Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

06ho8by9.jpg

bu resmi gördükten sonra bu adama aşık olmayacak kadın varmıdır acabaafisfisfishiç sanmıyorum:sm_confused:her gören ya aklını kaçırır yada deli gibi aşık olur johnnye..amaa tabi o sadece ve sadece missparowun sevgilisiyerimseniben

yok yok
sen mazide kalmışın ablacım
Johnny benim :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
johnnymmmmmmm Şeniz:asigim:​

The Brave Filminden yeni resmler buldum
elinde olan varsa tutmasın boşuna yollassın :sm_cool:
Aşık Olmak GüzelŞeniz
&
Yeniden Sevmek Kolay :asigim:
Şeniz

5braveup9.jpg

Şeniz
Gözlerin Herşeyi Bitirdi Aşkımmmmmm
Seni Seviyorum Güzel Gözlüm Şeniz
3540558galdw3.jpg

Bakmayın nennnn :eek: :eek: :eek:

“Ben utangacım, paranoyağım her ne derseniz deyin benim için... Ünlü olmaktan nefret ediyorum. Ve ünlü olmaktan kaçınmak için elimden gelen herşeyi yaptım...”
Desende Sen Benim Ünlü Kelebeğimsin Neşeme Gülen Gözlerinle Neşe Katan Minik Kelebeğim...
Senden Hiç Bir Zaman Vazgeçmedim...
Ve Hiç Bir Zamanda Geçmeyeceğim...​

06ho8by9.jpg

bu resmi gördükten sonra bu adama aşık olmayacak kadın varmıdır acabaafisfisfishiç sanmıyorum:sm_confused:her gören ya aklını kaçırır yada deli gibi aşık olur johnnye..amaa tabi o sadece ve sadece missparowun sevgilisiyerimseniben

aynen ole ablam cok soal vıdeo supermısssŞeniz:asigim::1hug:

sen neyimsinki o eniştem olsun :dilcikar: insan sevdiğine enişte dermis kıslarr :1rolleyes: :asigim: Şeniz​

sen sergu abla dıyılsın cnm sergu abla ban asla ole bısı demz senın kıj oldugunu bılıyorumm saklnamaaananiknaniklülülülülülü:icecream:

sen sergu abla dıyılsın cnm sergu abla ban asla ole bısı demz senın kıj oldugunu bılıyorumm saklnamaaalülülülülülü:icecream:

bazen yalnışlıkla benim yazılarım annemin adına gidiyor fisfisfis
senden saklandığımda yok :uhm:
ikimiz aynı pc den girdiğimiz için öyle bir hata oluşuyor sanırım :sm_confused:
senin neyinden saklancam be:Roflol:
hala lafımın arkasındayımşakkıdı

SEN NEYİMSİNKİ AŞKIM ENİŞTEM OLSUN :Roflol:

HANDEEEEEEEEEEEE BURCUUUUUUUU LO BAK UCUMUZUNKUNUN RESMINI BULDUM

aaaaaaaahhhhhhhhhh okyanus gözlüm benimmmmm seni ççççooooooooookkkkk sewiyorum aşkımsın benim bitanemmmmmm seni benim kadar sewen bı yaratık yok şu dünyadaŞenizŞenizŞenizölene kadar roberi ve seni seficem mınık hobbıtım benımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bazen yalnışlıkla benim yazılarım annemin adına gidiyor fisfisfis
senden saklandığımda yok :uhm:
ikimiz aynı pc den girdiğimiz için öyle bir hata oluşuyor sanırım :sm_confused:
senin neyinden saklancam be:Roflol:
hala lafımın arkasındayımşakkıdı

SEN NEYİMSİNKİ AŞKIM ENİŞTEM OLSUN :Roflol:

deget bebe kımı kandırıyonnn:Roflol::Roflol:
ayrıca butun sıte bılıyokı bun asende dahılsın JOHNNY &ZEYNEP DEPP LOVES FOREVER dıom ve senı yarımacı kısı olarak bıle gormuyomm enıstenız benden baskasına bakmaz sekerrr

superler cnm elıne saglıkk enıstende ne gusel cıkmıs fotolara bakkk:asigim:naniknaniknaniknanik

superler cnm elıne saglıkk enıstende ne gusel cıkmıs fotolara bakkk:asigim:naniknaniknaniknanik

bişi diil vede eniştemin resmini koymadım yalnış görmüşsün senin eniştenin resmini koydum naniknaniknaniknaniknaniknanik
:asigim:johnny ninn daha yeni pozları var ama yarın vericem :1rolleyes:
madem çok ısrar ettin al sana eniştem
celebrity05feb2pm3.jpg
şutarafagitti​

X