Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

nasıl geldım ama naber canım nasılsın adam bir harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link Silinmiştir.

kasa bakkkkkkkkk:1shok::1shok: :1shok: :1shok: :1shok: :1shok: :1shok:

Link Silinmiştir.
Shot with Link Silinmiştir.
orlando ve johnny sizi çok sewiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Link Silinmiştir.
orlando ve johnny depp sizi çok sewiyorum yaaaa

Link Silinmiştir.

ama en çok orlando johnny ide sewiyorum ama en çok orlando banane banane

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! :asigim: :asigim: :asigim:

Johnny Depp'e övgü

Seni kim giydiriyor?

Johnny Depp,Pirates of the Caribbean: At World's End'in Tokyo galasına geldi.(AP)

Eğer siz Johnny Depp'e soruyorsanız cevap yalnızca "kendim" olabilir.

43 yaşındaki birçok adam başarılı bir şekilde polo tişörtlü yarı askeri hipi görünümünü başaramaz,ama Depp herhangi bir sıradan adam değil.

ilk olarak 1984te "Nightmare on Elm Street"te yüzeye çıkan ve Foxun "21 Jump Street"nde genç kızların üzerine sihri atan aktör,Tokyodaki "Pirates of the Caribbean"ın son bölümünün gösteriminde göründü...

Birçok Hollywood erkekleri dış görünüş için daha çok gardırobla daha az yapıştırmaya yönelirken, Depp pırıltılı kırmızı halılarda dramatik,romantik,ters,kaprisli,modern hatta pis.Siz Hollywoodun diğer erkeklerine baktığınızda epeyce mukayese ediliyor ,örneğin Brad Pitt,-kim geçenlerde Madam Tussaud'un, genç balmumu figürü "Robert Redford" gibi Cannes'taki sahnelrde bakıyordu.

Bir alkış lütfen Johnny Depp için-kendin olmaktan korkma

sengözlerimebaksanab
SÜRMELERİNİ ÇEKTİĞİN GÖZLERİN
AŞIK ETTİ BENİ SANA
YILLAR VAR ARAMIZDA
DAĞLAR VAR ARAMIZDA
OKYANUSLAR VAR ARAMIZDA
AMA SÜRMELİ GÖZLERİN
HERŞEYİ HERŞEYİ
TUZ BUZ ETTİ
YÜREĞİMLE BİRLİKDE
ERİTTİ GİTTİ
TUZ ETTİ BUZ ETTİ
SÜRMELİ GÖZLERİN
AH O GÖZLERİN HERŞEYİ BİTİRDİ​
:çok üzgünüm:-:çok üzgünüm:-:çok üzgünüm:

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…