Kadınlar Kulübü Günlük

günlükçümmm bu arada söylemeden edemicemm bugun benim kk üye olmamın 1.yılı

hayatımda yaptığım eniyi işlerden biri de buraya üye olmakmış

bebişime hamile olduğumu öğrenir öğrenmez buraya üye olmuştum tam bir yıl geçmiş dile kolay günlük, o kadar güzel paylaşımlar yaşadım o kadar güçlü dostluklar edindim ki

burda olmaktan çok mutluyum, en büyük kk

günlük günlük söyle kardelene bende pek bi güzel hissediyorum bu aralar kendimi:icecream:
hatta az önce benim herifi arayıp bayılıyorum dedim neye dedi kendime dedim
güzelliğine mi dedi evet dedim sengözlerimebaksanab
böyle sarışında oldum ya hani bir seksilik bir seksilik anlatamam
bu sarışınlık benim herifi de değiştirdi sanki
adam beni yakaladığı yerde sıkıştırıyor :uhm:
bir gün apartmanın merdivenlerinde taciz edilirken çok pis yakalanacam günlük haberin olsun biri çat diye kapıyı açıp sizin eviniz yokmu kardeşim derse şaşırmayacam :1shok:
neyse yine çenem düştü ben yavaş yavaş spora doğru yol alayım :çok üzgünüm:
bu arada 4 mt önümde bağırıp çağıran garıya söyle günlük gelirsem saçını başını yolcam :mymeka:
hem zamanında arabasını almaya gelmiyor hemde arıyorsunuz diye bağırıyor saçaklı garı:dilcikar:

Günlükcüm söyle fındıkkurduma
o sarışın bir afet olabilir ama bende esmer bir afetim hemide en seksisinden duyrulur tatlicadiarzu:roflol:

ben iyi değilim günlük
bu ara kimse iyi değil sanki
herkes sıkılmış.kendimizden mi hayattan mı
herşey daha iyi olacak diye.sevdiğim şehri ve arkadaşlarımı bırakıp bursa ya geldim
en azından ailem burda dedim
olmadı.niye bilmiyorum 8 ay oldu alışamadım
daha bi yakın olmam gerekirken aileme.uzaklaştım sanki
içime kapandım.keyfim gitti
kimseye sıkıntımı anlatmıyorum
biraz sen biliyosun işte
patlamak üzereyim.bi karar vermem lazım
sanki bitiyorum.benden geriye bi şey kalmayacak diye korkuyorum
içimde bi kavga kaç zamandır.yedi beni
bi karar vermem lazım.çok uzun sürdü bu kararsızlık
havalardan de günlük.herkes böyle de
de bişey.boğuluyorum

havalardan deil işte...... ben bılıyom nedenini...

dear günlük:smiley-cool:
evimdeyim kkdayım kocam gene yok:teytey:
dün akşam geldi elinde bir sürü dosyayla herzamanki gibi bir kaç laf attıı hiiiiiççç oralı olmadım..bilgisayarı kapattım yere koydum yanıma yaklaştı..git dedim;seni görmek istemiyorum..yasakkelime
kabahat ondaymış,niye bana sevgi gösterilerinde bulunuyormuşki...kös kös oturmalıymışım ben..:tomato:
hiç bişe demedim,poposuna baka baka gitti..oturma odasının kapısını kilitleyip uyudum..sabahda karşılaşmadık,o benden erken kalkıp gitmiş.
eve demin geldim.elimi yüzümü yıkadım..üstümü değiştim..mutfağa girdim,baktım masanın üzerinde paketler.mozaik,su böreği,yumurta,tereyağı ve köy peyniri var.anladım kayınvalidem göndermiş.genelde gönderir aldığında sağolsun.ama mozaiği yeni yapmış,su böreğini de dün açmış.teşekkür için aradım! bu....gelmeyeceğini,eve geçeceğini söyleyince bende gönderdim ne demek kızım dedi,afiyetle ye..:asigim:
tereyağını böldüm parçalara;peyniri de 2 poşet yaptım.yumurtaları yıkayıp dizdim.börekle mozaikle birlikte attım deepfreze.
işte suböreğimden iki dilimi tost makinesinde ısıttım.şu anda tabağımda suböreğim ve mozaik var.yanında da kola.bir yandan yazıp bir yandan yiyorum.zor olmuyor mu dersen,hayırrrr...olmiiiiirrrr.laelaelaelaelae
neysem...birazcık iştah mı açtım ne..:sm_confused:
ben biraz gideyim..bir forumlara bakayım..uğrarım gene sana..Şeniz
heeee bu arada bizimki bunları bırakıp gitmiş evden..konuşmuyoruz ya..çok da tınnnnn...şakkıdı

günlük sarıböceq e söyle
kocaya küsmeyi biliyor ama yumurtanın yıkanmadan dolaba konması gerektiğini bilmiyor.
de ki ona yumurta yıkanırsa çabuk bozulur
kullanırken yıkasın
bi de afiyet olsun de

günlük cins karısına söyle ben biliyorum da bana söz geçer mi??ya o tavuğun .ötünden çıkan şey benim dolabımı pisletirse..olur mu hiç..mikroplu onlar...ya bizi hasta ederlerse..kafamçokkarıştı
ahhh ahhhh cins laf geçmiyor bana..kayınpederimde çok kızıyor..en fazla 1 haftada tüketmen gerekiyor böyle yaptığında diye..Allahtan çok fazla yumurta tüketiyoruz da zehirlenmiyoruz.:smiley-cool:

az buçuk keyfim yerine gelmiş
karışma bana Çok üzgünüm çoook
neyse bi yumurtadan nereye geldik
yumurta tavuk meselesinin içinden çıkılmaz zaten.
hadi ben azcık dolanayım günlük
bu gece gelmem daha bekleme beni
sen yat

Naber günnük...
Bugün KK da hayat yok... Herkes pek bir sessiz.
Sabah KK ya ilk girdiğimde panik oldum. Zira kendisi mavimsi pembemsi
bir hal almıştı. Neyseki şimdi düzeldi...

Offfffffff.... Akşam olsun. Koca ve ben arkadaşlarımızla yemek yiyeceğiz.
Çamlıca ' da... Ordan da arkadaşlarla bize geçip çay içeceğiz.

Akşam olsun noooooooooolurrrrrrrrrrrr.....

ben geldim günlük...
hayırlı cumalar olsun...
giremedim sabahtan beri kkya...
telefon aryıroum netten...
gidip lalişime günaydın diyeyim...

Üzüldüm be günlük.
Püsükün yazdıklarını okuyunca.
Bu insanlar nasıl bu kadar vicdansız nasıl bu kadar acımasız oluyor bir türlü çözemedim.
Allah yardımcın olsun.
Umarım herşey yoluna girer.

günlük...
püsüke üzüldüm hem de çok...
anneler gününde annemden uzakta olacağım ya bende...
kayınvalideciğime gideceğim ya...ondan sanırım...
erkek milletinin anlamsını beklememk lazım aslında ama işte bunu kavrayamıyoruz bir türlü...
dün kayınvalideciğim annemdeydi benim de...
güzel bir gün geçirmişler öyle dedi annemmm...kocam naapmış bil bakalım...?
akşam üzeri bizden çıktıklarını tahmin ettiği saatte annesini arayıp ifade almış ne yaptılar diye...
çok övmüş kayınvalidem de...çok güzel ağırladı bizi demiş...güzel bir gündü demiş...
ne var diyeceksin bunda şimdi...
olayın gidişatı var...adam anasını arayıp soruyor ne var ne yok diye...
ya kadın garip bişeye takılsa...şöyle oldu diye...al sana akşam kavga mevzusu...
püsüğe de ki...bir kadının kayınvalidesiyle sorunu yoksa bu iki sebeptendir...
bir kocası kendisine çok bağlıdır...
iki kayınvalide akıllı kadındır işi bilir...
ben ikincisinden yana şanslıyım...yani kötü bir kayınvalidem olsaydı çoktaaaannn bitmişti bu evlilik...
takmasın kafasına boşversin...

gunluk bugun pek havam yok degisik bisey olmadi..zati yarinda calisiyoruz yani haftasonunun hic anlami yok....havada kotu .....c.tesi-pazarda yagmurluymus anlican uyuklucaza.s.

Sımsıcak konuşurdun konuşunca
Irmak gibi rüzgar gibi konuşurdun
Yayla kokuşlu çiçekler açardı sanki
Çiğdemler güller mor menevşeler
Sımsıcak konuşurdun konuşuca
Hala koynumda resmin

Dağları anlatırdın ve de dostluğu
Bir ceylan gibi sekerdi kelimeler
Sesini duymasam çölleşirdi dünya
Dağlar yarılır ırmaklar kururdu
Bulutlar çökerdi yüreğime
Hala koynumda resmin

Kaç mevsim kırlara çıkıp
Çiçekler topladık mezarlar için
Belki ürküttük tarla kuşlarını
Belki kurdu kuşu ürküttük ama
Aşkı ürkütmedik hiç
Hala koynumda resmin

Günlükcüğüm inşallah iyisindir,başın ağrımıyordur bizden.. Ama ne yapalım,seni kurmuşlar bir kerem biz de böyle gelip gidip anlatıyoz.
Ben iyiyim (her zaman olduğu gibi)..
Kocacımı sorarsan; ben,kocam ve bademli magnumla beraber mutlu bir aileyiz.
Dün noldu biliyor musun bak. Geceki diyaloğumuzu anlatayım hemen;
Kocam:İyi ki seninle evlenmişim,o kadar çok seviyorum ki seni. Sen benim herşeyimsin!!!:asigim:
Ben: İyi ki....:1ninca:
Kocam: Benim adıma mı söyledin yoksa kendin için mi?
Ben: Tabii ki senin adına söyledim. Kendim için neden diyeyim. Ben hep yalnızım bu evde. Bunun neresi iyi ki olur ki?:tomato:

Sanırsam bendeki embesillik koceme geçti artık. Adam bu son cümlemde sonra "canım benimmmm canımmmm" dedi sarıldı kocaman.. Şimdi ne demek istedi,anlayan beri gelsin..
Neyse merak etme,ben iyiyim dedim ya..Dualarımı ettim ya daha bir huzurlu içim..
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun..Şeniz

Günlükcüğüm inşallah iyisindir,başın ağrımıyordur bizden.. Ama ne yapalım,seni kurmuşlar bir kerem biz de böyle gelip gidip anlatıyoz.
Ben iyiyim (her zaman olduğu gibi)..
Kocacımı sorarsan; ben,kocam ve bademli magnumla beraber mutlu bir aileyiz.
Dün noldu biliyor musun bak. Geceki diyaloğumuzu anlatayım hemen;
Kocam:İyi ki seninle evlenmişim,o kadar çok seviyorum ki seni. Sen benim herşeyimsin!!!:asigim:
Ben: İyi ki....:1ninca:
Kocam: Benim adıma mı söyledin yoksa kendin için mi?
Ben: Tabii ki senin adına söyledim. Kendim için neden diyeyim. Ben hep yalnızım bu evde. Bunun neresi iyi ki olur ki?

Sanırsam bendeki embesillik koceme geçti artık. Adam bu son cümlemde sonra "canım benimmmm canımmmm" dedi sarıldı kocaman.. Şimdi ne demek istedi,anlayan beri gelsin..
Neyse merak etme,ben iyiyim dedim ya..Dualarımı ettim ya daha bir huzurlu içim..
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun.

sırnaşık şeysırnaşık şey
bunlar ailece laz olmuş günlüüükkkk...
bu kadarını ben bile yapmıyorum bu trabzonlu halimle...

sırnaşık şeysırnaşık şey
bunlar ailece laz olmuş günlüüükkkk...
bu kadarını ben bile yapmıyorum bu trabzonlu halimle...

Has Akdenizliyim ben!
Kadın Burdurlu derler ben gibinlere sen bilirsin günlük de bazı arkadaşlar cahil işte..:mymeka:
Kocam da İstanbullu.. Tam bir İstanbul beyefendisi. Bknz. Bir önceki mesajımsengözlerimebaksanab

Has Akdenizliyim ben!
Kadın Burdurlu derler ben gibinlere sen bilirsin günlük de bazı arkadaşlar cahil işte..:mymeka:
Kocam da İstanbullu.. Tam bir İstanbul beyefendisi. Bknz. Bir önceki mesajımsengözlerimebaksanab

baktık ve de gördük günlükçüm...
canımmm canımmmm canımmmmmmmmmmmmm....
ben az önce belirtmiştim iki kerede anlayabildiğimi...
başka bir konu içindi ama olsun...
ne yapalım yani....

X