Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

ya adam bütün resimlerinde tatlı çıkmış bu daha çok hoşua gitti ne yalan söyliyim

cedooomm resimlerr süper olmuş son attıklarında süper ,
ellerine sağlık canım kızım benim ,
afferüm sanaa:))

Link Silinmiştir.
johnny hakkında dipnotlar]
*1995: Empire dergisinin En Seksi 100 Starı listesinde birinci oldu.
*Londra'da bir restoranın önünde paparazilerle kavga ettiği için tutuklandı. (Ocak 1997)
*Empire dergisinin Tüm Zamanların En İyi 100 Film Yıldızı listesine 67. oldu. 1997)
*People dergsinin En Güzel 50 İnsan listesine girdi. (1996)
*River Phoenix Depp'in klübü The Viper Room'da öldü.
* İngiliz grup Oasis'in bir rock albümünde "Fade In-Out" parçasında gitar çaldı.
*New York'taki dairesine zarar verdiği için tutuklandı. (1994)
*Winona Ryder ile nişanlandığında koluna Winona Forever yazan bir dövme yaptırdı.Ayrıldıklarında ise dövmeyi lazerle değiştirerek "Wino Forever" yaptı.
*The Kids grubunda gitar çaldı.
*Şu sıralar "P" adındaki bir grupta çalıyor.
* Los Angeles'taki The Viper Room klübünün sahibi. [/b]

ablacım üzülme:teselli: bende bilmiyordum zeynep35 in oğlu öğretti imageshack diyte bi site var oraya gir gözat de ve resimini seç sonra hosting diye bir yere tıklıyorsun sonrada aşağıda ikiş tane link çıkıyor ve üstteki linki kopylalayıp buradaki konuya cevap yapma yerine yapıştırıyorsun istersen kopyala yapıştır yerine tut sürükle yoluylada yapabilirsin ama dikkat et iki tanev dikdörtgen içinde ik adresz var sen üsttewkini alacaksın :1hug: :asigim: a.s.

cedooomm resimlerr süper olmuş son attıklarında süper ,
ellerine sağlık canım kızım benim ,
afferüm sanaa:))

rica ederim annecim yine yine yiner beklerim pamuk prensesim mucuk mucuk :1hug: :asigim: a.s.
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
sewimli iki johnny daha

Link Silinmiştir.
altta ortadaki resimde orlando süper son derece tatlı va yakışıklı gözüküyor :asigim: :asigim: :asigim: johnnye geldiğimizde ise karizma konuşuyor!!!jeyyar sengözlerimebaksanab şakkıdı

Link Silinmiştir.
ahtılar mısınz bilmiyorum ama çirkin ve güzel diye bir masal vardır !
işte o masal kitabının asıl kapak resmi budur !!!!:Roflol:

Link Silinmiştir. ve bu ffotoğraftada johnny depp karayip korsanları dünyanın sonunda bir sahnede topa konulup fırlatılıyordu johnnye acıdığım o anı ölümsüzleştirenlere teşekkürlerimi sunraım efenim

Link Silinmiştir.
johnny ne yaptın elini pardonn kılıcını neden kana buladın hayatım neden sen daha çok gençsin johnny nayır nayırr !:Roflol:
Link Silinmiştir.

cedom kankim harikasın yeni icraatlarımı eve çıkınca göstercem sana yerimseniben

sayın üyelerimiz klube gelince üye olmak istiyor yada istemiyorsanız lütfen bunu belirtin

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
hangi filminde johnny depp bu kıza bu kadar yakınştı öpüşştüler vesayre bilen varmııı lütfen acil gekmekdedir!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…