Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

bu arada maydonoz ve süt buharıyla tıkalı tüplerde acılıyormus gelecek ay denemeyı dusunuyorum istersen bır dene....

sağol canım..inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz...

benim tüpler 9 sene önce geçirdiğim bağırsak tüberkülozu yüzünden tıkandı..dr. açılcak durumda değil dedi..zaten açık olsaydıda hiç bir işlevini görmüyor dedi

ben 23 eşim 33 20 temmuz hipogonadizm 1 yıldır istiyoruz menegon günde 3toz 1su 10 gündür yapılıyor devam ediyorum enaz 10 gün daha süreceğe benziyor. ilk deneme.

hoşgeldin aramıza canım..inşallah uğur getirir sana bu liste yerimseniben

bu arada tam olarak anlayamadım..sen bu ay tüp bebek tedavisimi görüyosun yoksa menegonla yumurtlama takibimi?

bide canım sigara alkol varmı? bunuda ekliyoruz listeye yerimseniben

canlarım cumartesi yumurta toplama

salıda bişey çıkmazsa transfer var

dua edin bana ne olur hepinizi öptüm
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sudecim naber canm nasılsın biz eşimle aşılamaya karar verdik tatili bi süre rafa kaldırdık şuan adet söktürücü içiorum kısmetse 14 temmuz gibi iğneye başlayacam..hepinizi öpüyorum...

yumurtalar toplandı bu sabah

22 tane yumişim var

ama kaç tanesi kaliteli yarın belli olucak

öpüldünüz güzeller:1hug:

düzelttim canım yerimseniben

canım sağol...hep böyle bir sürpriz yaşamak isterim ama kendimi umutlandırıp dahada strese sokmak istemiyorum...hakkımızda hayırlısı olsun a.s.

işallah canım rabbim o günleride gösterir...strese girme zaten stres çok büyük etken.varsa vardır yoksa zaten yok..

sudecim naber canm nasılsın biz eşimle aşılamaya karar verdik tatili bi süre rafa kaldırdık şuan adet söktürücü içiorum kısmetse 14 temmuz gibi iğneye başlayacam..hepinizi öpüyorum...

canım siz bilirsiniz tabiki hakkınızda hayırlısı olsun...valla bende 3 gündür adet söktürücü kullanmaya başladım..benimde 13 gün geçti malesef ....adet olunca haber vermeyi unutma yerimseniben

yumurtalar toplandı bu sabah

22 tane yumişim var

ama kaç tanesi kaliteli yarın belli olucak

öpüldünüz güzeller:1hug:

ayy çok güzel canım...bu kadar yumurtadan illaki kaliteli yumurtalar çıkar..benim toplama işlemimde hiç yumurta alamamışlardı..1 tane vardı oda kalitesizdi

senden illaki güzel haberler alacağız canım opuyorumnanaktan

işallah canım rabbim o günleride gösterir...strese girme zaten stres çok büyük etken.varsa vardır yoksa zaten yok..

evet canım no stres lmaz:

a.s. a.s.

14 tane yumurtam döllenmiş kalitelerini söylemedi dr fisfisfis

daha bugün bölünmeye başlamışlar

bu aşamayı atlattıkalkisalkisalkis

yarın saat 16:00 da transfer var rabbim hayırlısını nasip etsin istemeye ve heves etmeye

çok korkuyorum:1no2: (ama inşallah rabbim bana evlatlarımı nasip eder) :Saruboceq::Saruboceq:

rabbim hepimize en kısa zamanda evladımıza kavuşmayı nasip etsin :Saruboceq:

ınşallah güzel sonuçlar alırsın. Dualarımdasın. Bende bu ay klomen tedavisi görüyorum. Yarın ultrasona gireceğim bakalım neler olmuş CADIARZU

canim tum kalbimle dua ediyorum insallah dualarimzi kabul olur ...o mutlu haberide burda kutlarizzz sen moralini yuksek tut bizim ve ailenin dualari hep yaninizda

süper bir haber canım yaaa....dualarımız seninle...rabbim bebişlerini sana bağışlasın inşallah....:Saruboceq::Saruboceq:

güzel haberlerini bekliyoruz...opuyorumnanaktan

kızlar sonunda adet sökücüler işe yaradı ve bu gün adet oldum çok şükür....inşallah bidaha böyle gecikme yaşamam....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…