kader bu ya ! aşık oldugunz insan sizi arkadasınz olark görüyo ! tepkileriniz..?

kimono34

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
85
14
aşıksınız
hemde çok
ilk zamanlar belki ondada vardır bişeler diyosnz bekliyosunz
ama
o sizi arkadaşı olark görüo
naparsınız ?
aşkınızı kalbinizemi gömersiniz
yoksa
savaşır mısınız ?

:enbuyukkk:

nasil savasicam adam arkadasi olarak görüyorsa...
eger hic bir imkan yoksa gercekten arkadasligimi bitiririm yani unutmak icin en iyi yol...
eger bir seyler varsa ama emin degilsem o zaman cesit cesit taktik var kiskandirmak gibi felan...

Bekar olduğumu varsayıyorum..
30 yaşımdayım..
Öyle körü körüne aşık olamam,ergenlik çağındaki,lise dönemindeki genç kızlar gibi..kaydirigubbakcemile2
Ancak bir hoşlanma,beğenme olur ilk etapta. Karşımdaki erkekten aynı elektriği alamazsam umursamam ki.. Adam benim hissettiklerime cevap veremiyorsa yeni denizlere yelken açarım..:eek:

bu biraz karşılıksız bir durum...

öyle olunca da nadir olumlu sonuçlar veriyor ama belli de olmuyor tabi...

ben olsam yine de kendimi çok kaptırmazdım...

aman hayat o kadar kısa ve zaman o kadar çabuk geçiyor ki...

ben aşık olduğum yada olacağım insanın öncelikle bana ne gözle baktığını bilirim...

bence bir erkeğin,bir kızı arkadaş olarak görmesi yeterince açık.
bariz şekilde ben seninle sevgili olamam, senden hoşlanmıyorum demek bu.
bu cümleyi duymadan önce savaşmak lazım bence,
cümleyi duyduktan sonra pek faydası olmaz yapılanların..

bence yapılabilecek tek şey var..aşkını kalbine gömüp başka sevdalara yelken açmak zaman öyle çabuk geçiyor ki...boşa geçirilecek bir dakka bile yok

erkekler bakarlar sevgilimi olayım arkadaşmı eğer arkadaş olarak seçtiyse üzgünüm vazgeçin.ilgisi olsaydı sizden önce çoktan harekete geçmişti.vakit kaybetmeyina.s.

Hiç başıma gelmedi ama,ben çeker giderdim,ısrar etmezdim,sadece ağlamaktan kendimi helak ederdim,karşılıksız sevmek kadar kötü bir şey yok bence...

kimbilir belkide bir hoşlanma beğenmedir ama ondan karşılık gelmeyince ona daha fazla bağlanmışsındır ve aşk olmuştur.belki de aşk budur karşılıksız sevmek her şeye rağmen ama karşılığıda yoksa savaşmanın bir anlamı yokki

Beni arkadasi olarak goren birine ben zaten asik olamam
Yani once begenirim, karsi taraftan bir elektrik almazsam, asik olmam mumkun degil
Neyse, eger asik olmus olsaydim ve onun bana arkadas gozle baktiginida ogrenseydim,
Cekilirdim. Savasmazdim.

aşıksınız
hemde çok
ilk zamanlar belki ondada vardır bişeler diyosnz bekliyosunz
ama
o sizi arkadaşı olark görüo
naparsınız ?
aşkınızı kalbinizemi gömersiniz
yoksa
savaşır mısınız ?

:enbuyukkk:

Canım benim. Hani çoğu insanın hayatında keşke vardır ya. Ahhh keşşe şunu şöyle yapsaydım deriz hep. Pişman oluruz yaptığımız bir çok şeye , ya da yapamadığımız. İşte ben bu keşkeler hayatımda olmasın diye sevdiğim insana onu sevdiğimi söyledim. Ve red edildim. Şimdi hala ona karşı bir şeyler hissetsemde iki medeni insan gibi arkadaşlığımıza devam ediyoruz. Asla yaptığıma pişam olmadım. İyiki yapmışım. Keşke demektense İyiki demek her zaman daha iyi bence. Sende ona olan ilgini söyle. Kim bilir belki güzel şeyler olacak. Hayır tam tersi olduğunda da eğer bizim gibi arkadaşlığınız devam etmiyorsa gerçekten gerçek arkadaş değildir zaten. Kaybedeceğin hiç bir şey yok. Ama kazanacağın çok şeyler olabilir. :teselli:

Canım benim. Hani çoğu insanın hayatında keşke vardır ya. Ahhh keşşe şunu şöyle yapsaydım deriz hep. Pişman oluruz yaptığımız bir çok şeye , ya da yapamadığımız. İşte ben bu keşkeler hayatımda olmasın diye sevdiğim insana onu sevdiğimi söyledim. Ve red edildim. Şimdi hala ona karşı bir şeyler hissetsemde iki medeni insan gibi arkadaşlığımıza devam ediyoruz. Asla yaptığıma pişam olmadım. İyiki yapmışım. Keşke demektense İyiki demek her zaman daha iyi bence. Sende ona olan ilgini söyle. Kim bilir belki güzel şeyler olacak. Hayır tam tersi olduğunda da eğer bizim gibi arkadaşlığınız devam etmiyorsa gerçekten gerçek arkadaş değildir zaten. Kaybedeceğin hiç bir şey yok. Ama kazanacağın çok şeyler olabilir. :teselli:

canımcım katılıyorum sana.......

bence duru ve yalın halinle onunla muhabbetini sürdür, eğer dürüst ve sevecen bir insansan seni farkedecek hatta ona aşık olduğunu hissedecektir ve oda olumsuz cevap vermeyebilir, dua etki arkadaş olarak görüyor,
kendisine aşık olan kızlara karşı bencilleşen, şımaran havalara giren erkeklerde var,,

sonuna kadr savaştım olmadı
şimdi aklıma geldikce ne çok acı cekmişim diyorum..
bana dediki beni sevmeni anlıyorum ancak benmde sevmeye hakkım var beni anla ben seni dostum olarak görüyorum bırakta bende istedigim birini seveyim dedi
işte o zaman ondan ayrılabildim ondan öncesinde ne yaptımsa uzaklaşamadım
onun mutlulugu için ondan uzaklaştım
şimdi bir sevgilim var çok mutluyum
onada söledim sen ben benm dostumsun senin adına cok sevindim dedi
herkes için en hayrlısı oldu şimdi dahada mutluyum

eger bır sey olmıyacaksan sen ne kadar savasırsan savaş guzelım olmaz..
kellende gıtse olmazsa olmaz...aşk da yuregıne kolay gomulmez ama cokda kendını kaptırıp
aşk acısıda yasayıp bunalımlara gırme...cunku aşk acısı zordur..
yıne kendın gıbı davran..cok ılgını bellı etme..o arkadaşı gıbı goruyorsa sende oyle yaklaş
hem bellıde olmaz bakarsın arkadas gıbı olupta sonradan aşk olabılır...ama
başkalarına gonul kapını kapatıpta...gelecegınlede oynama..

aşk zaten iki tarafında birbirini sevmesi olarak sınırlı tanımlanamaz.aşk bir kişinin başka birine kalpten bağlanmasıdır.. bunun karşılığı olursa ne mutlu olmazsada allah gönlüne değer veren kullanırını çıkarsın

X