Jes arkadasimizin bebeği icin ya safi okuyoruz 🤲

Canlar hepinizden allah razi olsun dua eden kalbiniz hiç dert keder ile sıkılmasın.

ATTRAENTE demiş ama görmeyen olmustur diye yine yazayim.

Yavrum gözümün bebeğinin gelisimi 9-10 aylarda kalmış.

Ben otizm suphesiyle bebek psikiyatriste götürdüm oda gelişim geriligi var komut almıyor nesnelere odakli dedi.

13 ay erken inşallah egitimlerle toparlariz dedi. Benim de duam öyle olmasi. Sizlerde bizi unutmayin olur mu

Yolumuz zor ama sonu güzel olur inşallah.

Cok gecmis olsun JES doktorun da dedigi gibi daha cok kucuk, insallah hizlica toparlar

Yavrum cok kucukmus, arayi cok kisa zamanda kapatacagina inaniyorum. Yol uzun olsa da varilacak nokta guzel olacak Allah’in izniyle. JES

2000 daha aldim. Kalan 15.000
Çok teşekkür ederim. Doktor da öyle söylüyor tabi ama yüreğimin bir yeri acıyor işte ona da pek mani olamıyorum.

Insallah dediğin gibi olur inşallah da olacak

Gecmis olsun canim insallah en yakin zamanda iyilesir bebisin

Ayni aylarda aynı durumla karsilastik. Kuzenimin oglu icin soylendi bu durum. Suan 5 yasinda terapistlerle ilerlediler ve suan yasitlarindan bir farki yok. 1,5 - 2 senelik tedavi gördü. Hatta cok zeki, hareketli bir cocuk. Uzulmeyin, sureciniz zorlu biraz maddi, manevi ama sonu guzel olacak. Sadece biraz sabır gerekli. Rabbim şafii ismiyle sifa ve sizlere güç versin

3.000 aldımm
Kalan 11.000

JES immm hemen girdim okudum hızlıca tekrar yazacam dua almak için girdim bitanemmm herşey düzelecek Allahın izniyle hepimiz tostosumuza duacıyız annesii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…