JaBoTa'lı Muhabbetler :)

kızlar benim kanamam başlamış

geçmiş olsun. dr a git yerleşme kanaması diye bişey duymuştum belkide odur. değerlerinde bi sıkıntı yoktu diye hatırlıyorum çünkü. ay canımm çok üzüldüm güzel haberlerini ver inşallah

geçmiş olsun. dr a git yerleşme kanaması diye bişey duymuştum belkide odur. değerlerinde bi sıkıntı yoktu diye hatırlıyorum çünkü. ay canımm çok üzüldüm güzel haberlerini ver inşallah

sabah uğradım geldim doktora zaten akşam sancım oldu baya
sabah içerde kanama görünmedi daha 6 saat olmadı doktora gideli bilmiyorum ya nolursa olsun modundayım aslında
diğerinde kalsın diye çok direttim yine gitti yine gitti
bunda allah bıraktım giderse gitsin napıym modundayım ama bir yanımda üzülüyor tabiki

Benımde olmuştu kanama...

korkma sakın rabbim ne dediys o olur..

canım yaa üzülmezmi insan üzülürsün tabiiki. dr u aradınmı peki kanama için ne dedi çokmu oldu

bilim düşük geçmişin var mı daha önce?

canım şubatta kalp durması sonucu kürtajım var işte
onda kalp atışını görmüştük yine ama kalp atışından 2 hafta önce böyle lekem geldi sancım bile yoktu onda çok az bir leke geldi doktora gittim kesen bozulmuş düşer bu düşmessede 3 gün sonra gel alayım dedi ben başka doktora gittim oda bu normal bişi olabilir dedi ama o bunu dedikten 15-20 gün sonra kürtaj olmak zorunda kaldım yine

yok sanmam adet zamanı olurmuş lekenlenme hiç korkma...
korkmuyorum desem yalan olur ama korkununda bişiye faydası yok biliyorum

canım yaa üzülmezmi insan üzülürsün tabiiki. dr u aradınmı peki kanama için ne dedi çokmu oldu

doktoru aramadım daha sabah yanındaydım ne dicekki progesteronu kullan 4-5 gün öyle gel yanıma dicek
aramıcam sabah baktı zaten usg ile

lekede 3 tane 1 tl kadar büyülükte oldu bu defa
diğerinde bundan bile küçüktü

Son düzenleme:
ay bilimcim
cokmu kanaman :S
yatıp dınlenebılıyormusun?

jobato ne tarafa gelıyor bacım
canım ayıplı kelimeler diye yazdım. taraf diil yani..

canım çok üzüldüm umarım hakkında en hayırlısı olur. ama kendini öyle şartlama lütfen ve üzmede olacağı varsa adet görerek doğum yapan kadınlar bile var..

yok canım yatacak yer yok
zaten düşeceği varsa yatsam hiç kalkmadan gene düşecek
ben kendimi düşme fikrine alıştırsam iyi olacak

nerde yatcam ki ?
zaten evdede olsam oğlum durdurmaz hadi aanne kalk anne şunu yapalım anne oyun oynayalım anne

sende hemen saldın kendini be canım biliyorum üzüntüden böyle diyorsun ama hayırlısı herşeyin. ben düşükten sonra daha rahat tuttuğunu duymuştum umarım sneinde öyle olur.
izin alıp gitsenya sen yinede eve..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…