Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

cedorlandoya özel bir resim...eminim bu resim sende vardır ama yinede ekliyim dedim burdada acayip yakışıklı çıkmış johnny:1rolleyes:

bu resim missparow için umarım beğenirsin ayrıca johnnynin imzamdaki resminide sildim inşAllah o küçük resmide silmemi istemezsin o bari kalsın

bu ne yakışıklılık ya,bu kadarda yakışıklı olunmaz canım.kıskanıyorum o vanessa isimli hanımefendiyi:dilcikar:deliricem bir gün bu adam yüzündenkafamçokkarıştılaelaelaelaelae

bu ne yakışıklılık ya,bu kadarda yakışıklı olunmaz canım.kıskanıyorum o vanessa isimli hanımefendiyi:dilcikar:deliricem bir gün bu adam yüzündenkafamçokkarıştılaelaelaelaelae

aaaaaaa ablaaa sne nıe johnnyı vanessadan kıskanıyon kı asıl benden kıskancan cıcıımmsırnaşık şeysengözlerimebaksanab

aaaaaaa ablaaa sne nıe johnnyı vanessadan kıskanıyon kı asıl benden kıskancan cıcıımmsırnaşık şeysengözlerimebaksanab

vanessanın bennnnnnnnn miss msn e gel cici ağlamak istiyorum ya senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

arkadaşlat bu çantaya hasta oldum almak istiyorum yaaaaaaa nerden bulabilirim ya bu çanta benim olmalı perfect bişi fantastic ( johnnynin değişliyle adamım ) jeyyar

senağlamagel de bana hatta ölde bana bu sessizlik neyin nesi birşeyler söyle susmasenağlama

senağlama
kaç yalancı yaz geçirdi buz kesti gönlüm
kaç rızasız söz verdi bin daha öldüm
iyidir hoştur demek alışkanlık olmuş
ben de durum sorma anlatamam uzun olur
senağlama

:dance:kıvır kıvır bu sana yakışır

kıvır kıvır bu sana yakışır :dance:

'' alıntıdır ''

dizlerinde uykuya dalmak
masum melekler gibi
öylesi bir an için
kollarında avunmak gibi
yazık canım sende bulamadın
bu ucuz zenginliği :çok üzgünüm:

senağlama:çok üzgünüm:senağlama

Rüyalardaki gibi kolay olmuyor durmuyor
İnsan karanlığından uyanıp kurtulmuyor
Filmlerdeki gibi önceden yazılmıyor
Ve ordakiler gibi
Elimden düşen camdan kalp misali
Aşk dediğin benim için
Çocuksu bir tebessüm gibi

senağlama:çok üzgünüm: senağlama
gül ne olur
missparrow bağışla bu gif beni çok ağlatıyor durmuor gözyaşlarım yerlerinden gözlerimde fışkırırcasına akıyor senağlama
+
gif alıntıdır :çok üzgünüm:​

ıy burnuma pis kokular geliyor sedef yine yemeğimi yaktın

-şeyy orlii :çok üzgünüm: bunu evde konuşsak
gak kız eşşek sıpası gidioz eve gak :mymeka: klava:
-missparrow kurtar beni yine beni dövecek senağlama

ayyyyyyyyyyyyyyyyy valla dayanıcamm yollıcam resımlerıı sedeffffff orlyyy enısteeeee gelnınde bakınn valla superlerrrrrrrtam anlamıyla bayıldım yaaaaaa vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tutun benııııııııııııı ayyyyyyyyy:bbo::bbo:

bakın burda ne dıoo
-aaaa orlı sedef yengemm sızmı geldınızz aa zeynep askım nıe soylemıyon bak ayıp olduu
:Roflol:

OOOOOOOOOOOOOO ISTEEEEEEEEE KARSINIZDA BENIM ROCK STAR GELIYOOOOOOOOOOO

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…