Kadın mahremiyeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Özele gidebilirsiniz sonuöta olan bir sistemden rahatsızlık duyan sizsiniz ama cimere yinede yazın bilemedim

Bacım kusura bakma o zaman evde doğum yap ya da hiç hastaneye gitme zira bir kadının başka bir kadının belli yerlerine bakmasıda hoş değil Herkes normal erkeksiz doktora git diyor sen illa benim dediğim olacak diye diretiyorsun asıl bu nasıl bir cehalettir.

Cahilliğin anası sizde ne yazık ki sizin tek probleminiz buda değil, Psikiyatrilikte işiniz var ama dikkat edin kadın olsun randevu alırken de kadın olmasına dikkat edin Allah korusun sesinizden etkilenir flnnn.. Günah
Tercihim den dolayı kimseye sorgulama hakkı vermiyorum.Daha benim ne dediğimi ve neden bu şekilde bir tercih yaptığımı sorumun ne olduğunu dahi anlamamış olmanız ne kadar cahil olduğunuzu gösterir.
Bu soruyu sorduğum için muhtemelen benimde başörtülü olduğum kanısına vardınız.
Bir olguyu kabul etmek kadar kabul etmemekte normaldir.Ama sizler size dayatılan sistemde KOYUN olmaya devam edin.
Günaha gelince egerki bir ölum kalım meselesi yoksa ve tercihiniz de yoksa ne ala mümkündür ama seçeneğiniz varsa bu tartışmaya açıktır.Okuyun

Ben bir kadınım ve kadınlarada , kadınların mahremiyetine de çok değer veriyorum
Bana göre kadın altın değerindedir yaptığı her kötü davranış değerini azaltır.
İslami muslumanim diyenden değil Kurandan ogrenirim ,kadinida görüntüsüne göre değil etik değerlerine göre degerlendiririm
Cahillik buysa ben cahil kalayim

Ruh hastası seni defol git sövmek istemiyorum günahın bana lazım değil.. Hadi ordan zır deli

Yorumum ile yazdıkların kel alaka olmuş. Doktoru nasıl çileden çıkardığın belli oluyor. İnşallah bu kadar dikkat ediyorsan kocanlada evlilik öncesi el ele tutuşma görüşme vs olmamıştır. Malum işimize gelen değerleri almamamız gerek.

Başka nasıl bir kanıya varmamız gerekiyordu?
Tezatlık diz boyu.
Biz göstermeyi sevenler olarak anlayamayız. Ayda bir göstermesem duramıyorum ben. Gerçi gram gram değerimden gidiyormuş ama olsun. Gram dediysem altından bahsediyorum 24 ayar.

Sen linç girişimi görmemişsin. Girişim filan değil ağzıma geldi söyledim. Bilim düşmanlarından hazzetmem. Aynen ne hikmetse sorgulayanlar hep sizin gibi bilim düşmanları, aşı karşıtları, düz dünyacı deli tayfa filan. Aklı bilimi savunanlar hep koyun ayyynen. Her şeyi de biliyonuz.

Gerizekalı,düşünmekten sorgulamaktan aciz zavallı beyin yerine ne taşıyorsun sen kimsin de bana soveceksin sen git önce kapı duvar diye tasidigin o beynine baktir
Sen kimsin asıl! Haddini bil burda kimseye koyunmuş bilmem neymiş diye hakaret edemezsin haddini bileceksin O KADAR o duvara çarparım seni dikkat et.. Yazık seninle evli olana YAZIK sana bakan doktora pislik şey

Biz göstermeyi sevenler olarak anlayamayız. Ayda bir göstermesem duramıyorum ben. Gerçi gram gram değerimden gidiyormuş ama olsun. Gram dediysem altından bahsediyorum 24 ayar.
Bende 36 haftalık oldum erkek doktoruma haftada 1 göstermeye başladım ne gramlar ne değerler kaybettim kim bilir

Zihninizi biraz değiştirebilirsiniz mesela. Ya da üniversite hastanesine gitmezsiniz, üniversite hastanesine gitmeniz gerekiyor diye bir kural da yok.
Alıntılar üzerinden D Denizyelken 'e cevap vereyim. İnsanın tüm organlarını görme ve tanı tedavi anlamında tüm organlarına dokunma hakkı ancak doktor ve hemşirededir. İnsanların kadın veya erkek doktor seçne hakları tabii ki vardır ama eğitim ve araştırma hastanelerine gidiyorsanız uzmanların yanında asistanların ve stajyer tıp öğrencilerinin bulunabileceğini ve onların da size dokunabileceğini göze almak durumundasınız.

Genellikle muhafazakar insanlar doktor cinsiyetini önemsiyorlar ve buna uyduruk dini bir kılıf bulmaya çalışıyorlar. Aynı özen ne yazık ki gıybette, yalan söylemede, zekatta, insan hakkı yemekte, hırsızlıkta, arsızlıkta, namazda, niyazda gösterilmiyor.

Bir sağlık çalışanı olarak gördüğüm manzara şu: Anüs, meme, vajen muayenesinin gerektiği durumlarda bazı kadınlar muayeneye bir kadın yakınları veya arkadaşları ile geliyorlar ve muayene sırasında hastalıklarıyla ilgili kendi içsel korku ve endişeleri nedeniyle onların da yanlarında bulunmalarını istiyorlar. Kadın kadına sorun yok zaten, hasta isteğine göre anlayışla karşılıyoruz. Hiçbir doktor da sizin cinsel organlarınıza meraklı değil, zaten binlerce görüyor.

Bilim demek herşeyi olduğu gibi kabul mü etmek demek.Bilimin neoldugunu bilmiyorsunuz daha sorgulamazsiniz sistemin size dayattiklarinida modernlik Avrupai hayat sanirsiniz

Bilim demek herşeyi olduğu gibi kabul mü etmek demek.Bilimin neoldugunu bilmiyorsunuz daha sorgulamazsiniz sistemin size dayattiklarinida modernlik Avrupai hayat sanirsiniz
Yemin ediyorum hepsi aynı kasa hiç şaşmıyor. Hangi Facebook grubunun duvarından ezberlediniz bu deli saçmalarını?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…