Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

Bu gÜn doktora gıttım 19. GÜnÜm adet olmadım daha ılk defa bÖyle bıŞey baŞıma gelıyor geÇen mayıs ayında aŞılama yaptırmıŞtım tutmadı bu ayda adet olmadım doktor baktı gebelık yokmuŞ malesef kıst oluŞmuŞ ve yumurtlamam olmamıŞ dedı yıkıldım Şımdı ılaÇ kullanıyorum hasta olayım dıye hayırlısı Çok mutsuzum Çokkkkkkk

GÜNAYDIN herkese.arkadaşlar bende fsh yüksek olduğu için bebek sahibi olamıyorum.yaşım 33.ve yumurta hiç gelişmiyor.yazıları okudumda sanırım esingül de de beim gibi fsh yüksek.ve çok güzel gelişme olmuş onda yumurta gelişmiş.esingül canım fsh kaçtı senin canım.acaba bendede işe yararmı incir kürü.çünkü benim çok yüksek fsh ne yapacağımı bilemiyorum

kızlar benide eklermisin aranıza
BEKLENEN TARıH 5 AĞUSTOS
K:25 E:25
YUMURTA ÇATLAMASI OLMUYOR
KLOMEN BıTTı YUMURTA TAKıBı ÇATLAMAZSA ıĞNE TEDAVıSı
5 AYDIR
ıNCıR KÜRÜ
YEŞıLAYCIYIM

canım stres te etkili olabilir..o yüzden sakin ve rahat ol...söktürücünü düzenli kullan....opuyorumnanaktan

canım geçmiş olsun..inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer...

eğer 1. sayfadaki maddeleri yanıtlarsan senide listemize ekleriz canım yerimseniben

kızlar benide eklermisin aranıza
BEKLENEN TARİH 5 AĞUSTOS
K:25 E:25
YUMURTA ÇATLAMASI OLMUYOR
KLOMEN BİTTİ YUMURTA TAKİBİ ÇATLAMAZSA İĞNE TEDAVİSİ
5 AYDIR
İNCİR KÜRÜ
YEŞİLAYCIYIM

ekledim bitanem inşallah uğur getirir sana...kaydirigubbakcemile5

beklenen tarih 5 ağustos
K 33 E 36
FSH YÜKSEK
MıCRO YAPILACAK AMA ÖNCE HORMON TEDAVıSı GÖRÜOM
ıNCıR ŞUAN DıYET YAPIYOM BıTKıSEL ÇAYLAR SOĞAN YAPTIM

selam sudenazcım gecen gun adet oldum demiştimya o degılmiş adet doktorum ole dedı 3 gun oldu zaten mengon kullanmıştım bu ay ondan oldu galıba neyse ben bugun adet oldum tam anlamıyla moralım cok bozuk doktorumu değiştirmeye karar verdım bugun cok tutarsız konuşuyor bursada oturanlar varsa sena kutucudan uzak dursun resmen para ıcın oyalıyor benı 1 yıl oldu ona gıdelı ama yaptıgı hıc bır sey yok ya bı bak dımı hormonlarıma ne bılem progesteron a (umarım dogru yazdım ) fsh olc vs vs yok sadece ultrasona baksın para alsın of yaa nıye benı anlayan bı doktora denk gelemedım ben uf

cnm madem dr na guvenmıyorsun bence bask bır dr ra basvurmanı ve yenı fıkır almanın bır yararın var.en aznda baska bır dr ra muane olup fıkırını al bence.bende 1 yıldır gıt gel yapıyorum devlet hastanesınde en sonunda ozel bır merkeze başvurdum 11 yumurta elde edıldı 6 tanesı yollendı cumartesı gunu transferım var dua edın kızlar bana tutsun dıye allah hepımıze hayırlı bebışler nasıp eder.

katılıyorum sana canım..1 sene geçmiş bi icraat yoksa tabiki değiştir...tüp bebek dönemine gelene kadar 1,5 senede 5 dr. değiştirdim..ve iyiki diyorum...inşallah hayırlısı olsun senin için..

bu arada tarihin değişmiştir o zaman...yeni tarihini ver ekliyim canım a.s.

canım dualarımız seninle...inşallah herşey yolunda gider ve bebişlerin sıkı sıkı tutunurlar sana...

beklenen tarih 5 ağustos
K 33 E 36
FSH YÜKSEK
MİCRO YAPILACAK AMA ÖNCE HORMON TEDAVİSİ GÖRÜOM
İNCİR ŞUAN DİYET YAPIYOM BİTKİSEL ÇAYLAR SOĞAN YAPTIM

tekrar hoşgeldiniz kızlar...a.s. a.s.

ekledim sizide kaydirigubbakcemile5

inşallah uğur getirir :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

sudecımmmmmmmm transfere gıdıyorum umut tup bebek hastanesıne dua edın ne olur ayrıca sende ellını cabuk tut cnm hepınızı opuyorummmm

cnm gerı sayım başladı 3 tane transfer edıldı sonucu beklıyecagız destegınıze cok tsk erım

Yaa hiç hamile kalan olmadı mı bu forumdan. CADIARZU Yeni bir forum olduğu için galiba. İnşallah listedeki herkes hamiş kalır. Benim yarın ilacım bitiyor, dr. 1 hafta içinde adet olmazsan ya hamişsin ya da kist oluşmuştur dedi. Bakalım bekleyeceğiz. :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…