Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

gözün aydın canım hadi hayırlısı bakalım

herşey için yeni bir başlangıç zamanıdır şimdi

sağol bitanem....şuan tek istediğim düzenli adet görmek....ekimde 2.tüp denemesinde bulunacağım inşallah..herşeyin yolunda gitmesi için......kaydirigubbakcemile5

sudenazcım inşallah bidahaki adet gecikmenin sebebi güzel bi bebiş haberi olur.bende adet söktürücü içtim biteli 3 gün oldu hala tık yok içimde bi şüphe var acaba kan testi yaptırsamıydım korkuyrm olsaydım rahatlayacaktım

sen ne kullandın ben farlutal içtim kaç gün sonra adet oldun

canım ben cyclo-progynova diye bi ilaç kullanıyorum..daha önce dr.um vermişti..ama 3 kere kullandım...1. de 3 adet haptan sonra-2.de 4 adet haptan sonra 3. de yani şimdide 4 haptan sonra adet oldum..hala daha bitmedi 1 kutu laelaelaelaelae:bbo: galiba bAya etkili....günde 1 adet aldım...

bu arada canım malesefki benim iki tüpte tıkalı olduğundan gecikmeleri kale almıyorum...ekime kadar düzenli olayım diye dua ediyorum...o zaman 2. kez tüp deneyeceğim....opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim canım ama sadece 1 yumurtam oluşmuş malesef ve onun da gelişimi geride. lmaz: Doktor yine de çalışmaları sıkı tutun dedi bakalım ne olacak. :Saruboceq:

bencede hiç ümidini kaybetme...çalışmalara devam..durmak yok...inşallah tutar canım opuyorumnanaktan

elifciğim canım izin bitti döndüm çok özlemişim sizi biliyomusun ben halen adet olmadım çok stresteyim bu gün 13. günüm hiç bu kadar uzun geçmemişti bir yıldan beridir düzenli oluyodum geçen ayda aşılamam tutmamıştı iğnelerin etkisi devam eder dedi doktor ama adet olmadım test negatif çıktı kandada ne yapıcağımı şaşırdım doktorumda senelik izinde kaldım ortada

canım hoşgeldin a.s.

valla nedense bu ay herkesin adet tarihleri sapıttı laelaelaelaelae

benimde 14 günlük gecikmeden sonra dün oldum..

canım çok kafana takma...rahatla ve bekle...dr.un gelince tekrar devam edersiniz..kaydirigubbakcemile5

kızlar yazamadım embriyo transfer edildi 20 temmuzda test günüm

beklemek çok zor

hayırlısını diliyorum Rabbimden

Son düzenleme:
Günü geçen arkadaşlar nedir durumlarınız?

inşallah hamişlik heyecanından yazamamışsınızdır :lepi:

elif bu gün 16. günüm halen gelen giden yok sabah test yaptım bişey çıkmadı sonra baktım silik bi çizgi var ama çok belirgin değil kafam iyice karıştı hiç bu kadar gecikmemişti

elif bu gün 16. günüm halen gelen giden yok sabah test yaptım bişey çıkmadı sonra baktım silik bi çizgi var ama çok belirgin değil kafam iyice karıştı hiç bu kadar gecikmemişti

canım 16 gün sonra testte net çıkması gerek ama eğer bi şüphen varsa kan testinden başka alternatifin yok...ona görede değilsen adet sökücü alırsın...inşallah geç döllenmedir opuyorumnanaktan

canım hoşgeldin aramıza hepimizin farklı hikayeleri olsada özlemi belli umarım burası sanada iyi gelecektir yanlız olmadığını farkedeceksin..Özleminin uzun sürmemesi dileğiyle sevgiler saygılar a.s.

mrh arkadaslar ıkı haftadır ugramıyordum pc bozuldugu için buarada Sudenaz cnm ben regl oldum 3 temmuzda cok erken oldum amelıyattan mı bılmıyorum.....

canım öncelikle aramıza hoşgeldin...çok geçmiş olsun..inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun...listemiz için 1. sayfadaki maddelerimizi cevaplarsan ekleriz senide canım...

herşeyin hayırlısı olması dileğiyle a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…