kadinlar arasi kiskanclik icin taktikler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne olanlar bir dizi, ne de sen bir Gökçe Bahadırsın o yüzden uzak durmak lazım, intikam öyle dizilerdeki gibi olmaz

Niye kendi arkadaslarinizla görüsmüyorsunuz ve arkadasliginizi devam ettirmiyorsunuz? Tarif ettiginiz insanlarla kiymetli zamaninizi harciyorsunuz? Anlamadim.

ay benim kocam bu, dur fırsat bulmuşken kocamı öveyim

Konunuz "Eşim dolayısıyla arkadaşlarının eşleriyle de sıkça görüşmek zorunda kalıyorum. Bu eşli buluşmaları kimseyi kırmadan azaltmanın bir yolu var mı ?" diye bitecek sanmıştım.

Konu finali sürpriz oldu. "Nalet olsun içimdeki insan sevgisine"

Kadınları eleştirmişsiniz de, istediğiniz tavsiyeye bakarak, siz de onlar gibiymişsiniz. Kadınların davranışlarını neden yadırgadınız ?

Son düzenleme:
Ay aman uzak dur hiç o toplara girme fark etmeden yavaş yavaş seni strese sokup psikolojini bozuyorlar sen bile ne oldu bana ya diye kendini sorguluyorsun. Biz buna işsizlik diyoruz aslında Biz üç kuzen büyüdük okul, gezme hayatı varken bile diğer ikisi birbirleri ile sürekli kavga eder arkasından konuşur ihanetlerini de bana anlatırlardı ama gel gör ki ertesi gün canım cicim Neyse bunlar evlenesiye kadar yine iyi idare ediyorduk bi nevi özgürlerdide. Şimdi ikisi de evlenince ve tabi ki kendi hatalarından kaynaklı kötü bir evlilik geçirdikleri için istiyorlar ki başkaları da onlar gibi olsun. Zamanla daha çok asabileştiler, kötü düşüncelerini söylemekten hiç çekinmez hale geldiler bende sonradan fark ettim yanlarında kendimi iyi hissetmediğimi. Mesafemi koyduğumdan beri o kadar iyi hissediyorum ki kendimi. O yüzden size tavsiyem içinde bile mecbur kalmadıkça az bulunun derim

Ay ne kadar yüzeysel bir bakış açısı. Onlardan birisiniz ne yazık ki olmasaydınız onlar gibi olmak için taktik istemez kontagı keserdiniz.

Geçmiş olsun artık sizde bir hasetsiniz

Böyle bir kız grubu eski işyerimde vardı. İş olunca iletişimi kesemiyorsun da her gün görüyorsun. Yoksa kocamın arkadaşının eşi vs ne olacak görmem olur biter. Valla ben böyle insanların hiç üzerine düşmem, üzerine düşünmem de ne taktik geliştireyim diye. Ben kendi yoluma bakarım. Ha noldu onlar küçük dünyalarında küçük dedikodularıyla ve burjuva savaşlarıyla uğraşırken ben maaşı euro ile kazanmaya başladım, bayram tatilinde ayçiçek tarlası paylaşımlarına Mallorca dan yanıt verdim. Size tavsiyem kendinizi onların küçük dünyasına ait olmayacak şekilde geliştirin. Gerek okuyun gerek gezin ama bunu onlara yanıt vermek için değil kendiniz için yapın.

alla alla sizin bir karakteriniz yok mu?
kıskançlar diye olmadığınız biri gibi davranıp çıldırtmak istiyorum falan.
umursamazsınız olur biter.

Hic isim olmaz boyle sacmaliklarla, direkt iletisimi yolda görünce merhabaya indiririm

çirkin özgüvenini okuduktan sonra başka yorum yapmaya bile gerek yok konu sahibine.asıl çevresindekiler şikayetçidir kendisinden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…