Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

:uhm:
burcucum amma icraat-yorum yapmışsın ya :1shok:
yüreğine sağlık çok çalışmışsın ya benneyaptımki
çok sağol hakkını nasıl ödiyecem bilmiyorum:mymeka:
sağol bi tanem :eek:klava:

eve ıkı cıcek yollasan yeter:Roflol::Roflol:

07pirates16yl2.jpg

Mükemmelinde ötesinde​

bannerjc1.jpg

SÜPER Bİ BANNER YARISI CEDOYLAN BETUSUN YARISI ZEYNEP ABLAYLAN BENİMMM

cedooooooooooommm fıstığımm canım bitanemmmmm ben geldim gülümm... ne kaynatıyonuz bakemm sizz gene .... jeyyar dedeme gitcem biraz sonra gitmeden bi bakayım dedim.. hemide mangal yakacam inşallah mahalleyi yakmam şimdii :uhm: yanık kokusu fln duyarsanız itfayeye haber verin .. hade ben kaçtım gelecem gene haa.. fıstıkımm öptüm seni kocamannn Şeniz tatlıı kızz senii...

cedooooooooooommm fıstığımm canım bitanemmmmm ben geldim gülümm... ne kaynatıyonuz bakemm sizz gene .... jeyyar dedeme gitcem biraz sonra gitmeden bi bakayım dedim.. hemide mangal yakacam inşallah mahalleyi yakmam şimdii :uhm: yanık kokusu fln duyarsanız itfayeye haber verin .. hade ben kaçtım gelecem gene haa.. fıstıkımm öptüm seni kocamannn Şeniz tatlıı kızz senii...

bende istiyorum ettttttttttttttttttttttt
mümkünse köfte olsun :içelim: jeyyar sengözlerimebaksanab Kötü Kazen

Taş BebekŞeniz
paris2ng3.jpg

paris19pn2.jpg
paris18lt6.jpg

bu fotoğraflar filmin ön karesii bu fotolardan sora orlando bloom adında filmde parisi oynayan karakter abisinin ayaklarına kapanıyor, laf attığımı sanmayın ama bu filmde resmen rezillik olmuşsewenlerine duyurulura.s.a.s.

bu fotoğraflar filmin ön karesii bu fotolardan sora orlando bloom adında filmde parisi oynayan karakter abisinin ayaklarına kapanıyor, laf attığımı sanmayın ama bu filmde resmen rezillik olmuşsewenlerine duyurulura.s.a.s.

YA ANLAMIYORUM KIZIM BEN SENİ NAPAYIM YANİ OLAMAZMI FİLM İCABI İŞ
AFETTİK DİYE TEPEMİZE ÇIKIYORSUN :sm_confused::sm_confused:
YÜZ VERİNCE ASTARINI İSTİYORSUN YAAA :sm_confused::sm_confused:
:kahve::eek:klava::kahve:

canım bende geldim elim boş bu seferlik ama bişi soracam ne gibi paylaşımlar ekleyebiliyoruz buraya çok öptüm bitanem a.s.:1hug:

canım bende geldim elim boş bu seferlik ama bişi soracam ne gibi paylaşımlar ekleyebiliyoruz buraya çok öptüm bitanem a.s.:1hug:

herşey herşey herşey mutlaka herşeyinle gel
resim video yorum yazı gif fotoğraf vs... vs... herşey......
:sm_cool::sm_cool:
:smiley-cool:

X