Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

senağlamasenağlama AŞKIM NE OLUR BIRAK ARTIK ŞU BİSİKLETİİ
YADA BİNMEYİN ÖĞRENDİKTEN SONRA BİN :mymeka:
İSTERSEN İKİ TEKER EKLEYELİM ARKAYA İSTERMİSİNyerimseniben
BAK GÜLMEZ ARKADAŞLARIN:Roflol:
GÜLERLERSE DÖFECEM ONLARI BAK SÖZ :icecream:
AŞIK SÖZÜÜ :1rolleyes: :içelim:
KALBİMM Şeniz
aşkum sürmeyı bılıyom bızım mahalle otopark we cocuk yuwası gıbı onlara carpmıyım derken kendım ezılıyombenneyaptımki

aşkum sürmeyı bılıyom bızım mahalle otopark we cocuk yuwası gıbı onlara carpmıyım derken kendım ezılıyombenneyaptımki

pis çocuklar
kaçın bakiiim burcu aplanız geliyooooooooooooooo
döferim hepiniziiiiiii :icecream::kahve: Kötü Kazen tatlicadiarzu

o kırmızı bısıkletlen mı:Roflol:

efet beğenemedinmi :dilcikar: ayriyeten geçen bit pazarından şunu aldı kendine
orlandobikejb2.jpg

yine önüme binsene diyo :eek:şakkıdı
ama korkuyorum çok hızlıymışşşşşşşşşşşş şakkıdı
tatlicadiarzu:Roflol:tatlicadiarzu:Roflol:

ıste burdada enıstemle hep bırlıkte pıknıkteydıkk nasıl amaaa
ob82jt5.jpg

bunu koydugumu betus bılmıyo ama ben koycamm heheheheh cok komıkk:Roflol::Roflol:
saclara bakkk johnnny ye benzetmetye calısmıs ama karızma gıtmıs be enısteecımmmm:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:
obblondmargeha6.jpg

yok anacım valla olmuyoo orly kapa bak ustunu enıste fln demıcem haa:asigim::asigim::Roflol::Roflol:sırnaşık şeyŞeniz

ya yeter bıır su orly alsın basımdann bak esnıte demıcem haa kapayın sunuu:asigim:
orlandobloom04ez5ny5.jpg

harbı bu bızım kucuk emraha benızyo sadece yabncııs evt adını buldum bundan sonra san orly enıste demıcemm kucuk yabancı emrah dıcemmm hahahah
orlandobloom31bx5.jpg

efet beğenemedinmi :dilcikar: ayriyeten geçen bit pazarından şunu aldı kendine
orlandobikejb2.jpg

yine önüme binsene diyo :eek:şakkıdı
ama korkuyorum çok hızlıymışşşşşşşşşşşş şakkıdı
tatlicadiarzu:Roflol:tatlicadiarzu:Roflol:
nolcak janem gecen elijah-ben-orlı gıttık gezdık azcuk qusel suruo maşallah korkma bacımyerimseniben

bunu koydugumu betus bılmıyo ama ben koycamm heheheheh cok komıkk:Roflol::Roflol:
saclara bakkk johnnny ye benzetmetye calısmıs ama karızma gıtmıs be enısteecımmmm:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:
obblondmargeha6.jpg
Çok üzgünüm çoookla ne bılıon belkı fılım ıcabı yapmuşturrra.s

kıslar super bı vıdeoo ıkısıde varrrrrrr bayıldım helede johnny yeeeee sarkı zate super vıdeo adıı 2 sexy menn

ıddaa edıyorum orly ve brad pıtt gıbı svasan yokkkkkkkkkkkkkkkkkkk cok sey savasıyolarr ama o yasak kelımee heheeeheh
potc07ja6.gif

X