Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

merhaba siteyi uzun zamandır izliyorum malesef çok istemem rağmen bende hamile kalamıyorum. bu yüzden aranızdayım.

Ayrıca henüz siteyi kullanmayı da bılmiyorum

Merhabalar
Bende 6 yıllık evliyim 2 yıldır bebek sahibi olmak istiyorum. Bu ay aşılama yapılacak ama çok korkuyorum. Aşılama yaptıranlar bana biraz bilgi verebilrrse sevinirim ...

ben aşılama yaptırmadım henüz ama yapanların cok güzel sonuçlar aldığını biliyorum

hayırlısı olsun arkadasım inşallah tez zamanda kavusursun bebeğine ama ikiz olma ihtimali yüksek benim arkadasımın ikizleru oldu asılama ıle çok sağlıklı bebekleri var sımdı

ben im suan gitmem gerek artık insallah yarın sabah burdayım görüsürüz kızlar bye byee

hoş geldin bengu1,inş.en kısa zamanda hamile kalırsın,benim arkadaşım aşılama yaptırdı,ilkinde tuttu,şimdi beş aylık hamile.

arkadaŞlar mrhb
bır kaÇ gÜndÜr gelemıyorum
tÜp bebkte kulanılan ılaÇrada atan varmı aranızda benım ıhtıyacım var
ısım yazamıyorum yasak olduĞu ıÇın
eĞer varsa Özelden yazıŞırız

sen hemen başlıyo musun dördüncü denemeye yetercim

canım evet 4,denem başladım
şu anda doğum kontrol hapı kulnıyorum işte bazı ilçalar var alamam gerekn onlarda geçen ay özelden aldım birde bu ay ağır geliyor
elinde olanlar diğerlerine gönderiyorla arkadaşlarda topiğe yaz eğer elinde olan varsa beliki göndere bilir dediler ,
bende sorma istedim sizler e

canım inş. bulursun.keşke hepimizin tedavisi bitsede elimizde yarım ilaçlarımız kalsa,o günleri görebilcek miyiz acaba.bugün çok karamsarım

canım inş. bulursun.keşke hepimizin tedavisi bitsede elimizde yarım ilaçlarımız kalsa,o günleri görebilcek miyiz acaba.bugün çok karamsarım

canım inşş o günlarede gelecek
benim elimde ilk tedavimden 4 kutu gonal-f vardı merkezde ihtiyacı olanlara bırakmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…