Jes arkadasimizin bebeği icin ya safi okuyoruz 🤲

Kızlar canlar ikinci tur okuyoruz çok şükür YA ŞAFİ esmamizi rabbim mübarek ismi yüzü suyu hürmetine JES arkadaşımızın bebeğine şifalar versin kimin duası kabul olur bilinmez

Ikinci tur okumamız az kaldı yine arkadaşları etiket yapalim Allah razı olsun ❤

kalan sayı 15.000

PiXiEE
penyez83
Nego

Kızlar ikinci tur Ya Şafi okuması bitti inşallah Rabbim şifa versin kabul etsin makamına ulaşsın ve yavrumuza şifa versin bütün hastalara hasta olan yavrulara şifa versin korktuklarimizdan emin eylesin

Allahım sizlerinde gönlünüzden geçen ne varsa ne gibi duanız varsa kabul etsin o dualarınızı gerçek etsin her birinizin ağzına yüreğinize sağlık
birbirimizi tanımadan dualarda buluşuyoruz rabbim denk getiriyor cok şükür

JES Arkadaşımızın yavrusunu şifalar sarsin bir rüya olsun gelip geçsin arkadaşımıza ferahlık kolaylık versin yaradan

Allah razı olsun

Allah ne muradınız varsa versin canım arkadaşlarım. Doktora gittiğimiz gün başlattınız bu dua zincirini. Öyle duygulandim ki kaç defa ağladım bilmiyorum.

Her birinizin ağzından çıkan allah şifa versin cümlesi evladıma yarasin, allah yardimciniz olsun cumlesi de eşime ve bana güç versin inşallah

Ben de evladim icin elimi açtığım her duama sizlerin de evlatlarini, evlat isteyene hayirli evlat, eş isteyene eş iş isteyene işin en güzeli olsun diye dua edeceğim..

Iyi ki varsınız iyi ki sizler gibi dost arkadaş edinmişim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…