Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

anladım cnm inşallah hayırlısı olur çatlatma iğnesini olmuşsun ya 18 dediğim galiba yumurtanın büyüklüğü heralde yanlış anlamadıysam 18 olmalıymış bilmiyorumkismile
evet canım,şimdi anladım,benim kaybolan yumurtamda 10 mm olmuştu ama sonradan fos çıktı,neyseki sonradan büyüdü.
bu arada doz düşük olduğu için öyle olabilir,ilk iğnede yani bundan çok önceki tedavimde,7.günde bende hiç oluşmamıştı,biraz bünyeninde alışması gerekiyo heralde.
arkadaşlar dr. bana yumurtamın çok fazla olduğunu ama gelişmediğini söyledi yumurtanın çok fazla olması iyi değilmiş çok küçük küçükmüş eşimdede olması gerekenden fazla sperm varmış oda iyi değilmiş eşimin spermlerinin azalması için hap verdi günde de 2 litre su içsin dedi fazla olması iyi değil az olması iyi değil anlamadım valla bu işieyvahedigeldismile

Allahım ol der inş.da bu sorunların hepsi unutulur.

arkadaşlar dr. Bana yumurtamın çok fazla olduğunu ama gelişmediğini söyledi yumurtanın çok fazla olması iyi değilmiş çok küçük küçükmüş eşimdede olması gerekenden fazla sperm varmış oda iyi değilmiş eşimin spermlerinin azalması için hap verdi günde de 2 litre su içsin dedi fazla olması iyi değil az olması iyi değil anlamadım valla bu işieyvahedigeldismile

canım anlamaya çalıştıkça içinde boğuluyoruz bu sorunların
rabbim yardımcımız olsun
inşşş

saol arkadaşım ama stres yapmamak elde değil biliosun yani sen 300 ünite derken iğneyi bi seferde mi vuruyodun eyvahedigeldismile

evet haklısın stres yapmammak mümkün değil ama en aza indirmemiz gerekiyor

evet canım 300 lük şişedeki ilacı bir seferde yapıyordum hatta ilerleyen günlerde bu yetmedi 375 ünite yapömaya başladım

evet haklısın stres yapmammak mümkün değil ama en aza indirmemiz gerekiyor

evet canım 300 lük şişedeki ilacı bir seferde yapıyordum hatta ilerleyen günlerde bu yetmedi 375 ünite yapömaya başladım

gerçekten mi o zaman senin yumurtalar çok zor büyüyo desene cnm ya ben en son 50 vurdum pazartesi ye kadar inşallah gelişir cnm ya gerçekten çok zor zaman ve sabır isteyen işler bunlar allah hepimizin yardımcısı olsun peki sen bu ilaçlara nasıl yetişiyosun madden 300 lük ilacı 260 tl ya aldım ben büyük bi ihtimalle pazartesi bi 300 lük daha alıcam gelişmemiş olursa gerçekten hem madden hemde manen çok yıpranıoruz arkadaşım allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah cnm :emir_bebek:

gerçekten mi o zaman senin yumurtalar çok zor büyüyo desene cnm ya ben en son 50 vurdum pazartesi ye kadar inşallah gelişir cnm ya gerçekten çok zor zaman ve sabır isteyen işler bunlar allah hepimizin yardımcısı olsun peki sen bu ilaçlara nasıl yetişiyosun madden 300 lük ilacı 260 tl ya aldım ben büyük bi ihtimalle pazartesi bi 300 lük daha alıcam gelişmemiş olursa gerçekten hem madden hemde manen çok yıpranıoruz arkadaşım allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah cnm :emir_bebek:

evet canım hem zor yetişiyor hemde kalitesiz oluyor yumoşlarım en az 10 12 kutu kulnmamam gerekiyor düşün artık ve özelden yaptıryorum tedavilerimi
allah yartdımcımız olsun hepimizin

haticecim,sigortayla mı 260 liraya alıyosun canım,çok pahalı,ben menagon kullanıyorum 375 ünite 25 lira,sigortasız olursada 135 lira,etkileşimi aynı,sadece konforu yok,gidip dışarda vurdurmam gerekiyo,pahalı ilaçlarla tek farkı oymuş,öyle dediler geçen hastanede.
yeterin fazla vurdurmasının bir sebebide,tüp bebekte fazla yumurta oluşmasıu gerek,bizde tek bi tane oluşsa onlara yetiyo,o yüzden bize düşük doz veriyolar canım.

haticecim,sigortayla mı 260 liraya alıyosun canım,çok pahalı,ben menagon kullanıyorum 375 ünite 25 lira,sigortasız olursada 135 lira,etkileşimi aynı,sadece konforu yok,gidip dışarda vurdurmam gerekiyo,pahalı ilaçlarla tek farkı oymuş,öyle dediler geçen hastanede.
yeterin fazla vurdurmasının bir sebebide,tüp bebekte fazla yumurta oluşmasıu gerek,bizde tek bi tane oluşsa onlara yetiyo,o yüzden bize düşük doz veriyolar canım.

yok cnm ben sigortadan almıorum ben hiç araştırmadımda rapor filan nasıl çıkartılıo bilmiorum aslında sigortadan almak daha avamtajlı ama sorunlu oluomuş die sölediler bana bende uğraşmak istemedim sen nasıl çıkarttın zor oluo mu anlat bana kolaysa bende alayım sigortadan çünki çevremde kimse bilmio bu konularda nasıl işlem yapılıo bende hastanelere flnda gidip uğraşmak istemedim ne yalan söylim biraz birikimimiz vardı şimdilik onunla idare edioruz bakalım hayırlısı sen napıosun neler hissediosun ama ben bu defa senin mutlu olucaaaaaanııııııııı düşünüorum allahın izniyle olucak inşşşşşaaaalllllaaaaaaahhh opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yok cnm ben sigortadan almıorum ben hiç araştırmadımda rapor filan nasıl çıkartılıo bilmiorum aslında sigortadan almak daha avamtajlı ama sorunlu oluomuş die sölediler bana bende uğraşmak istemedim sen nasıl çıkarttın zor oluo mu anlat bana kolaysa bende alayım sigortadan çünki çevremde kimse bilmio bu konularda nasıl işlem yapılıo bende hastanelere flnda gidip uğraşmak istemedim ne yalan söylim biraz birikimimiz vardı şimdilik onunla idare edioruz bakalım hayırlısı sen napıosun neler hissediosun ama ben bu defa senin mutlu olucaaaaaanııııııııı düşünüorum allahın izniyle olucak inşşşşşaaaalllllaaaaaaahhh opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım,hiç bi zorluğu yok raporun,zaten dr un yazıyo teşhisi,hastane içerisinde dolaştırıyolar uzmanlara,veriyolar sana,tüp bebek değil ya,normal tedavi değil mi senin ki,bunu drun a sor,aşılama da olsa,onlar yardımcı olmalı,seni yönlendirmeliler,anladığım kadarıyla hiç sormamışlar bile sigortan var mı diyebilmiyorumkismile

canım,hiç bi zorluğu yok raporun,zaten dr un yazıyo teşhisi,hastane içerisinde dolaştırıyolar uzmanlara,veriyolar sana,tüp bebek değil ya,normal tedavi değil mi senin ki,bunu drun a sor,aşılama da olsa,onlar yardımcı olmalı,seni yönlendirmeliler,anladığım kadarıyla hiç sormamışlar bile sigortan var mı diyebilmiyorumkismile

yok ya bende sormadım onlarda bişe demedi tüp bebek değil aşılamada değil sadece iğne kullanmam gerekiomuş öle dedi dr bu raporuda devlet hastanesinde mi çıkartıosun bu raporu öle heralde neyse pazartesi sorarım dr.a peki hemen çıkıo mu bu rapor aynı gün içinde

yok ya bende sormadım onlarda bişe demedi tüp bebek değil aşılamada değil sadece iğne kullanmam gerekiomuş öle dedi dr bu raporuda devlet hastanesinde mi çıkartıosun bu raporu öle heralde neyse pazartesi sorarım dr.a peki hemen çıkıo mu bu rapor aynı gün içinde

canım,tedavi gördüğün hastane ssk yla anlaşmalıysa,orda bile çıkıyo,nasıl bunu yapmazlar anlamadım.aynı gün çıkanda oluyo,bir iki gün içinde çıkartanda,sen bi sonraki kontrole gittiğinde hazır olmuş oluyo,benimki de şu anda sen gibi ve ben ilaçlarımı hep raporla aldım,çatlatma iğnesi hariç,ona rapor hakkım doldu çünkü,elden alıyorum,80tl.

yeter nasılsın ne alemdesin
uzun zamandır denk gelmedim sana
aşılam bölümünde 2010 un umutlu savaşçılarındayım ben arkadaşlarda var istersen gelebilirsin

yeter nasılsın ne alemdesin
uzun zamandır denk gelmedim sana
aşılam bölümünde 2010 un umutlu savaşçılarındayım ben arkadaşlarda var istersen gelebilirsin

canım evet görüşümedik benim pc yoktu aldım artık görüşürüz inşşş gelirim ellbette

slm kızlar nasılsınız ben uzun zamandır siteye girmedim neler yapıyonuz ben aynıyım hiç birşey yapmıyorum ne doktor nede bitkisel öyle kendi halime bekliyorum...

slm kızlar nasılsınız ben uzun zamandır siteye girmedim neler yapıyonuz ben aynıyım hiç birşey yapmıyorum ne doktor nede bitkisel öyle kendi halime bekliyorum...

slm pervin nerelerdesin napıosun kendi haline bırakmışsın herşeyi nedn gtmek istemiomusun tedaviye niye uzun zamandır uğramadın buralara bakalıma.s.a.s.

sen bu defa cezalısın pervin,uzun zamandır niye gelmiyon kız?
neyse sağlık olsunda,bundan sonra görüşürüz inş.
bu arada,neden tedavi için bişeyler yapmıyosun,senin kanal tıkanıktı değil mi,yanlış mı hatırlıyorum?
eğer öyleyse arkadaşlar bulmuş bazı kürler,sana önerebilirim gelirsen.
slm kardelen naber yeni geldim hastaneden eve gene başarısız yumoşlarım hala aynı büyümüyolar bi türlü yafffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffdelikafadulden
canım,ilk ay yumurtlama tedavilerinde olabiliyo böyle,yumurtalıkların alışınca daha iyi yumurtlicaksın inş.
dr un dozu yükseltmeliydi ama,bende ilk 7, güne kadar olmamıştı,hep söylerim,dr direk 150 cc ye yükseltmişti dozu,seninki çok ufaktan gidiyo galiba.
çok komiksin kardelencim bu üzgün anımda güldürdün beni heeeeeeeeeee:gitme:gerçekten senle benden başka buraya sık uğrayan yok yani:eek:lmaz:
ya dedim kanıtlım kim var kim yok diye,güldürebildiysem sevindim,inş.mucize olur bebeğin.
ay

X