Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

ben o nu,özelde yazışmadan önce yzmıştım,yanlış anlamadım,sadece sen tarafından,senin gibler tarafından yanlış anlaşılmaktan korktum,çünkü diğer topicte arkadaş baya yordu beni,kırdıda,ondan üstüne basa basa defalarca yazdım canım.
neyse biz birbirimizi anladık,gerisi onun sorunu,boşverelim.
dehaaa ne canım,kimse vermedi,tavsiyede etmedi,sen kullanıyon mu?

canım en başta dualrın iyi dileklerin için sağol allah razı olsun ben şu anda tedavide değilim 5. Denenmi eylülde yaptıracağım kısmetse
canım en iyi hiç takılmamak gerekiyor
biz çocuk telaşı özlemine kendimizi o kadar çok kaptırıyoruz ki
hayatın yanı başımızdan geçip gittiğini görmüyoruz bile
evet çocuk isteyeceğiz ama haytıda bir yerinden yakalmak gerekiyor

evet cnm kullanıyorum dr verdi 3 ay kullanmak gerekiyormuş en az yan etkisi yok dedi kaliteli yumurtalar için diğer adı bıesteron kutusu 60 lira aldım kullanıyorum bakalım sonuçları yazarım bir de zink ve selenyum adlı ilaçlar varmış vitamin takviyesi olarak kullanılıyormuş var olan yumurtaları geliştirmek ve kaliteli olması için benden söylemesi dr unuza danışın ben derimkaydirigubbakcemile5

bişey değil yeteeeerc.m cnm benm sen tarsus da mısın bugünlerde kurtlar vadisinin çekimleri yapılıyor orada bilmem seviyor musun ben severim de gün içerisinde neler yapıyorsunuz inşallah herşey gönlümüzce olur bu arada hayat akıp gidiyor boş ver olacaksa olacak bir ayette diyor ki kendinize zulmetmeyin yani insan o kadar kıymetli sonuçta yaradan böyle istemiş biz de çaresini arar buluruz tabii ama kendimizi paralamanın da faydası yok aksine zararı var arkadaşım kendinle uğraş bence hayat akıp gidiyor be geriye dönüp baktığımızda ne kadar da kötü bir dönem dememek için kaydirigubbakcemile5

evet canım tarsusta çekliyormuş ama ben hiç sevmem
çok haklısın hayat yani başımızdan akarken biz hayatı kendimize zehir etmemliyiz
bir yerleine tutunup tadını çıkarmalıy

dr um bana,zinc ve selenyum ve daha pek çok vitamin bulunan bi destek verdide,ben sürekli devam etmedim,artık başlim bari,dehaa yazdım,çıkmadı nette,bıesteron diye bakim bakalım.çok sağol canım.
yetere dediğin gibi,bak oğluşunla keyfine,moralini bozdukça daha kötü olcan,kendimden biliyom çünkü,birazcık neşelensek bile fayda ediyo tedaviye,bizim tek dayanağımız eşlerimiz,o bile çok güzel bişey,insanlar eşlerine bile anlatamıyolar neler çektiklerini,aslında bizimde şükretmemeiz gereken bi durum.
oğluşunu benim yerimede öp ve kokla,görüşürüz.

yetercim,bugün gitcen mi,yakında görüşemicez yani,arada gel gene,seni merak ediyorum,sonuçları yazarsın dimi arada da olsa?çokkkk öptüm görüşemessek,gerçi bi gün mersine gelince buluşuruz belki.vereliniortak

[/font][/color] evet canım b u gün gidiyrom fırsat buldukça gelirim

kızlar moralim felaket bozuk.. 30 aşındayım ve menopoza girmemin an meselesi olduğunu yumurta kalitamin çok düşük olduğunu ve yaşıma görede çok yaşlı olduğunu öğrendim. menpoz testi yapıldı sınır 0,4 benim sonuç 0,5 yani çok vahim. şimdi anne olamadan menopoz girme korkusu sardı. onca tedavi aşılama hep bşuna yapılmış .. direk tüp bebek olmalımış. ama bana bunu diyen olmamışdı...1 yıldır boşuna tedavi görmüşüm.. hele sonucu beklemek ölüm gibiydi neden kimse bana gerçeği söylemedi bilmiyorum taki engin orala gidene kadar... şimdi hiç kaybedecek vaktimin olmadığını öğrendim.. işin kötü yanı tüpbebeğinde tutmama olasılığı varmış ve benim kaybedecek vaktim yok. 1 ay sonrada ansızın menopoza girebiliirmişim 1 yıl sonrada ama 2 yıl içinde kesin girecekmişim.... daha 30 yaşındayım ve ne yapacağımıda şaşırmış durumdayım... sadece canım çok acıyor...

canım,çok geçmiş olsun,çok üzüldüm,rabbim şifanı versin,tez zamanda kavuştursun bebeğine,dr ların gerekli testleri gerekli zamanlarda yapmamaları yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı zaten.
moralli olmaya çalış,tedavide moral çok önemli biliyosun,ama çok sağlıklıda olsan,hiçbişeyin garantisi yok,bunuda unutma,benim herşeyim normal görünüyo ama değil işte,bi yerde bi eksiklik var ki,benimde olmuyo çocuğum,herşey için vakit saat var demekki.

canım allh şifanı versınnn unutma allh hepımızı göruyo...:Saruboceq:

bazı bayanlarda fsh yüksekliği yazıyor orun olarak kaç oluyor yükseği
benim 9 küsürr yüksek mi ??*

arkadaşım üzülme sakın ben bunları 2 yıl önce yaşadım şu anda drları görmekten midem bulanıyor ama napcen bir an önce başla derim şansın varken geçmiş olsun diyorum yürekten üzme kendini hayırlısı neyse o olsun:teselli:

kuzecim doktor bana yüksek dedide ondan sordum 8 olacakmış ta falan filan
korkuttular yanii yok aşılama hemen yumurtaların ölmüş ailende erken menepoz geçiren var mı ??doktorları çok dinlememk lazım aslında hasta psikolojisinden anladıkları yokkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…