Kabul görmek üzere bir adımda benden:))

kubbe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
28
1
37
Merhaba ben kubbe .. evliyim 6 aylık bir bebeğim var onun sayesinde aranızdayım diyebilirim.. sohbet etmeyi ve bilgi alışverişini seviyorum benimlee güzel paylaşımlarınızı paylaşın olur mu?? Aranızda olmanın keyfini yaşamak istiyorum .. SELAMETLE KALIN...

aramıza hoşgeldin güzel paylaşımlarımlarımız olsun...a.s.

Hoşbuldum teşekkür ederim.. olsun tabiii inşaallah diyelim..hihoyyyt

Hoşbuldummmm Merhabalar ilginize teşekkür ederim güzel bayanlarr...

Hoşbuldummm canımm.. Resimdeki bebeğin mi çok tatlı Allah bağışlasın..

Merhaba ben kubbe .. evliyim 6 aylık bir bebeğim var onun sayesinde aranızdayım diyebilirim.. sohbet etmeyi ve bilgi alışverişini seviyorum benimlee güzel paylaşımlarınızı paylaşın olur mu?? Aranızda olmanın keyfini yaşamak istiyorum .. SELAMETLE KALIN...

ee_1__1__1_.gif
Allah analı babalı,sağlıkla büyütsün bebişini:Saruboceq:

çok çok hoşbuldum arkadaşlar siteyi geziyorumda inanın doyamıyorum içeriği çok güzel bu güzel paylaşımlarınız için hepinize şimdiden çok teşekkür..

KK AILESINE HOSGELDIN SEFALAR GETIRDIN CANIM
INSALLAH HERSEY GÖNLÜNCE OLUR

Bu güzel karşılama için çok teşekkür ederim canım sayenizde hoşbuldum iyiki buluştuk diyorum.. Dilerim gönüller bir olur paylaşımlarımız çok tatlı ve faydalı olur..yerimseniben

Bu arada incitanemtuana mesleğine bi baktımda bana çok uygun bir mesleğin var bakım ve güzellik bir kadın için çok önemli iki unsur bence :) Sana başarılar diliorum canım..

Bu arada incitanemtuana mesleğine bi baktımda bana çok uygun bir mesleğin var bakım ve güzellik bir kadın için çok önemli iki unsur bence :) Sana başarılar diliorum canım..

allah razi olsun canimcigim cok saol mest oldum sayendeyerimsenibena.s.:nazar:

Cümlemizden canım benim ricam olsun da sen keşke buralarda olsaydın inan gelirdim haneyi ziyarete .. hem iş hem arkadaşlık olurdu nasip sağlık olsun diyelim..yerimseniben

X