Kadınlar Kulübü Günlük

Eveeeeet sıra bende;

Günlükcüüüm bugün çok yorgunum aslında. Akşamdan kalmayımda birazcık, yorgun olmama rağmen yinede sana birşeyler karaliyim dedim.
Camdan Kalp'in sanırım keçileri üzerinde yaptığım espriye alındı deli. Baksana beni kuzu haşlama yapıyo:Roflol: Cadıcımın da güya eğitimi varmış takılmıyo pek fazla foruma ( Yerler be senin eğitimini.)Gülo da güya eğitimde. Azem delisi görünmüyo pek forumlarda. E Ceyar'da yok. Krdi'de yok. Next dersen hiç yok. Niye terkettiler burayı:1closedeyes: Neyse aslında güzel bir fikir Deryalınınki. Sonra yine karalarım birşeyler. Şimdi çay almaya gidiyom ben.

seni allahın cezası gene karıştırdın ortalıgı demilaelaelaelaelae , buralardayım anacum napım söz hazırlıklarıyla meşgulum malum ayselcim:eek:
bu arada bugünkü meleklerde bayıldım:asigim: aman cadu egitimde olsa kaç yazar onu yontmak lasım anca egitilir:Roflol:

sevgili gunluk
allah yardimcin olsun bu cadalozlar kafani bayagi sisirmisler tatlicadiarzu evde icim daraldi bi bakim kk ya dedim ama burasida daraltiyo bu gun :icecream:

pekiiiii!!!:)
bugun kk ya at sinegi girmisti denizden le onu kovaladik; cok komikti gormeliydiniz...:Roflol: anaaaaaa yine burda yaaa!!!!:) Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

sevgili günlük
sabah servise bindim yoğunluktan buluşamıyoruz diye fortçu fırçaladıtatlicadiarzu
neyse büroya geldim fatura nüshasını kaybettim diye keltoş fırçaladıkafamçokkarıştı
k.k ya girdim nerdesin diye makbıle fırçaladıfisfisfis
akşam olcak birazdan eve gidicem saçımı boyayacağım,banyo yapacağım fazla detaya girmim ayıp olur sonra:eek:
dudağım da uçuk çıkmış bu arada:mymeka:
sonrada zıbarıp yatarım erkenden tavuk gibi...
satırlarıma son verirken büyüklerin ellerinden(mune,aysel,elif,ilona,krdi,ooo,bitli,makbıle,çatlak,deryalı,zepp vs.vs)öperim küçüklerin diyecem ama en küçüğüz benim laelaelaelaelae

[size=+1]sevgili gunluk ben cok basarili degilim aslinda gunluk yazmakta hic yazmadim bugune kadar ama herseyin bir ilki vardir depusugun sayesinde bu ilki gerceklestirelim bakimyerimseniben
sabah cok kotu uyandim cunku uykumu alamadim boynum agriyor rahat yatamadigimdan sabah gozumu acip kk ya geldim kimler var bakim diye one :1shok: melekler ucusuyor her yerde cok guzel olmus ve ilonamdan mesaj vardi:çiçek: canim benim ilk defa sen benim mesajima karsilik verdim kk da kac kisiye oyle mesaj attim kimse karsilik vermedi
ve suan cok uykum var ama uyuyamam kizimi okula goturecegim birazdan neyse simdilik bu kadar kk yi cok seviyorum yine yazarim kk daki butun beni seven arkadaslarimi opuyorum:çiçek: [/size]

Günlükcüğüm,
Bu gün dietimin ikinci günü ve gayet iyi gidiyorum. Sakin bir gün geçirdim, ofiste günlük işlerimi yaptım. KK da görmediğim kankalarım celebrian ve bilginkıza mail attım. Ortim Pinky le telleştim . KK da açtığım konulara gelen yazıları cevapladım.
Tibetin yaşam pınarı diye bir kitabı araştırdım. 1923 Türk grubun hacklediği sitelere baktım...

sevgili günlük herkesin magazinde değilde burada toplanmasına çok ama çok sevindim...ne yalan söyleyeyim...:):):)yarın o konu ile yazı yolluyorum.malzeme çok..
siteyi seviyorum.bu sayfada bana da yer ayırdığınız için teşekkürlerler.:):)

Sevgili günlük,
bu sabah yine karga şeyetmeden kalktım,okul bitse de rahat rahat uyusam:1closedeyes: sonracıma T.Telekom fatura yollamış,görünce gözlerim yuvalarından pörtledi,yine fena öpmüşler beni,yok bide konuşsam içim gam yemiyecek,sonra KK de protesto bölümünde Şebnem Dönmez'in sözlerine yorum yaptım,arada bir gidip orayı kontrol ediyorum acep kendisi sitemize üye olmuş mudur diye:Roflol:
Kuzu kapama dün gece kafayı çekmiş,yazdıkları gözümden kaçmadı,gerçi kafayı bulmasa da kuzu aynı kuzu ya neyse:1closedeyes:,cadu hanım günlüğe ne yazarsın fortçuyu olanı va,olmayanı vaşakkıdı,he dikkatimi çekti allan krosu online değil herhalde hala burayı keşfetmemişte:Roflol: canım çay istedi,çay alıp geliyim,birde ihtiyacımı gidermem gerek,az sonra burdayım:kahve:

sevgili günlük,
bugün çok yoğundum,bu yüzden kk ya fazla zaman ayıramadım.ama denizli buluşması için herkese özel mesaj attım.(bu komik oldu.herkes dediğim 6-7 kişi anca var.)mesajda,gelmezseniz kazen sizi yesin dedim.sonra yine kazen geldi aklıma.kendisini tanımam ama iyi bir insan olduğunu düşündüm.çünkü bu kadar kadınla uğraşabildiğine göre-yani düne kadar uğraşıyordu-ve insanlar onu sevdiğine göre iyi olmalı dedim kendi kendime.
sonra da konularıma cevap yazdım.şimdi de yemek hazırlamak üzre mutfağa gideceğim.
seni sevdim günlük...

sevgili günlük ben sadece burayı ahanda kk yı çooook sevdiğimi sölemek istiyorum.kızlarrrrrrr sizi seviyorum:sm_cool:

Sevgili günlük...
Kadınlar Klübünden nefret ediyoom..niye mi?Bağımlısı olduğumdan beri,işi gücü serdim,akşama kadar ha bire pc başına koşuyorum..üstelik hareketsizlikten yağ bağlamama sebep olucak yakında,ben de tablet falan yutmaya başlıcam..
Ayrıca,bir sürü güzellik önerisi var ama kalkıp ta onları uygulamaya vakit bulamıyorum ki,ne işe yarıycaklar anlamadım..Hem site olarak bir sürü yararlı bilgi barındır,hem de bağımlı edip onları uygulayacak zaman bırakma.peaahh!!Zaten bir cep faturası da gelmiş,böyyle kol böreği gibi..:1shok:
Arkadaşım da bu gün oturmaya gelirken sıcak simit getirmiş,bak durup dururken hem hamurişi hem susam,indiriverdik çayla bir güzel.:kahve: .
hep bu kk yüzünden,hep..ona kk yı anlatayım derken farketmeden iki simiti götürmüşüm.:çok üzgünüm: .
Yok böyle olmayacak,ben bu kk yı pcük e şikayet edicem..o ne mi..pi- si üst kurulu...ne ..öyle bişi yok mu dedin...tüüüh beeaaaa...rtük var da o yok öle mii...ehü...ehü...senağlama senağlama

sevgili günlük bu siteyi tesadüfen buldum ve çok mutlu oldum ama 2 hafta oldu kimse mesajlarıma cevap vermiyo buna çok üzülüyorum inş bi okuyan çıkarda bana cevap verir ne dersin günlügüm

ahsencim üzülme,sitemizde o kadar çok yazı varki,hepsini okumaya çalıştığımız ve cevap vermeye çaba gösterdiğimiz için bazen senin ve diğer arkadaşların yazıları gözden kaçabiliyor,aramıza hoşgeldin,zamanla mesajlarına cevapta gelir,sohbete girmeye başladığında selamda verilir:teselli: zamana bırak ve üzülme olur mu:çiçek:

Sevgili günlük,
sitede kultürsüz tosbağa kro,kuzu kapama arzu cadısı gibi asabi insanlar olmadan konu konu gezmek ne hoşmuş:Roflol:
ben şimdi siteden ayrılmalıyım çünkü evin reisi geldi yemek diye bağırıyor,erkeğin kalbine giden yol mideden geçer,iyi akşamlar:Roflol: :Roflol: :çiçek:

ahsencim bak üzdün beni şimdi.görmemişizdir mesajlarını.söz gördüğüm yerde cevap yazacağım sana.
öptüm canım.

Sevgili Gunlugum bugun gene KK da dostlarimla guzel vakit gecirdim , melekler cok guzeldi hakikaten ama benim zaten heran yanimda olan meleklerim var o kadar cok seviyorumki iyiki buradayim ve sevdiklerimleyim, gunlugum bak saat gece yarisi ben hala buralardayim ne kadar sevdigim belli kulubu, bugunluk bu kadar kismet olursa yarin gorusuruz yasamak nefes almak sevmek dostluk cok guzel , sevgilerimle

evet arkadaşım benimde iki hafta oldu ama henüz kimseyle tanışamadım.daha çok siteyi gezip dolaşıyorum tanımak amacı ile.sizinde hayırlı olsun bye

segili kk günlüğü,sanırım biraz uzun olacak benim günlüğüm sabredip okuyan olursa ne mutlu bana.daha onbeş günlük üyeyim,sanki yıllardır hep buradaymışım gibi.sayfayı açar açmaz hep yaptığım gibi,ilk merhabalarla başladım.en az mesaj kimde varsa bir hoşgeldin dedim.çünkü ilk üye olduğum günü hatırlıyorum,heyecanla beklemiştim,hoşgeldin diyenleri görmek için.onlar da benim kadar heyecanlıdırlar diye düşündüm.sonra hemen köşeme gittim,gelen var mı diye,sağolsun bugün çok gelen olmuş hem de şiirlerle,çiçeklerle.sonra en sevdiğim konulardan hayat bilgisine gittim.her açışımda farklı bir konu ve ben heyecanla okuyorum.bugün Munenin yazısını okudum,ilk üyeliğini anlattığı satırlar sanki beni anlatıyordu.sohbet edilen bölüme baktım bi ara küçük tartışmalar oluyo ara sıra,olsun diyorum izlerken onları ,aynı evde yaşayan kardeşler de tartışıyor ,burda da olması doğal.ama fazla mı iyimserim diye de düşünüyorum bazen..sonra meşhur protesto bölümüne uğradım,gülümsüyorum oraya gidince ,herkes birbirini protesto ediyor sanki...kimsenin bişey kazandığı da yok.al işte siyaset yok diye bağırıp duruyo herkes yine yazmışlar,ben şimdi buna yorum yapsam mı dedim ,vazgeçtim.niye mi?aman bi tartışmaya sebep olurum Allah korusun çıkamam içinden..sonra doğru memleketim Elazığ bölümüne,orada olmak sanki memleketindeymişsin gibi sıcacık hisler yaşatıyor bana.Elif İsra ilk tanıştığım hemşehrim,acaba orda mı diye baktım hemen,selam yazdım,doğum günü olan arkadaşlar var tanışmadım ama mutlu yıllar dileklerimi yazdım..gusel arkadaşımla sohbet ettim sonra ,dün tanıştık ,ikimizin ortak yönü olmayasıca kilolarımız..fan club bölümüne de uğradım,depüşükler ilgimi çekiyor,ilk geldiğim günden beri..ne yazıyorlar diye merak ediyorum..aslında dün geceden uykusuzum yatsam iyi olacak ama,çıkamıyorum ki.sohbet bölümüne de baktım ama girmedim,ilk günden beri çekiniyorum nedendir bilmem,acaba selam versem konuşmak isterler mi benimle diye,aşağıya doğru inerken ne göreyim?magazinde Ajlan kösenin altıyüzü geçmiş mesajı ,kendisine de yazdım ünlü olmak böyle bişey işte,benim onbeş gün oldu on kişi ancak geldi ,olsun daha önümde uzun zaman var,umarım benden sıkılmazsınız.çünkü ben hepinizi çok sevdim..en son bir de müzik dinleyeyim dedim,Şebnem ferah,üstüne birde Emre aydın,nasıl duygulandım anlatamam.ben şimdi bu duygusal halimle köşeme gider bir şiir de yazarım tam süper olur..iyi ki burdayım ,kendimi çok yalnız hissederken şimdi onlarca hatta yüzlerce dostun arasındayım.iyi ki varsın kk.

Sevgili günlük,
Dün çok yakın bir aile dostumuz olan abimi kaybettim.43 yaşında hayatının baharında 6 ve 12 yaşındaki çocuklarına doyamadan uçup gitti.Moralim çok bozuk,kardeşlerine içirmişler sakinleştiricileri ne olduğunun bile pek farkında değiller,onların o halleri bana çok dokundu ağlicaklar ama ağlayamıyolar,annesinin feryatları kulaklarımdan gitmiyor evlat acısı çok büyük.allah kimselere yaşatmasın.Allahım sabır versin ailesine.
Ben gurbette olduğum için dünden beri annemlerle ,abicimle,ve ablamlarla konuşuyorum ve onları kaybedeceğim diye de korkuyorum.Ben daha onlara hiç doymadım,doyamadım ve çok özledim en son 4 kardeş benim düğünümde 3 yıl önce biraraya gelmiştik.Keşke hepimiz aynı şehirde yaşasaydık,keşke abim çayı koy abisi ben geliyorum diyebilseydi.
Vefat eden abimiz,karıncayı bile incitmezdi nur içinde yatsın.Ama öyle iğrenç bir kadınla evliydiki,kendi annesine bile emekli maaşı şartıyla bakan ve ekonomik durumu çok iyi olan bir kadındı.Kocasına bu dünyayı zehir etti ve yorgan gitti kavga bitti.
Diyeceğim şu ki günlük,mutsuzsan ayrıl eşinden böyle üzüntüler yaşama,yaşama ki gencecik yaşta o illete yakalanma.Değdi mi şimdi,sen uçup gittin.Sana 1 ilacını bile vermeyen o kadın,sanki çoookk uzak birisi ölmüş gibi bulunmazdı cenazende.Olan sana oldu be abicim.Ruhun şad olsun,allahım cennetlik kullarından eylesin.

:nazar:ben bugun çok uzgunum ewli arkadaşlar beni iyi anlar eşim işi dolaysıyla manisaya gidiyor we bende okulum için burda kalmak zorundayım onu şimkdiden çok özledim içim okadar burukki elimde olsa yollmıcam ama hayat işte canım seni çok özluyorum we her gecen gun sensiz kalmanın acısını yaşıcam ama biliorumki kısa bir sure olucak birtanecik eşim seniiii çoooooooookkkkkkkkk seeeeeewwwwiiiiiiiyyyyyooorrrruummmmmm
SEN SONSUZA KADAR BENİM OLACAKSINNN....
MUTLULUĞUM

X