Doğuma Hazırlık Johnson marka bebek arabası kullanan var mı hanımlar tavsiyelerinizi bekliyorum acil.

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

nehirarda

Guru
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2010
62
2
johnson bebek arabasında iyi mi. nasıl bir marka kullanan varsa yorum yapabilir mi acaba. johnson DB205 lotus travel modelini almayı düşünüyoruz da $78022215030997223.jpg kullanan arkadaşlar memnun kaldınız mı?

Biz de bu bebek arabasına bakıyoruz, kullananlar yorum yaparlarsa gerçekten çok faydalı olacak bizim için :KK16:

ben de johnson lotus aldım 3 tekerlekli olanı ama... gayet kaliteli duruo..daha kullanmadım ama çünkü bebeğim henüz doğmadı..ama tekerleklleri kauçuk diil haberin olsun.

peki arkadaşlar sunny baby kullanan var mı nasıl bir marka acaba sunny baby mi daha kaliteli johnson mı?

johnson marka olan arabayı aldım fakat daha elime ulaşmadı. geldiği zaman size yorumumu yazarım arkadaşlar.

canım valla biz bugün hiç düşünmediğimiz daha önce de adını hiç duymadığımız bir marka aldık...
tamamen tesadüf eseri bir şekilde bu markayı bulduk haşim işçan da...eve geldik tekrar açtık baktık ve şimdilik çok doğru bir karar verdiğimize inanıyoruz...
tabi bizim aldığımız aynı markanın başka bir modeli,sizin baktığınız nasıl bilemiyorum ama marka bize güvenilir geldi en azından onu söyleyebilirim...
bizim model şu...

Johnson Class Travel Puset - Anne / Bebek / Çocuk - Hepsiburada.com

bugün biz de baktık johnsonun db 202 modeline oldukça iyi ve hafifti.fiyatı da makul.kullanan arkadaşlar yorum yazabilirler mi?sanırım yeni modeller.kullanıcı yorumu bulamadım nette.

nehirarda geçen hafta aldım bu ürünün aynısını. ve çok güzel daha kullanmak nasip olmadı. oğluşum doğunca kullanacağız ama. ürün süpe.tek elimle ürünü kullanabiliyorum. tek hareketle yukarıda bir düğmesi var düğmeye basıp içe doğru çevirdiğin zaman kendiliğinden katlanıp kapanıyor. çift yönününde tek başına yapabiliyorsun ben çok beğendim bebefixden aldım. oto koltuğuyla beraber 240 tl verdim. vallahi bedava...

arkadaşlar oğlum 4 aylık oldu 4 aydır kullanıyorum çok güzel çok memnunuz araba koltuğuyla birlikte kullanıyoruz çok pratik herkese öneririm

bende Johnson 211 delux travel bebek arabası aldım ithal olanından.araç gayet güzel ve şık kötü tarafı katlanıldığı zaman oturma koltuğunu (aynı zamanda port bebe olarakta kullanılıyor) çıkarmak zorunda kalınması.minibüs yada otobüse binme durumunda zorluk yaşanılır maalesef.. bi kolunuzda çocuk bi kolunuzda oturma koltuğu ve arabanın kasası .biraz pişmanım ama eşime zorla aldırdığım için ona bunu diyemiyorum tabi :) yoksa bi sürü zılgıt yerim :)... alacak olanlar bunu göz önünde bulundursun.ama genel itibariyle çok güzel bi araba ve sağlam kasası var...

$cache_500_1__i_10026016_TMX.jpg $Johnson-Baby-Delux-Travel-Puset-Bebek-Arabasi-DB-211-59482.jpg

arkadaşlar arabayı ilk aldığımda çok memnundum fakat oğlum bir yaşına gelmeden tekerlekleri bozuldu sürmek çok zorlaştı. dışarı çıkmak eziyete dönüştü. dayanamadım depoya kaldırdım. chicconun bastonunu aldım. rahata kavuştum. ama baston ilk 6 ay kullanılmıyor. yani benim aldığım model öyle. o yüzden ikinci çocuk olduğunda ilk altı ay tekrar masraf yapmmamak için eski arabayı kullansam iyi olur. garantisi bitmedi daha. servise göndericem bakalım umarım tamir ederler. kırık filan yok ama resmen sürülmüyor. bütün gücümle itmem gerekiyor. market arabasından daha zor sürüküyor siz düşünün artık :KK1:
bu arada daha önce iyi yorum yazdığıma çok üzgünüm umarım kimseye sebep olmamışımdır. tabi bilmiyorum belki memnun olanlar vardır belki ben yanlış kullanmışımdır

bende Johnson 211 delux travel bebek arabası aldım ithal olanından.araç gayet güzel ve şık kötü tarafı katlanıldığı zaman oturma koltuğunu (aynı zamanda port bebe olarakta kullanılıyor) çıkarmak zorunda kalınması.minibüs yada otobüse binme durumunda zorluk yaşanılır maalesef.. bi kolunuzda çocuk bi kolunuzda oturma koltuğu ve arabanın kasası .biraz pişmanım ama eşime zorla aldırdığım için ona bunu diyemiyorum tabi :) yoksa bi sürü zılgıt yerim :)... alacak olanlar bunu göz önünde bulundursun.ama genel itibariyle çok güzel bi araba ve sağlam kasası var...

Eki Görüntüle 924427 Eki Görüntüle 924426

Merhaba ben de bu arabadan almayı düşünüyorum sen kullanmaya başladın mı kullanımı nasıl bir de ne kadara aldın acaba ???

Merhaba ben de bu arabadan almayı düşünüyorum sen kullanmaya başladın mı kullanımı nasıl bir de ne kadara aldın acaba ???

henüz kullanmaya başlamadım.doğumuma 2 ay var daha. ama araba çok sağlam.zaten bu model türkiyede üretilmiyor italyadan getirtiliyor.memnunmuyum kısmına gelirsek emin değilim.şöyleki; aslında eşimin arabası var bu konuda sorun çıkmaz ama benim eşimin evde olmadığı günlerde şehir merkezine inmem gerekecek bu durumda minibüs kullanmak durumunda kalacağım.bu yüzden arabayı kapatmak istediğim zaman zorlanacağım.çünkü diğer bebek arabaları gibi kapanmıyor.sağdaki resimde bulunan oturma bölümünü tamamen çıkarmak zorundayım.yani minibüs yada otobüs gibi araçlara binmek zorunda kaldığım zaman çok zorlanacağım.bebek kucağımda olacak bi elimde arabanın alüminyum kasası olacak arabanın oturma koltuğunu muhtemelen kafama asarım :) başka elim kalmadığı için..bunu göz önünde bulundur alırken ama onun dışında çok sağlam ve şık bir araba

henüz kullanmaya başlamadım.doğumuma 2 ay var daha. ama araba çok sağlam.zaten bu model türkiyede üretilmiyor italyadan getirtiliyor.memnunmuyum kısmına gelirsek emin değilim.şöyleki; aslında eşimin arabası var bu konuda sorun çıkmaz ama benim eşimin evde olmadığı günlerde şehir merkezine inmem gerekecek bu durumda minibüs kullanmak durumunda kalacağım.bu yüzden arabayı kapatmak istediğim zaman zorlanacağım.çünkü diğer bebek arabaları gibi kapanmıyor.sağdaki resimde bulunan oturma bölümünü tamamen çıkarmak zorundayım.yani minibüs yada otobüs gibi araçlara binmek zorunda kaldığım zaman çok zorlanacağım.bebek kucağımda olacak bi elimde arabanın alüminyum kasası olacak arabanın oturma koltuğunu muhtemelen kafama asarım :) başka elim kalmadığı için..bunu göz önünde bulundur alırken ama onun dışında çok sağlam ve şık bir araba

Anladım çok teşekkürler ben araba konusunda sıkıntı yaşamayacağım çünkü eşimin iş yeri eve yakın o yüzden araba bende kalacak peki tekerleri çıkabiliyor mu bide kauçuk mu yoksa lastik mi acaba bir de ne kadara aldın bu arabayı acaba? Çok soru sordum galiba kusura bakma sıkmamışımdır umarım seni :)

Anladım çok teşekkürler ben araba konusunda sıkıntı yaşamayacağım çünkü eşimin iş yeri eve yakın o yüzden araba bende kalacak peki tekerleri çıkabiliyor mu bide kauçuk mu yoksa lastik mi acaba bir de ne kadara aldın bu arabayı acaba? Çok soru sordum galiba kusura bakma sıkmamışımdır umarım seni :)

estağfurullah sorcan tabii :) arabayı çok iyi fiyata aldım kocaelide bi mağazadan.2014 ürünleri gelecek diye elden çıkarmaya çalışıyodu mağaza bende hemen aldım 575 tl.arka tekerleri çıkıyor ve şişirebilen lastiklerden... kırmızı,siyah ve mavi renkleri mevcut bu arabanın.umarım hoşuna gider araba alırsan güle güle sağlıkla kullan inşallah bebişleee :KK66:

estağfurullah sorcan tabii :) arabayı çok iyi fiyata aldım kocaelide bi mağazadan.2014 ürünleri gelecek diye elden çıkarmaya çalışıyodu mağaza bende hemen aldım 575 tl.arka tekerleri çıkıyor ve şişirebilen lastiklerden... kırmızı,siyah ve mavi renkleri mevcut bu arabanın.umarım hoşuna gider araba alırsan güle güle sağlıkla kullan inşallah bebişleee :KK66:

Çok teşekkürler sağol ben kırmızı rengini almak istiyorum ama resimlerde gördüğüm gibi güzel bir kırmızı mı emin olamıyorum o yüzden kararsızım siyah da alabilirim kırmızısını canlı görme şansı bulamazsam siyah alıcam gibi görünüyor sen de güle güle kullan bebişinle oğlun olacak galiba mavi resim koymuşlsun mavi aldın sanırım oğluşunla iyi gezmeler :)

Çok teşekkürler sağol ben kırmızı rengini almak istiyorum ama resimlerde gördüğüm gibi güzel bir kırmızı mı emin olamıyorum o yüzden kararsızım siyah da alabilirim kırmızısını canlı görme şansı bulamazsam siyah alıcam gibi görünüyor sen de güle güle kullan bebişinle oğlun olacak galiba mavi resim koymuşlsun mavi aldın sanırım oğluşunla iyi gezmeler :)

kırmızıyla mavi yan yanaydı mağazada oda çok güzeldi ama bana mavi daha hoş geldi onu aldık.siyah renk güneşi emer o yüzden hiç bir üründe siyahı tercih etmedim.evet oğlum olacak inşallah teşekkür ederim :)

X