Kadının büyük olduğu ilişki ?

Olgun bir ruhu varsa olabilir. Vicdanli biriymis, bence sans vermeye deger.

Eğer ilişkiniz evliliğe gitmeyecekse görüşebilirsiniz tabi. Ama evlilik düşünüyorsanız, bir erkeğin evlenecek kıvama gelmesi (mezuniyet, askerlik, iş bulma, para biriktirme) 30 yaşını buluyor. O zaman da siz 36 olacaksınız. Çocuk istiyorsanız durum daha da değişecek.

Yorumlar için çok teşekkür ederim. Yargılanırım diye düşünürken ne güzel yorumlar geldi :))

Bence 25 ile 31 arasında çok fark yok. Elbette tek konu buysa. Diğer her şey uyumlu ise yaş mesele değil. Bence şans verilebilir. Birkaç kez görüşünce gidişat belli olur nasıl olsa,hakkınızda hayırlısı olsun

Yeterince tanımadan olgun olup olmadığını bilemezsin.Bir kumar oynayıp denemen gerek.Bence olabilir.

Yalnız bir konuda uyarı yapayım. Türk kayinvalideler kadının yasinin büyük olmasini kolay kolay kabul etmez.Oglum sevmis deyip kenara çekilmez, hunharca saldırırlar.Aksini yapanlar çok azdır. İs evlilik yoluna girdiğinde bir sürprizle karsilasma.

Merhabalar, Çok önceden instagramda bir köpeğin tedavisi için takip ettiğim biri vardı. Geçenlerde bana yazdı aynı şehirde yaşıyoruz ve kedisinde bi problem var. Kediyi alıp beraber veterinere götürdük. Teşekkür manasında bir kahve falan içtik. Enerjimiz çok tuttu. Ertesi gün tatlı getirdi vs. düşünceli bir çocuk fakat şöyle bir problem var ki 25 yaşında. Ben 31 yaşındayım. Benden hoşlandığını, görüşüüp görüşemeyeceğimizi sordu ama kafam çok karışık. Sohbet ederken bi toyluk hissetmedim ama sonuçta 6 yaş benim için az da değil.
Ben minyonum yaşımı genelde 25-26 tahmin ediyorlar.
Fikirlerinizi merak ettim.
Başkasını bilmem ama ben erkek 1,2 yaş bile küçük olsa içime sinmiyor.olması gereken bu değilmiş gibi geliyor.

Takılmalık olabilir ya. Ama ne bileyim 31 yaşında kadın düzenini kurmuştur. Bir erkek 25 yaşında daha yeni yeni ekonomik bağımsızlığını kazanmıştır. Benim için kıstas kendi hayatını sorunsuz idame ettirebilen bir adam olması olur diye düşünüyorum. Onun dışında olgunluk vs o konu kişisel bir şey. Kafa uyuşuyorsa olabilir belki.

Merhabalar, Çok önceden instagramda bir köpeğin tedavisi için takip ettiğim biri vardı. Geçenlerde bana yazdı aynı şehirde yaşıyoruz ve kedisinde bi problem var. Kediyi alıp beraber veterinere götürdük. Teşekkür manasında bir kahve falan içtik. Enerjimiz çok tuttu. Ertesi gün tatlı getirdi vs. düşünceli bir çocuk fakat şöyle bir problem var ki 25 yaşında. Ben 31 yaşındayım. Benden hoşlandığını, görüşüüp görüşemeyeceğimizi sordu ama kafam çok karışık. Sohbet ederken bi toyluk hissetmedim ama sonuçta 6 yaş benim için az da değil.
Ben minyonum yaşımı genelde 25-26 tahmin ediyorlar.
Fikirlerinizi merak ettim.
25 yaş erkekler daha çocuk bence ya

X