Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

ayy askım sne oolmuyınca yanımda cok korkutumm bı daha benı yalnız bırakmaasenağlama:1shok:
1219988ki3at0.gif

bak zeynebım esole ıncı bı kolye ıstıyomm sole bak ıncecıkkk ıncı bı kolyee
deppr0906468x376ba5.jpg

zeynep yıne sedfe kısıp benım sacımı basımı yoldu ama kadınların benım ıcın kavga etmelrı cok hosuma gıdyoo haa hele zeynepp aşkım o benım ama kısmak cok yaksııyo onaa:asigim:
hidehair08do4ay8cs1.jpg

of zeynep offfff askından yandımm hala aynıı seyy kıskanıyoo benı yawff ben ondan baskasına bakmam kıı ama ıstee
shpress008kp4sr51t21ds8.jpg

çok komiklerdi teşekkürler bir de msn de yalnış anlayıp engellemeseydin :çok üzgünüm:

Beni çok keyiflendiren bir röportaj okudum, sizlerle paylaşayım dedim :

Pirates of the Caribbean II. - Dead Man's Chest 'in çekim setinde Orlando Bloom ve Johnny Depp'in ; Film Threat ve the Hollywood Reporter gibi magazin muhabirlerine yaptıkları röportajlardan küçücük bir kesit :

Muhabir - : " Bu filmin bütcesi 140 milyon $ olarak tahmin ediliyor, bunu doğrulayabilirmisiniz? "

Önce çok ciddi sohbet eden Orlando ve Johnny , birbirlerine bakıp ansızın kahkahalarla gülmeye başlıyorlar - :
Orlando :" Hahaha 140 milyon ... hahaha ben sana demiştim Johnny adamım!"
Johnny :" Aaahahaha sus ... hatırlatma "
Muhabir :" ? ? ? "
Orlando : " Aaaahhahaha şu surata bak!(şaşkın muhabiri işaret ederek) Nasıl bir ifade bu Jesus Christ?!? Hahahaa "
Johnny : " Aaahahahaha haha sus göstermeee "
Muhabir: " Siz iyimisiniz? Bu kadar gülecek ne var?"
Johnny: " Üzerine alınma adamım ama ... çok eğleniyoruz. İlk bölümünde de hep Orlando ve ben birbirimize bakıp bakıp, bu kadar çok eğleniyoruz birde üstüne para alıyoruz, olacak şeymi bu? derdik hep..."
Muhabir:" Bunun benim sorumla ne alakası var peki? Neden güldürdü bu sizi?"
Johnny : " Adamım, anlamıyorsun... aaahahaha ... eğleniyoruz işte... herşey harika ama...ama en güzeli ...aahahahaa...en güzeli... (but the best part of all this) bütün bunların en iyisi ... ahahaahaha bize bunun için birde üstüne para ödüyorlar!"
Orlando : " Yeaaah , ve Johnny ve ben...hahahaa... ilk bölümünde demiştik ki, eğer bu filmin ikincisi çekilirse, biz ikimiz gönüllü olarak koşa koşa gelir bedava oynarız ...hahaaaha öyle demiştik..."
Johnny : " Ouuw adamım, ouw çok güldük ... zaten bu sıcakta pişiyorum, fazla gülmek dahada terletiyor. (Orlando ya dönerek) Hatırlıyormusun, Keira bende bedava oynarım demişti ?"
Orlando: " Evet evet... sonra bana telefon açtı ve -ikinci bölüm için bana tekrar teklif geldi şu kadar paraya anlaştık, inanamıyorum gerçekten bize yine para verecekler- demişti ... ahahahhaha "
Muhabir: " Hiç bir şey anlayamadım? Neye gülüyorsunuz bu kadar?"

Orlando ve Johnny birbirlerine bakıp tekrar gülmekten katılırlar... sonra Johnny Depp, onları şaşkın şaşkın izleyen muhabirlere dönerek :
Johnny : " Anlamamanıza şaşmadık.. size hiç daha önce her saniyesinde deli gibi eğlenmeniz için milyonlarca dolar ödendimi? "

Muhabirlerin dördü de : "Hayır! Elbette hayır!" diye cevap verirler

Johnny ve Orlando bu sefer neredeyse yere düşüecek kadar katıla katıla gülerler ve kahkahalarının arasında ikisi de zoraki konuşarak şöyle derler :
Orlando & Johnny : " Aaahahaha hahaha 140 milyon aaahahaha 140 milyon doların içersinde hahaha bizim payımıza düşeni hahaha bilseniz aaahahaha jeeeeesus ! ahahaha sürekli gülüyoruz mevzu paraya gelince ahahhahahaa "

Muhabirler de bu samimi iki oyuncunun neden bu kadar keyiflendiklerini anlayarak gülmelerine katılırlar.​
cotbp27kz7.jpg

Şeniz​

Beni çok keyiflendiren bir röportaj okudum, sizlerle paylaşayım dedim :

Pirates of the Caribbean II. - Dead Man's Chest 'in çekim setinde Orlando Bloom ve Johnny Depp'in ; Film Threat ve the Hollywood Reporter gibi magazin muhabirlerine yaptıkları röportajlardan küçücük bir kesit :

Muhabir - : " Bu filmin bütcesi 140 milyon $ olarak tahmin ediliyor, bunu doğrulayabilirmisiniz? "

Önce çok ciddi sohbet eden Orlando ve Johnny , birbirlerine bakıp ansızın kahkahalarla gülmeye başlıyorlar - :
Orlando :" Hahaha 140 milyon ... hahaha ben sana demiştim Johnny adamım!"
Johnny :" Aaahahaha sus ... hatırlatma "
Muhabir :" ? ? ? "
Orlando : " Aaaahhahaha şu surata bak!(şaşkın muhabiri işaret ederek) Nasıl bir ifade bu Jesus Christ?!? Hahahaa "
Johnny : " Aaahahahaha haha sus göstermeee "
Muhabir: " Siz iyimisiniz? Bu kadar gülecek ne var?"
Johnny: " Üzerine alınma adamım ama ... çok eğleniyoruz. İlk bölümünde de hep Orlando ve ben birbirimize bakıp bakıp, bu kadar çok eğleniyoruz birde üstüne para alıyoruz, olacak şeymi bu? derdik hep..."
Muhabir:" Bunun benim sorumla ne alakası var peki? Neden güldürdü bu sizi?"
Johnny : " Adamım, anlamıyorsun... aaahahaha ... eğleniyoruz işte... herşey harika ama...ama en güzeli ...aahahahaa...en güzeli... (but the best part of all this) bütün bunların en iyisi ... ahahaahaha bize bunun için birde üstüne para ödüyorlar!"
Orlando : " Yeaaah , ve Johnny ve ben...hahahaa... ilk bölümünde demiştik ki, eğer bu filmin ikincisi çekilirse, biz ikimiz gönüllü olarak koşa koşa gelir bedava oynarız ...hahaaaha öyle demiştik..."
Johnny : " Ouuw adamım, ouw çok güldük ... zaten bu sıcakta pişiyorum, fazla gülmek dahada terletiyor. (Orlando ya dönerek) Hatırlıyormusun, Keira bende bedava oynarım demişti ?"
Orlando: " Evet evet... sonra bana telefon açtı ve -ikinci bölüm için bana tekrar teklif geldi şu kadar paraya anlaştık, inanamıyorum gerçekten bize yine para verecekler- demişti ... ahahahhaha "
Muhabir: " Hiç bir şey anlayamadım? Neye gülüyorsunuz bu kadar?"

Orlando ve Johnny birbirlerine bakıp tekrar gülmekten katılırlar... sonra Johnny Depp, onları şaşkın şaşkın izleyen muhabirlere dönerek :
Johnny : " Anlamamanıza şaşmadık.. size hiç daha önce her saniyesinde deli gibi eğlenmeniz için milyonlarca dolar ödendimi? "

Muhabirlerin dördü de : "Hayır! Elbette hayır!" diye cevap verirler

Johnny ve Orlando bu sefer neredeyse yere düşüecek kadar katıla katıla gülerler ve kahkahalarının arasında ikisi de zoraki konuşarak şöyle derler :
Orlando & Johnny : " Aaahahaha hahaha 140 milyon aaahahaha 140 milyon doların içersinde hahaha bizim payımıza düşeni hahaha bilseniz aaahahaha jeeeeesus ! ahahaha sürekli gülüyoruz mevzu paraya gelince ahahhahahaa "

Muhabirler de bu samimi iki oyuncunun neden bu kadar keyiflendiklerini anlayarak gülmelerine katılırlar.​
cotbp27kz7.jpg

Şeniz​

superrrrrrr ınan adamım bende gulmekten katıldım haaalaelaelaelaelae

- adamım will denülen kıfırcık salata bi daha gemime kaçak girip bana bulaşacanmı la sümüklü böcük :uhm: :eek:klava:
cotbp33hs8.jpg

- budistler aşkına adamım senin derdin ne beni öldürmekmi istiyorsun hadi kapışalım jeyyar :mymeka: :eek:klava:

400578sttropez2tj5.jpg

su karızmayaaa bakkkkkkk su endama bakkkkkkkkkkkk allahhhhhhhh beeeeeee

YA ZEYNEPİM ÖZEL HAYATIMIN İÇİNİ PİSLETTİN HER ADIMIM KK DA YA YETER ARTIK ZEYNEP YA benneyaptımkibenneyaptımki BAK ARTIK GÜLMEYECEM RESİMLERDE BÖYLE SOMURTÇAM :dilcikar: benneyaptımki :mymeka:

diyomuş zeynep abla :Roflol::Roflol:

yaf onuda ben yazmıştım yine annemin adına kaymış :çok üzgünüm: bıktım yaaabenneyaptımki

kızlar kişisel mesajlaşmayı nasıl etkinleştirebilirim?bir bilginiz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.kontrol panelinden yapmam gerekiyomuş ama orda kişisel mesajlaşmayla ilgili hiç bişey bulamadım.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederima.s.

VALLA SIZE INANAMIYORUM YAA BEN YOKKENDE NE GUSEL ASILMISSINIZ ORLY EE BEN DAHA NE DIIM ALIN SIIZN OLSUN BN BU ZZMNDAN SONRA ORLY DIE BIRINI TANIMIORUMMsenağlamasenağlamasenağlama BNM BI DAH BURAYA GELMEM IMKANSIZ OLDU CNM SEDEFIM SANADA BURCUYADA BASARILAR DILERIM BYEE:a015::a015::a015::a015::a015:

kızlar kişisel mesajlaşmayı nasıl etkinleştirebilirim?bir bilginiz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.kontrol panelinden yapmam gerekiyomuş ama orda kişisel mesajlaşmayla ilgili hiç bişey bulamadım.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederima.s.

anam sema ablacım sne bana bu kadar ıyılık etmıssın ben bunu bılmıyorum ama sneın ıcın ogrencem ablamm hemde resımler super haaŞeniz:asigim::asigim:

X