Kaçıncı haftada kese içinde bebek görülür?

oner65

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
181
30
29
Hanımlar merhaba. 5 haftalık hamileyim Rabbim isteyen herkse nasip etsin inşallah. Kese göründü ama dün doktora gittiğimde daha bebeği göremedik. Sizin bilginiz ve deneyiminiz varsa yardımcı olabilir misiniz? Birde bu ultrason görüntüsünü bir arkadasima gösterdiğim de bebeğin eşi oluşmuş dedi bunun içinde yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• IMG_20220331_141001.jpg
    126,2 KB · Görüntüleme: 1.576
Merhabalar canım 6. Haftadan sonra görülmeye başlıyor benim 6+4 te nokta kadar görünmüştü . Daha erken siZin 1 hafta 10 güne görürsünüz insallah ❤

5 hafta çok erken, herkeste farklı zamanlarda oluşuyor, ben tüp bebek ile hamile kaldım 21 şubat transfer tarihim hala görünmedi bebek bend ebüyük bir endişe ile bekliyorum

Merhabalar canım 6. Haftadan sonra görülmeye başlıyor benim 6+4 te nokta kadar görünmüştü . Daha erken siZin 1 hafta 10 güne görürsünüz insallah ❤
Bebeğin eşi dedi şey ne oluyor peki o konuda bilginiz var mı?

5 hafta çok erken, herkeste farklı zamanlarda oluşuyor, ben tüp bebek ile hamile kaldım 21 şubat transfer tarihim hala görünmedi bebek bend ebüyük bir endişe ile bekliyorum
Görünür Allah'ın izniyle endişe etmek zararlı olabilir siz Allah'a bırakın herşeyi sıkmayın canınızı

Bebeğin eşi dedi şey ne oluyor peki o konuda bilginiz var mı?
Bebeğin eşi icin cok erken sanırım ya ben 3 ayı yeni doldurdum dr daha bugün burası eşi dedi . Sağ altta bi çıkıntı var sanki canım yolk sacı olabilir o

Bebeğin eşi icin cok erken sanırım ya ben 3 ayı yeni doldurdum dr daha bugün burası eşi dedi . Sağ altta bi çıkıntı var sanki canım yolk sacı olabilir o
Kusura bakmayın çok sordum ama hiç bilgim yok yolk sac ne oluyor peki

Vajinal ultrasonda mı gördünüz acaba karından mı

Bende 6 da hem kese hem kalp atışı gördüm çok şükür hayırlısıyla doğmasını nasip etsin Rabbim herkesinkinin
Bende 5 haftalık dün keseleri gördüm 2 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı doktorum kalp atısı için insallah duyarım ya cok heyecanlıyım

Bende 5 haftalık dün keseleri gördüm 2 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı doktorum kalp atısı için insallah duyarım ya cok heyecanlıyım
Duyarsınız hiç endişelenmeyin internette yazanlara bakmayın benim daha 5 haftalıkken kese bile yoktu 6 da gördüm ben hem keseyi hem bebeği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…