Vücut Kremleri johnson s baby (cansın baby)

Vücut kremleri, losyonlar

per.vin

al.pervin
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
364
1
Arkadşlar bu bebek makası reklamlarda falan görmüşsünüzdür ama benim vicudum bacakları çok kuruyor. bunun yağınında iyi gelceğini düşünüyorum bebek gibi olurum işte kaydirigubbakcemile3 kullanan varmı ve kaç ceşidi var biliyormusunuzCADIARZU arkadaşlar yorum bekliyorum yazın lütfen

ben kullanıyorum. pembe kapaklısı çok güzel kokuyor bence. duştan sonra sürünce daha bi etkili yerimseniben

ben de kullanıyorum pembe olanını...kokmuyo ya o ben koksun diye içine yasemin yağı attım gene kokmadı..lanavta attım gene kokmadı...en iyisi bitirip de kokulu olanında alayım...papatyalısı kokuyo mor olanı var o şahane kokuyo işte...ama kokulu olan ürünlerin etkisi tam olmazmış diye duymuştum..olsun güzel güzel koksun ya..:)bi de kahverengisi var onu hiç koklamadım:))

ben kullanıyorum pembe olanı çok güzel kokuyor nemlendiriyor ve hoş bi kokusuda kalıyor vücutta

ben papatyalısını kullanıyorum çok memnunum hem hoş kokuyo hem de bebek gibi yapıyo cildimi, yumuşacık:1rolleyes:
haftada 1 kez duştan sonra kullanıyorumyerimseniben

kızlar sanırım tüylenme yapıyormuş kullanan ve tüylenme problemi yaşayan var mı ?

bende kullanıyorum.şuanki bebe yağımın markası nivea gayet iyi.tüylenme yapmadı bende

her duştan sonra vücudumu kurulamadan ıslak ıslak sürüyorum
nefis nemlendiriyor 7-8 yıldır kullanıyorum

jhonsonns baby nin yağlarını kullanırken dikkat. sonuçta çocuklar içindir ve yağdır. çoğaltmasa bile kıl köklerini güçlendirebilir.epilasyondan sonra kullanılmamalı.onun yerine kremler tercih edilmeli.

bende kullanmaya başladım johnsons baby ama tüylenme mi yapıyomuş hayır ya yapmıyo diyuo herkes öyleyse kullanmam ama çok etkili bişi ben duştayken sürüp duruluyorum

jhonsonns baby nin yağlarını kullanırken dikkat. sonuçta çocuklar içindir ve yağdır. çoğaltmasa bile kıl köklerini güçlendirebilir.epilasyondan sonra kullanılmamalı.onun yerine kremler tercih edilmeli.

hangi kremi önerirsin mesela?

Ben de önceleri banyodan sonra ıslak vücuduma johanson baby yağ sürüyordum ve vücudum çok güzel nemleniyordu. Fakat bir süre sonra vücudum çok kurumaya başladı (karın,bel bölgem) ben de bu ürünü kullanmayı kestim ve sorunum bitti. Vücudunuzu çok alıştırmayın derim.

Ben de önceleri banyodan sonra ıslak vücuduma johanson baby yağ sürüyordum ve vücudum çok güzel nemleniyordu. Fakat bir süre sonra vücudum çok kurumaya başladı (karın,bel bölgem) ben de bu ürünü kullanmayı kestim ve sorunum bitti. Vücudunuzu çok alıştırmayın derim.

zaten her banyodan sonra sürmek fazla olur gibi. bazen losyon bazen bebe yağı sürmekteyim ben de. aloe veralı johnsons bebe yağı da gerçekten çok hoş kokuyor.

bir sitede okumuştum vazelin ve bebek yağları PETROL bazlı olduklarından dolayı suda çözünemiyolar evet çok iyi nemlendirdikleri doğru fakat kullanımı kestikten sonra kullanılan yerin kendi kendini tekrardan nemlendirmesi güçleşiyor ve daha çok kurumalar neden oluyor - MUŞ

bir sitede okumuştum vazelin ve bebek yağları PETROL bazlı olduklarından dolayı suda çözünemiyolar evet çok iyi nemlendirdikleri doğru fakat kullanımı kestikten sonra kullanılan yerin kendi kendini tekrardan nemlendirmesi güçleşiyor ve daha çok kurumalar neden oluyor - MUŞ

Doğrudur.
ben de aşırı ihtiyaç duyan kuru yerlerimde ARA ARA kullanmaktayım o yüzden. dirsek, popo, diz gibi.. ve bacaklarımın diz ve diz altındaki kısmı epilatör yüzünden pütür pütür, kuru, çok kötü hale gelmişti ve bebe yağını bir kez kullanmam sonucu bile beklemediğim kadar güzel bi iyileşme oldu :teytey:

X