Kader mi ceza mi?

Aile dostunuzun çocuğu doğru anladım değil mi ? Çocuk senden elektrik alamamış heycanlanmamis abini de bahane etmiş. Olmuyorsa olmuyor boşver.

Olan olması gerekendır. Sevgılısı var ama dekı bunları sölemek çok saçma ama bu olmuştu. İçimde kalmasın dıye sana anlatıyorum de.Sevgılınls mutluluklar. Bu gızem nıye ben anlamıyorum.

Bir düğün sırasında benimle konuşmak için birkaç girişimde bulundu, ama bir aptal gibi soğuk davrandım. Sanırım bu, benim ilgilenmediğimi ya da çok arkadaş canlısı biri olduğu için bizim uyumlu olmadığımızı düşünmesine neden oldu.

Ben senden başka suçlu göremiyorum. Demek ki çokta hoşlanmamışsın yoksa yabani değilsen insan hoşlandığını belli eder yani.. Boşver unutursun yine. Ama bundan sonra hoşlandığın birine hoşlanmıyomuş gibi yapma kimse müneccim değil içini bilemez.

yillarcaa uzaktan sevip cocuk konusmaya calisinca da tersleyen kacinci Level eziklik ben de bilemedim

Abartacak bir şey yok yıllardır adam size mesafeli olmuş, yürütememişsiniz. Şimdi düğünde bir iki laf etti siz soğuk yaptınız diye vazgeçmişse zaten o da bişey hissetmiyormuş hala. Yani adamın sizinle alakası yok. Kendi kendinize aynı adam üzerinden gelin güvey olup durmuşsunuz yıllarca, bir iki lafa tüm duyguların canlanıp ölümüne aşık olmanız da bilmiyorum tuhaflığın kaçıncı boyutu. Siz takıntı etmişsiniz adamı yıllarca ama o halinden mutlu sizin soğuk yapmanızı inanın fark etmemiştir bile

Tövbe et.Sen kendin aşık olmuşsun.

Olan olması gerekendır. Sevgılısı var ama dekı bunları sölemek çok saçma ama bu olmuştu. İçimde kalmasın dıye sana anlatıyorum de.Sevgılınls mutluluklar. Bu gızem nıye ben anlamıyorum.
Keşke ona açılsaydım ve içimi dokseydim ama ailelerimiz yakın, beni düpedüz reddederse onunla nasıl yüzleşeceğim. Ya herkese söylese? Keşke o kadar kolay olsaydı.

Üzgünüm ama seninki aşk falan değil düpedüz saplantı adamın düzgün giden ilişkisi var ortalığı bulandırma. 6 sene dile kolay taş olsa çatlar sen ayağına gelen fırsatı tepmişsin Allah biliyor sen aşık mısın yoksa saplantılı mısın yoluna devam et dünya büyük elbet seninde nasibin bir yerlerde bekliyordur

ALLAH a neden laf söylüyorsun aşkından oluyorsan gidip söyleseydin 6 yılına yazık olmazdı baya sacmalamissin. Diyeceğim kaderinde varsa sen istemesende gelir merak etme.

Tövbe yarabbim
Bu nasıl bir kafa?

İşini bilmeyen insanlar genelde ya Allah'ı suçlar yada başkalarını. Asla onların hiç bir suçu yoktur. Sizde onlardan birisiniz. kendi duygularınızı yönetemeyecek kadar zayıf olmanın sonuçlarını yaşıyorsunuz. Suçlu olarakta Allah'ı bulmuşsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…