Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

herkeze slm,olmayan herkeze,bu topic bi türlü hızlanamadı nedense,halbuki problemli taraf biziz,bayanlar ve daha çok konuşmamız gerekti sanki,ama uğramıyo kimse,görsün baksın erkekler,bide kadınlara çok konuşuyosunuz dersiziniz,ahada kendi derdimizi bile konuşmuyoz,rahat edin.mafoldumben

selamkızlar napıosunuz keyıfeler nasıl? sudenazı sormustum ama sızde bılmıyosunuz galıba...bilmiyorumkismile

narsudecim,ayın 17 sinde giriş yapmışın ama bize kendinden haber vermedin canım,merak ettim seni,sonuç bekliyodun bildiğim kadarıyla,inş.minişin seninledir.
bu arada sudenazdan haberimiz yok,ben yaklaşık beş aydır topicteyim,hiç uğradığını görmedim canım,ama profiline bakmıştım,hamile değildi sanırım,inş.o da,hepimizde hamile kalırız bi an önce.

slm kızlar ya nerelerdesiniz hiç buralara gelip gttiğiniz yok ne oldu arkadaşlar böle topiğimize sessiz sakin bi garip oldu bi türlü sayfalar ilerlemio olmuyo ama ya arkadaşlar ne oldu unuttuk topiğimizi diğer topiklere bakıyorum bide bizimkine hareketlenelim biraz artık hadi başlangıcı ben yaptım gerisini size bırakıyorum sizleri seviyorum bütün dualarım dileklerim hepimiz için inşallah dün türbelere gttim hz yuşa tepesine akbaba türbesine aziz mahmut hüdai türbesine çok güzeldi içim huzurla doldu siz neler yapıosunuz kimsede ses soluk yok nerde bu devlet nerde bu milletbilmiyorumkismile neyse kızlar kendinize iyi bakın allaha emanet olun hayırlı ramazanlar diliorum sizeopuyorumnanaktan

haticecim,ben burdayımda,yalnızım,hep geliyorum,en son ben yazmışım.mafoldumben

kızlar ne hebr
iyi bayramlar hepinize
neler var neler yok topikte

kızlar ne hebr
iyi bayramlar hepinize
neler var neler yok topikte

herkese selam kızlar ben de bayram da yoktum tatile gittim en nihayetinde ve tam bir hafta tatil yaptım yetti mi hayır yetmedi tabii doyum olur mu olmaz tabii ama naparsınız yine geldim istanbul a al gözüne sok beni sonra yavrumun ana sınıfına başlama heyecanı ancak girmeye vaktim oldu aslında küsmüştüm her şeye yine de özledim sizleri ama çabuk unutuluyormuşuz hiç olmazsa adımız kalsaydı baki notlarımıza bile bakılmamış neyse sitem zamanı değil kardelen hanım nerdesin en çabuk sen unuttun benia.s

geçmişe bakmadığın için herkeze sitem ediyosun sanırım,buraya yazmadım çünkü zaten kimsede girmemeiş benden sonra,yeter ceee deyip gitmiş sadece,bende tam 15 gündür annemlerdeydim,ondan öncesindede üç dört gün sitede problem vardı,kimse bişey yazamadı.bu sitemleri,helede ben hiç haketmiyorum,ona bakarsan bende geçen ay tedavideydim gene,ama negatif sonuç aldım,bende çok üzüldüm,sende bana bişey yazmamışsın,sen biliyodun halbuki iğne vurdurduğumu hergün.

selam kızlar bende yarın hormon testlerini yaptırıcam korkmaya başladım artık sayfalarınıızda baya okudum yalnız bişey sormak istiyorum bu hormonların olması gereken normal aralık değerleri nedir acaba ??

slm kızlar nerelerdesiniz yahu hep geliorum gidiorum kimsecikler yok ne oldu böle herkes bi yerlere dağıldı topğimiz kimsesiz kaldı ne var ne yok kimse tedavi flan görmüo mu kimsede bi gelişme yok mu bende 4.5 güne kadar aşılama için tedaviye başlıcam nasipse arkadaşlar hadi başlayalım artık eskisi gibi olalım kendinize iiiiiiiiii bakın a.e.olun aklinialirimsmileaklinialirimsmile

selam haticecim,topicin sessiz kalması,galiba topic sahibinin hiç gelip gitmemesinden kaynaklanıyo,ben arada bakıyorum kimse yazmışmı diye,ama haber veren kimse yok,senin tedavin hayırlı olur inş.
bende regl olunca elimdeki son iğnelerle bir kez daha şansımı denicem doğal olanından,gene olmassa artık aşılamaya geçicez.inş.o arada kendiliğinden hamile kalırız hepimiz.
kıslar yakın zamanlarda fs lh e2 hormon testlerini yaptıranlar varmı ücretleri nekadar acaba??

ben bunları ücretsiz yaptırıyorum devlette,ama özelde ne kadar fikrim yok,bu testler adetin üçüncü günü yapılıyop,e2 ye yumurtlama süresince bakıyolar,takip esnasında.

inşallah cnm gerçekten çok sesiz topic senin dediğin gibi topic sahibinin buralara uğramamasından olabilir sen ne iğnesi kullanıosun iğnenin adını söyleyebilirmisin bide bunları sigortadan mı alıosun paylaşırsan sevinirim cnm bende aşılama olucam nasipse iyice öğrenmek istiorum sizin gibi tecrübe sahibi arkadaşlardan şimdiden teşekkür ederimeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

kızlar bu duayı ağzınızdan düşürmeyin.zekarriya peygamberin duasıymış.

RABBİM BANA KATINDAN TERTEMİZ BİR SOY ARMAĞAN ET.ŞÜPHESİZKİ SEN DUALARI İŞİTENSİN
bi kadın tüp bebek aşamasında hep bu duayı okumuş ve gebe kalmış

ayrıca allah peygamber efendimize edilen salavatı geri çevirmezmiş duanızla birlikte salavatta getirin.

bebek olması için 4 cuma üst üste bin defa 'ya evvel'deyip tesbih çekmekde iyiymiş.

bir çok kişide 7gün oruç tutup iftar vakti 21 defa allahın 3ismini suya üfleyerek ve o sudan içerek hamile kalmış.hatta bi kişi ilk çoçuğuna böyle gebe kalmış.şimdi ikincisi için yine oruç tutacakmış.
'suya 21 defa;allahümme ya musavir;allahümme ya bari;allahümme ya halık üflenecek. tutulan oruç üflediğiniz suyla açılır.

yapmak isteyip anlamayanlar özelden msj atsınlar kızlar.amacım size yardımcı olup duanızı almak.rabbim banada çabuk zamnda evlatlar nasip etsin.bende bu ay 7gün oruç tutum.benim tüplerim tıkalı.ama herşeyi veren allahım.

--------------------------------------------------------------------------------

canım,yumurta olgunlaştırmak için iğne,değişik isimlerde var,ben şimdiye kadar gonal f kullandım,şimdi menagon kullanıyorum,iki defa rapor veriyo devlet ama genede üstünü sen ödüyosun,pahalı ilaçlar olunca,hepsini karşılamıyo malesef.
bende salı günü son normal tedavime start veriyorum nasipse,tekrardan regl oldum çünkü,çok üzüldüm,çok ağladım ama biraz geçti şimdi.
inş.ikimizinde tedavisi hayırlı şekilde bebişlerle sonuçlanır.:ecrin_bebek:opuyorumnanaktan

inşallah cnm bende bugün hastalandım dr arayıp randevu alıcam birazdan teşekkür ederim inşallah buraya hamileyiz die yazmakta nasip olsun hepimiz içinolumunekankayizsmile

kızlar en son ben yazmışım hala aynı duruo nerelerdesiniz hayırlısıyla inşallah bugün tedaviye start verdim yarın iğneye başlıoum inşallah becerebilirim kendime iğne vurmayı gbekten vurulan bi iğne verdi dr puregon bakalım hayırlısı herşeyin dualarınızı bekliorum nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr benim dularımda sizlerle ama buralara hiç uğramıosunuz neyse kendinize iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bakın a.e.olun.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

haticecim hayırlı olsun tedavin,bende iğnelerdeyim,benimki kalçadan vuruluyo,yoksa kendim yapcaktım bende.ikimizinkide aynı zamanlara denk geliyo,inş.güzel sonuçlarımız olur.

arkadaşlar benim msj size gelmiyormu yoksa aranıza kimseyi almıyormusunuz bende sizin gibi çocuk mağduruyum sizinle dertleşmek istiyorum

arkadaşlar benim msj size gelmiyormu yoksa aranıza kimseyi almıyormusunuz bende sizin gibi çocuk mağduruyum sizinle dertleşmek istiyorum

merhaba melike,hoş geldin aramıza.vereliniortakburda senin yazdığını ilk defa görüyorum,diğer topiclere mi yazdın acaba?
biz herkezi kabul ediyoruz aramıza,çokta memnun oluruz arkadaşlık etmekten.
senin durumun nedir,ne kadarlık evlisin,kendinden bahseder misin biraz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…