Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

bu superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bı vıdeo johnny depp ı hıc bole gormedınızzzz

sema abla yaws nıe hıc bırı acılmıyoo bunlarınn yanı senın gonderdıklerınınsenağlama sımdı super bı avtar yollıcam sızlere:asigim:

yaws sedef senı coık ozledık:a015::çok üzgünüm:cabuk gel loo:mymeka:

slm canlarım ben missparrowun teyzesıyımm:1hug: kıs cadı burayada mı bulastırdın johnny nı:mymeka:klava:

akidişler girmeyeli kaç sayfa yapmışınız yaww hepinizi özledim walla eyi günlerra.s.a.s.a.s.

bu arada cedomyaaa nerdesin be kızım bulamıyoz seni nerde olduğunu biliyoz ama ulaşamıyoz hani msn aşşaktın hadi açta konuşak kıza.s.Şeniza.s.

eklediğim resimlrin linklerini yeniledim,umarım şimdi görünüyorduryerimsenibenşu an astronotun karısını izliyorum bilgisayarımda johnny yine döktürüyo:sm_cool:bin kere izlesem yine doyamıyorum.müthiş bir oyuncu.yakışıklılığından hiç bahsetmiyorum dikkat edersen sengözlerimebaksanab

Tek kelimeyle süpersiniz hasta oldum resimlere 1 denelerim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jeyyar
sergü izin vermedi internet cafeye senağlama

yafs beni çağırmışsınız çağırmışsınız yoksunuz siz
sizi bekliom efladım Kötü Kazen tatlicadiarzu senağlama :1ninca: sengözlerimebaksanab
çok ösledim sizi Şeniz

şşşşşşşşşşçit
oppppppps hoppsssss Çok üzgünüm çoook

hop dedik loooooooo Çok üzgünüm çoook

bu bu:1shok: bu bu neeyyyyyyyyyyyyyyy:1shok:

benneyaptımki:1no2:benneyaptımki
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yapma ama böyleeee:çok üzgünüm:

Ayyyyyyyyy Canımyerimseniben

Şu Tatlılığa Bakınsengözlerimebaksanab

Ya Ya Ya Ben :1rolleyes:
Ben Sana Aşığım:asigim: Orli Şeniz

haydi dalıyozÇok üzgünüm çoook

alla alla :teytey:deşin:teytey: :icecream: :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…