Makyaj Ürünleri Kaçak makyaj malzemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ürünlerin çoğu sahte olmuyor.genelde üretildiği yerde çalışan işçiler tarafından ya çalınıyor ya da fabrika çıkış fiyatından alınıp ucuzdan satılıyor,ama sahteleride var tabiki de dikkatli olmak gerek

benim saf arkadaşım da gidip pazardan adama kanıp toplamıştı bi hafta kullandı ciltte kızarmalar sivilceler dudakta uçuklama mahvoldu kızın cldi bi anda..çok kötü duruma geldi..sakın almayın o arkadaşım bi sene çıkamadı doktorlardan..

aynen yaa bana da böyle acıklama yaptı ve bnm cahillik zamanlarımda ben bunu yedimm bi güzel aldım mac eyeliner ı ( güya ) simdi plastik gibi lanet bişi attım hemen cöpe
bi daha mı töööööbeee

bende kullanıyorum ve orjinal olduklarından eminim,arap ülkelerinde kozmetik ürünleri çok ucuz,oralardan geliyor bu ürünlerde,ben tavsiye ediyorum çok ta memnunum..şu ana kadar hiç bi sıkıntım olmadı aksine bağımlısı oldum diyebilirim..

kim bize garanti verebilir ki. belki onlarda 1 veya 2 tl ye alıyor bize faiş fiyata satmadığını kim bilebilir? üzerlerinde son kullanma tarihleri yok aldıktan sonra
iş işten geçiyor...kısacası kimseye güven olmaz. belki 3 tl belki 100 tl bence hepsi aynı içeriğini kim size anlatabilir ki...

doğru söylüyorsun..mesela ben kendime toptan getirtiyorum ve kendim kullanıyorum..bende gören arkadaşlarım beğeniyor ve onlarda istiyor yoğun bi talep var ben 4 yıldır kullanıyorum,eşimin teyzesi gönderiyor bana yurtdışından tabi 1-2 tl değil:)) ama yinede piyasanın çok çok altında,daha önceden başka bir yerden istetiyordum ve bu istediğim kişi mersinde 8 tane büyük mağazaya ürün gönderdiğini söyledi bana..aldığım ürünlerin bi kaçını aldım ve büyük mağazalara gidip karşılaştırdım ve ikisi arasında hiç ama hiç bi fark göremedim..biz türklerde o duygu vardır,pahalıya aldıysak kesin orjinaldir diye:))) kusura bakmayında gidipte bir rimele 70-80 tl vermem aynı rimeli 20 tl alıyorum ve çok ta memnunum dediğim gibi 4 senedir kullanıyorum..cildim ışıl ışıl..gözlerim hala görüyor ve kör olmadım:)) mac in makyaj ürünlerini kullanıyorum..sabah farı sürüyorum akşama kadar aynı tonda duruyor..bunu ben ne avonda gördüm ne oriflame de ne flormarda...fondotenleri deseniz keza öyle..chanel fondoten kullanıyorum cildim porselen gibi..ama şunu söylemem gerek 1-2 tl lik ürünü de almayın..o fiyata oje bile alınmıyor..

Kesinlikle taklit o ürünler arkadaşlar. Nasıl pazarda bire bir gerçeği gibi parfüm şişelerinin içine su doldurup gerçek parfüm diye satıyorlar, aynı hesap.. Ambalajlar kusursuz taklit ediliyor, ama içerik zehir zemberek.. Pazarlarda görüyorum Chanel farlar, Dior maskaralar, Lancome'lar, Shiseido kremler falan... O kadar gerçekçiler ki insanın inanası geliyor. Ama akıl var mantık var. Bunların 2-3 tl'ye satılması mümkün değil. Bunları satan kişilerin 2-3 tl'ye bile kar elde edebildiklerini görüyorsak anlayın o malların nasıl beş para etmez ve taklit olduğunu... Sakın kanmayın bunlara. Merdiven altı imalathanelerde üretiliyor bunlar. İçlerinde bol miktarda kurşun ve daha bilimum zararlı madde var. Onları kullanacağınıza Bir Milyonculardaki uyduruk Çin malı makyaj maddelerini kullanın aynı şey... Ambalajlarının çok iyi taklit edilmiş olmasına kanıyor herkes. Ama lütfen kullanmayın inanın çok çok zararlı. Cilt kanserine davetiye çıkarıyorlar. Aman diyorum!!!

Bütçeniz yoksa bile gidin Golden Rose, Flormar falan alın, ama mutlaka üretim lisanslı üreticilerin ürünlerini kullanın. 70-80 liralık maskara almak bence de saçma ama 2-3 liralık üründen de kimseye hayır gelmez. Duabi'den, Mardin'den getiriyorum diyenleri de çok gördüm. Eşimin iş yerine bir adam gelmiş eşim de olur mu öyle şey diye alay etmiş sıkıştırmış falan, bakmış eşim alıcı değil sohbet etmişler bu da itiraf etmiş buradan alıyorum abi diye. Yani o 2-3 liralık şeylere, 20 lira deyince daha akla yatkın göründüğü için insanları kandırabiliyor. Ama aynı terane.. Ona 20 lira verene kadar orta karar bir markadan alınabilir yani, mesela Maybelline, Rimmel London, Nivea...

Koskoca markalar insanlari kaziklamak icin bu fiyatlara satmiyorlar.Eger 60-70 ytl ye fondoten aliyorasaniz onun icerigi 3 kurusluk degildir. Bunun reklami var tanitimi laboratuvar -arastirma giderleri ve edilecek kari var. Ayrica Turkiyede alinan vergisi var. Ben yurtdisindayim uygun fiyatli aliyoruz ama Turkiyede ates pahasi cunku vergide biniyor Yurtdisinda bu derece pahali degil ayni markalar ama cok ucuzda degil. Mesela Estee lauder fondoten 34 $ Maybelline 8-12 $ . Pazarda satilan urunlerin o fiyata olmayacagi bir gercek. Bu arada Dubai da ates pahasi bir yer herhalde orda satilan cantalar ayakkabilar pahali geldiginden oradaki bayanlar alisverise Istanbul nisantasina gelliyor. Ne hikmetse artik. Asya ve Arap ulkeleri cok meraklidir markaya o yuzden hep gorursunuz kusursuz talklit urunler bizim ulkemizde dahil asya arap ulkelerinde cok rahat bulunuyor. Ama Avrupa ve Amerikada ben boyle taklit urune rastlamadim galiba insanlar meraklisi degil Chanel gozlugun , burberry atkinin. Bu markalarin her dakika reklami bile yapilmaz AMERIKADA, galiba bazi unlu markalar bazi yerlerde satis taktikleri insanlarin ilgisi iel cok satiyor.

ben lancome un rujlarından çok memnun kaldım. hiçbir yan etkisini de görmedim
ama göz kalemi sür sür, renk gelmiyo yaa, eyeliner da suyla karıştırılmış gibiydi, rimel 1 günde kurudu
sadece rujlardan memnunum
denedim gördüm

uygun fiyatlı almak adına pazardan iceriginin ne oldugu belirsiz urun almaktansa flormar,pastel,golden rose,maybelline gibi uygun fiyatlı ama ne oldugu belli olan ürünler kullanmak daha mantıklı.hele ki flormar rimelleri hariç her ürünü çok da güzel.

arkadasIar bu ürünIer sahte, kacak geIdigi dogru dubaide sahtesini yapıyorIar krem,makyaj vs. internettede satısını yapıyoIar ama sagIıga zararIı oIma payı yüksek
kozmetik ürünIeri sagIık acısından cok önemIi güvenmediginiz yerden aImayın

sakın alma,çoğunda renk olmuyor.sürersin sürersin istediğin rengi elde edemezsin. mikrobu pisliğide cabası.

bunu ben de cok merak edıyorum kızlar .
bızım bakırkoy cumartesı pazarın da hep pahalı kozmetık markalarının 5tl gıbı komık rakamlara satıldıgını goruyorum .
her marka var ozellıkle mac markasına cok rastlıyorum .dunyanın parasını bayıyıyorum mac'ın urunlerıne
bır de bızım pazar da 5 tl gıbı rakamlar da satısını gordugum de ıcım bır fena oluyor
nedir neyın nesıdır bu urunler arkadaslar ? orjınal mı kacak mı yoksa sıradan uretılen urune marka ambalajı mı yapıyorlar nedır hıc bılmıyorum .
satıcıya sorarsan orjınal kacak dıyor .yanı orjınal ıse ne dıye o kadar para bayıyorum gıderım oradan alırım o zaman degıl mı ama

bu ürünler tabi ki sahte ve o verdiğiniz 5 TL'ye bile değmeyecek ürünler.. Her yerde satılıyor, ilk karşılaştığımızda biz de adama sorduk neden böyle ucuz diye, adam dedi ki bunların ambalajları hatalı o yüzden vitrine koyulmuyor vs vs.. aldı eline bi tane ruj , kabının kenarı hafif kırık mesela. Ama ben bi tane aldım elime baktım ambalajında hata falan yok, bunda ne hata var mesela dedim, ha bunda hata yok araya karışmış bak vs.. dedi bi de dalga geçer gibi

Tabi biz yine de o gün aldık bunlardan işte Lancome ruj, Loreal rimel vs.. rimel dediğim şeyi keçe kalem olarak kıyıp da kağıda sürmem yani o kadar berbat çıktı, ruj bikaç dakika kalıyordu zaten bıraktık hemen sürmeyi bu şeyleri çöpe attık

bu dediğim üniversiteye ilk basladığımız seneydi şimdi aynı adamlar hala aynı yerde (İzmir'de) bunları satıyor hala birileri merakından alıyor kimsenin ikinci kez aldıgını sanmıyorum ama bazen gidip almayınnn diye bağırasım da geliyor

izmir bostanlıda satılıyor.ben her gittiğimde bakıyorum.hatta mac in göz kalemi lancome un rujunu aldım.ikiside güzel.ama far,allık,fondöten v.s almıyorum.acaba gerçekmi diye düşünmüyoda değilim.orjinalinden hiçbir farkı yok çünkü:44:

Sırf marka diye almayın arkadaslar o taklitleri. Kesinlikle sahte. Ben Bakırköy Pazarı'ndan almıştım lorealin likit rujunu. Daha önce de kullanmıştım ama o orjinaldi eminim. Kokusu bulaşık deterjani gibiydi. Ben de flormar avın vs alın ama pazardan almayın derim

Tabiki ambalaji taklit etmek cok kolay hatta orjinal satin alan insanlardan ambalajlari bile satin aliyor olabilirler. Sonrada bir sekilde dolum yapiyorlardir. Onemli olan icerigi taklit etmek zaten kabini yapmak bir nevi kolay. Iceriginden anlasiliyor taklit oldugu.

kızlar burada söylenenlerin çoğuna katılıyorum ucuz olan hiçbirşey okadar orjinal olamaz heleki söylenen markaların ve pazarlarda yada internette o fiyata satılıyorsa ardır bir bit yeniği adam gerçek olan orjinal ürünü 100 küsüre alıp 10 liraya satacak hali yokya amma velakin gel gelelim yaşadığım deneyime

yakın bir zamanda sosyete pazarı denen pazarlardan birinden mac eyeliner aldım 4 tl ye sırf denemek maksatlı bakalım bu sahteler nasıl diye, birşey olursa atarım gder dedim ve eyeliner süper derecede kalıcı çıktı :)))) benim göz kapaklarım çok yağlıdır ona rağmen herhangi bir bozulma yaşamadım hele birde yağını alması için göz kapağıma pudra sürüp stüne eyeliner ı sürdüğümde 10 saat hiç bozulmadan kaldığını gördüm ben

birde loreal visible lift serum inside diye bir fondöten aldım 10 tl idi mac iyi olunca birde bunu deneyim dedim
o fondöteni kullandığımdan beri tam 5 farklı kişiden"maşallah yüzün ne kadar canlı ve pürüzsüz duruyor,ne kullanıyorsun sen," vb..şeklinde yorumlar aldım ve maybeline golden rose falan gibi uygun fiyata olan fondötenlerden 100 kat daha iyi performans gösterdiği gibi sivilce cart curt yapmadı

şunu belirtmek gerekir ki yazım size örnek olmasın ama bu 2 ürün ya bana iyi denk geldi,far ruj kalem gibi ürünleri asla sahte almam onlardan memnun kalacağımı hiç sanmam ama bunlardan böyle b,r performans beklemiyordum,ona bakarsanız zaralı ise hepsi zararlı olmyanı yok. hiç biri "yüze hiçbirşey sürmemekten" iyi olamaz elbet

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…