kaç yıllık evli olduğumuzu ne zamandır bebek beklediğimizi problemlerimizi yazalım

Bende 10 aylık evliyim ve hiç korunmadık. eşim çok istiyo ama ben biraz daha evliliğimizin oturmasının daha iyi olucağını savunup, ilişkiden sonra hemen kalkıp zıplıyorum ve hemen yıkıyorum. aklımı sardı bilmiyorum ama hiç mi gitmiyo orayada hamiş olmuyorum. kızlar acaba sorun mu vardır. sırf bu korku yüzünden doktora gitmekden korkuyorum.

tatlım hoplayıp zıplayıp bide yıkarsan nasıl olacak anlayamadım?sen istiyormusun istemiyormusun ilişkiden sonra sırt üstü yatman lazım bebek istiyorsan

bende 5 yıllık evliyim ama eşim bebek istemiyor çok üzülüyorum bu duruma :KK43:

tatlım hoplayıp zıplayıp bide yıkarsan nasıl olacak anlayamadım?sen istiyormusun istemiyormusun ilişkiden sonra sırt üstü yatman lazım bebek istiyorsan

canım olmaması o koşulda normal demi. evliliğim biraz daha otursun istiyorum hem yaşım küçük hemde maddiyat olmaması tuhaf mı die merak merak etmiştim sağol tatlım

bizde 2 yıllık evliyiz,1 yıldır korunmuyoruz...dktora gittik 3 ay yumurta takibim yapıldı ama yumurtlama göremedi dktor bey.Eşimde bi sorun yok.Bu ay rahim filmim çekilecek ve sonuca göre tedaviye başlayacağız.Rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin...

mrb kızlar ben de 3 yıllık evliyim.6 aydır bebek istiyoruz ama olmuyor.geçen ay doktora gittim.adetlerimde düzensizlik olduğu için progestan verdi.daha doğrusu adetimin gelmesi için.sonra gonaphene başladım ama bu ay da hamile kalamadım. bu ay adetimin 3. günü hormon değerlerime bakmak için tahlil yapıcak.pko hormon testi sonuçlarına göre mi değerlendiriliyor.vajinal ultrasonda kist falan yok dedi bana.

mrb esra yumurta takibin hormon testinden sonra mı yapıldı.benim hiç yumurta takibi falan yapmadı?????

2 yıllık evliyis ve 1 buçuk yıldır bebiş yok.ikimizde de bi problem yok sebep de yok aşılama deniycez ama 6 ay sonra dedi doktor.hsg çektirdim belki hsg den sonra olabilir diyo.

3 yıllık evliyim ocakta istedim hemen oldu ama 3 aylıkken öldü aldırdım çok sıkıntı yaptım bu durumu kendime ama şimdi atlattım bu ay çalışmalara başladık umutluyum bakalım inşallah Allah hem bana hem de isteyen herkese sağlıklı bebekler versin...

2 yıl 5 aydır evliyiz. 1 yıldır çocuk istiyoruz. Hiç korunmadık. Morfoloji sorunumuz var. Allah isteyen herkese tez zamanda bebişlerini bağışlasın inşallah. Amin. a.s.

2 senelik evliyim.ilk yıl korunduk.geçen sene eylül ayında adet bittikten 1 hafta sonra tekrar adet oldum ne olduğunu anlamamıştım hemen bi doktara gittim.kist var dedi bi hap verdi 1 ay sonra gel dedi gittim tamam kist erimiş dedi.adet bitti yine aynı şey oldu gittim kist tekrarlamış dedi ve ben doktorumu değiştirip başka bi doktora gittim eski tahlil ve ultrason filmmimle tabi.doktor kist 6cm den 3.5 cm gerilemiş yumurtalıklarınız yumurtlamıyo dedi ben nasıl yani dedim yumurtalıklar yumurtlamayınca gebe kalamazsınız dedi yıkıldım.kist için desollet verdi hazirana kadar kullanın hergün aynı saatte dedi aksatmadan kullandım haziranda gittim kist bitmiş yumurtalıklar dedim şuanda bi sorun yok 4 ay adetin ilk gününden itibaren 10-16. günler arası sık ilişkiye girin dedi folik asit verdi...eğer gebe kalamassanız ekimde tekrar gelin dedi şuanda adetim yani...inşallah bu ay tuttururuz....artık korunmuyorum keşke evlendiğim senede korunmasaydım şimdi çokkkkkk pişmanım.....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bende korunduğuma çok pişmanım biz de bir sene istemiyoduk ama 5-6 ay sonra bebek istemeye başladım çünkü burda çok yalnızım ne bir arkadaş ne bir akraba tek başımayım sadece eşimin tarafı halbuki evlenmeden önce ne hayallerim vardı bende sanıyorum ki korunmayı bıraktığım gibi hamile kalıcam hiç bu günleri yaşıcm aklıma gelmezdi hamile kalmanın bir bebeği deli gibi beklemenin bu kadar zor olucağı aklıma gelmezdi keşke korunmasaydım diyorum şimdi ama kısmet hakkımızda hayırlısı inşallah bütün bebek bekleyenlere allah en kısa sürede sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar verir

Ben 5 senelik evliyim,1 senedir korunmuyoruz maalesef sonuç yok,zaten 4 sene boşu boşuna korunmuşum,yumurta tembelliği var bende ve pkoluyum aynı zamanda...Hsg çektirdim bu ay,önümüzdeki ayda aşılama denicez bakalım hayırlısı...

slm nergis aynı şekilde benimde göğüslerimden süt geliyordu ve doktorum banada dostenex denilen o hapı verdi.kullanıyorum 1 aydır.umarım bebişim olur artıkfisfisfis

ben şuan bekarım ama pko hastasıyım sağ göğsümden süt geliyo daha doktora sölemedim sölesem mi acaba nebilim önemli bişeymi ki bide duphaston kullanıyorum şuanda süt için başka ilaç vercek diğer tedavi aksayacak diye düşünüyorum yada iki hapı birden içmek zarralıdır bence

ben şuan bekarım ama pko hastasıyım sağ göğsümden süt geliyo daha doktora sölemedim sölesem mi acaba nebilim önemli bişeymi ki bide duphaston kullanıyorum şuanda süt için başka ilaç vercek diğer tedavi aksayacak diye düşünüyorum yada iki hapı birden içmek zarralıdır bence

Benimde yaklaşık 10 senedir göğüslerimden süt geliyor,prolaktinimde genelde yüksek şu anda dostinex kullnıyorum,daha öncede parlodel kullanmıştım o zamanda düşmüştü..Pkolularda normalmiş bu dr'umun dediğine göre...

slm arkadaşlar,
geçen cumartesi evliğimizin 5. yılı bitti,6. yıla girdik ve yaklaşık 3.5 yıl doğum kontrol hapıyla korundum,2 yıla yakındır korunmuyoruz ama bebiş gelmekte inat ediyor,bende bu süre içinde adet gecikmelerim olduğunda yapılan tahlillerde öğrendim pko olduğumu ,kilo verdim düzene girdi adetim ama yine bebiş yok,nisanda rahim filmi çektirdim yine hala bebiş yok,birkaç ay daha bekledikten sonra aşılama falan değil direk tüp bebeğe geçmek istiyorum,yaşım 31 ,inşallah kavuşuruz hayırlısıyla bebeklerimize.

Kızlar sabır ve iyi niyet...Kimsenin kimseden genel anlamda farkı yok, yazılanları okuyorum ve tüm gönlümle hepimiz için dua ediyorum.Stres bebiş olmamasında en büyük problemlerden biri.Düşündükçe ve üstüne gittikçe olma ihtimalini de düşürüyormuşuz.Elbet bir gün olacak...

cevaba kesinlikle katılıyorum bende 2 yıllık evliyim 1 yıl korundum ama normal yollardan bir yıldır korunmuyorum 6 ay önce dr ye gittim sorun yok 1 sene bekle ole gel dediler hem pisikolojik hemde rahım tembelleşiyo bence bayramdan sobra sanırım rahım filmi çektirecem allah yardımcım olsun
kesınlıkke bekleme bi sorun varsa erken tedavi çok önemli

X