kadinlar arasi kiskanclik icin taktikler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
😳
İnanılmaz.
Çirkin özgüveni nedir tam olarak açıklayabilir misiniz? Kızları çıldırtmak isterken kendiniz çıldırmışsınız haberiniz yok. Siz de onlardan birisiniz. Yok ben öyle değilim diyorsanız muhatap olmamanız gerekir çünkü
Bu konuya bundan baska yorum gerekmiyor gibi:)

Neden bu yarisa ortak olmak icin ugrasiyorsunuz ki ?
Bence hic takilmayin,eglensin dursun onlar..
Anin keyfini cikartin,birilerinin bunu bilmesine hic gerek yok bence🙄

Şöyle kiii ben bu tarz insanları whatsapptan engeller gibi engelliyorum veyaaa ayıp olur eşler var arada diyorsanız instagram gibi sessize alırım. Hiç kendimi yoramam gereksiz zaman kaybı benim için.

Merhaba kizlar. Evlendikten sonra cevrem degisti malesef. Cogu kadinin yasadigi bir problemdir bu. Kendi arkadaslarimla samimi dogal gercek bir iliskim vardi ama simdi cevremde hep esimin cocukluk arkadaslarinin esleri var ve abartmiyorum ufak tefek cinayetler ekibi gibiler. Hasetler guzellikleri takdir etmeyi bilmiyorlar hep bir yaris icerisindeler en cok kim geziyo en zayif kim, kim daha guzel kimin esi daha cok yardimci.bu durum beni cok yordu. birde tabiri caizse birkacinda cirkin ozguveni var. Sana asla iltifat etmezler ama senden hep iltifat beklerler. sen iltifat etmezsen kendi kendilerini overler. simdi ben bu kizlari cildirtmak istiyorum, hasetler ya zaten kudursunlar istiyorum tak etti cunku :) bana akil verin kizlarr please
Hahaha demek ki herkes ufak tefek yaşıyor bu sorunları.. çevreme manevi anlamda diyorum bunu vere vere kendime kalmadı.. manuple ediliyorum son zamanlarda sürekli.. 30 kilodan fazla verdim suan aşırı zayıfım.. tamam ne giysem yakışıyor.. dar giyerim kendini çok zayıf zannediyorsun popon hala kocaman demekten çekinmeyen arkadaşıma manevi anlamda 1 sene destekçi oldum .. kızına ücretsiz ders verdim
. Durumu olduğu halde (ben çok iyi olduğunu yeni ogreniyorum) kötü kötü yok diyerek ücret asla istemedi.. yeni bir şey alırım laf eder .. onu giyme.sana yakışmıyor, şunu alma gereksiz.. maddi durumumuz iyi yeni ev almak.durjmjnda kaldık.. varsa ne yapabilirim.. yatırım gerekiyordu ev tercih ettik .. çok gereksiz zaten evin malın var ,dünya malına hiç düşmemem senin gibi o yüzden yatırım yapmıyorum dedi

Hahaha demek ki herkes ufak tefek yaşıyor bu sorunları.. çevreme manevi anlamda diyorum bunu vere vere kendime kalmadı.. manuple ediliyorum son zamanlarda sürekli.. 30 kilodan fazla verdim suan aşırı zayıfım.. tamam ne giysem yakışıyor.. dar giyerim kendini çok zayıf zannediyorsun popon hala kocaman demekten çekinmeyen arkadaşıma manevi anlamda 1 sene destekçi oldum .. kızına ücretsiz ders verdim
. Durumu olduğu halde (ben çok iyi olduğunu yeni ogreniyorum) kötü kötü yok diyerek ücret asla istemedi.. yeni bir şey alırım laf eder .. onu giyme.sana yakışmıyor, şunu alma gereksiz.. maddi durumumuz iyi yeni ev almak.durjmjnda kaldık.. varsa ne yapabilirim.. yatırım gerekiyordu ev tercih ettik .. çok gereksiz zaten evin malın var ,dünya malına hiç düşmemem senin gibi o yüzden yatırım yapmıyorum dedi

31 Mayıs 2022 Çıkarcı mıyım😶? konusunu yazan kadınla , bugünkü Çıkar Dunyası mı hep .. ??? konusunu açan ve bu yorumu yapan kadının aynı kadın olması çok üzücü.

Keşke zayıflarken, sadece fazla kilolarınızı kaybetseymişsiniz.

Bu arada durumumuz vs. İyi çok şükür.. eşimin de benim de ailem varlıklı insanlar evimiz arabamız var .. 1 ay önce eşimle yazlık aldik 700bine bu yazlık olayından sonra tuhaf muhabbetler yapmaya başladılar.. ne gerek var ... dünya malı dünyada kalır gibilerinden..asla malıyla parasıyla övünen muhabbet konusu yapan insanlar değiliz eşim de ailelerimiz de ..

Almak durumunda kaldığınız "yazlık ev"i forumda aynı günde önce konu açarak , sonra yorum yaparak insanların gözüne sokacak kadar da mütevazisiniz maşallah.(!) 😒

Bir de malıyla , parasıyla övünen, muhabbet konusu yapan insanlar olsanız ; ne yapacaktınız acaba. 😒

Madem ufak tefek cinayetler dizisi, o zaman Merve gibi, birini buz odasına kilitlemeniz gerekiyor :KK53:

31 Mayıs 2022 Çıkarcı mıyım😶? konusunu yazan kadınla , bugünkü Çıkar Dunyası mı hep .. ??? konusunu açan ve bu yorumu yapan kadının aynı kadın olması çok üzücü.

Keşke zayıflarken, sadece fazla kilolarınızı kaybetseymişsiniz.

Almak durumunda kaldığınız "yazlık ev"i forumda aynı günde önce konu açarak , sonra yorum yaparak insanların gözüne sokacak kadar da mütevazisiniz maşallah.(!) 😒

Bir de malıyla , parasıyla övünen, muhabbet konusu yapan insanlar olsanız ; ne yapacaktınız acaba. 😒
O değil de 700 bine yazlık nerde acaba? Bizim yazlığın ikizini koymuşlar ilana 6 milyondan, 2 sene önce 800’dü. Hayır, çeşme, bodrum, marmaris vs bilindik bi yer de değil.

Öncelikle evlendiğiniz için arkadaşlarınızın değişmesi gerekmiyor. Eşinizin çevresi ile -hoşlanmasanız da- görüşmek durumunda kalabilirsiniz zaman zaman ama arkadaş olmak zorunda değilsiniz.

İkincisi sizin de tavrınız da hiç masum gelmedi bana. “ Çirkin özgüveni”, “çıldırtmak istiyorum”, “kudursunlar” gibi ifadeleriniz bana bunu düşündürttü.

😳
İnanılmaz.
Çirkin özgüveni nedir tam olarak açıklayabilir misiniz? Kızları çıldırtmak isterken kendiniz çıldırmışsınız haberiniz yok. Siz de onlardan birisiniz. Yok ben öyle değilim diyorsanız muhatap olmamanız gerekir çünkü
Çok doğru yazmışsınız banada çok itici gelir böyle tipler direk iletişimi keserim onlarla bir yarışın içine asla girmem giriyorsam zaten onlardan farkım yoktur 😉

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X