Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

AHH AHHH ŞU SÖZLERE DUYGULANMAYACAK ŞU GÖZLERE VURULMAYACAK ADAM TANIMIYORUM YAAAAA​
senağlama senağlama :asigim:

özür dilerim cnm bi daha olmas tekrar tekrar özrüler dilerim. a.s.

kim acabaaaa kendini gizleyen gizemli biri bu hahaha :Roflol:

BURCUM SAATLER 12:00 ı GÖSTERİRKEN BEN KANALLARI GEZİYORDUM VE BİRDEN KARŞIMA ROBER HATEMO'DAN YANİ AŞKINDAN BEYAZ VE SEN İN ÇALDIĞINI GÖRDÜM (DUYDUM)SEN GELDİN AKLIMA HEMEN ATLADIM YAZAYIM DİYE UMARIM PC Yİ AÇTIĞINA MESAJIMI GÖRÜRSÜN KANKİM İYİ GECELER BU ARADA HERKESE a.s.

YAŞASIN :sm_cool: :dance: :sm_cool: :teytey:
DOLU DOLU 30 SAYFA OLDUK ARKADAŞLARRRR:sm_cool:
ORLİM HERŞEY SENİN İÇİNNN:sm_cool:
SENİ SEVİYORUZ:asigim: :1hug: a.s.​

çakmak çakmak o gözleriinn tam onikiden vurdu kalbimi orlim:sm_cool:​
Link Silinmiştir.

VAY BETÜŞ 96 MESAJ YAPMIŞIZ ÇOK CİKS TEBRİK EDERİM AŞKIMI

CİDDEN DÜN KARAYİP KORSANLARININ 2. SİNİ EVDE İZLİYORDUM BU ADAM USTA BİR AKTÖR HER FİLMİ İZLENMELİ ÇOK SÜPER BİR AKTÖR HARBİDEN HOLWOOD OYUNCULUĞUNU HAKETMİŞ BİR İNSAN GÖNÜLDEN KUTLAYARAK BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

NİYE KİMSE ZİYARET ETMİTYOR NEN BU KULÜBÜ ? SAHİPSİZMİ BULDUNUNZ NEN AZCIK RESİM ATALIM DİYEN YOK AZCIK YAZI YOLLAYALIMDİYEN OYK VİDEO KONUSUNU HİÇ AÇMIYCAM ZATEN YORUM BİLE YAPMIYONUZ ABLALARIM YAFF senağlama senağlama senağlama

bak seeen çok iddalı gözüküyorsujn johnny bi çakarım sana o kadınlar gibi feleğin şaşar valla
Link Silinmiştir.

ya bn izlemem öyle filmleri korkarım krosan yamyam ayy sendede amma cesaret warmış ki izlemişsinfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…