oluyo ya yine gidip eğleniriz sevgilimle..Bakalım bu sene hangi sanatçılar gelecek..Duman grubu gelcekmiş onu biliyorum sadece..Öyle işte ben de ders çalışayım bari bizimkinin sınavları varken bizim sınavlar taa haziranda ama anca toparlarım çünkü tam bi aptallık yaptım hiç derse gitmedim hiç çalışmadım..Napçam bilmiyom
Neyse şekerim hadi iyi geceler tüm arkadaşlarımı öpüyorum Şeniz

günaydınnnn herkese günlük...
hemen anlatıyorum..
akşam yattım ben gene kapımı klitleyip..saat 10:30 da kapıma vuruyor aç kapıyı diyerek.açmıyorum git dedim.aç kapıyı bas bas bağırırm rezil oluruz tüm apartmana ikimizde dedi..zora ne gerek var açarım tab..adam ol..sengözlerimebaksanab
açtım,gene geldim yattım.hiç bir açıklama yapamadı bana..sormadım,konuşmadım..sadece çok özledim deyip durdu..hadi gel yatağımıza dedi..gittim..
biraz önce de seyahate çıktı;2 gün yok(evde parti filan mı versem?)tatlicadiarzu
kapıdan çıkarken çok büyük özlemle gdiyorum ama gelicem aşkım dedi..(çok da umurumdaydı..)
sakladığım çikolatalrdan birini vereyim dedim..hayırdır pişmanlık mı bastı dedi adam bana..pişmanlık basacak biri ben değil sensin dedim..kapıyı kapadım suratına..bi daha geri geldi..şaka yaptım filan dedi..bol bol bak haa dedim..bende bakıcam..hadi baş başşşşşş...Çok üzgünüm çoook
bu modumu sevdim..rahatım hemde çok rahatım..uzak kalmak da iyi gelecek ona.az kafasını dinlesin..
havadisi vereyim dedim günlük.sanırım 2 gün kadar yokum kayınvaldemde kalabilirim.orda giremem..babamda kalırsam mutlaka girerim ama..herkese selamlarımı iletirsin günlük..merak etme beni..
Şeniz

selam günlük naniknanik
ne diye sana yazmaya geldiysem anlamadım
yanımdaki gelmeden bi senle dertleşeyim dedim o gelince bi rahat vermez şimdi
aha kapıdan girdi şimdi :1ninca:
çatlasın ama yazmayı bırakmıcam şimdi seni bulmuşken
içimde bi sıkıntı var nedenini bilmediğim anlamadım ama napim bi ayetel kürsi okurum geçer şimdi
yediklerime dikkat ediyorum günlük napim hafif bi toparlanma oldu bende
61 kilo olmuşum ama hala 38 bedenim anlamadım
sabah nesfit'imi yedim birazdan elmamı yicem bi saat 10 falan olsun da
öğlen kepekli ekmek çorba, saat 3-4 gibi eti form kepekli çubuk kraker yoğurt, akşamada zeytinyağlı ıspana ve biraz mantar yiyeceğim

saçlarımın boya zamanı da geldi 2 hafta oldu neyse alayımda boyarım(daha doğrusu kocam boyar):roflol:
annemide dün çok sevindirdim didosh um sayesinde
çok tatlı bi arkadaşım bu yaptığı benim onu daha iyi tanımama sebep oldu
çok içten birisiymiş meğer

neyse işimin başına döneyim çünkü 30 unda işim için çok önemli bigün o gün doping falan almam lazım heralde bana bişey olmaz günlükçüm üzülme sakın
çelik gibiyim yıkılmam ama eririm
:roflol:

X