Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

betüş videolarına henüz bakmadım ama eminim hepsi süperdir ellerine sağlık cnm benim yüreğine sağlık
hemde orlandonun içinde olduğu herşey çok güzel hııııııııııh

betuscum videolarını resim yapıştırdığımıs yerin yanındaki film şeridi simgesine yapıştırırsan üyeler clubumüzde de izleyebilira.s.

ıyıde ben hıcbıse anlamadım SEDEFFFFFFFF bana yardım edersın dımı
bu arada begendıgınıze coookkkkkkk sevındım dun aksam 2.30 kadar ugrastım resımler ıcın bugun de vıdeo ları yukledım canlarım

bı tane vıdeo var hanı ustunde encok evdıgım yazıyo ya o cok super valla dıgerlerıde oyle hepsını ızledım de yukledım ıyısallah onuda begenırsınızzz
SEKERLERRRR

YA yanlıslık olmus ya ben ogrencı yazcaktım aceleden oyle yzmısım cnm haha

betüş seni çok seviyorum aşkım benim

orlandommmmmudaa çok sefiyorum neyn :mymeka:

ben de bir orlando fanı olarak mesaj yazmıştım ama yazdığım mesajı bulamıyorum silindimi ne alla alla neyse tekrar geldiiimmmmm =))))

sinan özene mi benziyo nası yaa hiç alakası yok bence sence cedo???

ablam bana sorarsan betüş çok haklı alakaya maydonoz bakdımda şöyle bi yok yok alaka yok :mymeka: :Roflol:
Sağol aşkım benim yerime hemen atladığın için ben pek giremiyomda kk ya
Annemm yüzündennnn senağlama senağlama kafamçokkarıştı

ben de bir orlando fanı olarak mesaj yazmıştım ama yazdığım mesajı bulamıyorum silindimi ne alla alla neyse tekrar geldiiimmmmm =))))

aramıza hoşgeldin ablacığım yine beklerim seni yerimseniben :asigim: :1hug: a.s. a.s. a.s.

[youtube]-tEVPqTLBLk[/youtube]

bu tür videoları izledikçe ilişkimizin yıprandığını hatırlatmadan edemeyeceğim:1no2:.Ayrıca betüş bu videoya ne der bilemem:bbo:ben biraz alttan almaya çalıştım ama sen ne kadar roberde hassassan biz senden çokçokçok daha hassasızklava::1no2:süprizzzzzyasakkelime:sm_confused:Çok üzgünüm çoook :mymeka:umarım olayın ciddeyitinin farkına varmışsındır canım ark adaşımmmmm :1no2:

[youtube]rgB4rtpYNbw[/youtube]

ayyyyyyyy ben bu videoyu neden daha önce izlemedimmmmmm ahhhhhhh ahhhhhhhh süper bişey buuuu orlandonun en mükemmel ve olağan üstü fotoğraflarını içine kapsamış video:1shok: :1shok: mükemmel bir şeyyyyyyyyyyy :1shok:
hala şoktayım abicim süper bi vieo pc nin başında eridim gittim ahhhh ahhhh diye diye yaaaaaaaaa ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhh
ne zaman benim karşıma bir junior-türkiş orlando çıkacak ve beni benden daha çok sevecek ve bebnde ona biteceğim işte ben o zaman orlandodan vazgeçerim desem yalan olur orlando sen benim ölümsüz aşkımsın seni çok seviyorum meleğim benim senden başkasıyla asla olamaz gavur mavur büyük müyük uzak muzak be seni sefito aşkım benimmmmm:asigim: :asigim: :asigim: a.s. :asigim: :asigim: :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…