Kaan bebek için dualarınızı bekliyoruz

Ben şimdi 100 tanede Fatiha okudum eklersiniz.
Yine okudukça yazicam buraya.
Rabbim kabul etsin,şifa versin inşallah..

Veson canım Allah bebeğe şifa versin annesine babasına bağışlasın inşallah çok üzüldüm. Nöbetçiyim sabaha kadar okuyabildiğim kadar ya Şafi okuyup yazarım canım. Rabbim şifa versin

2000 ya şafi daha okudum..
Dahada okicam diger dualardan inşallah.

Az önce yazıştık.bir değişiklik Yok.görmeye geldim şimdi ama 2-3 dr başında müdahale ediyordu beni dışarı çıkarttılar dedi.en son öğlen mesajı atmadan önce görmüş.ecmo ya bağlanması kötü oldu tüm organlara zarar veriyor dedi.içerde sadece 5 dakika bırakıyorlarmış durumu kötü olduğu için.ablası varmış 1-2 saat uzaklıkta onda kalıyormuş ordan gidip geliyormuş.sütüm çok azaldı dedi.takma kafaya Kaan iyilesşsin yeterki dedim.her öğlen 12:30-13:30 gibi bilgi veriliyormuş.biliyorum zor ama uyumaya çalış yemeye çalış dedim.çok zor dedi.allahtan ümidini kesme herkes dua ediyor.birimizden birinin duası kabul olur inşallah dedim.evet biliyorum Allah razı olsun hepinizden dedi.

500 ya Şafi okudum daha da okuyacağım. Rabbim şifa versin inşallah

Bende uyumudan dua edicem Allah sesimizi duydun rabbim bütün hastalara şifa versin içlerindede KAAN bebeğe şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…