kaç yıllık evli olduğumuzu ne zamandır bebek beklediğimizi problemlerimizi yazalım

s&g

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
185
4
39
slmlarr ben 3 yıllık evliyim hiç korunmadık ama bebeğimiz yok 6 ay tedavi gördüm 1 kez aşılama oldum amma gene yok:çok üzgünüm:ayrıca bende ve eşimde problem var bende polistiktik over var eşimde varikosel ne olcek böle bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun

Biz 1,5 senedir evliyiz.2-3 sene sonra cocuk duşunuyoruz.Sizce çok mu geç?fisfisfis

Biz iki senelik evliyiz.Eşimde de bende de hiçbir sorun olmamasına rağmen çocuğumuz olmadı bugüne kadar.Doktorum çok istemekten ve stresten diyor.Hiç bir tedavi görmedim herşey doğal olarak devam ediyor. Bekliyorum elimden gelen başka bir şey yok...Çok da üzülüyorum ama nafile...

selam... biz 2 yıllık evliyiz ve evlendikten 4-5 ay sonra korunmayı bıraktık ve 10. ayın sonunda bir gebelik yakaladık fakat dış gebelikti ve aralık ayında alındı, dr. rahmin kendini toparlaması için 3-4 ay süre verdi bu süre içersinde korunduk ve nisan ayında rahim filmi çekindim korunmayı bıraktık 4-5 aydır tekrar düzenli olarak denemeye başladık ama hala bir kıpırtı yok:1no2: bakalım dr. bize 1 yıl tedavi görmeden kendiniz deneyin kendiliğinden olmazsa tedaviye başlarız dedi şurda 5-6 ay kaldı 1 sene olmasına ama bakalım bekliyoruz ve çok korkuyorum....
rabbim isteyen herkese aratmadan tez zamanda hayırlı evlatlar versin....

Biz 1,5 senedir evliyiz.2-3 sene sonra cocuk duşunuyoruz.Sizce çok mu geç?fisfisfis

canım siz bilirsiniz ama bana soracak olursan bence geç ben hemen istemiştim ama olmadı herşeyde vardır bi hayır diyoruz artık senağlamaben yeni evlenen ve evlenecek olan arkideşlerime hemen çocuk yapın diyorum sonra rahim tembelliğe alışıyo felan diyolar ne kadar doğru bilmiyorum:uhm:

slm arkadaşlar,2 yıllık evliyim çocuk düşünmüyorduk,artık istiyoruz.adetlerimde hep gecikme vardı.geçen ay doktora gittik.polikistik over olduğumu söyledi.eşimin testleri çok iyi çıktı.doktorda bana adet düzenleyici hap verdi.geçen ay onu kullandım.ilişki günlerini tespit etti.uyguladık.
ayın 19nda adet olmam lazım 3 gün var.ama gebelik yok sanırım.kasıklarım çok ağrıyo.çok dertliyim ya olmazsa bebeğim:1no2

slm kızlar, 3. yılı evliliğimin.2 yıldır korunmuyoruz.Ama her ay beklediğim bebek henüz gelmedi.Ve doktora gidip sorunumuzu tespit etmedik.Eşim kötü şeyler duyma endişesiyle doktora gidip test yaptırmayı sürekli erteliyor.Tabi sorunu bilmeden beklemek bize zaman kaybettiriyor.Tedaviye başlayanlar en azından yolu yarılamış gibi geliyor bana.

Ben bekarım,rabbim evlenmeyi nasip ederse hemen çocuğum olsun isterim...bird bu biz iki üç sene düşünmüyoruz diye düşünenleri anlayamıyorum,sanki isteyince oluyor, istemeyince olmuyormuş gibi izlenim veriyorlar.buda Allahın gücüne gider diye düşünüyorum,çünkü düşünmüyoruz deyip sonradan çocuk isteyenler daha çok sorun yaşıyorlar maalesef......ve buda istediği halde çocuğu olmayanları çok üzüyor...Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin ve herkese hayırlı evladlar nasip etsin...

bende 2 yıl 1 aylık evliyim ilk 5 ay korunduk ondan sonra bebek istedik ama olmadı 1 buçuk yıllık evliyken kasıklarımda ki ağrıdan dolayı doktora gittim basit kist çıktı doktora göre hamileliğe engel değildi bebek olmazsa 3 ay sonra gel dedi fakat biz işlerimizi ayarlayamadık gidemedik 1 yıl 10 aylık evliyken göğüslerimdeki ağrıdan dolayı doktora gittim aynı zamanda göğüslerimden süt geliyodu prolaktin hormonum yüksek çıktı 1 ay dostinex kullandım hormon düştü 3 ay sonra gel bakalım tekrar dedi bu ay gidicem ama sanırım yine yükseldi çünkü göğüslerim çok şiş ve hasas
tabi bu zaman zarfı içinde doktora çocuk için gidemedik heralde 1 sene daha gidemeyiz çünkü eşim ve ben çok yoğun çalışıyoruz gece yarıları eve geliyoruz bazen birbirimizi göremiyoruz bile yemek bile yiyemiyoruz berber hiç bir özel yaşantımız yok bu durumda bebek olmaması da daha hayırlı heralde o annesine ve babasına geliceği zamanı biliyo sanırım inşallah en kısa zamanda doktora gideriz
bir problem olduğunu bilmeden yaşamak çok kötü çünkü her ay umut ediyosun fakat hüsran en azından problem var mı bilsem derimki tedavi görüyorum şu durumda zaten olmaz ama işte her şeyin hayırlısı

slm nergis aynı şekilde benimde göğüslerimden süt geliyordu ve doktorum banada dostenex denilen o hapı verdi.kullanıyorum 1 aydır.umarım bebişim olur artıkfisfisfis

slm papatya bence doktora gidin.benim eşimde çekiniyordu.biz gittik bende polikistik over çıktı.eşimede bazı testler yapıldı.onun çok iyi çıktı şuan düzenleyici ilaçları ben alıyorum.bence geç kalmayın.:1rolleyes:

selam ben 14 aylık evlıyım 1 yılkorunduk
2 aydır bebek ıcın uğrasıyruz ama tık yok
aslında korunmak hıç istemedım hemen bebek dusunuyoduk ama ben evlendım 3 ay sonra işsiz kaldım mecburen korunduk
sımdıde beklemek okadar zorkı heray heycanla
rabbım kımseye artmasın ınsallah herkese hayırlısını versın

canım sen daha çok yenisin şimdiden stres yapma kendine bak biz kaç yıldır beri uğraşıyoruz rebbim hayırlısını versin zamanı vardır diyoruz bekliyoruz

slm benim durumum daha farlı galiba sizden ben 3 yıldır evliyim ve başımdan 2 hamilelik geçti ve 2'side karnımda öldü.bende uterus septum(rahim perdesi) vardı bu geçen mayıs histerastkopi oldum doktoruma gittim ve bu ay Allah nasip ederse bir hamilelik bekliyorum buda öncekiler gibi beni hüsrana uğratmaz inşallh.Allah hepimize hayırlı evlatlar versin en yakın zamanda(amin)..:teselli::teselli:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 10 aylık evliyim ve hiç korunmadık. eşim çok istiyo ama ben biraz daha evliliğimizin oturmasının daha iyi olucağını savunup, ilişkiden sonra hemen kalkıp zıplıyorum ve hemen yıkıyorum. aklımı sardı bilmiyorum ama hiç mi gitmiyo orayada hamiş olmuyorum. kızlar acaba sorun mu vardır. sırf bu korku yüzünden doktora gitmekden korkuyorum.

Cnm,bana kalirsa,bende hemen istiyom.Ama maddi durumlar musade etmiyo:1no2:

tabiki istiyorum Yaradanım hayırlı bulup imanıyla aklıyla sağlığı ile sıhhtati ile bir çocuk versin hepimize ama ben şimdi istemiyorum. beni düşündüren şu korunmadığım halde olmaması da tuhaf deil mi umarım anlatabilmişimdir.

canım inş.adetin gelmezde hamiş olursun dua et eşinde problem yokmuş benim hem eşimde hem de bende problem var bide beni düşün allah yardımcımız olsun hayırlı evlatlarla doldursun kucağımızı hadi bakalım inş. hayırlı haberlerini alırız senden:1rolleyes:

bzi 1 yıl 1aylık evliyiz hiç 1 tane bebeğimiz oldu ama aldırmak zorunda kaldık 1 tanesi düştü şimdide çalışmalara devam ediyoruz ama şimdide olmuyo kısmet hayırlısı neyse o olsun hepimiz için kızlar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…