Kadınlar Kulübü Günlük

püsük'ün yazdıklarını okurken tüylerim diken diken oldu günlük..
hayat ne kadar enteresan.. bu okyanusta nereye sürükleneceğimiz her ne kadar geminin kaptanı biz olsakta belli değil.. Herşeyim dediklerimiz hayatta en büyük hayal kırırklıklarını yaşatabiliyor bize. Ben de çok korkuyorum günlük.. günün birinde sevdiğim insan için ailemden , dostlarımdan , şehrimden kilometrelerce uzakta yaşacak olmayı düşünmek bile çok endişelendiriyor beni. Peki ya o zaman ne yapacağım! Ya hiç bir şey hayal ettiğim gibi olmazsa :KK43: ne yaparım bir başıma bilmediğim bi şehirde tanımadım insanlar arasında kendime dost mu bulucam bu yaşımdan sonra.. offf günlük kafam o kadar karışıkki 26 yaşında hala hayatımda bi şeyleri düzene sokamamam çok acıtıyor içimi. Seviyorum.. sevgimden ve sevildiğimden şüphem yok. Tek korkum evlenip kilometrelerce uzağa sevdiğim insanın yanına gittiğimde yaşayacaklarımın hayal ettiğim gibi olmama ihtimali. Burda kendi şehrimde çok mutluyum ben.. işimi , arkadaşlarımı ve ailemi çok seviyorum...

merhaba günlükçüğüm ben geldim
bu bayanların psikolojisi ne kadar acayip değilmi
dün ağlayıp zırlayan bunalım takılan ben bugün çok iyiyim Allahıma şükürler olsun :1rolleyes:
neden diyeceksin birden anlatayım canım günlerdir hatta aylardır üzüldüğüm beni üzen vatandaş akşam aradı
ikimizde içimizde kalanları yanlış anlaşılmaları herşeyleri konuştuk çok rahatladım be günlük
çünkü ben hayatımda kimseyi ne kırdım ne de bu kadar kırıldım
yüz yüze görüşüp konuşsak hiç bu kadar üzülmeyecektik
birşeyleri açıklığa kavuşturduk ya dün gece o kadar rahat uyumuşum ki günlük ohhhhhhhh
hatalarını kabul edip özür dilemesi bile benim için yetti
beni üzen ondan ayrılmak ya da geri dönmek istemek falan değildi zaten
sadece dün canım dediğim biriyle bugün düşman olmak canımı çok acıtmıştı....
bundan sonrası nasip kısmet kırgınlık kalmadı yaaa
4 aydan sonra ilk defa sesini duydum ya günlük kalbim duracaktı ne kadarda özlemişim senağlama tam 1,5 saat tlf.da konuştuk sonrasında da msj
neyse günlükçüm sonuç olarak bugün iyiyim inşallah kısa sürmez
tüm arkadaşlarımın hayatındaki sorunlar yoluna girer inşallah
hadi öptüm seniiii Şeniz

Siteye neler olmuş günlük,
Bukelemun gibi oldu son günlerde.
Oda mı bu mevsim değişkliğinden etkilendi acaba:1shok:
Neyse değişikliklere açık olmak lazım.
Dün sıkıldım işten yine.Erken çıktım saat 5 de yani.
Bankada işim vardı.Ayıptır söylemesi.
Nasip olursa evlenicez ya bir kaç kuruş biriktirdim.
Onların günüymüş gittim biraz daha ilave ettim.Şükür sıkınca dişi birikiyor azarazar.
Eeeee ne demiş Atalarımız " damlaya damlaya göl olur "
Sonra ordan gittim kendime bayaz bir kınetix aldım.Daha önce buna benzer bir kinetixim çalınmıştı.
Çok rahat bir ayakkabı.
Dayanamadım sevgülümede aldım bir ayakkabı.
Onunkiler hem spor hem değil.ama süper ( eee ben beğenmişim sonuçta)
Bugün öğlen yanıma geldi.Beraber yemek yedik.
Dedim cicilendik ayakkabı aldım bize.
Kızdı azcık.Ne masraf yapıyorsun benim var dedi.Ama dayanamadım işte.Onuda mutlu etmek istedim.
Akşama veririm cicilerini.şakkıdı
Hava berbat rüzgar ıslık çalıyor sanki.sankisi fazla çalıyor hemde o biçim.
Şimdilik bu kadar hadi öptüm herkezi

günlük yaaa...
bu laliş haklı haklı...
tamam itiraf ediyorum haklı...
ben de hiç çaba göstermiyorum ve çok yanlış yapıyorum...
içimden gelmiyor günlük...sıkıntı basıyor bana...
ama artık bir hale yola koymak lazım bu işi...
yoksa...neyse yoksa kısmını düşünmeyeyim...
bişeyler üretmem lazım en çabuğundan...

SEVGİLİ GÜNLÜK,,,
BENİ ÖZLEDİN Mİ ÖZLEMEDİN Mİ BİLİNMEZ TABİ AMA BEN ÖZLEDİM SENİ BE GÜNLÜK.GEÇİRDİĞİM BİRKAÇ KÖTÜ GÜNDEN SONRA BU GÜN İYİYİM GÜNLÜKÇÜM.SALI GÜNÜ ENDOSKOPİ ÇEKTİRDİM.UYUDUM UYANDIM HERŞEY OLUP BİTMİŞTİ ÇOK RAHATTI GÜNLÜK KORKUMA DEĞMEDİ VALLA..BEN ÇOKKK KORKAK Bİ BÖCÜKK OLDUM İÇİN GENEL ANESTEZİ İLE ÇEKTİRDİM VE ÇOK MEMNUNUM.NEYSEE BIKTIM ŞİMDİ HASTALIKLARDAN.BUNALDIM ZATİİ...
SEN NASILSIN GÜNLÜĞÜM,,,,
BİZİM FISTIK KIZLAR NASIL
AZICIK OKUDUM HERKEZ İYİ SAYILIR GALİBAM.LALİŞİMİN DE KEYFİ İYİ SANIRSAM BADEMLİ MAGNUMLAR DURUMU BİRAZ İDARE EDİYO SANIRSAM..EHH BİDE İÇTEN Bİ SARILMA BAZEN İLAÇ GİBİ GELİYO İNSANA..
HADİ KAL SAĞLICAKLA GÜNLÜKÇÜM HERKEZE BENDEN ÇOKÇA SELAMM

Selam sevgili günlük,çoktandır görüşemiyoruz,kermes hazırlığı nedeniyle sana uğrayamadım..,yoğun tempoyla çalıştık.Bugün kermes açıldı,gitmek mümkün olmadığından ben ve arkadaşlarım telefonla katılabildik...Banu'mun< arkadaşlar gelmedi reyonlarda görevli yok>sesini oralara duyurmaya çalışarak günümü geçirdim.Az önce açılışın güzel olduğunu öğrendim...Biraz olsun moralim düzeldi o arada sana uğrayıp bir halleşeyim dedim...Şimdilik bu kadar....Dilerim yarın ve pazar günü arkadaşlar orada olur....Tüm ürünlerin satıldığı kazancı bol bir kermes olmasını istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Allahım çok mutluyum günnükçüm Şeniz
herkesi öpmek istiyorummmmmmm:sm_cool:
sınav sonuçlarım açıklanmış tek ders hariç hepsinden geçmişim
bu moralle ben bilem beklemiyodum böyle bir performans
süper yaaaaaa
bu sene mezun olcam inşallahhhhh:sm_cool:

offoffofff neden birgünümüz bir günümüze uymuyor ki
sanki ne olur bu adam su malum günlerimde az beni alttan alsa
tamam biliorum ogünlerde bende çok çekilmez oluorum ama napım elimde deil
zate topu topu 3 güncük çok şey mi istiorum ki
artık didişmekten tartışmaktan sıkıldım be günlük gücüm kalmadı
ağlamak istiorum hıçkıra hıçkıra ama tutuyorum kendimi mrk etme
derdimi anlatıcağım güveneceğim tek bir dostum kalmadı artık yanımda
hayat bizi kopardı birbirimizden araya mesafeler girdi hep
nie insanlar sdc mutlu zamanında yanında onuda anlamam
yanlızım be günlük kendimi berbat hissediyorum
tam anlamıyla dipe vurmuş bitmiş beni anlıyan birinin olamasına
o kadar çok ihtiyacım var ki tahmin bile edemzsin
en ufacık bi şeyde gölzerimden yaşlar süzülüveriyor o kdr doluyum anla yani
neyse ki sen varsın teselli veremsende geçicek bugünler diyemesende
en azından dinliyorsun beni....
artık insanlar benim yüzüme gülüp arkamdan konuşmasın be günlük
benim gibi dobra olsunlar biraz mert olsunlar kokrmasınlar
yemem ben kimseyi sen söylersin olur mu yarın kuaföre gidicem bu moralle artık papağan gibi yaptırırm kendimi çıkarım neyse kendine ii bak günlüğüm bizi bırakıp bi yerlere gitme
h.sonu giremiyceğim için herkese şimdiden mutlu huzurlu bir h.sonu diliyorum....

selam gunlukk

bugun sabahtan oglenden sonraya kadar hersey guzeldı ta kı benım sevgılım olcak
ınsanın yaptıgı kıbarlıga kadarrr...

sımdı sabah ugur hasta oldugu ıcın ıse gıtmedı normalde hersabah bırlıkte gıdıoduk
kahwaltı falan yapıoduk nese.oglendede ıse gıtmıcem ama senı gormek ıcın gelıcem
ozledım dedı.ben de coktan berı hedıye almamıstım dersane cıkısında ugur gelmeden
gıttım mevsımlık esofman ustu gıbı bıse aldım.bulustuk bı cafede ıste pasta falan yedık.
nese ayrıntıları gecım dırek konuya gelım.
donus ıcın mınıbuse bındık.ugur kalktı paramızı werdı onumuzdekı koltukta kımse oturmadıgı ıcın.arkamdan bı kız bana dedı kı sunu uzatabılır mısın?bende bızde ayaga kalkıp werdım dedım.bızım kı hemen ben uzatırım dedı ben tersleyerek.benım sınırlerımı
zıplattı be esek kafa sen normalde kac kısının parasını onundekı kısıye uzatmıs mısın kı bı kız ıcın kalkıp soforun yanına gıdıosun her zman banane ya kalkıp wersınler der bugun kıbarlıgı tuttu.hade arkamızdakı yaslı bırısı olsa cocugu olsa ben kalkıp werırım
onun solemesıne gerek bıle kalmaz ama oda genc bende gencım kalkıp wersın banane.

hıı daha bıtmedı kızın parasının ustu yanlıs geldı bızımkıne eksık geldı dıo utanmazlar
ya bızımkı kendı parasının ustunu wermeseler hıc solemez bugun kız ıcın paranın ustu yanlıs geldı demez mı?kızın kendı cenesı dılı mı yok awukatlık yapmak elalemın parasını sawunmak sana mı kaldı?

hersey bıttı beyfendı yanında benım oturdugumu anlayabıldı tabıkı yuzune falan bakmadım
bıde bana sarılmaya calısıor delırcem ya terbıyesız.ınıncede gorusurz dedım geldım ewıme
sımdı arıo msj atıo hıc cwp wermıcem neymıs efendım yanlıs dusunduyse allah canını alsınmıs aklına bıle gelmemısmıs.hazal da salak dımı?

dıcegım o kı sole suna gunluk benı falan aramasın o gıtsın mıllete yardım etsın ıılık melegı.
eksık olan kanatlarını taktırsın.sewgı pıtırcıgı uzak olsun bendennnnnn

bu arada kardesımde bana hedıye bı kolye we kupe almıs daha 8 yasında ama zewkı cok guzel canım benım dusunmesı bıle yeterdı.Şeniz hemen taktım boynuma.bugun ıcındekı
tek guzel sey buydu malesef ama belkıde en onemlısı ufacık ama benı mutlu etmeyı basardı canım benım.
normalde hıc anlasamayız ama kardes ıste.baskaları gıbı sana kazık atmaz ya.

ıste benden bu kadarr cok sınırlıyım ..........

Son düzenleme:
ben bu baslıgı cok sevdim.
yazmak istediklerimizin sacmalık oldunu bildimiz halde yinede yazabilirmiyiz, yazmalıyız hep mantıklı olmaya biliyor paylasmak istediklerimiz sacmalıyabilecemiz kadar bizim olan bir günlük olsun istiyorum ben.
bu baslıgı acan arkadasa tesekkürler.

Hişş günlük efendi sana geçen ilk defa yazdım ne uğursuz bişeymişsin sen ya:mmeka:

Doktordan yırtamadım ameliyat dedi 10 gün ayağa kalkamazsın dedi onun korkusuna mı yanayım 2 gün önce bademe arkadaş aldım cindy 45 günlük bir kız evin ortasına kakasını yapıyor onamı yanayım:myeka: Badem bugün tıraş oldu bayılttılar yavrumu hala baygın birde kusuyo:mymeka: Ona mı yanayım:çok üzgünüm:

Çok moralim bozuk be günlükçük:çok üzgünüm:Senin yapraklarını koparır şöminede yakarım:mymeka:

naper günlük.....
karnım ağırıyo yaş pastayı yedim yedim bu saatte şimdi de yatacağım....
o kadar da yiyorum nereye gidiyo anlamadım be hiç kilo almıyorum....
birazcık almam lazım bişiye benzemem için.....
bu arada bizim de kedi başka bir kedi ile sürekli kavga ediyo..... kuyruğu çok kötü yara oldu ne yapçam anlamadım ya...... aldım onu içeri balkonda bu gece yatıyo eğer kirletirse balkonu annem beni geberçek... inşallah bişi yapmaz....
ay içeri almak istemiyom ama kıyamıyorum da be...... zavallım çok zayıfladı ........
kediler arasında bile yer kavgası var be günlük ne hale geldik ya.....

Günlük :asigim:
Biliyo musun bugün cok güzel bir gün gecirdim..
Havalar burda yavas yavas isinmaya basladi.. E hele sükür diyelim,nazar degmesin..
Biz de bugün canim sevgilimle ba$ba$a ilk defa mangal keyfi yaptik..
Ne romantik di mi :asigim:
Aldik malzememizi,lazim olan seyleri,gittik güzel bir cimenlik alana,hem pisirdik hem yedik,hem de sohbet ettik bol bol..
Dünden aramiz hafif limoniydi,bugün telafi ettik cok sükürjeyyar Degisiklik oldu ikimiz icin de.. Kanimca tekrar asik etti beni kendine :eek:

Farkettiysen eger kac gündür ugramadim sana,cünkü hayatim rutin ve bütün monotonlugu üstünde geciyor iste.. Okul,is bildigin seyler iste..
Hayatimdaki tek aksiyon sevgilimle küsüp barismalarimiz iste..

Neyse,belki daha sonra yine ugrarim,gece gece benden bu kadar..

selam,bugün buluşmamaız var ama ben gerçekten çok üzgünüm,ağlayamayan ben ağladım,boğazım düğüm düğüm...
Kermese gidip yardımcı olamadığım için çok üzgünüm.İmkansızlıklar çekilmiyor,bir de Banumun bu fotoğrafını görünce içim yandı,gelde üzülme...Dilerim bugün ve yarın arkadaşlar yanında olurda yüzü güler....

slm günlük çok gergin ve stresliyim havadan mıdır sudan mıdır bende anlamadım ama darbuka gibiyim en iyi ilacım dualar ve rabbim .kib günlükçüğüm

Benim kocacım dün gececiydi.
Bugün öğleye kadar çalışıyorum, eve gelince uyurum diye beni görünce sevinsin garibim dedim gece onu bekledim.Şeniz
Yatana kadar 02:30 oldu.
Sabah 06:30 da kalktım ama ne kalkıştatlicadiarzu
Ölüyom uykusuzluktan.
Saat 12 yemek yer doğru eve. Uyurum diyemiycem benimkini üçte işe gönderir , sokaklara atarım kendimi.sengözlerimebaksanab
Şimdilik ben gider. Pazartesi görüşmek üzere.
Günlükçüm buraya uğrayan herkese söyle hayatta hiçbirşey için üzülmeye değmiyor.
Herkese iyi hafta sonları.

(Lalişime teşekkür ettiğimi ve çok öptüğümü söyle. Dualarım onunla unutmasın)

Son düzenleme:
bende çok yalnızm günluk bügün arkadaşlar buluşyor am ben gidemedim ank buluşmasına hastayım çok dermansızm morel dersen sıfır elden hiç bişey gelmiyor ben çok amaçok mutsuzm yoksa bu tatlımı çiçimi çiç insanları bu kk buldum ama yokum gidemedim halsizim şu an annem yemek hazırladı yemek bile zor gelyor aaaaaaamammmmm neyse kafam ağrıdı sizinde kafanızı ağrıtmayımmmmmm yalnızmmmmm dostlarım yalnızm

Selam Günnük Biraderimm tatlicadiarzu

Şahane Bi cumartesiyerimseniben
Mesaimin bitmesine 15 dk.Var .Bomba gibiyim.
...

Daha ne ossun ??sengözlerimebaksanab
E bide hava güzel olsaydı İyi olurdu
. Gelinlikçileri Dolaşıcaktım.

Haftaya Kaldı:bbo:

X